• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ölçüye göre yapılan zincirler

Sonuçlar

Ölçüye göre yapılan zincirler - Ithalat/Ihracat

 1. MAKELSAN CHAIN

  Türkiye

  As Makelsan Chain we are expertised in manufacturing of made to order chains and sprockets. By the demand of some sectors involving transporting system, we added conveyors and conveyor equipments sales to our product range. Providing the rapid and best qualified solutions is our priority. For over 40 years , as a family business, we value the family concept and we have been building long lasting relations. With the technological developments and innovative point of view we are carrying and transforming our values to generations.

 2. TRANS-COM

  Hollanda

  TRANS-COM, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni kaplar, Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar, Kamyonlar için karoseri yapımı, Ölçüye göre yapılan zincirler, Madeni kaplar, Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar, Kamyonlar için karoseri yapımı, Ölçüye göre yapılan zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harderwijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. ROSA CATENE S.P.A.

  İtalya

  ROSA CATENE S.P.A., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ölçüye göre yapılan zincirler, transmisyon zinciri, sanayi zincirleri, Ölçüye göre yapılan zincirler, Kazıma zinciri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calolziocorte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO

  İtalya

  CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO, yılında kurulan ve Plastik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir. Zincir aksesuarları, Zincirler, Demir ve çelik zincirler, Ölçüye göre yapılan zincirler, Zincir aksesuarları, Zincirler, Demir ve çelik zincirler, Ölçüye göre yapılan zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cadriano Di Granarolo (Bo), İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DOLZAMET

  Polanya

  DOLZAMET, yılında kurulan ve Ölçüye göre yapılan zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sanayi zincirleri, Küspe sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chojnów, Polanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HNS MUSZAKI FEJLESZTO KFT

  Macaristan

  HNS MUSZAKI FEJLESZTO KFT, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ölçüye göre yapılan zincirler, Ölçüye göre yapılan zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gyor, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. KLEIN GMBH

  Almanya

  KLEIN GMBH, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ölçüye göre yapılan zincirler, Ölçüye göre yapılan zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sprockhövel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. INCOMIMEX S.L.

  İspanya

  INCOMIMEX S.L., yılında kurulan ve Ölçüye göre yapılan zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gatika, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ZIMAS ZINCIR VE MAKINE SANAYI TICARET A S

  Türkiye

 5. ZINTAS KASTAMONU CHAIN CO

  Türkiye

  ZİNTAŞ, 1979 yılında KASTAMONU‘da Ø3-32mm baklalı zincir imalatı yapmak üzere kurulmuş olup sermayesi 750, 000.00YTL’dir. 2005 yılı sonu itibariyle Ø32-90mm arasında üretim yaparak imalat ölçülerini genişletmiş olup her türlü vasıta için çeşitli tiplerde patinaj zinciri, maden ocakları için konveyör zinciri, çimento fabrikaları için elevatör zinciri ve kaldırma üniteleri için yüksek mukavemetli zincirler; ayrıca müşterilerimizin taleplerine karşılık istenilen ölçülerde her türlü zincir imalatını yapmaktadır. Firmamızın üretim kapasitesi 3500ton/yıl olarak her kademedeki çalışan personeli ile sizlere hizmet vermektedir. Türkiye’de yerleşik Marinalarda kullanılan bütün zincir çeşitlerimiz sıcak daldırma galvaniz kaplı olarak üretilmektedir. Ayrıca statik-boyama tesisimiz ile zincirler istenen renklere boyanmaktadır. Türkiye’deki özel ve EÜAŞ’ ye bağlı Termik Santral ve Linyit Ocaklarında kullanılmakta olan Maden ve Konveyör Zincirlerinin %90’ı ZİNTAŞ tarafından karşılanmaktadır

 1. JOHN KING ZINCIR

  Türkiye

  John King yüzyıla yakın aile geleneğine , bilgisine ve tecrübesine dayanarak günümüz üretim proseslerinin zincir standartlarına uygun zincir çeşit ve zincir ölçülerin de Amerikan ASA , British BS ve DIN standartlarında endüstriyel zincir üretimi yapmaktadır. Çimento , şeker , tahıl işleme ve maden sanayi başta olmak üzere , kereste, asfalt üretim tesisleri gibi birçok alanda kullanılan transmisyon ve konveyör zincirlerinin üreticisidir.

