• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çiftlik siloları

Sonuçlar

Çiftlik siloları - Ithalat/Ihracat

 1. VIBRAFLOOR

  Fransa

  Verified by europages badge

  VIBRAFLOOR, hem akışkan hem de yapışkan dökme ürünler için boşaltma sistemlerinin üretiminde uzmandır. VIBRAFLOOR sistemi her türlü depolamaya adapte edilebilir: şekilleri ve boyutları ne olursa olsun metal veya beton silolar, hazneler, vagonlar, bağımsız tanklar, tekneler. Silindirik, dikdörtgen, beton, çelik silolar, kubbeler, tekneler, vagonlar, kamyonlar, vs. Vibrafloor, entegre bir temizliği garanti eden boşaltma sistemini kurar.

 2. BORGHI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Ürün yelpazemiz şunları içerir: helezon taşıyıcılar, zincirli, bantlı ve paletli taşıyıcılar; kovalı yükselticiler; filtreler; döner distribütörler; temizleme makineleri; 10 ila 300 t/h arasında değişen üretkenliğe sahip, ürün kurtarma, boşaltma ve çıkarma işlemlerini yerine getiren özel teçhizatlar ve panjurlar. tahıl depolama, silo tesisatları, değirmenler, çeltik işleme tesisatları, yem tesisatları ve liman tesisatları gibi komple agro-endüstriyel tesisatları tasarlar ve gerçekleştirir. Ayrıca, 1000 t/h'a kadar üretkenliğe sahip, büyük kapasiteli endüstriyel yükselticiler üretir.

 3. A.B.S. SILO- UND FÖRDERANLAGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  A.B.S. SILO- UND FÖRDERANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik siloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, silo inşaatı, tesisat tasarımı, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, hububat depolama siloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osterburken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SILOS SPAIN INSTALACIONES, S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  SILOS SPAIN INSTALACIONES, S.L., yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik siloları, silo inşaatı, hububat depolama siloları, Çiftlik siloları, Depolama siloları, Çiftlik tankları, hayavan besinleri için, silolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALLG. SILOTEC GMBH

  Almanya

  2009 yılında kurulmamıza rağmen Almanya, İtalya, İspanya, Rusya ve birçok başka ülkeden uluslararası ekibimiz ile tekstil ve dökme ürünler ile çalışmadan ürün fikirleri için patentlere ve yenilikçi yöntemlere kadar uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahibiz. Gelenekçi bir şirket olarak kurulduk, bilgi birikimimiz eşsiz pazar bilgisini, yaratıcılığı ve vizyon sahibi yönetimi kapsamaktadır ve her geçen gün uluslararası pazara daha fazla odaklanmaktadır. Şu anda bile üretimimizin yaklaşık yarısını ihraç etmekteyiz. Yüksek teknolojili dokumadan ahşap peletler için silolardan başlayarak, endüstri ve gıda maddesi konstrüksiyonlarına, görsel sanatçı Christo için prototip yapılara, uluslararası şirketler için yılbaşı dekorasyonlarına, kontrol üniteli özel boşaltma sistemlerine, hobi alanları için muhafazalara ve Norveç'teki geyik boyunu restorasyonları için özel perdelere kadar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SIMEZA - SILOS METÁLICOS ZARAGOZA S.L.U

  İspanya

  Metal silo üretimi, komple tesisler ve %100 garantili depolama. Tahıl ve un depolama ve nakliyesi için komple tesisler. Sulama ve yangınlar için su depoları.

 2. GREEN QUALITY COFFEE USA LLC.

  Amerika Birleşik Devletleri

  GREEN QUALITY COFFEE USA LLC., yılında kurulan ve Çiftlik siloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kavrulmuş kahve benzerlerinin ihracatı, kahve, arabıca, robusta, alaşım tel çekme çubuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boca Raton, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 3. GRAIN CAPITAL GC

  Ukrayna

  GRAIN CAPITAL GC, yılında kurulan ve Çiftlik siloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. ALDO DEL CARLO DI ANNA E PAOLA DEL CARLO S.N.C.

  İtalya

  ALDO DEL CARLO DI ANNA E PAOLA DEL CARLO S.N.C., yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çatı kaplama materyalleri, Çiftlik siloları, Çatı kaplama materyalleri, tanklar, Çiftlik siloları, makara sacları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porcari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SILOPRO GRAIN SYSTEMS

  Türkiye

  SILOPRO GRAIN SYSTEMS, yılında kurulan ve Çiftlik siloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. silolar, Depolama siloları, hububat depolama siloları, çiftlik traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mersin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. ERGOMEC

  İtalya

  ERGOMEC, yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik siloları, alüminyum silalor, silolar, Çiftlik siloları, paslanmaz çelik silolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Bonifacio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BECKER METALÚRGICA INDUSTRIAL

  Brezilya

  BECKER METALÚRGICA INDUSTRIAL, yılında kurulan ve Çiftlik siloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tahıl değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gravataí, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 1. P+W METALLBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  P+W METALLBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çiftlik siloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel konteynırlar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Depolama siloları, Endüstriyel konteynırlar, silolar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meckenbeuren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CEPI SPA

  İtalya

  CEPI SPA, yılında kurulan ve Çiftlik siloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, paslanmaz çelik silolar, Depolama sistemleri, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Depolama siloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SILOBOUW DECOCK P

  Belçika

  SILOBOUW DECOCK P, yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik siloları, silolar, silo bakımı, kazan silolar, Çiftlik siloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. GEBR. LAUSMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  GEBR. LAUSMANN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çiftlik siloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. üçüncü şahıs hesabına tahıl, kızartılmış gıda ve benzeri ürünleri öğütme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Regensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FRAME SPA

  İtalya

  FRAME SPA, yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik siloları, depolama ve stoklama için silolar, silolar, Çiftlik siloları, Depolama siloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ozzano Dell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SLY FRANCE

  Fransa

  SLY FRANCE, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çiftlik siloları, Çiftlik siloları, orman makinaları ile çalışmalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bournel, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. KMZ INDUSTRIES

  Ukrayna

  KMZ INDUSTRIES, yılında kurulan ve Çiftlik siloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Poltava Region, Karlivka, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. DE BUSSCHERE AGRI

  Belçika

  DE BUSSCHERE AGRI, yılında kurulan ve Tarım - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiftlik siloları, tarım makine ve ekipmanları, Depolama sistemleri, suyun mekanik olarak işlenmesi, Çiftlik siloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loppem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. LORANDI SILOS S.R.L.

  İtalya

  LORANDI SILOS S.R.L., yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik siloları, Plastik malzemeden silolar, Çiftlik siloları, Plastik malzemeden silolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AGRITECH S.R.L.

  İtalya

  AGRITECH S.R.L., yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik siloları, Çiftlik siloları, sonsuz dişliler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calvisano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HERMEX

  Fransa

  HERMEX, yılında kurulan ve Çiftlik siloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Depolama siloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bellegarde, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. IG PROCESS

  Fransa

  IG PROCESS, yılında kurulan ve Çiftlik siloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ekstrüzyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Cloud, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ALBRECHT INGENIEURBÜRO GMBH

  Almanya

  ALBRECHT INGENIEURBÜRO GMBH, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik siloları, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Makine aletleri - Metal İşleme, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Çiftlik siloları, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Makine aletleri - Metal İşleme, Asansörler ve yürüyen merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DIPL.ING. PETER SCHWARZ, V.T.P.

  Avusturya

  DIPL.ING. PETER SCHWARZ, V.T.P., yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çiftlik siloları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik siloları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. IHV SCHÜTTGUTTECHNIK E. RÖTTERS

  Almanya

  IHV SCHÜTTGUTTECHNIK E. RÖTTERS, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Çiftlik siloları, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Hafif metal yapılar, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Çiftlik siloları, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rüdenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FAULHABER MEHLSILO SERVICE GMBH

  Almanya

  FAULHABER MEHLSILO SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Çiftlik siloları, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Hafif metal yapılar, Çiftlik siloları, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waltrop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. RBTECH BACHMAIR BÄCKEREITECHNIK GMBH

  Avusturya

  RBTECH BACHMAIR BÄCKEREITECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik siloları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Çiftlik siloları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwanenstadt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. KONRAD OSL HEIZUNGSTECHNIK

  Almanya

  KONRAD OSL HEIZUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çiftlik siloları, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Çiftlik siloları, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trostberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çiftlik siloları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.330 Şirketler