• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • öğütme makineleri - makine aletleri

Sonuçlar

Öğütme makineleri - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. ROBINSON CO.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ROBINSON CO. 1994 yılından bu yana değirmencilik sektöründe önde gelen bir aile şirketi olarak konumunu sağlamlaştırmıştır. Daimi mirasımız, üst düzey freze makineleri ve anahtar teslim çözümler sunmaya dayanıyor ve mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığımızı sergiliyor. Lemoulinfort'un 2017 yılında faaliyete geçmesi, anahtar teslim değirmen tesisi üretiminde yenilikçiliğe ve müşteri memnuniyetine adanmış teknoloji odaklı bir güç merkezi olarak rolümüzü gururla güçlendirdi. Anahtar teslim değirmen tesislerinde uzmanlaşmış endüstri uzmanları olarak, kapsamlı ürün yelpazemiz şunları kapsamaktadır: •Temizleme Sistemleri•Frezeleme Sistemleri•Havalandırma ve Elleçleme Sistemleri •Tohum Eleme ve Yem Fabrikası Sistemleri •Paketleme Sistemleri Un Değirmenleri, İrmik Değirmenleri, Mısır Değirmenleri, Yem Değirmenleri, Silolar ve çeşitli ürünler için özel olarak tasarlanmış depolama sistemleri içeren geniş ürün yelpazemizi keşfedin. Tartım, Taşıma ve Paketleme sistemleri gibi gelişmiş çözümleri doğrudan web sitemizde keşfedin. Üretimin ötesinde, değirmencilik, gıda depolama siloları ve özel çelik yapı binalarında yedek parçalar için güvenilir kaynağınız olarak hizmet veriyoruz. Uzmanlığımız, 1994'teki kuruluşumuzdan bu yana yeteneklerimizi geliştirerek hassas lazer kesimine kadar uzanmaktadır. İster anahtar teslim bir değirmen tesisine ister sağlam bir çelik yapıya ihtiyacınız olsun, kaliteye olan sarsılmaz bağlılığımız kalıcıdır. Dünyayı kapsayan mükemmellik taahhüdümüzle, dünya çapındaki müşterilerimize birinci sınıf frezeleme çözümleri ve çelik konstrüksiyonlar sunuyoruz.

 2. WESPY INDUSTRIAL PARTS WASHING MACHINES

  Türkiye

  Verified by europages badge

  WESPY, Türkiye Konya merkezli bir parça temizleme/yağ alma makineleri üreticisidir. 2005 yılından bu yana, hem perakende hem de toptan makine grubu imalatı yapmaktayız ve işletmemiz kısa sürede Türkiye'nin Yüzey Temizleme Teknolojisi alanında önde gelen uzmanlarından biri haline gelmiştir. Her çeşit ve mükemmel kalitede ürünlere (makinelerimizde Avrupalı markalara ait parçalar ve sadece Paslanmaz çelik kullanıyoruz) ve kesinlikle ilginizi çekecek rekabetçi fiyatlara sahibiz. Geniş bir portföy yelpazemiz bulunmaktadır: -DÖNER SEPETLİ PÜSKÜRTMELİ YIKAMA MAKİNELERİ (Üstten Doldurulan, Önden Doldurulan) -MANUEL FIRÇALI YIKAMA MAKİNELERİ -YÜKSEK BASINÇLI YIKAMA MAKİNELERİ -HELEZON TAMBURLU KONVOYER SERİSİ -PARTİKÜL FİLTRESİ TEMİZLEME MAKİNELERİ -KONVEYÖR ÖZEL HAT YIKAMA MAKİNELERİ -PARTİKÜL FİLTRESİ TEMİZLEME MAKİNELERİ -TEPSİ YIKAMA MAKİNELERİ -HİDROLİK TEST MAKİNELERİ -TORK KONVERTÖRÜ VE KAYNAK TEST MAKİNESİ -VANA TAŞLAMA MAKİNESİ -İŞ MAKİNESİ TAKIMI -SİLİNDİR KAPAK TEST EKİPMANLARI (elektrikli vakum test cihazı, otomatik ve manuel honlama başlığı, küçük ve büyük vana lastiği sökme aleti, açı bileme aparatı, cila makinesi, yuva taşlama motoru vb.) Bunun yanında, değerli müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına göre standart ve özel ölçülerde hizmet vermekteyiz. Deneyimli ekibimiz ve çok avantajlı fiyatlarımız ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun bir iş ortağı olduğumuzu garanti ediyoruz. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin.

 3. BERGER TECHNOLOGIE GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  BERGER technologie GmbH Gwatt'da (İsviçre) bulunan uluslararası arenada faaliyet gösteren küçük bir şirkettir. Metal ve ahşap sanayisi için matkap ve takım taşlama makinelerinin yanı sıra yine aynı sanayi kolları için bir dizi müşteriye özel çok milli matkap kafası da üretmekte ve uluslararası arenada satmaktayız. HSS / HM / VHM sürümlerinin hangisi olursa olsun, geleneksel olarak kusursuz taşlanmış matkaplar söz konusu olduğunda, . makinelerimiz dünya çapında sektörde standartları belirlemektedir. Makineler, tamamen İsviçre'de bulunan Gwatt tesisimizde üretilmektedir. Bizden aldığınız bir matkap taşlama makinesi size şu avantajları sağlar: iyileştirilmiş çap hassasiyeti, iyileştirilmiş konum hassasiyeti, matkap ucunuzun kullanım ömründe belirgin artış, ilerleme kuvvetlerinde belirgin düşüş, hızlı ve kolay ardıl taşlama, matkap takımlarındaki dar boğazlardan kurtulma, matkap takım maliyetlerinde belirgin düşme, makine ve matkap takımlarınızın hızlı amortismanı.

 4. WILOFA DIAMANT WILLI LOHMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILOFA DIAMANT Willi Lohmann GmbH & Co. KG - 50 yılı aşkın bir süredir safir ve elmaslı kaplamalar için partnerinizdir! Çeşitli ürün yelpazemiz özellikle aşağıdaki alaları kapsar: Endüstriyel kullanımlar için (örn. makine imalatı, manikür ve pedikür, seramik ve cam işleme, plastik işleme, tıp teknolojisi, takı endüstrisi, baskı endüstrisi) özel kaplamalar/elmas kaplamalar; burada kıstırma, tutma, taşlama, sabitleme, taşıma, fırça kıllarını yuvarlama, boruların kelepçeler vb. gibi alanlarda çeşitli sorunlar için çözümler sunuyor. Elmas dişçi aletlerinin üretimi (FG diş törpüsü, HP laboratuvar törpüsü, elmas diskler vb.) ve safir tırnak törpülerinin üretimi. Safir tırnak törpülerimiz yaylı çelikten üretilir ve çeşitli tanecik boyutlarındaki safirlerle kaplanır.

 5. MERCEL, CUTTING KNIVES S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  MERCEL, kesme bıçakları s.r.o. endüstriyel bıçakların üretimi, tedariki, taşlanması ve servisi konusunda uzmanlaşmış bir Çek şirketidir. 2006 yılından bu yana, baskı, gıda, ambalaj, lastik üretimi, mobilya üretimi, sac kesme ve tütün işleme gibi endüstriler için çok çeşitli kesme ve delme bıçakları üretiyoruz. Üretim tesisimiz Třebechovice pod Orebem, Çek Cumhuriyeti'nde bulunmaktadır ve bıçak üretimi için yalnızca yüksek kaliteli Avrupa malzemeleri kullanmaktayız. Müşteri ihtiyaçlarına göre özel üretim sunuyor ve endüstriyel bıçaklar için taşlama hizmetleri sağlıyoruz. Çeşitli malzemeleri kesme konusundaki uzmanlığımızla, danışmanlık hizmetleri de sunuyor ve bıçak tutucular, kesme çubukları ve matkap uçları gibi aksesuarlar tedarik ediyoruz. MERCEL, bıçaklara ek olarak, bıçak tutucuları, plastik kesme çubukları ve kağıt için matkap uçları da dahil olmak üzere bıçaklar için kapsamlı bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca MERCEL, kağıt endüstrisi için makaslar, baskı makineleri ve diğer işleme ekipmanlarını içeren kullanılmış makinelerin satışını yapmaktadır. Mevcut kullanılmış kağıt işleme makinelerinin bir listesini web sitemizde bulabilirsiniz. MERCEL, bıçak üretimimizde kalite ve hassasiyet sağlamak için en yeni CNC ve NC makinelerini kullanmaktan gurur duyar. Avrupa'nın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet veriyoruz ve yüksek kaliteli malzemeler ve modern teknolojilere olan bağlılığımızla tanınıyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EDER PTFE SOLUTIONS SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  PTFE kaplı cam ve aramid kumaş kayışlar üretiyoruz. Teknik danışmanlar ve üretim çalışanlarından oluşan uzman ekibimizin 35 yılı aşkın deneyimi ve uzmanlığının yanı sıra piyasada bulunan en iyi malzemeleri seçmemiz, profesyonel bağlantı, takviye ve kılavuz sistemleri seçimimizle PTFE çözümlerimizi tüm dünyada çeşitli endüstri dallarına tedarik ediyoruz. Mevcut üretim ve bakım teknolojimiz, dünya çapında kullanılan en son çözümlerin tümünü bir araya getirmektedir. Sadece Polonya'daki en büyük PTFE kayış üreticisi değil, aynı zamanda Avrupa'daki üçüncü şirketiz. Hedefimiz 2030 yılına kadar Avrupa pazarında lider olmaktır. Düzenli yatırımlar sayesinde geleceğe iyimserlik ve güvenle bakıyoruz. PTFE kayışlarımızın mükemmel işçiliğinin diğer PTFE kayış üreticileri için bir kalite ölçütü olduğunu biliyoruz.

 2. METAL-TECH

  Polanya

  Verified by europages badge

  METAL-TECH, yılında kurulan ve Metal mamuller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Demirli metaller için haddehaneler, Diş açma aletleri, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gniezno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. MASUB GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MASUB GMBH, yılında kurulan ve Öğütme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Much, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KUBAN MACHINE DECORATION SAN.TIC.LTD.

  Türkiye

 5. TOPRAKCILAR MAKINA SANAYI VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Animal feed mill wood pellet mill bulgur mill pellet mill flour mill 1985 yılında kurulan ve bugün itibari ile gerektiği noktada, yurt içi ve yurt dışı pazarlarında faaliyet gösteren firmamız, endüstri ve gıda makinaları konusunda elde ettiği engin tecrübe ve değişmez kalite anlayışı ile sizlere hizmet vermenin sonsuz mutluluğunu yaşamaktadır. Yaptığı AR-GE faaliyetleri ile birilikte sürekli gelişim ve toplam kalite felsefesini değişmez ilke edinen Toprakçılar Makina, tüm çalışmalarını bu doğrultuda yürütmektedir. Ayrıca globalleşen dünya düzeninde müşterilerine maksimum kaliteyi en uygun fiyatla sunmayı kendisine hedef bilen Toprakçılar Makina, toplam 14.000 metrekare açık alanın yanı sıra 3.000 metrekare kapalı alanda faaliyetlerini yürütmektedir. Kurulduğumuz ilk günden beri sürdürdüğümüz çalışmalarımızda çağdaş teknolojik gelişmeleri yakından izliyor; yenilikleri ürünlerimize ve sistemlerimize uyarlıyor, müşterilerimize maksimum kalite ve yenilikte üstün ürünler sunuyoruz.

 1. BASARI DEGIRMEN

  Türkiye

  Kurulduğu günden itibaren şirketimiz ileri teknoloji ve Dünya Kalite standartlarını ilk günden itibaren benimsemiş ve bu suretle EN-ISO 9001: 2000 kalite belgesini almıştır. Üretmiş olduğu Değirmen makinalarının yanı sıra , Değirmen makinalarının kalbi sayılan Vals makinesı'nda son teknoloji ve Arge ye ağırlık verilmiştir. Bugün Dünya standartlarının üstünde en son teknoloji ve bir çok çeşidi olan Vals makinaları üretilmektedir. Prensib olarak müşteri memnuniyeti , kalite, son teknoloji , en önem verdiğimiz şirket politikasıdır. İsa ACAR 'ın bugüne kadar Değirmen Sektörünün gelişmesindeki katkıları ve 33 yıllık tecrübesi Şirketimizin en önemli, avantajı olmuştur. Un fabrikası imalat sanayinde yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz, yeni teknoloji ile seri ve standart olarak imal etmiş olduğu makinaların %90 ını , kuruluşu çok kısa bir süre olmasına rağmen Suriye , kazakistan, Özbekistan , Irak, İran , Mısır gibi ülkelere ihraç etmiştir. İhracat yapılan Ülke sayısı

 2. APER DIAMOND SL

  İspanya

  Aper Diamond, firmalara en yüksek kalitede elmas makineleri ve aletleri tedarik etmek amacıyla 1994 yılında kurulmuştur. Chez Aper Diamond, piyasayı ve zorluklarını iyi tanıyoruz. Bu nedenle size her durum için en iyi sarf malzemelerini ve makineleri sunuyoruz ve her işte bunlardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı oluyoruz. Müşterilerinize en iyi kaliteyi ve en mükemmel sonuçları sağlamak için dünya çapındaki en iyi teknolojiyi kullanıyoruz. Ürünlerimiz kalitesi ve mükemmelliği ile ünlüdür, bu da büyük işleri hız ve verimlilikle gerçekleştirmeyi mümkün kılar. Geniş bir sarf malzemesi ve yedek parça stokumuz var. İhtiyaçlarınız için hızlı çözümler.

 1. OZBASAK DEGIRMEN

  Türkiye

  Değerli Müşterilerimiz; Özbaşak Değirmen Makinaları İmalatı İç ve Dış Tic. Nak. San. Tic. Ltd. Şti. EKONOMİLL markasıyla ürettiği ve pazarladığı ürünleri Türkiye yanında farklı ülkelerde 26 yıllık tecrübe edinmiş deneyimli kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız, teknolojik gelişimlere göre kendini yenileyen donanımlı tesisleriyle kaliteli üretimi uygun fiyatlarla müşterisine sunarak güven ve başarısını her aşamada ispatlamayı ilke edinmiştir. Ürettiğimiz ve Pazarladığımız Ürünler Kompak Değirmen Sistemleri Çok Katlı Değirmen Sistemleri Otomatik Paketleme Sistemleri Randıman Ölçen Sistemleri Yüksek Tonajlı Ön Temizleme Sistemleri Değişik Tonajlarda Depolama Sistemleri Tahıl, Un ve Kepek Taşıma Sistemleri Tahıl ve Un Analiz Cihazları Yem, İrmik ve Makarna Üretim Sistemleri Satış Öncesi ve Sonrası Hizmet ve Destekler Müşterilerimizin gerçekleştirmek istediği tesisler yerinde projelendirilir ve yine müşterilerimizin istek ve önerileri dikkate alınarak ortak bir kararla yerine ve konumuna uygun olarak çağdaş, güvenli ve estetik kurallar dahilinde proje üretime geçirilir. Üretimi tamamlanan tesis yüksek kaliteli ve randımanlı bir şekilde üretime başlaması sağlanır ve müşteriye teslim edilir. Tesis çalıştıktan sonra bakım ve onarım, yedek parça temini ve her türlü destek müşterinin isteği doğrultusunda yerine getirilecektir.

 2. PISTEN TOOL

  Fransa

  PISTEN TOOL, yılında kurulan ve Değirmen - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Öğütme makineleri - Makine aletleri, tungsten karbür, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Motorlu taşıtlar için aşınan parçalar, sert metalden aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faverges De La Tour, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. QINGDAO HAIYONG MACHINERY MANUFACTURING CO LTD

  Çin

  QINGDAO HAIYONG MACHINERY MANUFACTURING CO LTD, yılında kurulan ve Öğütme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jiaozhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. BRITISH REMA POWDER PROCCESSING LTD

  Birleşik Krallık

  BRITISH REMA POWDER PROCCESSING LTD, yılında kurulan ve Değirmen - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Öğütme makineleri - Makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, bileğitaşı, karışım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chesterfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. INDASA FRANCE

  Fransa

  INDASA FRANCE, yılında kurulan ve Kimyasal aşındırıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mekanik zımparalar, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Mekanik zımparalar, Öğütme makineleri - Makine aletleri, aşındırıcı bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rillieux-La-Pape, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. ANDA DIAMONDS AND FLOOR GRINDING MACHINES

  Türkiye

  ANDA DIAMONDS AND FLOOR GRINDING MACHINES, yılında kurulan ve Öğütme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. VIZAS

  Beyaz Rusya

  VIZAS, yılında kurulan ve Öğütme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dijital kumandalı makineler, üniversel çalışma tezgahları, Yuvarlak dişli, sonsuz dişliler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitebsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 8. FERDIMAT INDÚSTRIA E COMÉRCIO DE MÁQUINAS OPERATRIZES LTDA.

  Brezilya

  FERDIMAT INDÚSTRIA E COMÉRCIO DE MÁQUINAS OPERATRIZES LTDA., yılında kurulan ve Öğütme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, São José Dos Campos, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 1. STE HILZINGER FRANCE

  Fransa

  STE HILZINGER FRANCE, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Öğütme makineleri - Makine aletleri, Çapak alma fırçaları, Çapak temizleme aşındırıcıları, taşlama, Öğütme makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villenauxe La Grande, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SUPERTEC MACHINERY INC.

  Tayvan R.O.C.

  SUPERTEC MACHINERY INC., yılında kurulan ve Öğütme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. düz doğrultucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taichung City, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 3. ENDMILLS-WOTEK PRECISION CUTTING TOOL CO., LTD.

  Tayvan R.O.C.

  ENDMILLS-WOTEK PRECISION CUTTING TOOL CO., LTD., yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Öğütme makineleri - Makine aletleri, Hassas aletler, makinalar-aletler, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Freze aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yuanlin, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 4. L.B.S. DI LUCCHINI GABRIELE & C. SAS

  İtalya

  L.B.S. DI LUCCHINI GABRIELE & C. SAS, yılında kurulan ve Öğütme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bıçak bileme, ağaç işleme makineleri - aletleri ticareti, elmaslı aletler, alüminyum işleme aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rimini, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PARK AG

  İsviçre

  PARK AG, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşınabilir aletler, Mekanik zımparalar, Makine aletleri - Metal İşleme, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Taşınabilir aletler, Mekanik zımparalar, Makine aletleri - Metal İşleme, Öğütme makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rüti, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. TAMIS MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  TAMIS MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Öğütme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler, ahşap cilalama tesisatları ve makineleri, zımpara makinaları, zımparalama, Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. TIMESAVERS INTERNATIONAL B.V.

  Hollanda

  TIMESAVERS INTERNATIONAL B.V., yılında kurulan ve Öğütme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Goes, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. BORA-WERKZEUGMASCHINEN HEINZ PETER RAUEN

  Almanya

  BORA-WERKZEUGMASCHINEN HEINZ PETER RAUEN, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Taşlama - Makine aletleri, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Taşlama - Makine aletleri, Öğütme makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. AXE MACHINE TOOLS LIMITED

  Birleşik Krallık

  AXE MACHINE TOOLS LIMITED, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Öğütme makineleri - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Metal oyucu -Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Metal oyucu -Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milton Keynes, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. UNITED GRINDING GROUP

  İsviçre

  UNITED GRINDING GROUP, yılında kurulan ve Öğütme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bern, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Öğütme makineleri - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

391 Şirketler