• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çorbalar

Sonuçlar

Çorbalar - Ithalat/Ihracat

 1. PANFRUIT

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PANFRUIT, yılında kurulan ve Dondurulmuş meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Küçük yumuşak meyveler, Dondurulmuş kuru meyveler, Dondurulmuş kuru sebzeler, Organik - gıda, Çorbalar, Mantarlar, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Küçük yumuşak meyveler, Minibüs donatımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. CLAC

  Fransa

  Verified by europages badge

  CLAC, yılında kurulan ve Konserveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. BİYOLOJİK TARIM, Çorbalar, Esnaflar, Bakliyat, BİYOLOJİK TARIM, Çorbalar, Şarküteri ürünleri, ahşap dekoratif ürünler, Bitirme işi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cournon D'auvergne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. TERRA LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  TERRA LLC, yılında kurulan ve Yumuşak buğday sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hububat ve tahıllar, İrmik, Un ve irmik, Çorbalar, Kahvaltılık hububatlar, Hububat ve tahıllar, hububat, tahıl irmikleri, yulaf taneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pervomaysky, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. P.POWDER

  Fransa

  Verified by europages badge

  P.POWDER, yılında kurulan ve Gıda özleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çorbalar, pudra, toz bulyon, Çorbalar, kuru gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sentheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. KAYFOOD

  Türkiye

  Kayfood is one of the leading companies to produce sauces, soups and appetizers in Turkey. We have already experience in export business, particularly in European and Middle East markets. We also have a warehouse in Belgium and distribute to Europe from here.

  Tüm ürünler arasında "çorbalar"
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALIMENTATION FINE DE FRANCE

  Fransa

  Alimentation Fine de France, çok sıkı kalite politikası sayesinde ince bakkaliye konusunda Fransa'da bir referanstır : yüksek lezzet ve kalite kriterlerine göre ürün seçimi, renklendiriciler, Fransız mutfak geleneğine uygun şekilde koruyucular en az kullanılır ve kullanım ve yenilik kolaylığı sunulur. Daha iyi gıda güvenliği için ürünlerin (HACCP standartı) tamamen izlenme sisteminin kurulması. Sürekli ticari çabaya ve serilerin derinleştirilmesi ile birleştirilen bu kalite politikası, prestijli büyük mağazalara ve ihracata bir genişleme sağlamıştır. Alimentation Fine de France bugün, M. de Turenne, Atelier Turenne ve Lou Bersac markaları altında Selovin gibi özel ve orijinal yenilikler ile birlikte her dönem yenilenen, tanınmış bir kaliteye sahip 1200'den fazla ürün serisi sunar.

 2. OZPAK FOOD CO

  Türkiye

  Şirketimiz hazır toz gıda alanında üretici olarak faaliyet göstermekte olup ürün gamımızda çorbalar, pudingler, pudra şekeri, pasta kreması, krem şanti, çikolata sosu, vanilin, karbonat, hamur kabartma tozu, kakao, mısır unu, pirinç unu, galeta unu, mısır nişastası, buğday nişastası ve ekmek katkı maddeleri vardır. Değişik gramajlarda 1. sınıf paketleme ile kendi markamız olan TATKAT ile piyasaya hizmet vermekteyiz.

 3. SCHIECK AUTOMATEN GMBH

  Almanya

  SCHIECK AUTOMATEN GMBH, yılında kurulan ve Çorbalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Weißenfels, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PROTERMARS LTD

  Birleşik Krallık

  PROTERMARS LTD, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çorbalar, toptan taze et, liyofillenmiş etler (vakumda derin dondurulmuş etler) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Widdington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. LUCUL PRODUCTION & DISTRIBUTION SA

  İsviçre

  LUCUL PRODUCTION & DISTRIBUTION SA, yılında kurulan ve Şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. glutensiz gıda, toz bulyonlar, sos ve çeşniler, çorbalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Payerne, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. TRIANGULAR® - HAMBURGUERIA ARTESANAL

  Portekiz

  TRIANGULAR® - HAMBURGUERIA ARTESANAL, yılında kurulan ve Lokantalar, hazır yemek servisleri ve evlere servis sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hamburger, salatalar, çorbalar, ilk yemekler - vejetaryen sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Évora, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. SAUCES ET CREATIONS

  Fransa

  SAUCES ET CREATIONS, yılında kurulan ve Salçalar, soslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. et sosları, balık sosları, çorbalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raillencourt Ste Olle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. NEW GENERALE TRAITEUR

  Belçika

  NEW GENERALE TRAITEUR, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lokantalar, hazır yemek servisleri ve evlere servis, Lokantalar, hazır yemek servisleri ve evlere servis, restoran döşeme, çorbalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Drogenbos, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. FRAGEL

  Belçika

  FRAGEL, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş besinler, Dondurulmuş besinler, dondurulmuş çorbalar, çorbalar, soslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winksele, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. QUATTRO FOODS

  Birleşik Krallık

  QUATTRO FOODS, yılında kurulan ve Gıda dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda üreticisi, çorbalar, gıda malzemeleri, sarımsak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Portsmouth, Hampshire, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. SILL ENTREPRISES

  Fransa

  SILL ENTREPRISES, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş yemekler, pastörize meyve suları, çorbalar, çorbalar, Dondurulmuş yemekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plouvien, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BEMPFLINGER LEBENSMITTEL GMBH

  Almanya

  BEMPFLINGER LEBENSMITTEL GMBH, yılında kurulan ve Salçalar, soslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çorbalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ALFA FOOD SOLUTIONS

  Türkiye

  ALFA FOOD SOLUTIONS, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çorbalar, toptan pasta, Çeşniler, Çorbalar, toz bulyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. PEPSICO BELUX

  Belçika

  PEPSICO BELUX, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. meyve suları, çorbalar, snack sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaventem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. MAJID SA

  Belçika

  MAJID SA, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. sebze kurusu, çorbalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. FOUR SEASONS FOOD BV

  Hollanda

  FOUR SEASONS FOOD BV, yılında kurulan ve Çorbalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ve içecek bileşenleri, Yiyecek ve içecek bileşenleri, soslar, Organik meyve ve sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nieuwkuijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. WILKI

  Belçika

  WILKI, yılında kurulan ve Çorbalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weelde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. TASTYFOOD

  Ukrayna

  TASTYFOOD, yılında kurulan ve Çorbalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşniler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vinnitsa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. INNOVATE FOODS LTD

  Birleşik Krallık

  INNOVATE FOODS LTD, yılında kurulan ve Çorbalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bal, Dondurulmuş pizzalar, Bal, Dondurulmuş pizzalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirkcaldy, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. LARCO FOODS

  Hollanda

  LARCO FOODS, yılında kurulan ve Çorbalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Someren, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. VANDAEL HORECA

  Belçika

  VANDAEL HORECA, yılında kurulan ve Çorbalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Wommelgem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. DELIVA

  Belçika

  DELIVA, yılında kurulan ve Çorbalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Profesyonel kurullar için yemekler, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Profesyonel kurullar için yemekler, Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. ENVASADOS LOLA S.C.A.

  İspanya

  ENVASADOS LOLA S.C.A., yılında kurulan ve Şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hamur ve krema, çorbalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, CORDOBA (Villarrubia), İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. SELSLEY FOODS LTD

  Birleşik Krallık

  SELSLEY FOODS LTD, yılında kurulan ve Çorbalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Bal, Dondurulmuş pizzalar, Bal, Dondurulmuş pizzalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stroud, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. NORTECH FOODS LTD

  Birleşik Krallık

  NORTECH FOODS LTD, yılında kurulan ve Çorbalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Bal, Dondurulmuş pizzalar, Bal, Dondurulmuş pizzalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Doncaster, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz