• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar

Sonuçlar

Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar - Ithalat/Ihracat

 1. DADA PREMIKS ILAC YEM SAN VE TIC AS

  Türkiye

  Sığır, koyun, keçi, at ve kanatlılar için toz ve sıvı vitamin mineral premiksler, yalama taşı, melaslı yalama kovası, vitamin mineral hap tabletler, sağım makinesi temizlik maddeleri ve sağım öncesi-sonrası meme daldırma solusyonları üretimi yapmaktayız. Türkiye genelinde satış-pazarlama ağımız olup birçok bölgeye ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Aynı zamanda yurt dışına da ihracatımız her geçen gün artmakta olup yoğun talep ve olumlu geri dönüşler almaktayız. İlgilendiğiniz ürünlerle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. feed additives-licking salt blocks-licking buckets-teat dip solutions-orali liquid premixes-vitamin mineral premixes- vitamin mineral tablets.

 2. DORAVİT

  Türkiye

 3. AGROPIENSO

  İspanya

  Agropienso alt yapısal kurulumlar açısından olduğu kadar kompoze yemlerin üretimi konusunda da sürekli olarak araştırma - geliştirmeye yatırım yaparak sürekli büyüme halinde bir şirkettir. Günümüzde Agropienso Aragon bölgesinde kompoze yem üretimde lider konumuna yükselmiş en büyük şirkettir, ürünleri temel olarak Aragon ve Katalanya bölgelerinde dağıtılmakla birlikte yabancı ülke pazarlarına da ihraç edilmekte olup bu özellikleriyle şirket İspanya ölçeğinde ilk sıralarda yer almaktadır. Beslenme uzmanları ve veterinerler için danışmanlık.

 4. ABB KIMYA SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  ABB Kimya, 2013 yılında kuruldu. Fason olarak vitaminler (yağda çözünen ve suda çözünen), mineraller, enzim, probiyotik, toksin bağlayıcılar, organik asitler, bitkisel ekstraktlar ve yağları içeren; sıvı, toz, sprey, jel, kapsül veya istediğiniz formda yem katkı maddeleri ve premiksler üretiyoruz. Ayrıca Mısır ve Azerbaycan'a ihracat yapıyoruz. 2018 yılında kurulan Ar-Ge laboratuarımızda, ürünlerimizi daha uzun süre nasıl koruyacağımızı, ürünlerimizin kalitesini nasıl artıracağımızı, yenilikçi ve uygun maliyetli yeni formülasyonları nasıl yapacağımızı araştırıyoruz. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

 5. SERVITAL ANIMAL HEALT & NUTRITION

  Türkiye

  SERVITAL , veterinerlik alanından uzmanların sahip olduğu bir Türk şirketidir. Türkiye Cumhuriyeti'nde kaliteli veterinerlik takviyeleri ve veterinerlik uygulamaları için ürünler sunuyoruz . ŞIRKET, VETERİNERLİK ÜRÜNLERİNDE UZUN YILLAR SÜREN GELİŞMELERDE EDİNİLEN DENEYİMLERDEN DOĞMUŞTUR. Veterinerlik ürünleri tedarikçisi olarak SERVITAL , kaliteli ve verimli veterinerlik ürünleri sağlamak için tamamen fikir sahibidir. Hayvan sağlığı ve bakımı için tasarlanmış yeni ve yenilikçi veterinerlik ürünlerini araştırma ve geliştirme çalışmasını yaparak üretim ve pazarlama proseslerini gerçekleştiririz. Tedarikçilerimizle yakın işbirliği ve ürün pazarının konumu hakkında düzenli raporlama. Her gün müşterilerimizle iletişim halinde olup güvenli bi ilişkinin gereğini yerine getiriyoruz. Veterinerlik ürünlerinin kaydı konusunda yılların deneyimine sahibiz. Yasama Danışmanlığı sunuyoruz veya ürünleriniz için kayıt yapabiliriz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PLANTAMURA CARLO SRL

  İtalya

  Uzun yıllardan beri, teknik, araştırma ve üretimimizin iyileştirilmesine, tekniğe ve araştırmaya daha fazla yatırım yapmamızı sağlayan kalitesi garantili zooteknik gıdaları üretiyoruz. Günümüzde, hayvanlar için besin üretim fabrikamız çeşitli yetiştirme tiplerine yanıt verebilecek yapıdadır : kırsal veya sanayi. Geleneksel üretime, yeni baharatlar ile yeni MANGIASANO gıda serisini ekledik ve böylece tüm müşterilerimize teknik ve ekonomik bir yanıt sunduk.

 2. SAHIR MYVET HAYVANSAL YEM KATKI MAD. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Büyükbaş, küçükbaş, kanatlı ve pet hayvanlarının vitamin, mineral, probiyotik gibi yaşamsal faaliyetlerini sağlamakta ihtiyaç duydukları beslenme öğelerini mix halde mama ve premiks olarak üretimini yapmaktayız ayrıca ruminantların ihtiyacı olan yalama bloklarının ve melas bloklarının da üretimini yapıyoruz, bulunmuş olduğumuz sektörün ihtiyaçları olan medikal ürünler çiftlik ekipmanları sağım sistemi ve tesislerin ihtiyacı olan sarf malzemelerin dezenfektan gruplarının üretiminide yapmaktayız

 3. VETLIFE LICKING BLOCKS & PREMIXES LTD.

  Türkiye

  VETLIFE LICKING BLOCKS & PREMIXES LTD., yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. MCEPHARMA S.R.O.

  Çek Cum.

  MCEPHARMA S.R.O., yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evcil hayvan yemleri, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Sipariş üzerine paketleme, Evcil hayvan yemleri, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Sipariş üzerine paketleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bílovec, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. PIENSOS ORTIN

  İspanya

  PIENSOS ORTIN, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kuşlar için yağlı hamurlu yemler, Kedi mamaları satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alquerías-Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. UKRAINSKE ZERNO

  Ukrayna

  UKRAINSKE ZERNO, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Domuzlar için ön karışımlar, hayvanlar için ek besin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poltava, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. SPC GLOBUS LTD

  Ukrayna

  SPC GLOBUS LTD, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. ATLAS YEM MAK SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  ATLAS YEM MAK SAN TIC LTD STI, yılında kurulan ve Otomatik sığır besleme - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Komple üretim hattı transferi, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. FEEDLANCE B.V.

  Hollanda

  FEEDLANCE B.V., yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Sığır ve kümes hayvanları - Besinler, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Sığır ve kümes hayvanları - Besinler, Biyolojik olarak aktif yem katkı maddeleri, zootekni için besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veldhoven, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. PROBIO WYTWÓRNIA SP. Z O.O.

  Polanya

  PROBIO WYTWÓRNIA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Sığır ve kümes hayvanları - Besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, hayvan yemi, tam buğday, Tatlı mısır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Radziejow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. ETHIFENOL S.R.L.

  İtalya

  ETHIFENOL S.R.L., yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SC ELUNOS SRL

  Romanya

  SC ELUNOS SRL, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Mahsul hizmetleri, Kimyasal gübre, Yem ve saman, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Mahsul hizmetleri, Kimyasal gübre, Yem ve saman, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaesti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. LEIEVOEDERS

  Belçika

  LEIEVOEDERS, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. domuzlar için gıdalar, büyük baş hayvan gıdaları, Sığır ve kümes hayvanları - Besinler, kanatlı hayvan besinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Eloois-Vijve, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. BEPRO

  Belçika

  BEPRO, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Ördekler için yem, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Buzağılar için besin maddesi bileşenleri, besi hayvanları için besin hazırlama tesisat ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. FARMA BLOCK

  Yunanistan

  FARMA BLOCK, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Liti, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. STEMAR

  Ukrayna

  STEMAR, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Hayvansal üretim, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Hayvansal üretim, zootekni besleme işleri için tarım ürünleri, veteriner kullanımı için farmasötik ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lviv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. ZACHODNIOPOMORSKA FIRMA NASIENNA WOJCIECH ROENS

  Polanya

  ZACHODNIOPOMORSKA FIRMA NASIENNA WOJCIECH ROENS, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Mahsul hizmetleri, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Mahsul hizmetleri, otsu bitki, sebze ve meyve salataları, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Załom, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. TECHNOMASHSTROY

  Ukrayna

  TECHNOMASHSTROY, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Katı yakıtlar, ahşap için tuğla makineleri, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Katı yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cherkasy, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. DE POORTERE JEAN

  Belçika

  DE POORTERE JEAN, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Gübreler ve toprak verimliliği, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Gübreler ve toprak verimliliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blaugies, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. TECNOVIT

  İspanya

  TECNOVIT, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vitaminler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tarragona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. VOEDERS D'AUSSY

  Belçika

  VOEDERS D'AUSSY, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Büyükbaş hayvanlar için besin maddesi bileşenleri, Tavuklar için yem, İnekler için besin maddesi bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. THEEUWSE MOONEN

  Belçika

  THEEUWSE MOONEN, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Sığır yemi, İnekler için besin maddesi bileşenleri, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, kemirgenler için gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baarle-Hertog, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. BAERT MENGVOEDERS

  Belçika

  BAERT MENGVOEDERS, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, doğal gübreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zele, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. CLAESEN GRANEN

  Belçika

  CLAESEN GRANEN, yılında kurulan ve Çiftlik ve kümes hayvanları için yemlik balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, hububat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zutendaal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. LEEUW-AGRAR INH. PAUL KEVELAER

  Almanya

  LEEUW-AGRAR INH. PAUL KEVELAER, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Domuzlar, Un ve irmik, Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Domuzlar, Un ve irmik, Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kalkar, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.905 Şirketler