• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çiviler ve küçük çiviler

Sonuçlar

Çiviler ve küçük çiviler - Ithalat/Ihracat

 1. CONNECTON

  Belçika

  Verified by europages badge

  CONNECTON, yılında kurulan ve Çiviler ve küçük çiviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kiremit kancası, Çatı için sabitleme elemanı, Çivi üretimi, Kanca üreticisi, binalar için sabitleme sistemleri, ankraj sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harze, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SCHWEIZERISCHE NAGELFABRIK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SCHWEIZERISCHE NAGELFABRIK AG, yılında kurulan ve Çiviler ve küçük çiviler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Winterthur, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. ÖZCAN DEMIR TIC. VE SAN. A.Ş.

  Türkiye

  Özcan Demir Ticaret ve Sanayi A.Ş. 1979 yılında Fahamettin ÖZCAN tarafından İzmir’de kurulmuştur. Başlarda demir ticareti ile sektörde faaliyet gösteren Özcan Demir, 1983 yılında Çınarlı’daki tesislerinde çivi ve tel üretimine başlayıp bölgedeki önemli tedarikçilerden biri haline gelmiştir. 1997 yılında artan talepler doğrultusunda Doğanlar-Bornova’da 5.000 m2 kapalı 11.500 m2 açık alana sahip yeni fabrikasına taşınıp çalışan sayısını ve ürün çeşitliliğini atırmıştır. İzmir başta olmak üzere birçok ilde toptancı bazında müşteri portföyüne sahip olan Özcan Demir A.Ş. özellikle Marmara Bölgesindeki taleplerin yoğunluğu sebebiyle 2008 yılında Balıkesir’de bir tesis daha kurarak bu talepleri önemli ölçüde karşılamıştır. Şirketimiz zengin ürün çeşitliliğini korumak, hızlı - zamanında sevkiyat ve öncelikle müşteri memnuniyeti ilkelerini her zaman ön planda tutarak İzmir’de aylık 1200 ton çivi, 600 ton tel, 100.000 adet çiroz, 80.000 adet silikon tabancası, strafor dübeli el arabası ve diğer çeşitlerle; Balıkesir’de ise aylık 500 ton gibi bir hacimle üretim yapmaktadır. İç piyasa haricinde ihracata da hız veren firmamız, yurtdışından gelen özel siparişleri de en hızlı şekilde teslim edebilecek kapasitesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

 4. BEKSAN CIVI TEL MAKINA IMALAT TIC. VE SAN. A.S.

  Türkiye

  1995 yılında kurulan Bekki Grup bünyesinde 2002 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız Beksan, toplam 33.000 m2 alan üzerine kurulmuş olup, 300 çalışanı ile kalite odaklı çalışmaları ve yatırımları ile yılda yaklaşık 40.000 ton çivi üretmektedir. Ürünlerini 60'tan fazla ülkeye ihraç ederek Avrupa'nın önde gelen çivi üreticilerinden biri haline gelmiştir. Sektöründe lider bir firma olarak çevremize ve doğaya önem veriyoruz. Elektrik tüketimimizin %35'ini güneş panellerimizden karşılıyoruz. Hedefimiz, yakın gelecekte tüketimimizin %100'ünü güneş panelleri ve rüzgar türbinlerinden karşılamaktır. Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan Beksan, yaptığı çalışmalar karşılığında aldığı ödüller ve ek insan, makine ve kalite yatırımları ile tüm dünyada tanınan ve saygı duyulan bir şirket haline gelmiştir. Çivi ve tel üretim sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı, müşteri taleplerine uygun ürün üretebilme yeteneği ve ileri teknolojisine sahip, üretimde kendi kalite standartları olan, ülkemizin adına global arenada ileriye taşıyan, üst düzey verimlilik sağlamak adına çalışanlarının eğitimine ve yaratıcı düşüncelerine önem veren, sorumluluk bilinciyle çevreye duyarlı, toplum adına sosyal sorumluluk projelerinde yer alan, kültür, sanat ve spora katkıda bulunan bir marka olmak Beksan’ın misyonunu oluşturuyor.

 5. TORREGGIANI SRL

  İtalya

  TORREGGIANI S.R.L. firması Montavo ilinin Redondesco şehrinde 1974 yılında, Livio ve Carlo Torreggiani ismindeki iki kardeşin o dönemde oldukça deneysel sayılabilecek bir sektörde yer almaya karar verme fikri ile doğdu; Livio faaliyetin ticari kısmını yönetirken daha genç olan Carlo ise üretim ile ilgilendi. Veneto ve Lombardia bölgelerinde, mobilya sektöründe faaliyet gösteren sınırlı sayıdaki müşterilerine sunmak üzere, ilk METALİK ZIMBA TELLERİNİ üreten bir makineyi EL YAPIMI olarak ürettiler. Bugün, kaliteye ve doğaya oldukça özen gösteren TORREGGIANI Srl firması, İtalya'da bu sektörde en önde gelen firmalardan biridir. Yüksek performans gösteren ekipmanları en yeni teknolojik standartlara uygundur. Hammaddenin (tellik çubuk) işlenmesi ile başlayan ve nihai ürüne kadar devam eden entegre üretim prosesi kalite üzerinde sıkı bir kontrol uygulamamıza izin verir. İtalyan pazarında yer almanın yanı sıra, üretimin önemli bir kısmı Avrupa ve diğer Ülkelere ihraç edilmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DMI METAL LTD

  Türkiye

  Tele dizili rulo çiviler(tabanca çivileri) ahşap endüstrisinde devrim yaratan bir üründür.Tele dizili rulo çiviler(tabanca çivileri) özellikle ahşap palet ve sandık üretimi, ahşap dış cephe kaplaması, ahşap kaplama, ahşap çatı kaplama ve döşeme ve diğer bazı ahşap işlerinde kullanılmaktadır.Geleneksel elle çivi kullanma yönteminin sebep olduğu yoğun manuel işgücü pnömatik tabancalı tele dizili rulo çiviler kullanılarak büyük oranda azaltılır.Pnömatik tabanca ile tele dizili rulo çivilerin kullanılması verimliliği 6-8 kat arttırır böylece işçilik maliyeti büyük ölçüde azaltılır.Kullanım yerine bağlı olarak pas önleyici kaplama sayesinde çivilerin ömrünü uzatır böylece bitmiş malların kalitesi arttırılır.Kullanım amaçlarına göre çivilerin gövde kısmı, düz, ring, helikal (vidalı) şekildedir. Halkalı ve vidalı çiviler düz çivilere göre daha zor söküldüğünden dolayı zor şartlarda çalışacak yerlerde daha çok tercih edilir.

 2. ÖZCAN ÇIVI

  Türkiye

 3. PEMS CAMBRILLONES

  İspanya

  Pems Cambrillones, İspanya'nın ayakkabı zirvesi Elda kentinde 1969 yılında doğmuştur. Yerel bir gereksinimi karşılamak üzere faaliyete geçtik: iyi bir ayakkabı üretilmesi için gereken yüksek kaliteli malzeme çeşitliliğini sunacak başka bir üretici yoktu. Ve doğal olarak Pems Cambrillones bu ailesel geleneklere sıkı sıkıya bağlı sektörde çok kısa sürede kendini kabul etmiştir.

 4. BETA TEL ÇİVİ METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Türkiye

  Beta Çivi Gebze - Kocaeli - Türkiye de yerleşik çivi üretimi yapan bir firmadır. Özellikle Palet Çivisi üretiminde yüksek kaliteli ürünler üretir. Firmamız ürettiği ürünlerin çoğunu avrupaya ihraç etmektedir. Ürünlermizi ahşap palet yapan firmalar sorunsuz kulanmaktadır. Palet çivisi, Tele Dizili Çivi, Dökme Çivi gibi çeşitli ürünler üretiriz. Bunlar da amacına göre ring çivi, helical çivi, ve düz çivi olarak ayrılırlar.

 5. STALGRIT

  Beyaz Rusya

  Stagrit şirketi, çivi tabancaları ve zımbalar için çivi ve zımba üretiminde 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Stalgrit'in üretim yelpazesinde, 16° açılı bobinli çiviler, Ø 2, 1 ila 3, 4 mm, L 32 ila 90 mm; 21° açılı şeritli çiviler, Ø 2, 5 ila 4, 6 mm, L 50 ila 160 mm; PackFix ¾ demir zımba, ebat 35*18 mm; bitüm çatı için çiviler, Ø 3, 1 mm ve L 25 ila 60 mm. Üretici, çeşitli başlı (pürüzsüz, dairesel halka, spiral) ve çeşitli boyutlarda çiviler yapmaktadır.

 1. SCHRAUBEN SEIDEL INH. STEFFEN SEIDEL

  Almanya

  SCHRAUBEN SEIDEL INH. STEFFEN SEIDEL, yılında kurulan ve Çiviler ve küçük çiviler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Schönheide, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. YANTOS

  Ukrayna

  YANTOS, yılında kurulan ve Çiviler ve küçük çiviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. galvaniz tabela ve panolar, tavlı teller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ternopil, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. (HJZ) ZANDVOORT DRAADINDUSTRIE B.V.

  Hollanda

  (HJZ) ZANDVOORT DRAADINDUSTRIE B.V., yılında kurulan ve Çiviler ve küçük çiviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Madeni inşaat malzemeleri, Arama motoru referanslama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Doetinchem, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. SCHÜRMANN & HILLEKE GMBH & CO. KG

  Almanya

  SCHÜRMANN & HILLEKE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çiviler ve küçük çiviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ağaç vidaları, çelik perçinler, aglomer beton cıvataları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuenrade, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LITNAGLIS

  Litvanya

  LITNAGLIS, yılında kurulan ve Çiviler ve küçük çiviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik perçinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glaudziai, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 4. FIN DI ERCOLI MARIO & C. S.N.C.

  İtalya

  FIN DI ERCOLI MARIO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Pnömatik çivi tabancaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Çiviler ve küçük çiviler, vıbratör, sıkıştırılmış gaz tesisatı, Çiviler ve küçük çiviler, pnömatik ve hidropnömatik ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecosaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. NAILSS, SIA

  Latviya

  NAILSS, SIA, yılında kurulan ve Çiviler ve küçük çiviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 6. TITIBI SNC DI MORANDINI ERMANNO E C.

  İtalya

  TITIBI SNC DI MORANDINI ERMANNO E C., yılında kurulan ve Çiviler ve küçük çiviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Torre De' Busi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PREBENA-UKRAINE

  Ukrayna

  PREBENA-UKRAINE, yılında kurulan ve Çiviler ve küçük çiviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. BIZON INT SP. Z O.O.

  Polanya

  BIZON INT SP. Z O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiviler ve küçük çiviler, sanayi agrafları, dikiş makinası, Çiviler ve küçük çiviler, pnömatik çivileyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baniocha K. Warszawy, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. D&Z LTD

  Türkiye

  D&Z LTD, yılında kurulan ve Çiviler ve küçük çiviler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çekme ve dengeleme fırınları, çelik tel, Erkek kış paltosu üreticisi, sulama hortum makarası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hatay, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. FRITZ SCHABER GMBH - STAHLSTIFTFABRIKATION

  Almanya

  FRITZ SCHABER GMBH - STAHLSTIFTFABRIKATION, yılında kurulan ve Çiviler ve küçük çiviler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Oberboihingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TRAFILERIE VAVASSORI S.R.L.

  İtalya

  TRAFILERIE VAVASSORI S.R.L., yılında kurulan ve Çiviler ve küçük çiviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çevreleme için metal hasırlar, çiviler, galvanize kapatma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brivio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BRYMOREX. SRUBY, NARZEDZIA, MASZYNY, ART. METALOWE I BUDOWLANE

  Polanya

  BRYMOREX. SRUBY, NARZEDZIA, MASZYNY, ART. METALOWE I BUDOWLANE, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiviler ve küçük çiviler, Çiviler ve küçük çiviler, aletler, elektronik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Radom, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. WEIDINGERGLAS A/S

  Danimarka

  WEIDINGERGLAS A/S, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Çiviler ve küçük çiviler, Metal tutturucular, Metal tertibatlar, Madeni inşaat malzemeleri, Çiviler ve küçük çiviler, Metal tutturucular, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herlev, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 6. GLASGOW STEEL NAIL CO LTD

  Birleşik Krallık

  GLASGOW STEEL NAIL CO LTD, yılında kurulan ve Çiviler ve küçük çiviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik perçinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. HEICO FASTENERS UK LTD

  Birleşik Krallık

  HEICO FASTENERS UK LTD, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çiviler, dikiş makinası, küçük çiviler, çiviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rayleigh, Essex, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. LISMÂNIA FERRAGENS E DECORAÇÕES, LDA.

  Portekiz

  LISMÂNIA FERRAGENS E DECORAÇÕES, LDA., yılında kurulan ve Çiviler ve küçük çiviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, S.tomé Negrelos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. ANPING LEAION IRON NAILS FACTORY

  Çin

  ANPING LEAION IRON NAILS FACTORY, yılında kurulan ve Çiviler ve küçük çiviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çekme ve dengeleme fırınları, çelik perçinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. BESTGRIP S.R.L.

  İtalya

  BESTGRIP S.R.L., yılında kurulan ve Lastikler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Çiviler ve küçük çiviler, Kaplanmış lastikler, Çiviler ve küçük çiviler, Kaplanmış lastikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gandino, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz