• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çiftlik makineleri

Sonuçlar

Çiftlik makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. LANDA SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  1983 yılında kurulan LANDA, tarımsal hasat makineleri için sarf ve bakım parçalarının dağıtımında uzmanlaşmış bağımsız bir aile şirketidir. LANDA, çok çeşitli makinelerde hasat ekipmanı için tarımsal yedek parçalar tedarik etmektedir: silaj makineleri, biçerdöverler, biçme makineleri, balya makineleri, kendinden tahrikli tarım makineleri… Şirket, tarımsal yedek parça dağıtım değer zinciri sektöründe distribütörlerin, girişimcilerin ve çiftçilerin ayrıcalıklı muhatabı olarak kendine yer edinmiştir. LANDA, alternatif parçalar, OEM parçalar ve orijinal parçalar dağıtmaktadır. OEM'ler için tarım makinesi parçaları yelpazesi, CLAAS, JOHN DEERE, CNH, AGCO gibi büyük üreticilerin çoğu tarafından orijinal ekipman olarak listelenen dünyanın en büyük üreticilerinden gelmektedir. Son olarak, müşterilerine küresel bir tedarik çözümü sağlamak için LANDA, orijinal tarım makinesi parçaları da sunmaktadır. LANDA, müşterilerinin hasat işlerine yanıt olarak ekonomik ve teknik bir alternatif sunarak, özenli bir ortak kimliğiyle tarımsal hasat makineleri kullanıcılarının yanındadır.

 2. BENASSI AGRICOLTURA E GIARDINAGGIO

  İtalya

  Verified by europages badge

  BENASSI Srl, tarımsal mekanizasyon ve bahçıvanlık makinelerinin tasarımı ve üretiminde lider bir şirkettir. 50 yılı aşkın bir süredir piyasada olan firma, sektörde kazandığı tecrübe ve bayilerinin güveni sayesinde, toprak işleme, tarla biçme ve çim kesmeye yönelik çeşitli makinelerle pazarda faaliyetini devam ettirmektedir. Her gün devam eden sürekli çalışmamızda, yıllar içinde pekiştirilen becerilerimizi ve uzmanlığımızı tutkuyla uyguluyoruz, ancak gözümüzü daima geleceğe yönlendiriyoruz. Kuruluşundan bu yana şirket her zaman adil bir kalite/fiyat oranını tercih etmeye çalışmıştır. Bugün, yalnızca zamanın bize sunabildiği deneyim ve bilgi birikiminin ürünü olan makineleri tedarik edebiliyoruz. Makinelerimizi seçenler dikkatli kullanıcılardır ve harika bir markaya güvenebileceklerini bilirler. Benassi gelenek, deneyim ve kalitedir.

 3. BERICOPLAST SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  1974'ten beri Bericolaplast S.p.A. plastik malzemeleri kalıplayarak monokok koltuk üretiminde Avrupa'nın önde gelen firmalarından biridir. 30 yılı aşkın bir süredir spor tesisleri alanında faaliyet gösteren şirket, 2006 yılından bu yana FIFA'nın resmi tedarikçisi olarak Dünya, Avrupa ve Afrika kupalarında başarılara imza atıyor. Spor tesislerinin yanı sıra tiyatrolar, okullar, kongreler, arenalar, spor salonları, köyler ve tarihi alanlar gibi sosyal tesisler için koltuklar da üretmektedir.

 4. BORGHI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Ürün yelpazemiz şunları içerir: helezon taşıyıcılar, zincirli, bantlı ve paletli taşıyıcılar; kovalı yükselticiler; filtreler; döner distribütörler; temizleme makineleri; 10 ila 300 t/h arasında değişen üretkenliğe sahip, ürün kurtarma, boşaltma ve çıkarma işlemlerini yerine getiren özel teçhizatlar ve panjurlar. tahıl depolama, silo tesisatları, değirmenler, çeltik işleme tesisatları, yem tesisatları ve liman tesisatları gibi komple agro-endüstriyel tesisatları tasarlar ve gerçekleştirir. Ayrıca, 1000 t/h'a kadar üretkenliğe sahip, büyük kapasiteli endüstriyel yükselticiler üretir.

 5. NBLOSI – ORCHARD PLATFORMS

  İtalya

  Verified by europages badge

  Kendinden tahrikli meyve toplama arabaları ve römorklu meyve toplama arabaları üretimi gerçekleştiriyoruz. Kendinden tahrikli arabalar, kullanıcıların ihtiyaçlarına, alışkanlıklarına ve tercihlerine göre kişiselleştirilmiş bir şekilde donatılabilir ve motorize edilebilir. N.BLOSI kendinden tahrikli meyve toplama arabasının kullanımı, espalier bahçelerindeki tüm hasat ve bakım işlemleri için idealdir ve son 35 yılda Avrupa'da kendini kanıtlamış bir üründür.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. L.I.P.

  İtalya

  Verified by europages badge

  LIP, Milano ilinde Corsico'da yer alan, her metal malzemeden silindirik, spiral, içten dişli ve konik dişliler ve mikro dişliler üreten bir firmadır; frezede işlenmiş ve rektifiye edilmiş sonsuz vidalar. Termoplastik reçinelerden hassas dişlilerin kalıplanması. Düşük güç aktarımı için redüktörler ve motorlu redüktörler. Ürün kataloğunda yer alan standart dişliler. İhtiyaçlarınıza en uygun olan ürünü bulmak için bizi ziyaret edin.

 2. CABA INDUSTRIE

  İtalya

  Verified by europages badge

  Caba, piyasaya geniş bir ileri teknoloji ve yüksek kalite ürünü tarım makineleri yelpazesi suran bir markalar grubunu bünyesinde içerir. Bizi güçlü kılan nokta tamamen kendi tesislerimiz içerisinde gerçekleştirdiğimiz üretimdir. Yalnızca Avrupa, özellikle İtalyan menşeili parçaların kullanımı, yüksek kalite ürünü ve en üstün performans, konfor, güvenlik ve etkinlik standartlarına uygun ürünler elde etmemizi sağlıyor.

 3. TECNO GROUP LAB S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Tecno Group Lab meyve sebze işleme makinelerinin yapımında faaliyet gösteren bir firmadır. Firmanın temel amacı müşteri memnuniyeti, müşterinin beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılayan ve aynı zamanda piyasa koşulları ile uyum içerisinde olan ürünleri tedarik etme becerisidir. Firma güvenilir ve emniyetli makineler tasarlar ve üretir: besleyiciler, döner tablalar, kasa yıkama makineleri, narenciye ve sebze işleme hatları, fırıncılık makineleri.

 4. BIONALAN

  Fransa

  Verified by europages badge

  BIONALAN, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım - makineler ve malzemeler, Tarım - makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Euilly Et Lombut, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. RHIN SAHARA EXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  RHIN SAHARA EXPORT, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kazma makineleri, tarım traktörleri için aküler, traktör aksesuarları , traktör kamyonlar, Kazma makineleri, kendinden hareketli biçme makinaları, traktör, tarım traktörleri, budama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schiltigheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. DANTE MACCHINE AGRICOLE

  İtalya

  Verified by europages badge

  DANTE MACCHINE AGRICOLE, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik makineleri, tarım makinaları için yardım hizmetleri, Çiftlik makineleri, arazi iş makineleri, tırmıklar, tırmık diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bagnoli Di Sopra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LINOT DOTT. STEFANO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  LINOT DOTT. STEFANO SRL, yılında kurulan ve Mekanik frenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik makineleri, Metal iskelet, endüstriyel frenler, transmisyon freni, Çiftlik makineleri, tarım makinaları için debriyajlar, Metal iskelet, tarım traktörleri, fren tamburu rektifiye işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beinasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. S&M AGRICOLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  S&M AGRICOLE, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarımsal üretim, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Çikolata endüstrisi için kalıplar, banka mobilyaları, patlama-dirençli köprü vinçleri, Tarımsal üretim, büyük yüzeyler için çalı temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ingwiller, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. INDUSAGRI

  İspanya

  Verified by europages badge

  INDUSAGRI, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, çalı temizleme makineleri, pratik tırmık, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Ziraat makineleri üreticisi, diskli tırmık, çim ekici, yetiştirici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Otero De Rey-Lugo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. PIAZZA F.LLI MACCHINE AGRICOLE

  İtalya

  Verified by europages badge

  PIAZZA F.LLI MACCHINE AGRICOLE, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, tarım traktörleri, tarım ve bahçe işleri makinaları için sökülebilir parçalar, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, tarım makinaları için yardım hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Asola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. INDUSTRIAL MEC ABBRIATA MARIO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  INDUSTRIAL MEC ABBRIATA MARIO SRL, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. takılan ve koşulan tarım makineleri, dijital kontrollü makinalarla işleme, mekanik imalat, hassas mekanik işlemeler, şahsa özel mekanik işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sezzadio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. RM IRRIGATION EQUIPMENT

  İtalya

  Verified by europages badge

  RM IRRIGATION EQUIPMENT, yılında kurulan ve Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çiftlik makineleri, sulama tesisatı, tarım traktörleri, Çiftlik makineleri, motorlu çapalar, sulama tesisatı aksesuarları, tarım makineleri, sulama tesisatlarının tasarımı, bahçe sulama tesisatlarının yerleştirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sissa Trecasali, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. COMEX SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  COMEX SRL, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tarım makinelerinin yedek parçaları, lamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Breganze, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BERTOLETTI MECCANICA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  BERTOLETTI MECCANICA S.R.L., yılında kurulan ve Metal iskelet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik Ekipmanları, Çatki ve kapi/pencere çerçevesİ, Çiftlik makineleri, metal mobilyalar için emniyet kilidi, Elektrik Ekipmanları, Çatki ve kapi/pencere çerçevesİ, Çiftlik makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ospitaletto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SAMMA SERVICE

  İtalya

  Verified by europages badge

  SAMMA SERVICE, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, meyve ve sebze işleme makineleri, meyve ve sebze işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, tarım-gıda endüstrisi makineleri, gıda endüstrisi için dehidratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belpasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ALFARM TARIM HAYVANCILIK TEKNOLOJILERI

  Türkiye

 2. ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  ADEN TARIM HAYVANCILIK EKİPMANLARI Aden Tarım Hayvancılık Ekipmanları, Konya Da 2010 Yılında Kuruldu. Kuruluşundan İtibaren Öncelikle; Güvenli, Doğru Ve Dürüst Hizmet Vermeyi İlke Edinmiştir. Müşteri Memnuniyeti Devamlı Ön Planda Tutulmuş, Zamanında Iş Teslimine Özen Gösterilmiş, Kaliteli Ve Güvenli Çalışmadan Taviz Vermeksizin Tarım Ve Hayvancılık Sektöründe Kesintisiz Hizmet Sunulmuştur. AR-GE Çalışmaları Doğrultusunda Hizmet Ve Ürün Portföyünü Sürekli Geliştiren Firmamız. Bugün İtibariyle Sektörde; Hayvan Suluğu (Fonksiyonel), Otomatik yalaklar, Yatak Durak Demir Seti, Yemlik Kilit Seti, Hayvan Kaşıma Fırçası, Buzağı Kulübesi, Gübre Karıştırma Makinesi, Otomatik Gübre Sıyırıcı, Gübre Pompası, Travay, Seperatör Gibi Ekipmanlarının Tamamını İmal Etmekte Ve Bunları Türkiye’nin Ve Dünyanın Dört Bir Yanından Gelen Talepler Doğrultusunda Satışını Gerçekleştirmektedir.

 3. ASIL FARM TECHNOLOGIES

  Türkiye

 4. KOÇAKSAN CATTLE AND FARM EQUIPMENTS

  Türkiye

  Koçaksan hayvan ekipmanları olarak biz 5 yıldır Konya/ Türkiye'de büyükbaş hayvan ekipmanları ve makineleri üretiyoruz. Ürettiğimiz bu teçhizatların içinde; Büyükbaş yemlik kilitleme - Yatak durak sistemleri - Gübre Sıyırıcı - Separatör - Mikser Büyükbaş hayvanlar için suluk sistemleri. Büyükbaş hayvanların konforu ve rahalığı demek yüksek verim ve yüksek değerlerde süt demektir. Biz bunun bilince olarak çalışıyor ve üretiyoruz. Bu yüzden bütün ürünlerimiz kullanımları açısından hem çiftçi dostudur hemde hayvanların konforunu ve rahatlığı son derece önemsemektedir. Bazı ekipmanlar ve sistemler yalnızca bir kere alınır bu yüzden en iyisini aldığınızdan emin olun.

 5. GARMACH

  Polanya

  Garmach sarımsak ve soğanın mekanik olarak yetiştirilmesi için gereken makineler ve cihazlar konusunda uzmanlaşmıştır. Ürünlerimiz arasında sarımsak, soğan, bakla, safran ve diğer yumrulu bitkiler için mekanik ekme cihazları (zincirli veya kayışlı konveyör), sarımsak ot temizleyiciler, sarımsak dişi soyma makineleri, sarımsak başlarını dişlere ayıran makineler, sarımsak hasat cihazları da mevcuttur. Sarımsak ve soğan tarım makineleri üreticisi olan Fransız firması ERME'nin distribütörüyüz. Ekme makineleri konusunda Rosta şirketiyle işbirliği yapıyoruz

 6. LENKOMTECH

  Rusya

  Lenkomtech, 2009 yılından bu yana belediye kamu hizmetleri makine pazarında faaliyet göstermektedir ve tarım makineleri, yardımcı ekipman ve yedek parçalar gibi özel araç ve ekipmanları üretmekte, satmakta ve teslim etmektedir. Kataloğumuzda 1000'den fazla özel araç ve ünite bulabilirsiniz: tarım römorkları, yakıt tankerleri, gübre ve gübre tankları, sıvı organik gübre uygulama makineleri ve püskürtücüler, yıkama makineleri, özel atıklar için tesisler ve ekipmanlar, gübre üretimi için tesisler ve ekipmanlar, gübre üretim makinalarının, toprak hazırlama makinalarının ve ekipmanlarının ve yedek parçalarının temini. Biz doğrudan üreticiyiz ve size GAZ, UAZ, KAMAZ, MAZ şasileri ve traktör bazlı yol ve ticari araçlarda üniteler teslim edebiliriz. Japon ve İtalyan ekipmanlarının yedek parça ve makinelerini üretiyoruz. Ürünlerimiz için özel boyama hattımız ve teknik muayene aşamalarımız mevcuttur. Tüm bunlar, münferit tasarım projelerine göre büyük siparişleri tamamlamamızı sağlamaktadır.

 7. STARMAX TARIM MAKINALARI SAN VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Sektörünün parlayan yıldızı Starmax, 43 yıllık deneyime sahip %100 üretici bir firmadır. Farklı alanlarda (yem, biyopelet, mezbaha atık işleme, baharat öğütme) makine üretimi yapan firmamız, çiftlik tipi çözümlerden anahtar teslim projelere kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ürün Kategorilerimiz: ✔ Anahtar Teslim Pelet Yem Tesisleri ✔ Anahtar Teslim Toz Yem Tesisleri ✔ Anahtar Teslim Flake Yem Tesisleri ✔ Anahtar Teslim Biyopelet Tesisleri ✔ Talaş, Yonca, Odun, Palmiye Yaprağı Peletleme Hatları ✔ Organik Gübre Peletleme Tesisleri ✔ Küçük Ölçekli Yem Tesisleri ✔ Endüstriyel Tip Yem Makinaları ✔ Çiftlik Tipi Yem Makinaları ✔ Tam Yem Merkezleri ✔ Kompakt Tip Rendering Tesisleri ✔ Endüstriyel Tip Baharat İşleme Sistemleri

 8. SDMA SAS

  Fransa

  SDMA, tarıma yönelik ekipman dağıtımı yapan bir kuruluştur: her marka yeni ve ikici el ziraat ekipmanı satışı. VALTRA yeni yeşil alan ve ziraat malzemeleri bayisiyiz. Ayrıca tarım ve saman - ot biçme makinelerinden oluşan bir ekipman yelpazesi sunmaktayız. SDMA ayrıca saman ve ot biçme ile toprak işlemeye yönelik ekipmanlar da sunmaktadır (saman - ot biçme makineleri, toplayıcılar, aktarıcılar, presleme ve balyalama makineleri). Diğer tarım aletleri: Tarıma veya orman işlerine yönelik traktörler. Tekli veya çoklu tohum ekme makineleri. Yol kenarı çim biçme makineleri ve öğütücüler. Çim ve ot biçme makineleri. Yetiştiricilik malzemesi: Hayvan taşıma furgonları, silo boşaltma aparatları, silo boşaltıcı, ot kesici ve dağıtıcılar. Saman makineleri. Toprak işleme aletleri. Pulluklar, diskli çapalama makineleri, zemin düzleştiriciler. İlaçlama ve gübreleme makineleri. Traktörle çekmeli toprak işleme aletleri. Alternatif tırmık. Pülverizatörler. Taşımalı pülverizatörler. Yeşil alan işleme ve motorlu tarım aletleri: Bitki öğütücüler, yuvarlak balyalama makineleri. Hayvan yetiştiriciliğine yönelik malzemeler.

 9. MONFORT

  Belçika

  Monfort, Sorée merkezli bir Belçika şirketidir. 1981 yılında kurulmuş olan şirket tarım makineleri, inşaat ve hafriyat makineleri ve ayrıca kamyon ithalat ve ihracatı alanında uzmanlaşmıştır. Tarım makineleri satışı da yapar: - Traktörler - Silo dolum makineleri - Biçerdöverler - Römorklar - Teleskopik aktarım sistemleri - Balyalama ve presleme makineleri. İnşaat ve hafriyat makineleri: - Loderler - Dozerler - Yükleyiciler - Elekler - Kırıcılar - Damperli araçlar - Konveyör bantlar - Konteynerler - Römorklar. Ayrıca taşıma araçları ve ticari araçlar: - Normal ve 4x4 araçlar - Kamyonlar.

 10. AZIM JANT SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  The company was established in 1976 , in Denizli , TURKEY. We are family-owned company that are specialized in manufacturing and trading more than 50 types of products for agricultural machinery and equipment. Our capacity has been constantly expanding every year. The annual production has exceeded 100.000 pieces rims in recent years. We will keep the best while pushing our boundaries and evolving to meet the demands and changing needs of local market and companies. The major force behind our continuous search for “the best” is concept of quality.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çiftlik makineleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

308 Şirketler