• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar

Sonuçlar

Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar - Ithalat/Ihracat

 1. BERG TRADING COMPANY

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Berg Trading Co., global pazarda kapsamlı ticaret çözümleri sunan dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Verimlilik, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetine güçlü bir şekilde odaklanarak, uluslararası ticarette karmaşıklıklar arasında yolunu bulmak isteyen işletmeler için güvenilir bir iş ortağı olduğumuzu ispatladık. Berg Trading Co. olarak uzmanlık alanımız, tarım ürünleri, enerji kaynakları, metaller ve diğer ham maddeler dahil olmak üzere çeşitli emtia alışverişini kolaylaştırmaktır. Geniş ürün yelpazemizde, dünyanın dört bir yanından tedarik edilen çok çeşitli meyveler, sebzeler, tahıllar, bakliyatlar, dondurulmuş/Canlı/taze Deniz Ürünleri ürünleri yer almaktadır. Elma, muz, portakal, çilek, domates, salatalık, marul, havuç, patates, soğan vb. gibi çok çeşitli taze ve kaliteli ürünler sunmaktayız. Sosyal açıdan sorumluluk sahibi bir şirket olarak, sürdürülebilir uygulamalara ve çevre yönetimine derinden bağlıyız. Katı çevre standartlarına uyan, sürdürülebilir kaynak kullanımını ve sorumlu üretim yöntemlerini teşvik eden tedarikçilerle çalışmaktayız. Üretici, tedarikçi veya alıcı olmanız fark etmeksizin, Berg Trading Co. benzersiz ticaret ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik özel çözümler sunar. Kişisel hizmetler, hızlı uygulamalar ve alım satım sürecinin her aşamasında üstün destek sunarak beklentileri aşmaya çalışırız. Global pazardaki karmaşıklıklar arasında yolunuzu bulmanıza, sürdürülebilir büyüme ve başarı elde etmenize yardımcı olabiliriz.

 2. GK KUSHPIT-AGRO

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  KUSHPIT-AGRO, ana faaliyeti tahıl, teknik ürünler ve yağlı tohumların yetiştirilmesi olan Ukraynalı çiftçilerin (FE "Kushpita BO", FE "Kushpit", LLC "AGRO-LAN") bir birliğidir. Mahsullerin yetiştirilmesi, kalifiye işçilerin katılımı ve en son teknolojiler aracılığıyla ülkenin gıda sektörü mahsullerinin depolanmasını ve satışını sürdürüyoruz. GC KUSHPIT-AGRO, yaklaşık 30 yıldır faaliyet gösteren bir aile şirketidir. Arazi bankası yaklaşık 5.000 hektardır. Yetiştirilen başlıca ürünler: bahar buğdayı, kış buğdayı, ayçiçeği, mısır, soya fasulyesi, karabuğday. Çiftliklerin kendi makine ve traktör filoları vardır. 2020 yılında, kurutuculu kendi tahıl temizleme kompleksi faaliyete geçti. Asansör kapasitesi 40 bin ton. Ayrıca, kendi laboratuvarımız ve kendi nakliye - tahıl kamyonlarımız var. Bizimle ilgili kısa bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz: www.kushpit-agro.com Ürünlerimizi hem Ukrayna'da hem de yurtdışında satıyoruz. DAP ve CIF koşullarında çalışabiliriz. Ürünleri kendi tahıl taşıyıcılarımızla teslim ediyoruz, konteyner taşımacılığı ve demiryolu ile de çalışabiliyoruz.

 3. AGROPRODSERVICE, THE PRIVATE AGROINDUSTRIAL ENTERPRISE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  Özel Tarımsal Sanayi Kuruluşu "Agroprodservice", 24 yıllık varlığının ardından Batı Ukrayna'daki ilk 3 tarım şirketinden biri haline geldi. Agroprodservice tarafından ekilen verimli arazilerin toplam alanı yaklaşık 45.000 hektardır. Mısır, kışlık buğday ve arpa, ayçiçeği, soya, baharlık arpa ve buğday, kolza tohumu, bezelye ve şeker pancarı yetiştiriyoruz. Toplam sığır sayısı 3.000 başın üzerindedir. Eş zamanlı bakımla yıllık üretim hacmi 1.255 ton sığır eti olacaktır. Avrupa ve dünya çapında isim yapmış şirketlerin deneyimleri, tahıl ve baklagillerin yanı sıra şeker pancarı kök bitkilerinin verim ve kalitesinin etkili bir şekilde artmasına katkıda bulunan yaygın bir şekilde uygulanmaktadır. Özel Tarımsal Sanayi Kuruluşu "Agroprodservice" şirketi, çevrenin korunmasının öneminin farkındadır, bu nedenle ana şirket ilkelerinden biri "zarar vermemektir". Şirket çevreye özen göstermekte ve misyonumuza bağlı kalarak ekolojik programları desteklemektedir.

