• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çim tohumları

Sonuçlar

Çim tohumları - Ithalat/Ihracat

 1. FERTIGRASEN-FARM WINKEL-KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FERTIGRASEN-FARM WINKEL-KG, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Uetze, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PARKÇIM PEYZAJ

  Türkiye

  1985 yılından beri inşaat, proje, dekorasyon ve taahhüt işleri yapmakta olan firmamız bünyesine dahil ettiği uzman ve tecrübeli kişilerle müşterilerine peyzaj ve uygulama hizmeti de sunmak amacıyla Parkçim Peyzajı kurmuştur.Bursa, Afyon ve Edirne ' de ki tesislerimizde her türlü iklim koşullarına uygun olarak yetiştirilen rulo çim ve Adapazarı'ndaki tesislerimizde yetiştirdiğimiz bitki çeşitleri ile her türlü projenin düzenlemenin yapımı için gerekli alt yapıya sahip olan firmamız, futbol sahaları, spor kompleksleri (doğal ve sentetik çim) park ve bahçeler, tatil köyleri, mesire alanları gibi çeşitli alanların peyzaj tasarımı ve uygulamasını yapmaktadır.

 3. HERMANN MEYER KG

  Almanya

  HERMANN MEYER KG, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rellingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MOBAU BAUZENTRUM GMBH

  Almanya

  MOBAU BAUZENTRUM GMBH, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nickenich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NORTHEIMER VERKEHRSTECHNIK

  Almanya

  NORTHEIMER VERKEHRSTECHNIK, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Northeim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HANSEATISCHE UMWELT CAM GESELLSCHAFT FÜR NATURSTOFFE UND BIOLOGISCHE BODENSANIERUNG MBH

  Almanya

  HANSEATISCHE UMWELT CAM GESELLSCHAFT FÜR NATURSTOFFE UND BIOLOGISCHE BODENSANIERUNG MBH, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sandhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VAN ISRAEL

  Belçika

  VAN ISRAEL, yılında kurulan ve Gübreler ve toprak verimliliği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çim tohumları, turba, Çim tohumları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grammont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. FRANKEN AGRO

  Belçika

  FRANKEN AGRO, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, sebzeler, Meyveler, patates, topraklı çim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mol, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. AL MARRYAM INTERNATIONAL

  Pakistan

  AL MARRYAM INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. susam tohumları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hyderabad, Pakistan 'de bulunmaktadır.

 5. SEMBELTRAV

  Beyaz Rusya

  SEMBELTRAV, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 1. TOMA SEEDS TOMASZ MARASIK

  Polanya

  TOMA SEEDS TOMASZ MARASIK, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rybna, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. ZULUETA

  İspanya

  ZULUETA, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Navarra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ZACHODNIOPOMORSKA FIRMA NASIENNA WOJCIECH ROENS

  Polanya

  ZACHODNIOPOMORSKA FIRMA NASIENNA WOJCIECH ROENS, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Mahsul hizmetleri, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Mahsul hizmetleri, otsu bitki, sebze ve meyve salataları, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Załom, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. PRZEDSIĘBIORSTWO NASIENNE TORAF SPÓŁKA JAWNA

  Polanya

  PRZEDSIĘBIORSTWO NASIENNE TORAF SPÓŁKA JAWNA, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. tohumlar, fesleğen tohumu, çiçek ve meyve bitki tohumları, Baklagillerin tohumları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kujakowice Górne, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. PRIMO SEED

  İtalya

  PRIMO SEED, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çim tohumları ve çiçek soğanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SOVAROG

  Ukrayna

  SOVAROG, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. SEMENARNA LJUBLJANA D.O.O.

  Slovenya

  SEMENARNA LJUBLJANA D.O.O., yılında kurulan ve Tarımsal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çim tohumları, zirai tohumlar, Çim tohumları, ziraat için tohumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ljubljana, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 6. BARENBRUG BELGIUM

  Belçika

  BARENBRUG BELGIUM, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çim tohumları, Çim tohumları, çimenlik düzenleme, çimen sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kruibeke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. KALNAS SP. Z O.O. CENTRALA NASIENNA

  Polanya

  KALNAS SP. Z O.O. CENTRALA NASIENNA, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. hububat, mısır, kolza tohumları, patates sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kalisz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. AGROSEMTORG

  Beyaz Rusya

  AGROSEMTORG, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 1. NOVOGREEN CESPED NATURAL SA

  İspanya

  NOVOGREEN CESPED NATURAL SA, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çimen, bahçe sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BEMS VENTURES GMBH

  Almanya

  BEMS VENTURES GMBH, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ratzeburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. IVISONS SEEDS

  Birleşik Krallık

  IVISONS SEEDS, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çim tohumları, Çim tohumları, çim tohumları ve çiçek soğanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Richmond, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. GEOHERBS LTD.

  Gürcistan

  GEOHERBS LTD., yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tbilisi, Gürcistan 'de bulunmaktadır.

 5. LLC "FORMEL DES WACHSTUMS"

  Beyaz Rusya

  LLC "FORMEL DES WACHSTUMS", yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mozyr, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 6. BELSEMTORG

  Beyaz Rusya

  BELSEMTORG, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. turp tohumları, yonca tohumları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitebsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 7. SEED ME OUT

  İtalya

  SEED ME OUT, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. ekimlik tohumlar, ham kenevir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carpenedolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CORPAL S.A.C.

  Peru

  CORPAL S.A.C., yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tocache, Peru 'de bulunmaktadır.

 9. BROWN AND BROWN FARMS

  Amerika Birleşik Devletleri

  BROWN AND BROWN FARMS, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çimen tohumları, tohumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oxford, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 10. GERMINAL AMENITY

  Birleşik Krallık

  GERMINAL AMENITY, yılında kurulan ve Çim tohumları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lincoln, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz