• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çiçek aranjmanı

Sonuçlar

Çiçek aranjmanı - Ithalat/Ihracat

 1. TOKSOY TARIM

  Türkiye

  Ruskus satışı yapıyoruz

 2. VERTICAL FLORE

  Fransa

  VERTICAL FLORE, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, St-Etienne-Du-Rouvray, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. UAB COMPRADOR LT

  Litvanya

  UAB COMPRADOR LT, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Giriş/Hol mobilyaları, Bahçe dekorasyonu ve mobilyaları, T vana, Giriş/Hol mobilyaları, Bahçe dekorasyonu ve mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 4. MOUSTAKAS FLOWERS

  Yunanistan

  MOUSTAKAS FLOWERS, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. gelin buketi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. DECOFLORALL.BUSINESS

  Hollanda

  DECOFLORALL.BUSINESS, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Esnaflar, gelin buketi, Esnaflar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Industrieweg 46, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ESPAI EMOCIONART

  İspanya

  ESPAI EMOCIONART, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Terrassa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. UITVAARTBLOEMIST RIJNMOND

  Hollanda

  UITVAARTBLOEMIST RIJNMOND, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Maassluis, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. FLORISTERÍA MENTA Y CANELA

  İspanya

  FLORISTERÍA MENTA Y CANELA, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. çiçek çelenkleri, düğün buketlerinin yapılması, geleneksel yapay çiçek laboratuarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. FLORIANNE SRL

  İtalya

  FLORIANNE SRL, yılında kurulan ve Çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Çiçek aranjmanı, eve teslim, Çiçek aranjmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruneck Brunico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ENDLESS LOVE FLOWERBOX

  Almanya

  ENDLESS LOVE FLOWERBOX, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Selm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. STUDIO FLORYSTYCZNE ARTICO

  Polanya

  STUDIO FLORYSTYCZNE ARTICO, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Tohumluklar, Çiçek aranjmanı, buketler ve aranjman çiçekler, Tohumluklar, noel dekorasyonları, Çiçek aranjmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kraków, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. BETH'S DELUXE FLOWERS, S.R.O.

  Çek Cum.

  BETH'S DELUXE FLOWERS, S.R.O., yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çiçekler, Kesimlik çiçekler, Yapay bitkiler, Kutlama ve parti malzeme ve süsleri, Çiçekler, Kesimlik çiçekler, Yapay bitkiler, Kutlama ve parti malzeme ve süsleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. DE GERBERA'S

  Hollanda

  DE GERBERA'S, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Oudehaske, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. BARKINGSIDE FLORIST

  Birleşik Krallık

  BARKINGSIDE FLORIST, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çiçekler, Çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. CVETNO BIJU

  Bulgaristan

  CVETNO BIJU, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Burgas, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. BLOEMENKEUZE.NL

  Hollanda

  BLOEMENKEUZE.NL, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir. çiçekçiler, gelin buketi, buketler ve aranjman çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gytsjerk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. SEND FLOWERS

  Birleşik Krallık

  SEND FLOWERS, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. çiçekçiler, ekspres teslimat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. AMBIUS

  Belçika

  AMBIUS, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tohumluklar, Çiçek aranjmanı, Tohumluklar, Çiçek aranjmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aartselaar, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. CVECARA FRAGOLA

  Sırbistan

  CVECARA FRAGOLA, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sremska Mitrovica, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 8. FLORARIE.RO

  Romanya

  FLORARIE.RO, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. çiçekçiler, taze çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. ARDLEIGH GREEN FLORIST

  Birleşik Krallık

  ARDLEIGH GREEN FLORIST, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çiçekler, faxıflora, Çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. WAPPING FLORIST

  Birleşik Krallık

  WAPPING FLORIST, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çiçekler, çiçekçiler, Çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. COMMERCIALE EUGANEA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  İtalya

  COMMERCIALE EUGANEA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir. Sera bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler, Sera bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Galzignano Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FLOWERS BALHAM

  Birleşik Krallık

  FLOWERS BALHAM, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. çiçekçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. BANKSIDE FLORIST

  Birleşik Krallık

  BANKSIDE FLORIST, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çiçekler, Çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. FLOWER PLAN

  Birleşik Krallık

  FLOWER PLAN, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leicester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. AL.GO. GROUP S.R.L.

  İtalya

  AL.GO. GROUP S.R.L., yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir. Sera bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler, Sera bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monticello Conte Otto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CANONBURY FLORIST

  Birleşik Krallık

  CANONBURY FLORIST, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çiçekler, çiçekçiler, Çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. BRONDESBURY FLORIST

  Birleşik Krallık

  BRONDESBURY FLORIST, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çiçekler, çiçekçiler, Çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. ALPERTON FLORIST

  Birleşik Krallık

  ALPERTON FLORIST, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çiçekler, Çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz