• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çinko ve alaşımlar

Sonuçlar

Çinko ve alaşımlar - Ithalat/Ihracat

 1. DIPL.-ING. HERWIG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Galvaniz pazarının lideri! Dipl. Ing. Herwig GmbH, galvanizleme endüstrisi için dünyanın önde gelen kimyasal ve çinko alaşımları tedarikçilerinden biridir. Dipl. Ing. Herwig GmbH, galvanizleme endüstrisi için dünyanın önde gelen kimyasal ve çinko alaşımları tedarikçilerinden biridir. Piyasadaki özel faaliyetler, en yüksek kalite gereksinimleriyle güncel bir gelişme düzeyini ve yüksek düzeyde problem çözme teknik bilgisini garanti ediyor. Sürekli olarak yeni ürünler geliştiriyor, galvanizleme tesisleri planlıyor ve inşa ediyoruz ve patentlerini alıyoruz. Dünya çapında kimyasallar satıyor ve geri dönüştürüyoruz.

 2. GRILLO-WERKE AG GESCHÄFTSBEREICH CHEMIE

  Almanya

  Verified by europages badge

  Grillo-Werke AG firmasının kimyasal iş alanına HOŞ GELDİNİZ. Odak noktamız inorganik kükürt ve çinko kimyasallarının üretilmesi ve dünya çapında dağıtımıdır. Buna ek olarak Avrupa'daki en modern dimetil eter sistemini işletiyoruz. Ürünün teknik özellikleri teknik kaliteden yüksek saflıktaki farmasötik kaliteye kadar uzanır. Başlıca uygulama alanları kimya endüstrisinden lif ve selüloz üretimine ve aynı zamanda yem ve gıda endüstrisinden farmasötik kullanımlara kadar uzanmaktadır. Sülfürik asit, SO2 ve geri dönüşüm iş alanındaki sıvı sülfürik asit oksit, oleum ayrıca %96 ve %98 oranında sülfürik asitlerin ve geri dönüştürülmüş sülfürik asitlerin üretilmesi ve sülfürik asit oksitlerin pazarlanmasında sülfürik asit sistemini işletmektedir. Sülfat ve sülfit iş alanı çinko sülfatın ayrıca dimetil sülfat (DMS), dimetil eter (DME), sodyum sülfat, sodyum sülfit ve sodyum pirosülfat üretilmesi ve pazarlanmasında görev alır.

 3. ANKARA BRONZ

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ANKARA BRONZ, 1974 yılında kurulduğundan bu yana, Türkiye menşeli döküm yöntemlerini geniş bir yelpazede kullanarak zanaatını geliştirmiştir. Ustalığımız, her biri farklı ölçeklere göre uyarlanmış Bronz, Alüminyum, Pirinç ve Özel Bakır alaşımlarının döküm sanatında yatmaktadır. Seçkin alaşımlarımız arasında Kalay Bronz, Alüminyum Bronz, Mangan Bronz, Silisyum Bronz, Kurşunlu Kalay Bronz, Yüksek Kurşunlu Kalay Bronz ve çok yönlü Nikel Kalay Bronz bulunmaktadır. Repertuarımız Pirinç, Sürekli hızlanan metal teknolojisi alanında, en son yenilikleri değerli müşterilerimizle paylaşma sorumluluğunu üstleniyoruz. Alüminyum ve Özel Bakır alaşımlarından oluşan zengin bir ürün yelpazesini kapsamaktadır. Sürekli hızlanan metal teknolojisi alanında, en son yenilikleri değerli müşterilerimizle paylaşma sorumluluğunu üstleniyoruz. ANKARA BRONZ'un temel felsefesi, —sürekli gelişen bu ortamda değişmeyen bir kalite sunma taahhüdü olarak sabit kalmaktadır. Ufkumuz dökümün çok ötesine uzanıyor ve eklektik bir metal yelpazesini benimsiyor: Bronz, Alüminyum, Bakır, Pirinç, İthal Nodüler Dökme Demir, Pik, Paslanmaz Çelik, Cıva Çeliği, Yağda Sertleştirilmiş Çelik ve daha fazlası. Ayrıca Kestamid, Polyamid, Politef, Pom c, PVC ve Fiber gibi Mühendislik Plastikleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Bugün bize ulaşarak döküm ve malzemelerdeki derin uzmanlığın ve avangart hünerin özünü deneyimleyin. ANKARA BRONZ, metallerin dinamik dünyasında onlarca yıllık bilgi birikimini kapsayan kalıcı ortağınız olarak kararlı bir duruş sergiliyor.

 4. RIAG OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Doğru kimyaya sahibiz: Şirketimize bir genel bakış. Kurumsal felsefemiz, 30 yılı aşkın bir süredir sürekli büyümemizi ve küresel ürün yenilikleri geliştirmemizi sağlayan koşulsuz müşteri odaklılığına dayanmaktadır. Değerlerimiz yalnızca kurumsal kültürümüzü şekillendirmekle kalmaz, aynı zamanda her gün en yüksek performansı gösteren, uzun süredir hizmet veren çalışanlardan oluşan yüksek motivasyonlu ekibimizin de nedenidir. Ekip "Elektrokaplama çözümlerinde mükemmellik" yol gösterici ilkesine olan bağlılığımız günlük çalışmalarımızı karakterize etmektedir. riag Ekibi olarak, müşterilerimizin her zaman mümkün olan en iyi ürün ve hizmetleri almalarını sağlamak için birlikte çalışıyoruz. Değerler Geleceği birlikte şekillendirmek Yaratıcılık ve yenilikçilik eylemlerimize rehberlik eder. Dikkatli dinleme yoluyla ihtiyaçların farkına varıyoruz. Eşitlik temelinde ve güvene dayalı olarak hareket ediyoruz. Fırsatlar sunun - performans talep edin dürüstlük ve saygı, başarı kültürümüzün temelini oluşturur. Potansiyeli teşvik ediyor ve zorluyoruz. Adillik ve açıklık iletişimimizin temel taşlarıdır. Fikirlere izin verin – merakı ilerlemenin başlangıç noktası olarak görüyoruz. Bugünün farkına varıyor ve yarının başarısını güvence altına alıyoruz. Hatalarımızdan ders çıkarıyoruz. Başarı sevinci iddialı hedefleri coşkuyla gerçekleştiriyoruz. Tutkuyla birinci sınıf kalite için çalışıyoruz. Başarılarımızla gurur duyuyor ve onlardan bahsediyoruz. Sorumluluk almak Toplumumuzun temel değerlerini onurlandırıyoruz ve onlara saygı duyuyoruz.

 5. DR.-ING. MAX SCHLÖTTER GMBH & CO. KG.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Dr.-Ing. Max Schlötter GmbH & Co.KG - Bilgiler - Schlötter, elektrikli kaplama konusundaki uzmanlık için duruyor. Elektrikli kaplama için elektrolit geliştirme ve ilgili sistem teknolojisi konusundaki 100 yılı aşkın deneyimimiz, başarımızın temelini oluşturmaktadır. Elektrikli kaplama konusundaki uzman firma olarak, kapsamlı çözümler sunmaktayız: Kimya, sistem teknolojisi ve servis için. Kimya: Yüzey işlemlerinin tüm alanlarında özel ve yenilikçi çözümler · Sistem teknolojisi: Özel sistemler ve tamamen size özel çözümler, ihtiyaçlarınıza tam olarak uyarlanmıştır· Servis: Sistemler ve kimyasal ürünleriniz için kapsamlı hizmet. Kendimizi her zaman müşterilerimizin ortağı olarak görüyoruz: Amacımız, yenilikçi ve yüksek performanslı yüzeyler ve kaplamalar sağlamak, müşterilerimizi yeni kaplama sistemlerini geliştirme sürecinde en iyi şekilde desteklemektir: Tasarım sürecinden yapıma kadar tüm aşamalar. Schlötter, ekolojik ve kaynak dostu müşteri çözümlerini temsil etmektedir: Enerji dostu yöntemlerle enerji tüketiminizi optimize etmek ve azaltmak · Atık suyun geri kazanımından malzeme döngülerinin kapanmasına kadar kaynaklarımızın akıllıca kullanımı · Veritabanları ve ekolojik değerlendirme yazılımı aracılığıyla malzeme döngüleri görselleştirilir ve çevresel etkiler analiz edilir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COLIMET SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  COLIMET SRL, yılında kurulan ve Çinko ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Metal kalaslar, Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler, püskürtme çinkolama, metal yüzeylere püskürtme çinko kaplama işlemleri, metal kumlama, endüstri boyaları, endüstriyel filtre, endüstriyel toz emme tesisatları, Metal kalaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. METALÚRGICA FONSECA & FLORA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  METALÚRGICA FONSECA & FLORA, yılında kurulan ve Alüminyum alaşımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko ve alaşımlar, katodik korumalar, Anotlar, Korozyon koruması, çinko, Çinko ve alaşımlar, gemi malzemeleri ve kısımları, Makine parçaları, çinko anotlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matosinhos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. GRILLO-WERKE AG GESCHÄFTSBEREICH METALL

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRILLO-WERKE AG GESCHÄFTSBEREICH METALL, yılında kurulan ve Çinko ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WESTFALENZINN J. JOST KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun ve alaşımlar, Kalay ve alaşımlar, Çinko ve alaşımlar, Kalay alaşımları, Kurşun ve alaşımlar, Kalay ve alaşımlar, Çinko ve alaşımlar, Anotlar, yumuşak lehim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sundern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV, yılında kurulan ve Kurşun ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko ve alaşımlar, çinko, kurşun, Çinko ve alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maastricht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. YALÇIN HIRDAVAT-ZAMAK KALIP ZAMAK BASKI- -ZINKDRUCKGUSS FORMENBAU

  Türkiye

  Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesinde 1500m² kapalı alan üzerindeki Zamak Metal Enjeksiyon, imalat sektöründe hizmet veren WİNCO 20 yıllık engin tecrübe ve birikimi mükemmel organizasyon üretimde kullanılan ileri teknolojisinin sonucu olarak mamül ve sistem kalitesinde müstesna bir seviye ye ulaşmıştır. Kalıpta en son teknolojiyi üretimin her aşamasında en az ileri seviye de kullanan WİNCO makina parkında yer alan tezgahları ile kalıp üretim de hızı ve kaliteyi garantiliyor. WİNCO her türlü kalıbı yapıp baskı işleri elektrostatik toz boya, çinko kaplama galvaniz tesisleri ile üretime entegre olarak büyük ölçü de kolaylık sağlamaktır. Hammaddeden satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarda kaliteyi güvence altıına alan bir sistemle çalışan WİNCO modern üretim felsefesinin geçerliliği paralelinde müşteri odaklı anlayışla çalışmakta üretimin her safasında ve satış sonrasında müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir. WİNCO 20 yıla sığdırdığı sayısız başarılar ve kendine ilke edindiği kaliteli üretim prensibinden ödün vermeyerek ülke sınırlarını aşan pazarlama ağıyla Türkiye'nin kalıp sektöründe gurur kaynağıdır. WİNCO tüm ham maddesini orjinal cinkodan kendi bünyesinde indiksiyon ocağında üretmektedir.

 2. TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI

  Türkiye

  TAŞDEMİR GLOBAL MADEN A.Ş OLARAK Hakkâri - KAYSERİ - ADANA - ERZİNCAN'DA OLMAK ÜZERE MADEN SAHALARIMIZ BULUNMAKTADIR. Çinko kullanım açısından demir dışı metaller içerisinde alüminyum ve bakırdan sonra gelenen önemli üç metalden birisidir. Bu üç metal başlıca, demir ve çeliğin korozyona karşıdirencinin artırılmasında, döküm sanayinde kullanılan özel alaşımlar ile pirinç alaşımlarınyapımında kullanılmaktadır. Çinko ayrıca, çinko plakaların yapımında, çatı kaplama malzemelerinde ve lastik sanayiinde de (ZnO olarak) kullanım alanı bulmaktadır. ÇİNKO MİNERALLERİDemir, alüminyum ve bakırdan sonra sanayide en çok kullanılan metaldir. Demir ve çeliğin korrazyona karşı direncinin artırılmasında, döküm sanayiinde kullanılan pirinç ve özel alaşımların yapımında, ayrıca çatı kaplama malzemeleri, lastik ve pil yapımında önemli miktarlarda çinko kullanılmaktadır. Görünür metal çinko rezervi dünyada yaklaşık 200 milyon ton, Türkiye’de 2.3 milyon tondur. Avustralya, ABD, Kanada, Çin en çok çinko rezervine sahip ülkelerdir. Dünyada çinko cevher üretimi 8 milyon ton, hurda çinko üretimi 0.5 milyon ton civarındadır.Türkiye’nin çinko metal tüketimi yılda 60 bin ton dolayındadır. Bunun 10 bin tonu geçici ihraç yoluyla yurtdışına gönderilen cevherlerden geri dönen metalle, bir bölümü hurdadan kazanılmakta, geri kalan 20-30 bin tonu ithalatla karşılanmaktadır.Doğada çinko metalinin üretildiği en önemli mineral sfalerittir. Genel olarak çinko mineralleri altıÇinko cevheri alımı için iletişime geçin

 1. HZD - DRUCKGUSS HAVELLAND GMBH

  Almanya

  HZD şirketi 1991 yılından bu yana çinko döküm parçaların üretimi ve işlenmesi konusunda güvenilir bir hizmet sağlayıcı ve iş ortağı olarak faaliyet göstermektedir. Şirketimiz, müşterilerimizle uzun vadeli iş ilişkileri, patentli çinko köpüğümüz -ZINCOPOR- ve döküm endüstrisindeki araştırma projelerine düzenli katılımımız sayesinde sektörümüzde çok iyi tanınmaktadır. Uzmanlığımızla, müşterilerimize onlarla aynı seviyede bir müşteri deneyimi sunmakta ve tüm zorluklar için doğru çözümü bulmaktayız. 2019' yılında iflas bizi çok etkiledi. . Ama bu sorunu çözmeyi başardık. Hatta iflas prosedürü sırasında bile piyasadaki konumumuzu koruyabildik. Ağustos 2020'den bu yana artık HZD - Druckguss Havelland GmbH yeni şirket adı altında faaliyet göstermekteyiz. Hedeflerimiz açık bir şekilde tanımlıdır: Şirketimizin sürdürülebilir ve güvenli büyümesi ve gelişimi için, müşteri odaklılık, kalite ve maliyet etkinliği. Standart ürünlerden karmaşık ısmarlama ürünlere kadar esnek ve güvenilir bir şekilde üretim yapmaktayız.

 2. A PLUS GALVANIZ

  Türkiye

  A Plus Galvaniz bakır katot, bakır filmaşin, bakır tel, çinko külçe, alüminyum külçe, kalay külçe, kurşun külçe, demir saç gibi madenleri en uygun fiyat üzerinden satışını, stoklamasını ve tedariğini gerçekleştirmektedir. Türkiye'de bulunan yerli ve uluslararası imalatçıların satıcısı olarak hizmet veren şirketimiz, sürat ve kalitesini destekleyen stok gücüyle müşteri taleplerini karşılamaktadır. Firmamız ve iş birliği içinde olduğumuz firmalar ile önerileri değerlendirmeye alıp kusursuz hizmet adına en uygun profili sunmaktadır.Tedarik planı, imalat süreci ve ihraç ürünlerinin lojistiği ile bizzat profesyonel ekibimiz ilgilenmektedir.A Plus Galvaniz, müşteri memnuniyetini temel alan hizmet anlayışını ve müşteri taleplerini çevreye karşı sorumluluk bilinciyle, üretilen kaliteli ürünlerle karşılayan bir hizmet politikasını benimser.İstanbul'da bulunan şirket ofisi ulusal ve uluslararası pazara hizmet sunan A Plus Galvaniz, profesyonel kadrosuna her geçen gün yenilerini ekleyerek, sayıları günden güne çoğalan iş ortaklarına, kusursuz ve sürekli hizmet sunmak amacıyla projelerini sürdürmektedir.Konusunda deneyimli ve dinamik kadrosuyla, müşteri taleplerini profesyonel biçimde, alternatif çözüm önerileri geliştirerek, sorunsuz ve zamanında karşılamak hedefindedir.Müşteri memnuniyeti için birçok alternatif fırsatlar ile karşınıza çıkarken kalite ve prensip ilkelerinden ödün vermemekteyiz. Müşterimiz güven duygusunu esas almış ve kurumsal kimlik ile hizmetlerine tam güvence ilkesin

 3. ZINCO GROUP. SRL

  İtalya

  Zinco Group, 80'li yıllarda, şömine boruları ve inşaatta kullanılan benzeri malzemeleri üreten küçük bir aile şirketi faaliyete geçti. Yıllar içinde kuruluş özellikle duman tahliye sistemlerinin ve sürgülü kapılar metalik kasa üretilmesi alanında uzmanlaştı. Günümüzde ise Zinco Group, tüm İtalya'ya ve aynı şekilde tüm Avrupa'ya yayılmış bayiler ve temsilciler ağı sayesinde geniş bir yelpazede müteahhitlik işleri alanında öne çıkmaktadır.

 4. GLORIA KEY

  Beyaz Rusya

  GLORIA KEY, yılında kurulan ve Çinko ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Çinko elektrokaplama, Pas önleyici tabakalar, Çinko elektrokaplama, Pas önleyici tabakalar, galvenizleme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhodino, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 5. ID CASTING

  Fransa

  ID CASTING, yılında kurulan ve Çinko ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Arbois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. INJECTION ZAMAK ET TRAITEMENTS

  Fransa

  INJECTION ZAMAK ET TRAITEMENTS, yılında kurulan ve Çinko ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Saint-Amand Montrond, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ARTUR MONSE GMBH & CO. KG

  Almanya

  ARTUR MONSE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çinko ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MINA GALVANIZ

  Türkiye

  MINA GALVANIZ, yılında kurulan ve Çinko ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. aydınlatma direkleri, yol ve otoyol güvenlik baraları tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. ALUZINFER - FUNDIÇÃO INJECTADA, L.DA

  Portekiz

  ALUZINFER - FUNDIÇÃO INJECTADA, L.DA, yılında kurulan ve Çinko ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. zamak enjeksiyonu, zamak kalıp parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Águeda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. SILAR

  Fransa

  SILAR, yılında kurulan ve Çinko ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Beauchamp, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ASG METAL

  Türkiye

  ASG METAL, yılında kurulan ve Çinko ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. ZINQ NETZSCHKAU GMBH

  Almanya

  ZINQ NETZSCHKAU GMBH, yılında kurulan ve Çinko ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çinko elektrokaplama, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çinko elektrokaplama, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Netzschkau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ZAMA PRESSOFUSIONI S.R.L.

  İtalya

  ZAMA PRESSOFUSIONI S.R.L., yılında kurulan ve Döküm metal kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko ve alaşımlar, süt kavanozu, basınçlı çinko alüminyum kalıplama işlemleri, Çinko ve alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roletto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. STE INDUSTRIELLE DE MICRO INJECTION

  Fransa

  STE INDUSTRIELLE DE MICRO INJECTION, yılında kurulan ve Kalıp ve modeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko ve alaşımlar, Çinko ve alaşımlar, Gemi üretim kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dampierre-Les-Bois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SIOBRA

  Fransa

  SIOBRA, yılında kurulan ve Çinko ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. zamak enjeksiyonu, Magnezyum döküm, mangenezyum alaşımları, basınçlı kalıp dökümevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arbois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. NIMET MADEN

  Türkiye

  NIMET MADEN, yılında kurulan ve Çinko ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çinko ve alaşımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. DIALOG-LIBRTI LLC

  Ukrayna

  DIALOG-LIBRTI LLC, yılında kurulan ve Çinko ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. külçe metal, pirinç külçeler, alüminyum külçeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Slavyansk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 10. JENERS DRUCKGUSSTECHNIK GMBH

  Almanya

  JENERS DRUCKGUSSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çinko ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wülfrath, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz