• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ölçüye göre dizayn edilen yaylar

Sonuçlar

Ölçüye göre dizayn edilen yaylar - Ithalat/Ihracat

 1. RÖHRS, DR. WERNER

  Almanya

  Verified by europages badge

  1919 yılından bu yana tüm dünyada zorlu koşullara uygun teknik yay üretimi konusunda uzman olarak tanınıyoruz. Ürün yelpazemizde her tür ve biçimde yatlar mevcuttur. İmalat programımızda özellikle yuvarlak ve yassı tellerden imal edilen baskı yayları, disk yaylar, vida disk yayları, çok telli yaylar ve çok sayıda farklı yay mevcuttur. Ürünlerimiz: Yaprak, yassı ve form yayları, sönümleme yayları, baskı yayları, yassı telli yaylar, çok telli yaylar, hizalama pabuçları, vida yayları, disk yaylar, bükülme yayları, kanatlı yaylar ve çok daha fazlası.

 2. ZIMMERMANN TECHNISCHE FEDERN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZIMMERMANN Technische Federn, karmaşık uygulamalar ve yay sistemlerinin yetkin bir geliştiricisi ve seri üretim tedarikçisidir. ZIMMERMANN Technische Federn GmbH şirketinin merkezi, Almanya, Çekya ve Polonya sınırlarının buluştuğu bölgede, daha net söylemek istenirse Leutersdorf 'da bulunmaktadır. Zimmermann, karmaşık yay sistemlerinin geliştirilmesi ve üretimi konusunda 100 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Bu sürede, müşteriler, çalışanlar ve yönetim arasında güvene dayanan güçlü bir ilişki oluşmuştur. Ürün yelpazemiz, basınç, gergi ve burulma yaylarından, tel ve zımbayla üretilmiş eğimli sac parçalara, detaylı plaka veya bobin yaylara ve çok yönlü yapı gruplarına kadar uzanmaktadır. Yapılamaz diye bir şey yok! ZIMMERMANN Technische Federn GmbH şirketi hem kendisi hem de ürettiği yay sistemleri için çok yüksek beklenti hedefleri koymaktadır. Çalışanlarına verilen mükemmel temel ve geliştirme eğitimleri sayesinde ZIMMERMANN uzmanlık alanında kapsamlı bir teknik bilgi birikimi oluşturmuştur.

 3. GUTEKUNST FEDERN

  Almanya

  Verified by europages badge

  Gutekunst yayları, Avrupa'nın önde gelen yay üreticilerinden biridir. 12.603 farklı boyuttaki baskı yayları, gergi yayları, spiral yaylar ve telden bükülmüş yayı stoktan teslim edilebildiği gibi, Gutekunst müşteri taleplerine uygun olarak düşük miktarlarda ve büyük miktarlarda özel yayları da geliştirir ve üretir. Gutekunst kendisini sadece yüksek kaliteli metal yay üreticisi olarak görmez, müşterilerinin hizmet sağlayıcısı ve iş ortağı olarak görür. Yay kataloğu, yay hesaplamaları ve CAD verileri üreteci için sitemizi ziyaret ediniz: www.federnshop.com.

 4. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  İtalya

  Verified by europages badge

  MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, Tel yaylar, resime göre yapılan yaylar, torsiyon yayları, Çeşitli yaylar, paslanmaz çelik yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, hassas yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Selvazzano Dentro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FEDERNFABRIK AUGUST HABIGHORST GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FEDERNFABRIK AUGUST HABIGHORST GMBH, yılında kurulan ve Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GLOBAL YAY MAKINE SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  Global Yay, yay imalatı üzerine uzmanlaşmış bir firmadır. Elimizdeki teknolojiyi kullanarak aşağıdaki sektörlere hizmet verebilmekteyiz. Otomotiv Beyaz Eşya Askeri Havacılık & Uzay Elektrik & Elektronik Yan sanayi ve son kullanıcı Müşteri istekleri konusunda daha açık belirtmek gerekirse, baskı yayları, çekme yayları, şekilli teller, yaprak yaylar, 3B şekillendirme ve kaynaklı bitmiş parçaları üretmekteyiz. Ayrıca Global Yay, müşterilerine plastik ve kaynaklı parçalar içeren bitmiş veya yarı bitmiş parçalarda üretmektedir.

 2. KAYATEL YAYLILAR IMALAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Kayatel 1967 yılında Sadık Kaya tarafından kurulmuştur.İlk olarak Karaköy'de küçük bir atölyede yay üretimine başlayan Kayatel, 1983 yılında şirketleşmesini tamamlamıştır.Bugün deneyimli kadrosu ve sürekli modernleştirilen geniş makina parkı ile günlük 10.000.000 adet yay üretim kapasitesine sahip olan kayatel, yaptığı yatırımlar ve teknolojisiyle gelişen Türkiye'nin yaycılık alanında önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.Çoğu CNC olmak üzere 150 Adet Makina , 10.000 M2 kapalı alanda 60 kişilik personeli ile KAYATEL 60 yıllık tecrübesi ve rakipsiz fiyatları ile hizmetinizdedir. 2005 yılından itibaren otomotiv sektörüne ağırlık veren Kayatel oto amortisör yayları üretimine geçmiştir.Dünya standartlarına uygun yaylık fosfat ve galvaniz kaplı DIN 17223/84 A, B, C ve D class; yağda temperlenmiş Cr-V ve Cr-Si alaşımlı tel, paslanmaz çelik tel, AISI 302, 304 , 316, ve 17224 nikel kaplı kalitelerde; fosfor bronz tel CuSn6 ve CuSn8 ve pirinç kaplı çelik tel bütün dünyaca bilinen firmalardan ithal edilerek en iyi malzemeyle en kaliteli yayların üretilebilmesi felsefemiz olmuştur. Bu tel çeşitleri 0, 10-16, 00mm çap aralığında sürekli olarak stoklarımızda bulundurulmaktadır.Üretimin her aşamasında yayların kontrol edilerek hatasız üretilmesi, müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanması, bizim için bir önceliktir. Üretimde yapılan numuneler onaylandıktan sonra üretime başlanmaktadır.

 3. TVP VZMETNI INŽENIRING D.D.

  Slovenya

  Yay imalatı ve diğer tel ürünler hakkında zengin deneyime sahibiz. Geniş bir ürün yelpazesi, küçük miktarlarda üretim, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı yanıt ve kısa teslim süresi rekabet ortamındaki başlıca avantajlarımızdır. Ürünlerimiz sanayinin hemen tüm dallarında kullanılmaktadır. Baskı, gergi ve bükülme yaylarından geniş bir ürün yelpazesini tasarlayıp imal ediyoruz. Çapları 0, 5 ile 32, 0 mm arasındaki tellerden yaylar üretiyoruz. Standart yaylar stokumuzda bulunmaktadır.

 4. YAYKUL YAY VE KLIPS SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  0, 20 mm- 9, 00 mm arası 6 eksen cnc makinalarda baskı ve çekme yayı üretimi 0, 20 mm- 6, 00 mm arası 12 eksen cnc makinalarda kurma yayı ve tel form üretimi 0, 20 mm-13, 00 mm arası cnc makinalarda 3D tel form üretimi 0, 20 mm-2, 00 mm arası cnc makinalarda saç klips üretimi yapılmaktadır. Çelik tel, paslanmaz ve pirinç malzemeler işlenmektedir. Kalite belgesi IATF 16949

 5. FASTENERS AND SPRINGS

  İspanya

  FASTENERS AND SPRINGS, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, baskı yayları, çekme yayları, torsiyon yayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelldefels, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. TFC LTD.

  Almanya

  TFC LTD., yılında kurulan ve Vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, cıvatalar – rotlar – vidalar – somunlar – bağlantı elemanları, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, Diş takımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KLEIDIS SPRINGS

  Yunanistan

  KLEIDIS SPRINGS, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, endüstriyel amaçlı yaylar, Çeşitli yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, Yatak odaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. LEE SPRING

  Birleşik Krallık

  LEE SPRING, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Halka yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, torsiyon yayları, hassas yaylar, Halka yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wokingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. BERNARD RESSORTS

  Fransa

  BERNARD RESSORTS, yılında kurulan ve Çeşitli yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, ince sac işleri yan sanayi hizmetleri, düz yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villers-Cotterêts, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. OOO UKRPRUZHINA - PROIZVODSTVO PRUZHIN

  Ukrayna

  OOO UKRPRUZHINA - PROIZVODSTVO PRUZHIN, yılında kurulan ve Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kyev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. ISB SRL

  İtalya

  ISB SRL, yılında kurulan ve Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. baskı yayları, konik emniyet pulu, elastik halkalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castel Maggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MICHAEL SA SPRINGS & METAL PARTS MANUFACTURER

  Yunanistan

  MICHAEL SA SPRINGS & METAL PARTS MANUFACTURER, yılında kurulan ve Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 6. EUROPEAN SPRINGS

  Birleşik Krallık

  EUROPEAN SPRINGS, yılında kurulan ve Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yay üreticileri, baskı yayları, havalı yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huddlesfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. INEXAL

  Belçika

  INEXAL, yılında kurulan ve Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. tüyler, havalı yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lier, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. MOLLIFICIO MODENESE

  İtalya

  MOLLIFICIO MODENESE, yılında kurulan ve Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. baskı yayları, çekme yayları, torsiyon yayları, şerit yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BRC BRC BAGLANTI ELEMANLARI LTD

  Türkiye

  BRC BRC BAGLANTI ELEMANLARI LTD, yılında kurulan ve Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tespitleme pulları, madeni klipsler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. THYSSENKRUPP FEDERN UND STABILISATOREN GMBH

  Almanya

  THYSSENKRUPP FEDERN UND STABILISATOREN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yaylar, Spiral yaylar, Tel yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, Yaylar, Spiral yaylar, Tel yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. INTEGRA TRADE URKRAINE

  Ukrayna

  INTEGRA TRADE URKRAINE, yılında kurulan ve Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. baskı yayları, çekiş silindirleri, torsiyon yayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. LEE SPRING LTD

  Birleşik Krallık

  LEE SPRING LTD, yılında kurulan ve Metal tutturucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wokingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. NHOBO

  İspanya

  NHOBO, yılında kurulan ve Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. büro tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. PRUGINA

  Ukrayna

  PRUGINA, yılında kurulan ve Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. baskı yayları, torsiyon yayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kazatin, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. ENEDOS ESTUDI LEICHT BARCELONA

  İspanya

  ENEDOS ESTUDI LEICHT BARCELONA, yılında kurulan ve Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. ALCOMEX SPRINGS-POL

  Polanya

  ALCOMEX SPRINGS-POL, yılında kurulan ve Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tel yaylar, torsiyon yayları, özel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zielonka, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. SOHO DISEÑO

  İspanya

  SOHO DISEÑO, yılında kurulan ve Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Grafik iş, tasarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tarragona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. ADACHSPRINGS PRODUKCJA SPRĘŻYN

  Polanya

  ADACHSPRINGS PRODUKCJA SPRĘŻYN, yılında kurulan ve Ölçüye göre dizayn edilen yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yaylar, endüstriyel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrów Wielkopolski, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz