• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çinko levha ve bantlar

Sonuçlar

Çinko levha ve bantlar - Ithalat/Ihracat

 1. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Aynı konunun coşku verdiği kişiler! Tüm iş alanındaki çalışanlarımızın müşteriler çaba göstermelerini ve bu düşünce ile Braun Şirketler Grubu'nun arkasında olmalarını istiyoruz. Orta ölçekli bir aile işletmesi olarak günlük işlerimizde açık, samimi ve istekli bir atmosfer istiyoruz. Hedefimiz, Baden-Württemberg eyaletindeki gelişmiş düşün-üret şirket kültürünün klasik bir örneği olmaktır. İş dışı ilişkilerimizde küresel düşünür ve yerel olarak hareket ederiz: İster sosyal kurumlara isterse de spor faaliyetlerine verilen destek olsun. Niteliksel ve etkinlik açısından, Braun Şirketler Grubu standartları belirler. Tecrübe ve teknik bilgi birikimimiz ile ürününüzü bir araya getiririz. Rutin, hızlı ve yüksek güvenilirlikli. Zorlukları severiz. Satın alma ve satıştaki çevrim içi veriler, müşterilerimize daima güncel olarak danışmanlık verebilmemize büyük ölçüde katkıda bulunur.

 2. SEZER

  Türkiye

 3. DE CRAENE

  Belçika

  DE CRAENE, yılında kurulan ve Çinko levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çinko kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kruishoutem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ZN CYNKOWNIA

  Polanya

  ZN CYNKOWNIA, yılında kurulan ve Çinko levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıcak kalaylama, metal yüzeylere sıcak çinko kaplama işlemleri, pütürleme işlemleri (iri taneli kumlama) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wodzisław Śląski, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. CYNK - MAL SA

  Polanya

  CYNK - MAL SA, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko levha ve bantlar, Çinko levha ve bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legnica, Polanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PORTE

  Fransa

  PORTE, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Çinko levha ve bantlar, Çinko levha ve bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaulx En Velin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GALVEX SERVICES OÜ

  Estonya

  GALVEX SERVICES OÜ, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko levha ve bantlar, Çinko levha ve bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viimsi Vald, Harjumaa, Estonya 'de bulunmaktadır.

 3. CO-STAHL GMBH

  Almanya

  CO-STAHL GMBH, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çinko levha ve bantlar, Özel çelikler, Çinko levha ve bantlar, Özel çelikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ZM SILESIA SPOLKA AKCYJNA

  Polanya

  ZM SILESIA SPOLKA AKCYJNA, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Çinko levha ve bantlar, Çinko ve alaşımlar, Çinko levha ve bantlar, Çinko ve alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Katowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. STSI ITALIA SRL

  İtalya

  STSI ITALIA SRL, yılında kurulan ve Çinko levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Varese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CYNK-MAL D.O.O ALEKSINAC

  Sırbistan

  CYNK-MAL D.O.O ALEKSINAC, yılında kurulan ve Çinko levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Aleksinac, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 2. OTN OBERFLÄCHENTECHNIK G.M.B.H.

  Avusturya

 1. A. FERREIRA DA SILVA & CA., LDA.

  Portekiz

 2. SARTEKS GRUP

  Türkiye

  25 yılı aşkın sektör tecrübemizle geniş ürün yelpazesi, deneyimli teknik kadro, son teknoloji makine parkuru, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle müşterilerimizin rekabet gücünü artırıyoruz. En hızlı üretim ve en hızlı lojistik firmaları ile iş ortaklarımıza çözümler sunuyoruz. Sarteks Grup olarak ticari balıkçılık ve tekstil alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Kapsamlı ürün yelpazemiz ile kurşun külçe, kurşun kütük, kurşun şerit bloklar, kurşun bilye kurşun levha, kurşun hatlar, kurşun teller, kurşun zincir, kurşun çubuklar, halkalar, balık ağı, çinko bant, şamandıra hattı üretiminde uzmanız. Fabrikamızın faaliyet alanı 1800 metrekare olup, gerekli tüm donanıma sahiptir. Aylık 150 ton kurşun üretim hacmimiz ve özverili, deneyimli ve donanımlı çalışanlarımızla sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Yenilikçi ve rekabetçi olmayı her zaman ön planda tutarız. Müşteri odaklı çalışarak binlerce çözüm üretiyor, sürekli olarak alternatif ürün ve teklifler sunabiliyoruz. Dünya pazarındaki değişim ve yenilikleri yakından takip ederek, dünyanın her yerindeki müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünler üretiyoruz. Sürekli olarak daha çevreci alternatif ürünler geliştiriyor, iş ortaklarımıza yenilikçi ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Sektöründe lider firma olarak her zaman en iyiyi hedefleyen ve sürekli üreten bir dünya devi firma olma yolundayız.

 3. JL GOSLAR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JL Goslar GmbH, yüz yılı aşkın bir süredir Goslar üretim tesisinde kurşun, kalay ve alaşımlarının işlenmesinde uzmandır. Sektördeki ve araştırma alanındaki talep eden müşterilere, dünya çapında 3 radyasyondan korunma, aparat mühendisliği ve anot alanlarımızda öncü ürünler ve kişisel hizmetler sunuyoruz. Başarı öykümüz, ödün vermeden izlediğimiz felsefemize dayanmaktadır. Yenilikçi ruhu ve gelenek duygusunu en iyi şekilde bir araya getiriyoruz. Bizimle GÜVENLİ ELLERDESİNİZ. Daha güvenli, daha verimli, daha ekonomik ve daha çevre dostu çözümler arayışımız sürmektedir. Cesur yeni yaklaşımlar, bugün bizi yurt içinde ve yurt dışında aranan ortak haline getiren özel teknolojilere sahip olmamızı sağladı. Bunun arkasındaki insanlar ve her gün kullandıkları yüksek hizmet seviyesi, canlı pazarlara hizmet etmek için en son teknoloji ve kişisel bilgi birikimi ile desteklenmektedir.

 4. FLENDER-STAHL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sauerland bölgesindeki çelik üreticiniz. Sauerland'da alıştığımız üzere ayağımızı yere sağlam basıyoruz ve Flender şirket felsefemizi dört kaide üzerine inşa ettik: Hızlıyız, olağan dışıyız, esneğiz ve güveniliriz! Bu kriterlere göre kendimizi her zaman sınamaktayız. Özellikle küçük miktardaki sertleştirilmiş ve sertleştirilmemiş yay çeliklerinin yanı sıra mikroalaşımlı şerit çelikler konusunda güçlüyüz. Büyük depo kapasiteleri ve kısa teslimat süreleri sayesinde Flender-Stahl şirketi Almanya ve Avrupa'daki birçok müşterisi tarafından güvenilir iş ortağı kabul görmüştür. Çokça ihmal edilen konulardan birisi artık sizin ihtiyacınızın olmadığı malzemelerdir! Deponuzda yere mi ihtiyacınız var? Flender-Stahl bobin ürünleri ve levha malzemesi alır. Böylece değerli depo alanı elde edilir ve nakit akışı sağlanır. Bize kapasite fazlalığınızı bildirin. Biz de size ilginizi çekebilecek bir teklif sunalım. Ürünlerimiz: Soğuk haddelenmiş çelik şerit, sıcak haddelenmiş çelik şerit, , paslanmaz yapı çeliği, karbonlu çelik, yay şerit çeliği

 5. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Türkiye

  Verified by europages badge
 6. ISTEK ALUMINIUM

  Türkiye

  2000 yılında 200m2 alanda tek eloksal banyolu atölyede sektöre atılan İSTEK ALUMINYUM ELOKSAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.bugün yapmış olduğu yeni yatırımlar ile kaliteyi en üst seviyede tutan ve çevreci yapısıyla konusunda lider olmayı başarmıştır. 2009 yılında edirne organize sanayi bölgesinde 14600m2 arsa üzerinde yatırımlara başlayan firmamız, ilk etapta 2000m2 kapalı alanlı 3 eloksal banyolu yıllık 4200ton alüminyum profil, 2000000m2 alüminyum levha kapasiteli eloksal tesisini 2010 yılında devreye almış bulunmaktadır. Bunun Yanı sıra İstek Eloksal olarak alüminyum Levha , rulo , kompozit panel , profil satışı konusunda yüksek hacim ile müşterilerimize tedarik sağlamaktayız.

 7. LAMINAZIONE SOTTILE S.P.A.

  İtalya

  LAMINAZIONE SOTTILE S.P.A., yılında kurulan ve Alüminyum levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, alüminyum bantlar, alüminyum levhalar, Alüminyum ve alaşımlar, Alüminyum folyo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, S. Marco Evangelista, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. TURKEXPORTERS TRADE AND EXPORT AND IMPORT

  Türkiye

  XRAY ODALARI KURŞUN KAPLAMA www.rontgenxray.com iletişim 05323580057*05, mm levhadan 8 mm ye kadar kurşun panel*10 mm den 50 mm ye kadar kurşun tuğla duvar*kurşun kaplı laminat lambriler*kurşun kaplı mdf lam lambriler*kurşun kaplı kontra*Kurşun oda duvarları ve tavanlar için kurşun paneller*kurşun kaplama özel yer döşeme plakaları*kurşun kaplamalı alüminyum profiller*kurşun kapılar*kurşun tuğlalı radyasyon ve nötron zırhlı borax kapı(3000 kg)*özel projeler için beton ve kurşun zırhlı kapılar*kurşun cam*kurşun camlı kapılar*kurşun zırhlı hermetik kapılar*kurşun zırhlı çelik kapılar*kurşun önlük*kurşun separatörler*Radyoloji alanı için özel kurşun levhalar üretimi.*dinleme riski olan özel odalarda ses izolasyonu.

 1. ISTANBUL KURSUN VE METAL SANAYI

  Türkiye

  As Istanbul Lead and Metal Industry, we manufacture High Purity Lead Products for the Purpose of Armoring the Rooms of Radiation and X-Ray Sources in the Medical Sector. All of our products are in European Standards and have CE Quality Certificate. With 6 Different Brands and Companies in our Group of Companies, we produce 104 different products in our own 100% local facilities and export to 42 different countries. In the field of Radiation Protection and Lead Products, Our Expert Engineers and Technical Staff Have Signed Many Patented Projects. As a Global Leading Company in Radiation Protection, We Offer The Highest Quality Products For You. Lead Plates are Used in Many Areas From Exterior Cladding in Buildings to Cable Manufacturing. The Lead Plates we produce are produced in High Purity and in accordance with the Radiation Insulation and Safety Regulations. It is Accepted in International Standards as the Most Ideal Armoring Material to be Used as an Armoring Material Against Lead Radiation. Due to the fact that a large part of our production is exported, our products are produced in European Standards (CE). Annual Periodic Standard Controls Are Made and Our Documents Are Renewed Every Year. We have 3 different companies in the field of radiation safety and we serve in many countries with our expert team in the field of Radiation Protection as Product Manufacturing, Domestic and International Project Consultancy.

 2. METAGRA INDUSTRY

  Belçika

  METAGRA INDUSTRY, yılında kurulan ve Plastik levhalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Alüminyum levha ve bantlar, alüminyum sac kesim işleri, Alüminyum levha ve bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Drongen, Belçika 'de bulunmaktadır.