• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • öğütülmüş meyve çekirdekleri

Sonuçlar

Öğütülmüş meyve çekirdekleri - Ithalat/Ihracat

 1. SHARPENING STONES INDUSTRY

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Ürünün Resmi Adı Bileme Taşıdır ancak su taşı veya bileği taşı olarak da bilinir. Elouda Dağlarında mikro-kristal formda bulunan %96-99 Silikon Dioksitten oluşan doğal, metalik olmayan bir mineraldir. Orada sadece deniz yaşamının eski kalıntılarından oluşan tortu malzemesi katmanlarının altında bulunur. Genellikle tamamen beyaz veya açık gri renkte olan su taşının paralel katmanlarının altındandan kazıyla çıkartıyor ve ardından bileği taşını işliyoruz.

 2. TAREGE TRADE HOUSE

  Türkiye

  Verified by europages badge
 3. FRIEDRICH ELECTRONIC GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRIEDRICH ELECTRONIC GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lollar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taş ve mineraller, Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Granit, granit pazarlama, taşeron personel yönetimi, doğal taşlar, uluslararası doğal taşlar, Taş ve mineraller, Demir-dışı çekme tel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Penafiel, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. ŞAHLAN KURUYEMIŞ

  Türkiye

  60 yılı aşkın tecrübeyle kuru yemiş sektörüne yerel olarak yön veren ve referans alınan bir firmadır. Kuru yemiş, kuru meyve ve Türk kahvesi üretimleri ve satışı yapılmaktadır. Ürünlerin alınması belirli standartlara bağlıdır. Bu itinayla alınan ürünler bir çok işlemden geçerek satışa sunulana kadar her işlemde gözetim altındadır. Ürünlerimizin dünyanın bir çok yerinde tercih edilmesinin haklı nedenleri vardır. İşimize duyduğumuz saygı ve verdiğimiz emek bize mutlu müşteriler olarak geri dönmektedir. Bu deneyimi her geçen gün daha iyi yapma gayretiyle işimize dikkat ediyor, gelişmeleri yakından takip ediyor, gelişiyor ve büyüyoruz. #natural nuts #vegan foods #raw nuts # mixed type nuts #macadamia nuts #brazilian nuts# #shelled peanut #Almonds #Chickpeas #Chickpeas #Turkish Coffee #Coffee Beans #Dried apricots #Dried Figs #Dried Nuts #Hazelnuts #Peanut #Peanut Kernels #Pistachio #Popcorn #Raisin #Roasted Chickpeas #Roasted Corn #Sunflower Seed #Sunflower Seeds #Walnut #Organic Dried Fruits #Nuts Dry Fruits

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. A PEDRA DAS MEIGAS

  İspanya

  Bileyleme amaçlı kullanılan doğal taşların önde gelen İspanyol tedarikçisi. Çelik bıçak ve kesici aletleri bilemek için doğal taştan geleneksel bileyleyiciler, bileyleme konseptlerini kökten değiştiren bir ürün, bu taş bileyleyicilerin sürekli kullanılması sayesinde bıçaklarımızın daha uzun süre kullanılması ve dolayısıyla daha iyi kesmesi nedeniyle daha uzun süre dayanması olanağı sağlanmaktadır.

 2. R Ü C K E R T MÜHLEN- U. ANLAGENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  R Ü C K E R T MÜHLEN- U. ANLAGENTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Altdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ERNST PRACHER GMBH

  Almanya

  ERNST PRACHER GMBH, yılında kurulan ve Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Moosburg An Der Isar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ITALMEK S.R.L.

  İtalya

  ITALMEK S.R.L., yılında kurulan ve Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Boya karıştırıcılar ve eziciler, Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Boya karıştırıcılar ve eziciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nuvolento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. COMAC S.R.L.

  İtalya

  COMAC S.R.L., yılında kurulan ve Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Devirmeli damperler, Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Devirmeli damperler, Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Egna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. OFFICINA MECCANICA DI CAMILLETTI STEFANO

  İtalya

  OFFICINA MECCANICA DI CAMILLETTI STEFANO, yılında kurulan ve Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Boya karıştırıcılar ve eziciler, Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Boya karıştırıcılar ve eziciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GIORGIO NOVARA S.R.L.

  İtalya

  GIORGIO NOVARA S.R.L., yılında kurulan ve Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Devirmeli damperler, Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Devirmeli damperler, Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. I.C.M. S.R.L.

  İtalya

  I.C.M. S.R.L., yılında kurulan ve Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Boya karıştırıcılar ve eziciler, Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Boya karıştırıcılar ve eziciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albaredo D'adige, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PENNATI COSTRUZIONI MECCANICHE S.R.L.

  İtalya

  PENNATI COSTRUZIONI MECCANICHE S.R.L., yılında kurulan ve Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri, Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cologno Monzese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HECKMANN GMBH

  Almanya

  HECKMANN GMBH, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Friedrichshall, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. YARDLEY MEMORIALS

  Birleşik Krallık

  YARDLEY MEMORIALS, yılında kurulan ve Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. CLASSIC FORMAI

  Birleşik Krallık

  CLASSIC FORMAI, yılında kurulan ve Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. CLEVELAND MONUMENTAL CO

  Birleşik Krallık

  CLEVELAND MONUMENTAL CO, yılında kurulan ve Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Ferryhill, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. SPECIALIST STONE RESTORATION

  Birleşik Krallık

  SPECIALIST STONE RESTORATION, yılında kurulan ve Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Gateshead, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. JAMES BRODIE MEMORIALS LTD

  Birleşik Krallık

  JAMES BRODIE MEMORIALS LTD, yılında kurulan ve Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Shotts, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. VALE OF CLWYD MEMORIALS

  Birleşik Krallık

  VALE OF CLWYD MEMORIALS, yılında kurulan ve Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Denbigh, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. BARTLETT BROS

  Birleşik Krallık

  BARTLETT BROS, yılında kurulan ve Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Swindon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. A WADE

  Birleşik Krallık

  A WADE, yılında kurulan ve Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Houghton Le Spring, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. P HOULDEY

  Birleşik Krallık

  P HOULDEY, yılında kurulan ve Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. SOMERVILLE STONE

  Birleşik Krallık

  SOMERVILLE STONE, yılında kurulan ve Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Southsea, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. ROBERT MILNE

  Birleşik Krallık

  ROBERT MILNE, yılında kurulan ve Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Turriff, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. CAMPBELL STONE

  Birleşik Krallık

  CAMPBELL STONE, yılında kurulan ve Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. WHITEHEAD & DAY LTD

  Birleşik Krallık

  WHITEHEAD & DAY LTD, yılında kurulan ve Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Saffron Walden, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. CHRISTOPHER HALL

  Birleşik Krallık

  CHRISTOPHER HALL, yılında kurulan ve Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Jedburgh, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. DAVE COX

  Birleşik Krallık

  DAVE COX, yılında kurulan ve Öğütülmüş meyve çekirdekleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Sleaford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz