• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çift duble merdivenler

Sonuçlar

Çift duble merdivenler - Ithalat/Ihracat

 1. ALTRAD INTERNATIONAL

  Fransa

  Altrad International, Altrad grubu şirketidir. Dünya çapında grup içinde üretilen tüm ürünlerin pazarlamasında uzmanlaşmıştır. ALTRAD grubu günümüzde müşterileri ile aşağıdaki konularda çalışmaktadır : AVRUPA, ASYA, AFRİKA, AMERİKA, vs... Şirket, kaliteli, güvenilir ve kısa sürede teslim edilen, çok uygun maliyetli bir ürün kataloğu sunmaktadır. Grup tarafından üretilen ürün yelpazesi, sadece inşaat ekipmanlarını (el arabası, iskele, destekleme kuleleri, beton karıştırıcı, tokmaklar, titreşimli plakalar, projelendirme makinesi, beton damper, merdivenler...) değil, aynı zamanda kesme, beton işleme (titreşimli iğneler ve dönüştürücüler, vs) ve toplu alanlar için ekipmanlar (tribünler, resepsiyon çadırları, oyun alanları, sahne, masa, vs...) da içerir. Şirket, müşterilerine bir hizmet serisi de sunmaktadır : lojistik, satın alma ve aynı zamanda, her zaman müşterinin emrinde bir satış sonrası hizmet.

 2. BRANACH EUROPE BY PROTECT EVOLUTION

  Romanya

  1990'da kurulan Branach, yüksek kaliteli fiberglas güvenlik merdivenleri ve aksesuarlarının önde gelen üreticisi ve distribütörüdür. Elektrik güç kaynağı, telekomünikasyon, maden, inşaat, yağ ve petrol endüstrilerine dağıtım yapıyoruz. Tekli merdivenler, platformlar, uzatma merdivenleri ve paslanmaz merdivenler üzerinde uzmanız. Geniş distribütör ağıyla Branach, resmi temsilcisi Protect Evolution sayesinde Avrupa'daki müşterilerine hizmet verebilmek için ideal konumdadır.

 3. CATI MERDIVENI

  Türkiye

  Çatı merdiveni kategorisindeki yüzlerce farklı modeliyle tüm dikkatleri üzerinde toparlayan bu firma ile bütçenizi zorlamadan piyasadaki en uygun fiyat avantajlarından yararlanarak çatı merdiveni ihtiyacınızı kolayca karşılayabileceksiniz. Yıllardır daha iyi hizmet, daha çok müşteri anlayışı ile alanımızdaki en kaliteli hizmeti verdiğimiz devamlı müşterilerimizden hep olumlu sonuçlar aldık ve almaya devam ediyoruz.

 4. ST SCALE SRL

  İtalya

  St Scale doğuşu 1986’a dayanmaktadır ; bu tarihten itibaren, şirket kendi pazarını büyütmüştür

 5. LITAN - ESTANTES METÁLICAS, LDA

  Portekiz

  LITAN - ESTANTES METÁLICAS, LDA, yılında kurulan ve Çift/duble merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kitaplıklar ve raflar, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, alüminyum merdivenler, Kitaplıklar ve raflar, metal merdivenler, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Águeda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ZHEJIANG JADDAR TOOLS CO.LTD

  Çin

  ZHEJIANG JADDAR TOOLS CO.LTD, yılında kurulan ve Çift/duble merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jinhua, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. ECHELLES NERESSY

  Fransa

  ECHELLES NERESSY, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çift/duble merdivenler, Çift/duble merdivenler, metal tabureler, uzar merdivenler, havaalanı merdivenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ibos, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MUNDOCIES

  İspanya

  MUNDOCIES, yılında kurulan ve Çift/duble merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nigrán, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. AUD'INNOV

  Fransa

  AUD'INNOV, yılında kurulan ve Çift/duble merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varennes-Sous-Dun, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SUZHOU DONGRUN LADDER CO.,LTD.

  Çin

  SUZHOU DONGRUN LADDER CO.,LTD., yılında kurulan ve Çift/duble merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jiaxing, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. KROON

  Hollanda

  KROON, yılında kurulan ve Çift/duble merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Ahşap merdivenler, kapı ve pencere aksesuarları, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Ahşap merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoogezand, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. MHT ENDÜSTRI METAL

  Türkiye

  MHT ENDÜSTRI METAL, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çift/duble merdivenler, Katlanır merdivenler, alüminyum, satış hizmetleri, Çift/duble merdivenler, Katlanır merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. IJZERWINKEL

  Belçika

  IJZERWINKEL, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Silikonlar, Çift/duble merdivenler, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, kaynak ekipmanları, Silikonlar, Çift/duble merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aarschot, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SOLIDE

  Belçika

  SOLIDE, yılında kurulan ve Çift/duble merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mobil yapı iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langdorp, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. LOFTEASE ATTIC STAIRS & STORAGE SOLUTIONS LTD.

  İrlanda

  LOFTEASE ATTIC STAIRS & STORAGE SOLUTIONS LTD., yılında kurulan ve Çift/duble merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çatı merdivenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tuam, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 4. GUTTERS & LADDERS

  Birleşik Krallık

  GUTTERS & LADDERS, yılında kurulan ve Hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, Çift/duble merdivenler, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, Çift/duble merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Watford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. ATRICK LTD

  İrlanda

  ATRICK LTD, yılında kurulan ve Çift/duble merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. merdiven sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dublin, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 6. KRAUSE SP. Z O.O.

  Polanya

  KRAUSE SP. Z O.O., yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çift/duble merdivenler, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, Çift/duble merdivenler, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Swidnica, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. LIMAKSAN

  Türkiye

  LIMAKSAN, yılında kurulan ve Çift/duble merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. ELO + , SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  ELO + , SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Çift/duble merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Presli devreler, Presli devreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pisek, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. SOBRINO G

  İspanya

  SOBRINO G, yılında kurulan ve Çift/duble merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Alet ve hırdavat, Alet ve hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilagarcía De Arousa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. LIDO PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USLUGOWO-HANDLOWE

  Polanya

  LIDO PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USLUGOWO-HANDLOWE, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çift/duble merdivenler, Çift/duble merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kraków, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. SOZBIR METAL

  Türkiye

  SÖZBİR METAL YAPI 2008 yılında alüminyum yapı ürünleri uygulaması üzerine kurulan bir firmadır. 2020 yılında sektöründeki gelişimini tamamlayıp büyüyerek imalat ve üretim sürecine alüminyum merdiven üzerine yatırımlar yaparak devam etmiştir. Firmamız Konya/ Türkiye'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "çift duble merdivenler"

 4. SC LUCALFA SRL

  Romanya

  SC LUCALFA SRL, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - mobilya ve tertibatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ahşap kapı kolları, Ahşap merdivenler, çift camlı ahşap pencere, ahşap kapılar, Ahşap kapı kolları, Ahşap merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piatra Neamt, Romanya 'de bulunmaktadır.