• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çiftlik makineleri

Sonuçlar

Çiftlik makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. LANDA SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  1983 yılında kurulan LANDA, tarımsal hasat makineleri için sarf ve bakım parçalarının dağıtımında uzmanlaşmış bağımsız bir aile şirketidir. LANDA, çok çeşitli makinelerde hasat ekipmanı için tarımsal yedek parçalar tedarik etmektedir: silaj makineleri, biçerdöverler, biçme makineleri, balya makineleri, kendinden tahrikli tarım makineleri… Şirket, tarımsal yedek parça dağıtım değer zinciri sektöründe distribütörlerin, girişimcilerin ve çiftçilerin ayrıcalıklı muhatabı olarak kendine yer edinmiştir. LANDA, alternatif parçalar, OEM parçalar ve orijinal parçalar dağıtmaktadır. OEM'ler için tarım makinesi parçaları yelpazesi, CLAAS, JOHN DEERE, CNH, AGCO gibi büyük üreticilerin çoğu tarafından orijinal ekipman olarak listelenen dünyanın en büyük üreticilerinden gelmektedir. Son olarak, müşterilerine küresel bir tedarik çözümü sağlamak için LANDA, orijinal tarım makinesi parçaları da sunmaktadır. LANDA, müşterilerinin hasat işlerine yanıt olarak ekonomik ve teknik bir alternatif sunarak, özenli bir ortak kimliğiyle tarımsal hasat makineleri kullanıcılarının yanındadır.

 2. ALCHEMIST TECHNOLOGIES

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2016 yılında kurulan Alchemist Technologies, Türkiye'de tarım makineleri üretmektedir. ALCHEMIST TRAILER markasıyla ağırlıklı olarak çiftçilerin ihtiyaçları ve konforları için balya römorkları, geleneksel römorklar ve monokok römorklar gibi tarımsal römorklar üretiyoruz. Aynı çatı altında profesyonel satış ve teknik ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve memnun etmek için iş ortaklarımıza pazarlama hizmetlerimizi sunuyoruz. Sunduğumuz tarımsal çözümler: •Toprak işleme ekipmanları, •Ekim ekipmanları, •Yükleyici ve aksesuarları, •Saman yapma ekipmanları, •Gübreler ve gübre serpme makineleri, •Enerji çözümleri, •Paketleme makineleri, •Püskürtme ekipmanları ve hayvancılık ekipmanları, daha fazlasını web sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz! Ana ortağımız KOMSİLAJ Sarıcı Yuvarlak balya makineleri, alanında Türkiye'nin gerçek lideri olup, gücü ve gelişmiş özellikleriyle tanınmaktadır (Bu makineler domates posası ve pamuk gibi kuru malzemeleri paketleyebilmektedir). İkinci lider ortağımız, tarımsal sulama ihtiyaçları için yüksek performanslı sprinkler ve dişli kutusu üretiminin yanı sıra Center, Lineer ve Universal Lineer pivotlarıyla tanınan OPAL PIVOT'tur. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. COMEX SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Comex 1980 yılından beri dünya pazarında faaliyet gösterir ve son yıllarda Laverda ve Fiat Agri biçerdöverler için yüksek kaliteli kendi aralarında değiştirilebilir yedek parça üretimi ve dağıtımı sayesinde ön plana çıkmıştır. Yıllar içinde kurumsal yapılandırmamız da pazarın talepleri doğrultusunda geliştirilmiş ve büyütülmüştür. Günümüzde şirket üç temel faaliyet alanını yansıtan ve barındıran üç ana yapıdan oluşmaktadır: tasarım faaliyetleri, üretim, yönetim ile ticari ve lojistik bölümleri.

 4. NBLOSI – ORCHARD PLATFORMS

  İtalya

  Verified by europages badge

  Kendinden tahrikli meyve toplama arabaları ve römorklu meyve toplama arabaları üretimi gerçekleştiriyoruz. Kendinden tahrikli arabalar, kullanıcıların ihtiyaçlarına, alışkanlıklarına ve tercihlerine göre kişiselleştirilmiş bir şekilde donatılabilir ve motorize edilebilir. N.BLOSI kendinden tahrikli meyve toplama arabasının kullanımı, espalier bahçelerindeki tüm hasat ve bakım işlemleri için idealdir ve son 35 yılda Avrupa'da kendini kanıtlamış bir üründür.

 5. TECNO GROUP LAB S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Tecno Group Lab meyve sebze işleme makinelerinin yapımında faaliyet gösteren bir firmadır. Firmanın temel amacı müşteri memnuniyeti, müşterinin beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılayan ve aynı zamanda piyasa koşulları ile uyum içerisinde olan ürünleri tedarik etme becerisidir. Firma güvenilir ve emniyetli makineler tasarlar ve üretir: besleyiciler, döner tablalar, kasa yıkama makineleri, narenciye ve sebze işleme hatları, fırıncılık makineleri.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. L.I.P.

  İtalya

  Verified by europages badge

  LIP, Milano ilinde Corsico'da yer alan, her metal malzemeden silindirik, spiral, içten dişli ve konik dişliler ve mikro dişliler üreten bir firmadır; frezede işlenmiş ve rektifiye edilmiş sonsuz vidalar. Termoplastik reçinelerden hassas dişlilerin kalıplanması. Düşük güç aktarımı için redüktörler ve motorlu redüktörler. Ürün kataloğunda yer alan standart dişliler. İhtiyaçlarınıza en uygun olan ürünü bulmak için bizi ziyaret edin.

 2. CABA INDUSTRIE

  İtalya

  Verified by europages badge

  Caba, piyasaya geniş bir ileri teknoloji ve yüksek kalite ürünü tarım makineleri yelpazesi suran bir markalar grubunu bünyesinde içerir. Bizi güçlü kılan nokta tamamen kendi tesislerimiz içerisinde gerçekleştirdiğimiz üretimdir. Yalnızca Avrupa, özellikle İtalyan menşeili parçaların kullanımı, yüksek kalite ürünü ve en üstün performans, konfor, güvenlik ve etkinlik standartlarına uygun ürünler elde etmemizi sağlıyor.

 3. BERICOPLAST SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  1974'ten beri Bericolaplast S.p.A. plastik malzemeleri kalıplayarak monokok koltuk üretiminde Avrupa'nın önde gelen firmalarından biridir. 30 yılı aşkın bir süredir spor tesisleri alanında faaliyet gösteren şirket, 2006 yılından bu yana FIFA'nın resmi tedarikçisi olarak Dünya, Avrupa ve Afrika kupalarında başarılara imza atıyor. Spor tesislerinin yanı sıra tiyatrolar, okullar, kongreler, arenalar, spor salonları, köyler ve tarihi alanlar gibi sosyal tesisler için koltuklar da üretmektedir.

 4. BORGHI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Ürün yelpazemiz şunları içerir: helezon taşıyıcılar, zincirli, bantlı ve paletli taşıyıcılar; kovalı yükselticiler; filtreler; döner distribütörler; temizleme makineleri; 10 ila 300 t/h arasında değişen üretkenliğe sahip, ürün kurtarma, boşaltma ve çıkarma işlemlerini yerine getiren özel teçhizatlar ve panjurlar. tahıl depolama, silo tesisatları, değirmenler, çeltik işleme tesisatları, yem tesisatları ve liman tesisatları gibi komple agro-endüstriyel tesisatları tasarlar ve gerçekleştirir. Ayrıca, 1000 t/h'a kadar üretkenliğe sahip, büyük kapasiteli endüstriyel yükselticiler üretir.

 5. TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY, yılında kurulan ve Tarımsal makine ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, tarım malzemeleri, Çiftlik aletleri, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eskisehir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. BIONALAN

  Fransa

  Verified by europages badge

  BIONALAN, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım - makineler ve malzemeler, Tarım - makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Euilly Et Lombut, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. S&M AGRICOLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  S&M AGRICOLE, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarımsal üretim, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Çikolata endüstrisi için kalıplar, banka mobilyaları, patlama-dirençli köprü vinçleri, Tarımsal üretim, büyük yüzeyler için çalı temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ingwiller, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LINOT DOTT. STEFANO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  LINOT DOTT. STEFANO SRL, yılında kurulan ve Mekanik frenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik makineleri, Metal iskelet, endüstriyel frenler, transmisyon freni, Çiftlik makineleri, tarım makinaları için debriyajlar, Metal iskelet, tarım traktörleri, fren tamburu rektifiye işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beinasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. RHIN SAHARA EXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  RHIN SAHARA EXPORT, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kazma makineleri, tarım traktörleri için aküler, traktör aksesuarları , traktör kamyonlar, Kazma makineleri, kendinden hareketli biçme makinaları, traktör, tarım traktörleri, budama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schiltigheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DANTE MACCHINE AGRICOLE

  İtalya

  Verified by europages badge

  DANTE MACCHINE AGRICOLE, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik makineleri, tarım makinaları için yardım hizmetleri, Çiftlik makineleri, arazi iş makineleri, tırmıklar, tırmık diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bagnoli Di Sopra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. INDUSAGRI

  İspanya

  Verified by europages badge

  INDUSAGRI, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, çalı temizleme makineleri, pratik tırmık, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Ziraat makineleri üreticisi, diskli tırmık, çim ekici, yetiştirici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Otero De Rey-Lugo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. PIAZZA F.LLI MACCHINE AGRICOLE

  İtalya

  Verified by europages badge

  PIAZZA F.LLI MACCHINE AGRICOLE, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, tarım traktörleri, tarım ve bahçe işleri makinaları için sökülebilir parçalar, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, tarım makinaları için yardım hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Asola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. INDUSTRIAL MEC ABBRIATA MARIO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  INDUSTRIAL MEC ABBRIATA MARIO SRL, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. takılan ve koşulan tarım makineleri, dijital kontrollü makinalarla işleme, mekanik imalat, hassas mekanik işlemeler, şahsa özel mekanik işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sezzadio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. 3D MACCHINE INDUSTRIALI

  İtalya

  Verified by europages badge

  3D MACCHINE INDUSTRIALI, yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çiftlik makineleri, Hidrolik presler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, tarım-gıda endüstrisi makineleri, lamalar, Çiftlik makineleri, motorlu çapalar, Hidrolik presler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ariccia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. RM IRRIGATION EQUIPMENT

  İtalya

  Verified by europages badge

  RM IRRIGATION EQUIPMENT, yılında kurulan ve Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çiftlik makineleri, sulama tesisatı, tarım traktörleri, Çiftlik makineleri, motorlu çapalar, sulama tesisatı aksesuarları, tarım makineleri, sulama tesisatlarının tasarımı, bahçe sulama tesisatlarının yerleştirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sissa Trecasali, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BERTOLETTI MECCANICA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  BERTOLETTI MECCANICA S.R.L., yılında kurulan ve Metal iskelet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik Ekipmanları, Çatki ve kapi/pencere çerçevesİ, Çiftlik makineleri, metal mobilyalar için emniyet kilidi, Elektrik Ekipmanları, Çatki ve kapi/pencere çerçevesİ, Çiftlik makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ospitaletto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SAMMA SERVICE

  İtalya

  Verified by europages badge

  SAMMA SERVICE, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, meyve ve sebze işleme makineleri, meyve ve sebze işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, tarım-gıda endüstrisi makineleri, gıda endüstrisi için dehidratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belpasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ALFARM TARIM HAYVANCILIK TEKNOLOJILERI

  Türkiye

  ALFARM, ana imalat firmasının 11 yıllık bilgi birikimi, uzmanlaşmış ekibi ile en iyilerin kalitesini birleştirerek Tarım-Hayvancılık Sektörüne, Otomatik Hayvan Sulukları - Hayvan Yemlikleri - Hayvan Yatakları - Büyükbaş ve Küçükbaş Kilit Sistemleri - Durak Demirleri - Buzağı Kulübeleri - Yem Karma Makineleri - Süt Soğutma Tankları ve - Süt Sağım Üniteleri, Konveyörler vb. gibi yüksek teknolojili Çiftlik Ekipmanları sunmaktadır. Önce Güven ve Memnun Kullanıcı ilkesiyle hizmetine devam eden firmamız, yüksek kalite ve zamanında teslim, makul fiyatlandırma politikası ile müşteri memnuniyetini öncelemektedir.

 4. ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  ADEN TARIM HAYVANCILIK EKİPMANLARI Aden Tarım Hayvancılık Ekipmanları, Konya Da 2010 Yılında Kuruldu. Kuruluşundan İtibaren Öncelikle; Güvenli, Doğru Ve Dürüst Hizmet Vermeyi İlke Edinmiştir. Müşteri Memnuniyeti Devamlı Ön Planda Tutulmuş, Zamanında Iş Teslimine Özen Gösterilmiş, Kaliteli Ve Güvenli Çalışmadan Taviz Vermeksizin Tarım Ve Hayvancılık Sektöründe Kesintisiz Hizmet Sunulmuştur. AR-GE Çalışmaları Doğrultusunda Hizmet Ve Ürün Portföyünü Sürekli Geliştiren Firmamız. Bugün İtibariyle Sektörde; Hayvan Suluğu (Fonksiyonel), Otomatik yalaklar, Yatak Durak Demir Seti, Yemlik Kilit Seti, Hayvan Kaşıma Fırçası, Buzağı Kulübesi, Gübre Karıştırma Makinesi, Otomatik Gübre Sıyırıcı, Gübre Pompası, Travay, Seperatör Gibi Ekipmanlarının Tamamını İmal Etmekte Ve Bunları Türkiye’nin Ve Dünyanın Dört Bir Yanından Gelen Talepler Doğrultusunda Satışını Gerçekleştirmektedir.

 5. ASIL FARM TECHNOLOGIES

  Türkiye

 6. KOÇAKSAN CATTLE AND FARM EQUIPMENTS

  Türkiye

  Koçaksan hayvan ekipmanları olarak biz 5 yıldır Konya/ Türkiye'de büyükbaş hayvan ekipmanları ve makineleri üretiyoruz. Ürettiğimiz bu teçhizatların içinde; Büyükbaş yemlik kilitleme - Yatak durak sistemleri - Gübre Sıyırıcı - Separatör - Mikser Büyükbaş hayvanlar için suluk sistemleri. Büyükbaş hayvanların konforu ve rahalığı demek yüksek verim ve yüksek değerlerde süt demektir. Biz bunun bilince olarak çalışıyor ve üretiyoruz. Bu yüzden bütün ürünlerimiz kullanımları açısından hem çiftçi dostudur hemde hayvanların konforunu ve rahatlığı son derece önemsemektedir. Bazı ekipmanlar ve sistemler yalnızca bir kere alınır bu yüzden en iyisini aldığınızdan emin olun.

  Tüm ürünler arasında "çiftlik makineleri"

 7. GARMACH

  Polanya

  Garmach sarımsak ve soğanın mekanik olarak yetiştirilmesi için gereken makineler ve cihazlar konusunda uzmanlaşmıştır. Ürünlerimiz arasında sarımsak, soğan, bakla, safran ve diğer yumrulu bitkiler için mekanik ekme cihazları (zincirli veya kayışlı konveyör), sarımsak ot temizleyiciler, sarımsak dişi soyma makineleri, sarımsak başlarını dişlere ayıran makineler, sarımsak hasat cihazları da mevcuttur. Sarımsak ve soğan tarım makineleri üreticisi olan Fransız firması ERME'nin distribütörüyüz. Ekme makineleri konusunda Rosta şirketiyle işbirliği yapıyoruz

 8. LENKOMTECH

  Rusya

  Lenkomtech, 2009 yılından bu yana belediye kamu hizmetleri makine pazarında faaliyet göstermektedir ve tarım makineleri, yardımcı ekipman ve yedek parçalar gibi özel araç ve ekipmanları üretmekte, satmakta ve teslim etmektedir. Kataloğumuzda 1000'den fazla özel araç ve ünite bulabilirsiniz: tarım römorkları, yakıt tankerleri, gübre ve gübre tankları, sıvı organik gübre uygulama makineleri ve püskürtücüler, yıkama makineleri, özel atıklar için tesisler ve ekipmanlar, gübre üretimi için tesisler ve ekipmanlar, gübre üretim makinalarının, toprak hazırlama makinalarının ve ekipmanlarının ve yedek parçalarının temini. Biz doğrudan üreticiyiz ve size GAZ, UAZ, KAMAZ, MAZ şasileri ve traktör bazlı yol ve ticari araçlarda üniteler teslim edebiliriz. Japon ve İtalyan ekipmanlarının yedek parça ve makinelerini üretiyoruz. Ürünlerimiz için özel boyama hattımız ve teknik muayene aşamalarımız mevcuttur. Tüm bunlar, münferit tasarım projelerine göre büyük siparişleri tamamlamamızı sağlamaktadır.

 9. STARMAX TARIM MAKINALARI SAN VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Sektörünün parlayan yıldızı Starmax, 43 yıllık deneyime sahip %100 üretici bir firmadır. Farklı alanlarda (yem, biyopelet, mezbaha atık işleme, baharat öğütme) makine üretimi yapan firmamız, çiftlik tipi çözümlerden anahtar teslim projelere kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ürün Kategorilerimiz: ✔ Anahtar Teslim Pelet Yem Tesisleri ✔ Anahtar Teslim Toz Yem Tesisleri ✔ Anahtar Teslim Flake Yem Tesisleri ✔ Anahtar Teslim Biyopelet Tesisleri ✔ Talaş, Yonca, Odun, Palmiye Yaprağı Peletleme Hatları ✔ Organik Gübre Peletleme Tesisleri ✔ Küçük Ölçekli Yem Tesisleri ✔ Endüstriyel Tip Yem Makinaları ✔ Çiftlik Tipi Yem Makinaları ✔ Tam Yem Merkezleri ✔ Kompakt Tip Rendering Tesisleri ✔ Endüstriyel Tip Baharat İşleme Sistemleri

  Tüm ürünler arasında "çiftlik makineleri"

 10. MONFORT

  Belçika

  Monfort, Sorée merkezli bir Belçika şirketidir. 1981 yılında kurulmuş olan şirket tarım makineleri, inşaat ve hafriyat makineleri ve ayrıca kamyon ithalat ve ihracatı alanında uzmanlaşmıştır. Tarım makineleri satışı da yapar: - Traktörler - Silo dolum makineleri - Biçerdöverler - Römorklar - Teleskopik aktarım sistemleri - Balyalama ve presleme makineleri. İnşaat ve hafriyat makineleri: - Loderler - Dozerler - Yükleyiciler - Elekler - Kırıcılar - Damperli araçlar - Konveyör bantlar - Konteynerler - Römorklar. Ayrıca taşıma araçları ve ticari araçlar: - Normal ve 4x4 araçlar - Kamyonlar.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çiftlik makineleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

307 Şirketler