 4. KRUK LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  KRUK LLC, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren bir tarım işletmesidir ve öncelikle yem karışımlarının üretiminde uzmanlaşmıştır: yağ, küspe ve tam yağlı ekstrüde soya dahil olmak üzere soya ürünlerinin işlenmesi. Yüksek protein içeriğine sahip yüksek kalorili bir ürün olan soya, her tür hayvan, kuş ve balık için evrensel bir yemdir ve hayvancılığın ekonomik verimliliğini önemli ölçüde artırır. 2018 yılında, KRUK LLC'ye dayalı olarak gurme salyangoz yetiştiriciliğinde uzmanlaşmış salyangoz çiftliği 'FERMA EKO' kuruldu. Ayrı bir alan ise, hem Ukrayna'da hem de sınırlarının ötesinde tüketici bulan yakıt briketlerinin üretimidir. KRUK LLC, 30 yıllık geçmişi boyunca güvenilir bir üretici ve iş ortağı olarak statüsünü sürekli olarak teyit etmektedir. Şirketin yüksek çalışma seviyesi, ISO 22000 kalite yönetim sistemi ve çok sayıda ödül ile onaylanmıştır; bunlar arasında:

 5. GROW THE WORLD

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  GROW THE WORLD, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol ithalat ve ihracatı, Çiftlik hayvanları yemi, Sığır ve kümes hayvanları - Besinler, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, biyolojik alman buğdayı, hayvan yiyecekleri, biyolojik fasulye, Petrol ithalat ve ihracatı, alman buğdayı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Svetlik, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TORGOPTYUG LLC

  Rusya

  "TORGOPTYUG", tarım ürünleri tedarik eden ve küresel gıda ürünlerin ithalat/ihracatını sağlayan bir ticaret şirketidir. Şirketin mahsul üretiminde birçok güvenilir ortağı vardır: : —yağ içeren mahsuller (keten tohumu, ayçiçeği tohumu, kolza tohumu, ketencik tohumu yağı, hardal, aspir, yağ tohumu turpu, vb.); —hubutat taneleri (buğday, arpa, çavdar, farro, yulaf, sarı ve kızıl darı, mısır, beyaz ve kırmızı sorgum); —Karabuğday "TORGOPTYUG", işlenmiş tarım ürünleri (yulaf ve buğday kepeği, un, kabuk) ve hayvan yemi için tarım ürünleri üreticileriyle düzenli olarak işbirliği yapmaktadır. Şirketin Rusya'nın her yerindeki kendi depolama tesisleri, gerekli miktarda malın dünya çapında herhangi bir yere hızlı bir şekilde gönderilmesini mümkün kılar. Gıda ürünlerinin ithalat ve ihracatında uzun süreli deneyim ve uzmanlık, "TORGOPTYUG" un çiftçiler ve müşterilerle ortaklaşa başarılı olmasına yardımcı olur. Şirketin önceliği, tüm dünyaya sağlıklı ve çevre dostu tarım ürünleri tedarik etmek, çevresel etkiyi azaltmak ve bulunduğu bölgelerde yaşam kalitesini iyileştirmektir. "TORGOPTYUG" profesyonellerden oluşan ekip, alıcılarla özelleştirilmiş teslimat koşullarını görüşmeye açıktır. Paylaşılan refahı elde etmek için şirket, küresel gıda tedarik sisteminin çeşitli katılımcılarıyla ortaklıklar kuruyor ve geliştiriyor. İşbirliğine açığız ve her türlü soruyu yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

 2. KIKAS OÜ

  Estonya

  Et, et ürünleri. Et ürünleri, kümes hayvanları ve aşçılık ürünlerinin toptan ve perakende satışı.

