• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çiftlik traktörleri

Sonuçlar

Çiftlik traktörleri - Ithalat/Ihracat

 1. MERVE KAGITCILIK INSAAT TAAHHUT SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Şirketimiz küçük tarım ve bahçecilik ekipmanları, tarım ve ormancılıkta kullanılan küçük motorlu aletler konusunda tedarikçi firma olarak hizmet vermektedir. Genellikle Çek Cumhuriyeti, Litvanya, Letonya, Estonya, Sloven firmaları ile çalışmaktayız.

 2. AKIN GROUP JOHN DEERE YEDEK PARÇA

  Türkiye

 3. SUN GÖLGE BRANDA SAN.

  Türkiye

  uzun yılların verdiği ve teknolojiden faydalanarak çadır , branda sektöründe ilkleri başaran , Olmaz Yapılmaz Yerine, nasıl yapılır bir ilke edinen bir firmayız. , siz hayal edin biz inşa edelim.

 4. STEEL DISTRIBUIDORA

  Brezilya

  STEEL DISTRIBUIDORA, yılında kurulan ve Çiftlik traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hafriyat makinelerinin bakımı, arazi düzeltme çalışmaları konusunda danışmanlık, hafriyat makinesi bıçakları, hafriyat makinelerinin yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, São Paulo, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 5. SILOPRO GRAIN SYSTEMS

  Türkiye

  SILOPRO GRAIN SYSTEMS, yılında kurulan ve Çiftlik siloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. silolar, Depolama siloları, hububat depolama siloları, çiftlik traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mersin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AGRO ANGARAI UAB

  Litvanya

  AGRO ANGARAI UAB, yılında kurulan ve Modüler yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lazer güvenlik camları, çiftlik traktörleri, taşınabilir hangarlar, hava gemileri için hangar inşaatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kretinga Distr. Salantai, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 2. TRAKTORDUMPER

  Almanya

  TRAKTORDUMPER, yılında kurulan ve Çiftlik traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Windeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SOC EXPLOIT ETS LAIR

  Fransa

  SOC EXPLOIT ETS LAIR, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, tarım römorkları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, çiftlik traktörleri, Damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moulines, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AY AGRO MACHINERY

  Türkiye

  AY AGRO MACHINERY, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım - makineler ve malzemeler, tarım araçları, tarım malzemeleri, çiftlik traktörleri, Tarım - makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. DALBY MASKINCENTER A/S

  Danimarka

  DALBY MASKINCENTER A/S, yılında kurulan ve Karayolu traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiftlik traktörleri, Bahçıvanlık traktörleri, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Çiftlik traktörleri, Bahçıvanlık traktörleri, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jægerspris, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. REMOMAT

  Belçika

  REMOMAT, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, çiftlik traktörleri, Endüstriyel römorklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waimes, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. LETOON HANGAR DOOR

  Türkiye

  LETOON HANGAR DOOR, yılında kurulan ve İnşaat alanları kulübeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çiftlik traktörleri, çelik çatkı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. STELLA TASIT KOLTUK SISTEMLERI SAN. VE TIC. LTD. STI

  Türkiye

  STELLA TASIT KOLTUK SISTEMLERI SAN. VE TIC. LTD. STI, yılında kurulan ve Çiftlik traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. traktör, orijinal yedek parçalar, koltuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. BENT ELMANN HANSEN

  Danimarka

  BENT ELMANN HANSEN, yılında kurulan ve Çiftlik traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Gislev, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. OÜ AUGA BALTIC

  Estonya

  OÜ AUGA BALTIC, yılında kurulan ve Hafif metalik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Lazer güvenlik camları, çiftlik traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Narva, Estonya 'de bulunmaktadır.

 4. EMEL GROUP

  Nijerya

  EMEL GROUP, yılında kurulan ve Çiftlik traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. yağ makinaları için sökülebilir parçalar, yenilenebilir enerji kaynakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lagos, Nijerya 'de bulunmaktadır.

 5. BAS RHIN MOTOCULTURE

  Fransa

  BAS RHIN MOTOCULTURE, yılında kurulan ve Biçme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Çiftlik traktörleri, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Çiftlik traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mommenheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SHANNIEK STEEL STRUCTURE

  Suriye

  SHANNIEK STEEL STRUCTURE, yılında kurulan ve İnşaat çelikleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çiftlik traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Damascus, Suriye 'de bulunmaktadır.

 7. JINAN YIHAI CNC ROUTER MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  JINAN YIHAI CNC ROUTER MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Çiftlik traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ahşap üzerine gravürler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jinan, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. STELLA TASIT KOLTUK SISTEMLERI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  STELLA TASIT KOLTUK SISTEMLERI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Çiftlik traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. ROBERT BIRD GROUP

  Birleşik Arap Emirlikleri

  ROBERT BIRD GROUP, yılında kurulan ve Çiftlik traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri 'de bulunmaktadır.

 2. SER&HAN MOTORLU ARAÇLAR

  Türkiye

  SER&HAN MOTORLU ARAÇLAR, yılında kurulan ve Çiftlik traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İthalat-ihracat veri tabanı yıllığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yozgat, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. TVM D.O.O.

  Slovenya

  TVM D.O.O., yılında kurulan ve Askeri taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik traktörleri, Otobüsler ve yolcu otobüsleri, Çiftlik traktörleri, Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maribor, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 4. SINO HEAVY MACHINERY CO., LTD

  Çin

  SINO HEAVY MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Çiftlik traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel araçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jinan, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. OPTION LOGISTIC SERVICE COMPANY

  Ürdün

  OPTION LOGISTIC SERVICE COMPANY, yılında kurulan ve Çiftlik traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, 0787067686, Ürdün 'de bulunmaktadır.

 6. MAT - IMPORT GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

 7. KONEURAKOINTI HEIKKI SAUNALA

  Finlandiya

 8. B CROOK

  Birleşik Krallık

 9. GK KUSHPIT-AGRO

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  KUSHPIT-AGRO, ana faaliyeti tahıl, teknik ürünler ve yağlı tohumların yetiştirilmesi olan Ukraynalı çiftçilerin (FE "Kushpita BO", FE "Kushpit", LLC "AGRO-LAN") bir birliğidir. Mahsullerin yetiştirilmesi, kalifiye işçilerin katılımı ve en son teknolojiler aracılığıyla ülkenin gıda sektörü mahsullerinin depolanmasını ve satışını sürdürüyoruz. GC KUSHPIT-AGRO, yaklaşık 30 yıldır faaliyet gösteren bir aile şirketidir. Arazi bankası yaklaşık 5.000 hektardır. Yetiştirilen başlıca ürünler: bahar buğdayı, kış buğdayı, ayçiçeği, mısır, soya fasulyesi, karabuğday. Çiftliklerin kendi makine ve traktör filoları vardır. 2020 yılında, kurutuculu kendi tahıl temizleme kompleksi faaliyete geçti. Asansör kapasitesi 40 bin ton. Ayrıca, kendi laboratuvarımız ve kendi nakliye - tahıl kamyonlarımız var. Bizimle ilgili kısa bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz: www.kushpit-agro.com Ürünlerimizi hem Ukrayna'da hem de yurtdışında satıyoruz. DAP ve CIF koşullarında çalışabiliriz. Ürünleri kendi tahıl taşıyıcılarımızla teslim ediyoruz, konteyner taşımacılığı ve demiryolu ile de çalışabiliyoruz.

 10. ORCAGRO AGRICULTURAL MACHINERY

  Türkiye

  ORCAGRO, Türkiye'de 1982 yılında kurulmuş bir şirkettir. Tarım alet ve ekipmanlarının üretimi ve tedariki konusunda faaliyet göstermektedir ve tarım makinaları sektöründe en çok tercih edilen markalar arasındadır. Şirket yeni teknolojik gelişmeleri takip etmekte, yeni makinalar sunmakta ve ISO 9001 kalite yönetimi normlarına göre faaliyet göstermektedir. Dünyanın pek çok ülkesine rekabetçi fiyatlarla tarım aletleri ihraç ediyoruz. Başlıca ihracat pazarlarımız arasında Polonya, Belçika, Portekiz, Ürdün, İsrail, BAE, Umman, Malezya, Singapur, İspanya ve Rusya bulunmaktadır ve ihracat hacmimiz sürekli bir artış içindedir. Kalifiye ekibimizin tamamı, müşterilerimize en iyi tarımsal traktör, çiftlik traktörleri ve ekipmanlarını en iyi fiyatla, iyi bir hizmet desteğiyle ve zamanında teslim etme konusunda aynı kararlılığı paylaşmaktadır. KALİTEYİ, SÜREKLİLİĞİ ve GÜVENİ, EN YÜKSEK KALİTEDE, EN BÜYÜK MİKTARDA ve EN ÇOK ÇEŞİTLE sunuyoruz? Ne dersiniz, birlikte çalışalım mı?

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çiftlik traktörleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.408 Şirketler