• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çinko elektrokaplama

Sonuçlar

Çinko elektrokaplama - Ithalat/Ihracat

 1. ROSCIC

  Belçika

  Verified by europages badge

  ROSCIC, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çinko elektrokaplama, çocuk yatakları, siyah oksidasyon, kimyasal nikelajlama, Çinko elektrokaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alleur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko elektrokaplama, Motor sporları ekipman ve aksesuarları, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, SMALL METAL PARTS, Çinko elektrokaplama, Motor sporları ekipman ve aksesuarları, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, SMALL METAL PARTS, otomobil sanayi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stari Trg Pri Ložu, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 3. HELCO METAL

  Yunanistan

  Metal cisimlere elektro-kaplama uygulayan HELCO SA olarak, yıllar boyunca her türlü metal ve alaşımın galvaniz kaplanması için gerekli prosedürleri müşteri ihtiyaçları ve yüksek standarda ulaşmak için geliştirdik. Galvaniz kaplama ürünlerin kalitesini artırmaya yardımcı olan ve piyasada rekabetçi olmasını sağlayan pek çok fayda sağlar. Metal parçaları kaplamak için farklı yöntemler kullanıyoruz: Nikel kaplama, bakır kaplama, pirinç kaplama, krom kaplama. Tüm elektro-kaplama işlerini garantili olarak teslim ediyoruz

 4. GALVANOTECNICA SNC

  İtalya

  Sarı, beyaz, siyah çinko kaplama. Nikel kaplama. Elektroliz. İşletme 40 yılı aşkın bir süreden beri galvaniz kaplama alanında, özellikle de statik elekrolitik çinko kaplama (havuz ölçüleri: 2800 x 1400 x 600 mm.) ve rotofinish tekniğiyle parlatma sektöründe faaliyet göstermektedir. Otomatik hatlar büyük miktarlı üretimi ve yüksek kalite standartlarını garanti etmektedir ve tesislerimizdeki üretim donanımlarımız işletmenin tüm endüstri sektörlerindeki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamaktadır.

 5. GALVACO

  Belçika

  Weert Groep bünyesindeki Galvaco şirketi elektrolitik toz ile metal kaplama, çinko kaplama alanında uzmanlaşmıştır. Galvaco, sürecin tüm aşamalarını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir: siyah çelikten başlamak üzere bitmiş ürünün şantiyede veya müşterinin kapısında teslim edilmesi. Weert Groep bünyesindeki Galvaco size aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır: sıcak galvanizleme, delta galvanizleme (özelliğimiz), elektrolitik toz kaplama ile boyama, kalite kontrolü, çeşitli ambalajlama işlemleri ve teslimat noktasına kadar taşıma.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ZINCOGAM SPA

  İtalya

  ZincoGam, uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği deneyimle günümüzde sıcak çinko kaplama alanının lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Yüksek kapasitesi ve yetenekli uzman personeli sayesinde kurum, kalitesi belgelerle kanıtlanmış geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

 2. GT GALVANOTECNICA SRL

  İtalya

  GT Galvanotecnica şirketi pazarda mevcut en iyi ürünlerin kullanıldığı komple bir yüzey işleme serisini sunmaktadır. Malzemeleri zamanın aşındırıcı etkisine karşı korumak: işte bizim işimiz bu. Bu neden bu kadar önemli? Çünkü bir parçanın çalışmasını ve bütünlüğünü garantilemek üst düzey standartlara göre üretim yapmak ve mükemmelliği hedeflemek demektir.

 3. GLORIA KEY

  Beyaz Rusya

  GLORIA KEY, yılında kurulan ve Çinko ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Çinko elektrokaplama, Pas önleyici tabakalar, Çinko elektrokaplama, Pas önleyici tabakalar, galvenizleme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhodino, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 4. DODGSTEEL

  Çin

  DODGSTEEL, yılında kurulan ve Çinko elektrokaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Jinan, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. RALF SCHMIDT FÖRDERROLLEN - TROMMELN - CNC - DREHEN + FRÄSEN

  Almanya

  RALF SCHMIDT FÖRDERROLLEN - TROMMELN - CNC - DREHEN + FRÄSEN, yılında kurulan ve Çinko elektrokaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Walsrode, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. EURO-BOX SP. Z O.O.

  Polanya

  EURO-BOX SP. Z O.O., yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko elektrokaplama, Çinko elektrokaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Swiebodzin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. GALWANIZER SP. Z O.O.

  Polanya

  GALWANIZER SP. Z O.O., yılında kurulan ve Galvanizlenmiş çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko elektrokaplama, nikel kaplama galvanizleme işlemleri, bakır kaplama galvanizleme işlemleri, Çinko elektrokaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dzierżoniów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. ZINQ LAUSITZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  ZINQ LAUSITZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çinko elektrokaplama, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Sıhhi su tesisatı, Endüstriyel Hırdavat, Çinko elektrokaplama, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Sıhhi su tesisatı, Endüstriyel Hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Großräschen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. REVÊTIS

  Fransa

  REVÊTIS, yılında kurulan ve Elektroliz - Yüzey işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çinko elektrokaplama, krom ve nikel kaplama, Çinko elektrokaplama, metal cilalama, metal fosfatlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villette-Lès-Arbois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LOECO-INDUSTRIEANLAGEN GMBH & CO.KG

  Almanya

  LOECO-INDUSTRIEANLAGEN GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Çinko elektrokaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, galvenizleme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mülheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ELECTROFER III - TRATAMENTO DE SUPERFICIES, LDA

  Portekiz

  ELECTROFER III - TRATAMENTO DE SUPERFICIES, LDA, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Çinko elektrokaplama, Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Çinko elektrokaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marinha Grande, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. MITHIEUX

  Fransa

  MITHIEUX, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko elektrokaplama, madenlerin işlenmesi, metal galvenizleme işlemleri, Çinko elektrokaplama, Tantallı elektrolitik kondansatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chambery Cedex 9, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. HNK SERVICE

  Fransa

  HNK SERVICE, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ayıklama makineleri, Yüzey metalik kaplamaları için makineler, Yüzey denetim sistemleri, Çinko elektrokaplama, Metal ayıklama makineleri, Yüzey metalik kaplamaları için makineler, Yüzey denetim sistemleri, Çinko elektrokaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeurbanne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ZINQ NEUNKIRCHEN (SAAR) GMBH & CO. KG

  Almanya

  ZINQ NEUNKIRCHEN (SAAR) GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çinko elektrokaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Hafif metal yapılar, Kaldırım ızgaraları, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Hafif metal yapılar, Kaldırım ızgaraları, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neunkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ZINQ BRUCHSAL GMBH & CO. KG

  Almanya

  ZINQ BRUCHSAL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çinko elektrokaplama, Endüstriyel yapı inşaatı, Endüstriyel Hırdavat, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çinko elektrokaplama, Endüstriyel yapı inşaatı, Endüstriyel Hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruchsal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DECORATION PROTECTION DES METAUX SAM

  Fransa

  DECORATION PROTECTION DES METAUX SAM, yılında kurulan ve Çinko elektrokaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Nikel kaplama, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizasyon, fosfatlama, Nikel kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nocé, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ZINQ CASTROP-RAUXEL GMBH & CO. KG

  Almanya

  ZINQ CASTROP-RAUXEL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çinko elektrokaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Kaldırım ızgaraları, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çinko elektrokaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Kaldırım ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castrop-Rauxel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ZINQ DUISBURG GMBH & CO. KG

  Almanya

  ZINQ DUISBURG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çinko elektrokaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Çinko elektrokaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. METAL PROTECTION

  Fransa

  METAL PROTECTION, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko elektrokaplama, Çinko elektrokaplama, Galvanizasyon, sıcak çinkolama, metallerin çinko kaplanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bléneau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ZINQ LANDSBERG/HALLE GMBH

  Almanya

  ZINQ LANDSBERG/HALLE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çinko elektrokaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Hafif metal yapılar, Pas önleyici kimyasal ürünler, Çinko elektrokaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Hafif metal yapılar, Pas önleyici kimyasal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Landsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KARAS PLATING

  Birleşik Krallık

  KARAS PLATING, yılında kurulan ve Çinko elektrokaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. metallerin işlenmesi ve yüzey tamamlama işlemleri, rotatif gümüş işleme makinaları, metallerin nikel kaplama işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leigh, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. ZINQ BEILSTEIN GMBH & CO. KG FILIALE MAINTAL

  Almanya

  ZINQ BEILSTEIN GMBH & CO. KG FILIALE MAINTAL, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çinko elektrokaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Endüstriyel yapı inşaatı, Galvanoteknik - Makineler, Çinko elektrokaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Endüstriyel yapı inşaatı, Galvanoteknik - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maintal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SOCIETE LORRAINE DE TRAITEMENTS DE SURFACES

  Fransa

  SOCIETE LORRAINE DE TRAITEMENTS DE SURFACES, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko elektrokaplama, Çinko elektrokaplama, krom kaplama, endüstri boyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bouligny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. ZINCATURA ELETTROLITICA DARIO GIANNI SRL

  İtalya

  ZINCATURA ELETTROLITICA DARIO GIANNI SRL, yılında kurulan ve Çinko elektrokaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. alkalin elektrolitik çinkolama, beyaz elektrolitik galvanizasyon, galvenizleme işlemleri, metallerin çinko kaplanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lainate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. PAS

  Belçika

  PAS, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çinko elektrokaplama, Galvanizasyon, metallerin çinko kaplanması, çinko işleme, Çinko elektrokaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Londerzeel, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz