• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çiçek aranjmanı

Sonuçlar

Çiçek aranjmanı - Ithalat/Ihracat

 1. TOKSOY TARIM

  Türkiye

  Ruskus satışı yapıyoruz

 2. UAB COMPRADOR LT

  Litvanya

  UAB COMPRADOR LT, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Giriş/Hol mobilyaları, Bahçe dekorasyonu ve mobilyaları, T vana, Giriş/Hol mobilyaları, Bahçe dekorasyonu ve mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 3. VERTICAL FLORE

  Fransa

  VERTICAL FLORE, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, St-Etienne-Du-Rouvray, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MOUSTAKAS FLOWERS

  Yunanistan

  MOUSTAKAS FLOWERS, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. gelin buketi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. DECOFLORALL.BUSINESS

  Hollanda

  DECOFLORALL.BUSINESS, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Esnaflar, gelin buketi, Esnaflar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Industrieweg 46, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. UITVAARTBLOEMIST RIJNMOND

  Hollanda

  UITVAARTBLOEMIST RIJNMOND, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Maassluis, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. FLORISTERÍA MENTA Y CANELA

  İspanya

  FLORISTERÍA MENTA Y CANELA, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. çiçek çelenkleri, düğün buketlerinin yapılması, geleneksel yapay çiçek laboratuarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ESPAI EMOCIONART

  İspanya

  ESPAI EMOCIONART, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Terrassa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. FLORIANNE SRL

  İtalya

  FLORIANNE SRL, yılında kurulan ve Çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Çiçek aranjmanı, eve teslim, Çiçek aranjmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruneck Brunico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FLORERIA BIBA

  Meksika

  FLORERIA BIBA, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Çiçek aranjmanı, Çiçekler, çiçekçiler, Çiçek aranjmanı, Çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ciudad De México, Meksika 'de bulunmaktadır.

 1. STUDIO FLORYSTYCZNE ARTICO

  Polanya

  STUDIO FLORYSTYCZNE ARTICO, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Tohumluklar, Çiçek aranjmanı, buketler ve aranjman çiçekler, Tohumluklar, noel dekorasyonları, Çiçek aranjmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kraków, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. ENDLESS LOVE FLOWERBOX

  Almanya

  ENDLESS LOVE FLOWERBOX, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Selm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BETH'S DELUXE FLOWERS, S.R.O.

  Çek Cum.

  BETH'S DELUXE FLOWERS, S.R.O., yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çiçekler, Kesimlik çiçekler, Yapay bitkiler, Kutlama ve parti malzeme ve süsleri, Çiçekler, Kesimlik çiçekler, Yapay bitkiler, Kutlama ve parti malzeme ve süsleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. DE GERBERA'S

  Hollanda

  DE GERBERA'S, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Oudehaske, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. CVETNO BIJU

  Bulgaristan

  CVETNO BIJU, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Burgas, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. BLOEMENKEUZE.NL

  Hollanda

  BLOEMENKEUZE.NL, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir. çiçekçiler, gelin buketi, buketler ve aranjman çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gytsjerk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. AMBIUS

  Belçika

  AMBIUS, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tohumluklar, Çiçek aranjmanı, Tohumluklar, Çiçek aranjmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aartselaar, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. ARDLEIGH GREEN FLORIST

  Birleşik Krallık

  ARDLEIGH GREEN FLORIST, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çiçekler, faxıflora, Çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. WAPPING FLORIST

  Birleşik Krallık

  WAPPING FLORIST, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çiçekler, çiçekçiler, Çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. FLORARIE.RO

  Romanya

  FLORARIE.RO, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. çiçekçiler, taze çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. BARKINGSIDE FLORIST

  Birleşik Krallık

  BARKINGSIDE FLORIST, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çiçekler, Çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. CVECARA FRAGOLA

  Sırbistan

  CVECARA FRAGOLA, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sremska Mitrovica, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 3. SEND FLOWERS

  Birleşik Krallık

  SEND FLOWERS, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. çiçekçiler, ekspres teslimat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. NEW FLOWERS S.R.L.

  İtalya

  NEW FLOWERS S.R.L., yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sera bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler, Sera bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Croce Camerina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. WEST BROMPTON FLORIST

  Birleşik Krallık

  WEST BROMPTON FLORIST, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çiçekler, Çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. FLOWER PLAN

  Birleşik Krallık

  FLOWER PLAN, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leicester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. WALLINGTON FLORIST

  Birleşik Krallık

  WALLINGTON FLORIST, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çiçekler, çiçekçiler, Çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. FLOWERS BALHAM

  Birleşik Krallık

  FLOWERS BALHAM, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. çiçekçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. PD PLANTS S.R.L.

  İtalya

  PD PLANTS S.R.L., yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sera bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler, Sera bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camposampiero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. BROMLEY COMMON FLORIST

  Birleşik Krallık

  BROMLEY COMMON FLORIST, yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. çiçekçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz