• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş

Sonuçlar

Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş - Ithalat/Ihracat

 1. TEKNIK CIZGI KESIM BUKUM METAL SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Teknik Çizgi Kesim Büküm, siz değerli müşterilerine benzersiz hizmet sunmayı hedeflemiştir. Teknik uzmanlık ve güven odaklı işbirliklerine dayanarak, yenilikçi çözümlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Uzun yıllara dayanan zengin deneyimimiz sayesinde, Lazer Kesim, Giyotin Kesim, Abkant Büküm, Kaynak, Montaj ve Boyalı İmalat dahil farklı üretim süreçlerinde performansımızı en üst düzeye taşıdık. Temel ilkelerimiz, zamanında çözümler sunmak ve yüksek kalitede ürünlerin sorunsuz bir şekilde teslimatını sağlamaktır. Teknik Çizgi Kesim Büküm olarak güvenilir ve müşteri odaklı bir kültür geliştirmekten ve müşterilerimize mükemmel hizmetin somut örneğini sunmaktan gurur duyuyoruz. ISO 9001-2015, ISO 14001 ve ISO 45001 sertifikalarımız, kaliteye olan bağlılığımızı vurgulamaktadır. Son teknoloji ile donatılan kalite laboratuvarımızda, kesme, oyma, parlatma ve daha birçok işlem için son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır! Kalite kontrol standartları üretim süreçlerimiz boyunca titizlikle uygulanmaktadır. Teknik Çizgi Kesim Büküm bünyesinde, sertifikalarımız ve ileri laboratuvar olanaklarımız, en yüksek endüstri standartlarını sürekli olarak aşan ürün ve hizmetler sunma konusundaki sarsılmaz kararlılığımızı yansıtmaktadır. Her yönüyle mükemmellik için bugün bize ulaşın!

 2. EZM EDELSTAHLZIEHEREI MARK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EZM Edelstahlzieherei Mark soğuk işleme yöntemleriyle nerdeyse her tür çelik malzemeden çekme, taşlama, polisaj ile işlenmiş parlak çelikler, normlara uygun profiller, çizimlere uygun özel profiller üretmektedir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz ağırlıklı olarak tesis ve makine imalatında, otomotiv, enerji ve tıp sektörlerinde kullanılmaktadır. EZM Edelstahlzieherei Mark'ın Werdohl'deki tesislerinde Proll & Lohmann markalı tambur boyama makineleri ve yay imalat makineleri ve ayrıca BAK markalı ısıl ve kimyasal yüzey işleme tesisleri ile üretim yapılmaktadır. EZM Metallbearbeitung und Service GmbH şirketi örn. mil yatakları, yuvarlak ve profil malzemeler için düzleme makineleri ve müşteri isteklerine uygun diğer ürünleri üretir. Tavlama, jet, düzleme, frezeleme ve planya proseslerinin inovatif kombinasyonlarıyla Rohr/Thüringen'deki şirketimiz EZM Profil Bearbeitung geleneksel imalat teknolojileri için ekonomik ve rekabet gücü yüksek alternatifler sunar.

 3. FÖRSTER GMBH METALLWARENFABRIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yıllarca süren deneyim, bizi bütün metallerde profesyonel kılmıştır. Geleneksel derin çekme ve hidromekanik şekillendirmeyle sizin için şekil vermenin sınırını zorluyoruz. Ancak bununla yetinmiyoruz: Nitelikli iş ortaklarımızla işbirliği yapmak suretiyle, ürünlerinizi her türlü işleme ve tamamlama için tam bir işlem yelpazesi sunmaktayız. Klasik kaynak işlemlerinden lazer kaynağa kadar ... bizimle temasa geçiniz. Bir ürünün erken geliştirme aşamasında da, deneyimimiz, uzmanlığımız ve yaratıcılığımızla destek vermeye hazırız. Tesislerimiz: Otomatik zımbalama presleri ve eksantrik presler: 6 ile 250 ton aralığındaki derin çekme presleri: 25 ile 400 ton aralığındaki kademeli presler: 100 ton.

 4. HFP BANDSTAHL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bad Salzungen'deki HFP şerit çeliği şirketimizde geriye dönüp artık soğuk haddelemede 100 yılı aşkın ve metal sektöründe neredeyse 150 yıllık tecrübemize bakıyoruz. 250'den fazla çalışanıyla aynı zamanda en büyük merkezimizdir. Soğuk hadde mamulü çelik şerit EN 10139/10140'a göre ticari mallar, kalınlığı 0, 20 - 2, 50 mm, genişliği 4 - 525 mm sertleştirilmiş, ısıl işlem görmüş ve yaylı çelik EN 10132 T1-4/10140'a göre soğuk haddelenmiş ticari mallar, sağlamlık durumu G vb. G + K, kalınlık 0, 20 - 1, 80 mm, genişlik 10 - 370 mm yüzey durumu: normal kalsine edilmiş, özel pürüzlendirilmiş veya pürüzsüzleştirilmiş, yırtığı ve gözeneği olmayan, sarılı bobinler, yağdan arındırılmış ve/veya plana göre uzatılmış.

 5. WALTER SCHNEIDER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1954 yılında kurulmuş olan aile şirketinin geçmişinde, ekstrüde parçaların başarılı üretim ve geliştirilmesi alanında uzun yıllara dayanan bir gelenek bulunmaktadır. En modern teknolojilerin kullanımı sayesinde yüksek kalite ve dayanıma sahip, soğuk biçimlendirilmiş parçalar sunuyoruz. Burada bizi öne çıkaran hususlar üretimdeki yüksek yetkinlik, yenilikçi geliştirmeler ve çoğu uzun zamandan bu yana bizimle çalışan müşterilerimizle enerjik ve yakın iş ortaklıklarıdır. Mükemmel kalite, güvenilirlik ve tarafımızdan verilen yoğun, çözüm odaklı danışmanlık müşterilerimizin güveninin temelidir. Yüksek niteliklere sahip uzman çalışanlarımızın müşterilerimizle güvene dayalı işbirliği ile birlikte müşteri memnuniyeti şirketimizin uzun vadeli başarısının teminatıdır. Alüminyum, bakır, pirinç, paslanmaz çelik ve çeşitli çelik alaşımlarının yanı sıra, Vacodil, Vacon, Permenorm gibi demir-nikel bileşiklerini ve saf demiri de işliyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GEORG MARTIN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Martin – Hassasiyet konusundaki partneriniz. 60 yıldan beri makine ve tesis yapımı için delme ve derin çekme parçaları gibi ara tabakalar üretmekteyiz. Ürün çeşitliliğimiz endüstrinin tüm önemli alanlarını, özellikle baskı makinesi ve otomotiv endüstrisini, hava ve uzay yolculuğu şirketlerini kapsamaktadır. Güvenilir olmanın verdiği özgüvenle ve sahip oldukları yılların tecrübesi ve teknik bilgi birikimi sayesinde yüzden fazla çalışanımız her gün yüksek hassasiyet ve kalite gerektiren en zorlu talepleri yerine getirmektedir. Ürünlerimiz: Mesafe diskleri, makine imalatı için metal ara katmanlar, pullar, hassas zımbalanmış parçalar, zımbalanmış parçalar, metal folyolar, kendinden yapışkanlı çelik folyolar, mekanik yapı gruplarının sipariş üzerine üretimi, motor takozları, soyulabilir uyum parçaları, 2D lazerli işleme, sacdan mamul hassas yapı grupları

 2. MECANOR SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Mecanor, mikro teknoloji alanında kullanılmak amacıyla, yenilikçi süreçler ve yüksek kaliteli ilerici araçlar kullanarak, zımbalama yöntemiyle yüksek hassasiyete sahip ürünlerin imalatında uzman iş ortağınızdır. Kurulduğu 1948 yılından bu yana, Mecanor, mikro teknolojinin çeşitli pazarlardaki sürekli değişen taleplerine yanıt verebilmek amacıyla, başlangıçta sadece saat sanayisi, ve daha sonra medikal teknoloji, otomotiv sanayisi ve mikro cihazlar için çeşitli bileşenlerden oluşan bir ürün yelpazesini ve yeteneklerini sürekli geliştirmiştir.

 3. LÖHR GMBH & CO PRÄZISIONSFEDERN KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Biz Nürnberg yakınlarındaki Schwabach kasabasından orta ölçekli bir teknik yay üreticisiyiz ve bugün kendimizi yaklaşık olarak sunuyoruz. Bünyemizde istihdam edilen 50 çalışan, özel problem çözümlerinden büyük ölçekli üretime kadar çelik, paslanmaz çelik ve demir dışı metallerden yapılmış teknik yayların ve bükülmüş parçaların geleneksel ve yetkin üreticileridir. Yenilik, Löhr GmbH & Co. Präzisionsfedern KG'de bilgi birikimiyle sağlanır. Bilgi birikimi, deneyime geri dönmek ve en son gelişmeleri tahmin etmek anlamına gelir. Yenilikçi çözümler için ikisi de gereklidir. Tecrübemize, bilgimize, kalitemize ve teslimat güvenliğimize başvurmaktan çekinmeyin.

 4. WILH. KÄMPER GMBH U. CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bir aile şirketi olan Wilh. Kämper tel şekillendirme teknolojisinde uzman bir işletme olarak 1888 yılından bu yana Almanya'nın Lüdenscheid kentinde üretim yapmaktadır. Wilh. Kämper teknik problem çözücü iş ortağınızdır. Geliştirme ve prototip üretiminden küçük seri ve seri üretime kadar tel sektöründeki teknik sorunlarınızı çözmekteyiz. Teknoloji faaliyetlerimiz: - 3 yüzeyde bükme - Kabartma - Pah kırma - Tırtıl açma - Haddeden geçirerek diş açma - Küçültme - Torna ve frezeyle diş açma - Kaynak - Kesme - Delme - Yüzey işleme - Ezerek genişletme İşlediğimiz malzemeler: Çapı 1, 5 mm ile 10 mm aralığındaki (çelik tel, yay telleri, paslanmaz çelik teller, demir dışı metal teller dahil olmak üzere) tüm şekillendirilebilir malzemeleri işlemekte ve istek üzerine tüm yüzeyleri işleyebilmekteyiz

 5. CEGA METAL MAKINA SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  CEGA METAL MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. metal parça ve bileşenlerin yanı sıra son metal ürünlerin üretiminde uzmanlaşmış bir Türk şirketidir. Ürün yelpazemiz, sürücü koltukları, ticari araçlar için koltuklar, koltuk çerçeveleri, sırtlık çerçeveleri, kolçak bağlantı parçaları gibi otomotiv endüstrisine yönelik ürünleri içerir. Kaynak, pres ve montaj hatlarımız sayesinde otomotiv endüstrisine hizmet veriyoruz. CEGA BABY markası altında 1-3 yaş arası çocuklar için bebek taşıyıcıları, bebek arabaları, yürüteçler ve pedalsız denge bisikletleri de sunuyoruz. Kalite ve müşteri memnuniyeti önceliklerimizdir. Misyonumuz, müşterilerimize kararlaştırılan süre içinde güvenilir ve uygun fiyatlı ürünler sunmak, böylece beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamaktır. Her zaman aynı temel değerleri uyguladık: dürüstlük, saygı, sorumluluk, ekip çalışması ve sürekli iyileştirme. Ayrıca, ISO 9001: 2015 sertifikasını aldık. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz!