 3. VULPEX KFT.

  Macaristan

  VULPEX KFT., yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sülün sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 4. MWC FEEDS

  Polanya

  MWC FEEDS, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, hayvan yemi, Sığır ve kümes hayvanları - Besinler, Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdynia, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. INVASO GMBH

  Almanya

  INVASO GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ergoldsbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DE POORTERE JEAN

  Belçika

  DE POORTERE JEAN, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Gübreler ve toprak verimliliği, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Gübreler ve toprak verimliliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blaugies, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. OVARGADO, S.A.

  Portekiz

  OVARGADO, S.A., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, São João Ovar, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. AROMAZONIA S.A.

  Paraguay

  AROMAZONIA S.A., yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, kokulandırılmış yağlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chore, Paraguay 'de bulunmaktadır.

 2. SL COMMODITIES LLC

  Ukrayna

  SL COMMODITIES LLC, yılında kurulan ve Tarımsal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. RAÇÕES ZÊZERE, S.A.

  Portekiz

  RAÇÕES ZÊZERE, S.A., yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, tüm cins hayvanlar için tam besin, Çiftlik hayvanları yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ferreira Do Zêzere, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. LUSIAVES - FÁBRICA DE RAÇÕES DO CENTRO, S.A.

  Portekiz

  LUSIAVES - FÁBRICA DE RAÇÕES DO CENTRO, S.A., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte Redondo, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. VOEDERS D'AUSSY

  Belçika

  VOEDERS D'AUSSY, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Büyükbaş hayvanlar için besin maddesi bileşenleri, Tavuklar için yem, İnekler için besin maddesi bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. TEKLINE PE

  Ukrayna

  TEKLINE PE, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. darı, sorgum, gıda ürünleri ithalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. BONGADO - SOCIEDADE PRODUTORA DE RAÇÕES, S.A.

  Portekiz

  BONGADO - SOCIEDADE PRODUTORA DE RAÇÕES, S.A., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sobrosa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. CLAESEN GRANEN

  Belçika

  CLAESEN GRANEN, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, hububat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zutendaal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ALIRAÇÕES - RAÇÕES PARA ANIMAIS, S.A.

  Portekiz

  ALIRAÇÕES - RAÇÕES PARA ANIMAIS, S.A., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcochete, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. NUTRICAMPO - PRODUÇÃO DE RAÇÕES, S.A.

  Portekiz

  NUTRICAMPO - PRODUÇÃO DE RAÇÕES, S.A., yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik hayvanları yemi, koyun gıdaları, domuzlar için besin maddesi bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terrugem, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. BEST EXPORT

  Ukrayna

  BEST EXPORT, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Yumurtalar, Yapı kerestesi, Sığır yemi, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Yumurtalar, Yapı kerestesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kherson, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. MOAÇOR RAÇÕES

  Portekiz

  MOAÇOR RAÇÕES, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponta Delgada, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. ALEDA

  Polanya

  ALEDA, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, İyileştirici bitki ve otlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, zootekni için tahıl ürünleri, Çiftlik hayvanları yemi, İyileştirici bitki ve otlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Przyłęk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. A GRANJA - SOCIEDADE DE REPRESENTACOES DE PRODUTOS PARA A AGRICULTURA E PECUARIA, LDA

  Portekiz

  A GRANJA - SOCIEDADE DE REPRESENTACOES DE PRODUTOS PARA A AGRICULTURA E PECUARIA, LDA, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, bahçeler için motorlu çapalama makinaları, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponta Delgada, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. SORGAL - SOCIEDADE DE ÓLEOS E RAÇÕES, S.A.

  Portekiz

  SORGAL - SOCIEDADE DE ÓLEOS E RAÇÕES, S.A., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pardala, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. LYSOFORM VETFARM GMBH

  Almanya

  LYSOFORM VETFARM GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları ithalat-ihracatı, Çiftlik hayvanları ithalat-ihracatı, veteriner kullanımı için farmasötik ürünler, hayvanlar için dezenfektanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. BAERT MENGVOEDERS

  Belçika

  BAERT MENGVOEDERS, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, doğal gübreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zele, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. AGRO ROST

  Ukrayna

  AGRO ROST, yılında kurulan ve Yün - bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, mercimek, kişniş, hardal, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.881 Şirketler