• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler

Sonuçlar

Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler - Ithalat/Ihracat

 1. MIRYAM FLOWERS SRL

  İtalya

  Miryam Flowers srl, yapma çiçek aksesuarlarının üretimi ve ithalatı alanlarında uzmanlaşmış modern ve dinamik bir şirkettir. Plastik malzemeden parçalar ve demir veya metal iskeletler İtalya'da gerçekleştirilmektedir, sünger kısımlar ve diğer yapma çiçek aksesuarları ise Avrupa Birliği kalite standartlarına uygun üretim yapan Avrupa ülkelerinden ithal edilmektedir. Pazarlanan diğer ürünler ise doğrudan Asya ülkelerinden ithal edilmektedir. Şirket, fikir ve inovasyon açısından sürekli olarak kendini ve ürünlerini yenilemektedir.

 2. ILTA GLOBAL A.Ş.

  Türkiye

 3. DIYARBAKI CICEKCI LALE CICEKCILIK

  Türkiye

  Çiçek gönder mutlu et mutlu kal.Kaliteden ödün vermeden hızlı çiçek siparişi vermek için ustalar tarafından lale çiçekçilik online çiçek gönderme hizmetiyle memleketimizi karış karış sevgisiyle donatıyor. Sizin için değerli olanları aynı değerlerle kucaklıyor. Kaliteli ve güvenilir ucuz fiyatlarla sipariş ver, güzel bir hediye gönder. Rengarenk çiçekler her zaman taze ve sevgi dolu ellerde hazırlanarak aynı gün teslimat güvencesiyle. Güller, Kutuda gül, Aranjman, Mevsim Çiçekleri, Orkide, Buket, Saksı Çiçeği, Kutuda çiçek, Kır çiçekleri, Papatya, yapay çiçek, yapay ağaç, çikolata sipariş, çikolata siparişi, çiçek gönder, çiçek siparişi, çiçek çikolata, çiçekçi dükkanı, çiçekçi en yakın, çiçekçiler, çiçekçilik, Kendimizi daima yenileyerek referanslardan aldığımız güçle çalışma yapımızı büyütmek, yükseltmek ve güven duymak başlığı altında yapılandırmaktayız.. Doğum günü, yıl dönümü, yeni iş ve benzer birçok özel günde unutulmaz mutluluklar yaşatmanızı sağlamayı amaçlayan LALE ÇİÇEKÇİLİK; ayrıca vip çiçekler ile de ayrıcalıklı bir dünya sunuyor. Siz de sevdikleriniz için Sipariş oluşturabilir ve onlara unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz. LALE ÇİÇEKÇİLİK Online çiçek siparişi siteleri arasında, üyeleri ve müşterilerine sorunsuz alışveriş deneyimi sunan www.lalecicekcilik.com.tr güvencesi ile sevdiklerine online çiçek gönder ! cazip ödeme koşulları, hızlı ödeme, müşteri koruması, online çiçekçi destek hattı gibi hizmetleriyle müşterileri işlemlerini kolaylaştırıyor

 4. ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO

  İtalya

  kesilmiş çiçek, dekorasyon için yaprak ihracatı ve dağıtımı, çiçekçiler için ürün ve aksesuar tedariği. Tüm dünyaya online bitki ve çiçek gönderimi. Şirketler için çiçekli hediye programlama ve gerçekleştirme ; özel günler için çiçek ve bitki kişiselleştirilmiş kompozisyon gerçekleştirme ; ofis, butik, otel, villa için iç düzenleme danışmanlığı ve tasarımı ; tören ve etkinlikler için çiçekli süslemeler.

 5. EUROFLORA SRL

  İtalya

  Taze çiçek, kuru çiçek, yapma çiçek, aksesuar, çeşitli eşya, bitki toptan satışında 30 yılı aşkın senedir lider kuruluş. Unutulmaz etkinlik organizasyonu için geniş bir obje, şekerlik ve aksesuar seçeneği bulacağınız, tamamen düğün planlama ve görsel tasarımcılara adanmış yeni sitemiz www.planet.euroflorasrl.it 'i ziyaret ediniz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL

  İtalya

  Garden Musetti, taze çiçek buketleri kompozisyonu, düğün ve tören süslemeleri, gelin çiçekleri, cenaze çiçek aranjmanları, cenaze için yastık ve çelenk hazırlama için hizmetinizdedir. İnternet üzerinden satın alabilirsiniz, çok kolaydır! Kataloğa göz atın ve istediğiniz ürünü seçin, veya size gerekeni birlikte bulmak için bizi arayın. Ardından ödemeye geçerek ister kredi kartınızla, ister Paypal hesabınızla ödeme yapabilirsiniz.

 2. TOP ROUWSTUK

  Hollanda

  TOP ROUWSTUK, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Heemskerk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. FLORISTERÍA LOLI

  İspanya

  FLORISTERÍA LOLI, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. çiçek çelenkleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Granada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. MOMENTS FLORIST

  Birleşik Krallık

  MOMENTS FLORIST, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. çiçekçiler, mezarlık dekorasyonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. CREAM AND BROWNS FLORIST

  Birleşik Krallık

  CREAM AND BROWNS FLORIST, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Middlesbrough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. BLUMEN-PARADIES VETTER GMBH & CO.KG

  Almanya

  BLUMEN-PARADIES VETTER GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BALIKESIR DOGAL

  Türkiye

 1. BETSEYS BLOOMS

  Birleşik Krallık

  BETSEYS BLOOMS, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. evlilik, gösteriler, cenaze hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirkcudbright, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. TECKNA BY FASANO

  Belçika

  TECKNA BY FASANO, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Cenaze kaldırıcıları gereçleri, çiçekçiler için şeritler, yazıcı şeridi, baskı filmleri, Cenaze kaldırıcıları gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Overijse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. PFLANZWERK

  Almanya

  PFLANZWERK, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neukirchen-Vluyn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GÖRGES GMBH & CO.KG

  Almanya

  GÖRGES GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı etiketleri, ince kağıt, kartvizitler, kendinden yapışkan etiketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neustadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ATREZO FLORISTAS

  İspanya

  ATREZO FLORISTAS, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Granada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. H.U. SCHEULEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  H.U. SCHEULEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. dekorasyon eşyaları, hediyelik eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LARA ANDALUCÍA S.A.

  İspanya

  LARA ANDALUCÍA S.A., yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. toptan çiçekçi aksesuarları, çiçekçiler için malzemeler, mekanlar için donanımlar, mobilya aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. HERBS BARCELONA

  İspanya

  HERBS BARCELONA, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. EL JARDÍ D'ESTHER

  İspanya

  EL JARDÍ D'ESTHER, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Xàtiva, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROOBOS BLOEMEN GROOTHANDEL

  Hollanda

  ROOBOS BLOEMEN GROOTHANDEL, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. toptan çiçekler, toptan çiçekçi aksesuarları, toptan çiçekçi gereçleri, toptan bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Honselersdijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. ROSE NOIRE

  Belçika

  ROSE NOIRE, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. çiçekçiler, düğün buketlerinin yapılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ROSES ONLY LONDON

  Birleşik Krallık

  ROSES ONLY LONDON, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. I.S. SUNDRIES

  Birleşik Krallık

  I.S. SUNDRIES, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiçekler, Çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peterborough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. MAISON BEAUFRERE

  Fransa

  MAISON BEAUFRERE, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. LE MIMOSA

  Belçika

  LE MIMOSA, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler, Kesimlik çiçekler, Yapma çiçekler, bitkiler ve meyveler, Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler, Kesimlik çiçekler, Yapma çiçekler, bitkiler ve meyveler, düğün buketlerinin yapılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Queue-Du-Bois, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. FLOWER DELIVERY

  Birleşik Krallık

  FLOWER DELIVERY, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. GEM SUPPLIES INTERNATIONAL LTD

  Birleşik Krallık

  GEM SUPPLIES INTERNATIONAL LTD, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. çiçekçi aksesuarları, çiçekçiler için şeritler, çiçekçi malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Billingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. FRAGRANCE FLEURS & CRÉATION

  İsviçre

  FRAGRANCE FLEURS & CRÉATION, yılında kurulan ve Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Düğün dekorları, düğün buketlerinin yapılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lausanne, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

957 Şirketler