 1. POHL METALL GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Zımbalama yoluyla üretilen parçalar, tel bükme parçalar, yaylar ve boru parçaları imalatının yanı sıra röntgen spektrometresi ve ark (kıvılcım) spektrometresi ile mühendislik (malzeme analizi) hizmetleri, yüzey işleme ve ısıl işleme. Avusturya'nın Tiroller bölgesindeki Ötztal-Bahnhof'ta bulunan Pohl Metall şirketi üretim konusunda derin uzmanlığa sahip olup, zımbalama, bükme, presleme ve boru işleme yöntemleriyle metal parçalar üretmektedir. Sanayi ve ticaret için küçük metal parçalar üretiminde uzman iş ortağınızı. Zımbalama yoluyla üretilen parçalar, bükme parçalar, yaylar, boru parçaları, halat/tel aksesuarları ve montajlı yapı grupları üretilmektedir. Müşterilerimize, prototip imalatından büyük seri üretime kadar her hacimde destek vermekteyiz. Şirketimizin Avusturya'da bulunan merkezinden verdiğimiz her türlü metal işleme hizmeti yüzey işleme, ısıl işleme, ambalajlama ve kalite güvenliğini de kapsamaktadır.

 2. SEFINE TEKNIK MAKINE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Sefine Teknik, başta bi-metal şerit testere ve alüminyum testereler olmak üzere, çelik ve alüminyum ürünler, studlar, ray demirleri, ankraj ve gergi çubukları tedarikinde uzmanlaşmıştır. Ülkede proje uygulaması için göreve hazır teknik uzman bir ekiple Türkiye'nin her bölgesine hizmet veriyoruz. Yurtdışındaki bölgelere de (Çin, Avrupa, Afrika) ihracat yapabiliyoruz. Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktır. ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ve ISO 21500 standartlarına göre sertifikalı olmaktan gurur duyuyoruz.

 1. TRINMAK MACHINE ENGINEERING AND INFORMATION TECHNOLOGIES INDUSTRY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  TRINMAK MACHINE ENGINEERING AND INFORMATION TECHNOLOGIES INDUSTRY, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Kontratlı CNC imalat ve makine üretimi, cnc kesimi, Pistonlar, Saclar - Kesim makine aletleri, Lazer kesimi, CNC levha metal işi, kişiye özel lazer baskı, sanayi profilleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. AGS - CNC MACHINING UNIP. LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  AGS - CNC MACHINING UNIP. LDA, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metaller - Makinede işleme, CNC çevrilmiş parçalar, Hassas işleme, hassas frezeleme, Hassas torna, CNC freze, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, metallerin işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gondomar, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. BLANCHARD OXYCOUPAGE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BLANCHARD OXYCOUPAGE, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Özel çelikler, aşınma önleyici çelik, Özel çelikler, aşınmaz çelikler, Çelik ticareti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sainte Luce Sur Loire Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AXINAR SMPC

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  AXINAR SMPC, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Merkezi ısıtma - Sistemler, imalat borular, endüstriyel ekipman, hava taksisi, basit makarna şekilleri, Lazer kesimi, paslanmaz çelik işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. L'ATELIER ASBL ELECTROMECANIQUE

  Belçika

  Verified by europages badge

  L'ATELIER ASBL ELECTROMECANIQUE, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektromekanik gruplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Naninne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. BOHEMIA METAL PARTS

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  BOHEMIA METAL PARTS, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin torna edilmesi, frezeleme, oditoryum, metal işleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Janske Lazne, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. 1. GTA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1. GTA GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hildesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GRIESHABER IDEEN AUS DRAHT UND STAHL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRIESHABER IDEEN AUS DRAHT UND STAHL GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SCHWEIGERT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHWEIGERT GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eisingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RIETHO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RIETHO GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Steinach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DRÖLLE GMBH STANZ- UND UMFORMTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  DRÖLLE GMBH STANZ- UND UMFORMTECHNIK, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwäbisch Hall, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HOBERG INDUSTRIETECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOBERG INDUSTRIETECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Attendorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. JM METALL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JM METALL GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BUERSTÄTTE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BUERSTÄTTE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wetter, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CARL AUGUST WIRTH GMBH - MEMBER OF CAWI GROUP

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARL AUGUST WIRTH GMBH - MEMBER OF CAWI GROUP, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kierspe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. WILHELM CHRIST GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILHELM CHRIST GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mudersbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ENGELBERT SELLMAIER FEINWERKTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ENGELBERT SELLMAIER FEINWERKTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bischofswiesen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. HEINZIG METALLTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEINZIG METALLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rahden, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

6.038 Şirketler