 2. WEMAFLEX GMBH HOLZWERKSTOFFE

  Almanya

  Verified by europages badge

  WeMaFlex GmbH, sadece ve yalnızca plaka malzemeleri kullanımının ötesine geçen, sektörler arası müşteri odaklı çözümler üretir. Toptancı ve ardıl işleme yapan bir işletme olarak doğrudan üreticiden/imalatçıdan mal alır ve B2B işindeki ve tedarik zincirindeki bu konumuyla sorunsuz çalışan bu sürecin önemli bir parçasıdır. İthalat / ihracat, tüm Avrupa'ya sevkiyat, yurt içi ve dışında kapalı alan depolaması, ağaç işleme tezgahları ile ardıl işleme, kesim, sabit ölçüler, delme, frezeleme, kenar işleme, yapıştırma ve kıvırma, MDF / HDF levhalar, sunta levhalar, huş ağacından kontrplak levhalar, lamine ahşap şeritler, lamine ahşap çıtalar, kaplamalar, sert odun lifi levhalar, OSB panolar, yalıtım levhaları, kenar koruyucuları, yeni Euro paletler, kullanılmış Euro paletler, özel palet imalatı, örnek paletler, prototip imalatı, dekorasyon folyoları, finisaj folyoları, ambalaj panoları, 2. Plakalar, ham/kaplamalı, kaplama plakaları

 1. REIMANN INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketin kurulduğu 1966 yılından bu yana, müşterilerimizin gereksinimlerini sürdürülebilir bir şekilde karşılama hedefini takip ettik. Termal püskürtme ile bileşenlerin optimizasyonu ve yenilenmesi birçok açıdan çevre dostu olarak tanımlanabilir. Üretim zinciri önemli ölçüde kısalır ve iş parçalarının kullanım ömrü artar. Sonuç olarak, çevreye en zararlı olan hammadde süreci üretim sürecinden tamamen çıkarılmakta veya sadece azaltılmış bir rol oynamaktadır. Ayrıca, ürünlerin hammadde kaynaklarından işleme tesislerine kadar kat ettiği nakliye yolu, onsuz yapmaktan mutluluk duyduğumuz ağır bir yüktür. Bu sosyal bileşen ekonomik bileşenle iyi bir şekilde dengelenebilir, çünkü maliyet faktörü bizim için ve dolayısıyla müşterimiz için üretim sürecinin kısalmasından olumlu etkilenir. Onlarca yıllık deneyimimiz sayesinde, az önce bahsettiğimiz değerleri yenilikçi yaklaşımlarla destekleyebiliyoruz. Boşuna söylenmemiş: Öğrenmeyi asla bırakmazsınız. Daha da esnek, hassas ve sürdürülebilir bir çalışma şekli hedefi, hem satış hem de üretimdeki çalışanlarımız tarafından gözden kaçırılmamaktadır. Çevre dostu olmanın yanı sıra, Almanya'nın Bavyera bölgesine olan yakın bağlarımızla tanımladığımız şirketimizin aile dostu olması da yüksek bir önceliğe sahiptir.

 2. ACANTHIS LABORATOIRE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Fransız florasından elde edilen organik taze bitki özleri konusunda uzmanlaşmış üretici laboratuvar olan Acanthis Laboratuvarı şirketlere, sipariş üzerine fason kozmetik ürünler, gıda ve diyet takviyeleri veya bitkisel özler geliştirmek için uzmanlığını sunmaktadır. Bitki dünyasının üreticisi olan Acanthis laboratuvarı bir ürünün geliştirme zincirinin tümünü yönetir : organik e doğal ve mümkün olduğu ölçüde yerli üretim ham madde tedariği ; Hautes-Alpes merkezinde, atölyelerinde fason bitmiş ürün üretiminden ambalajına. Araştırma ve Geliştirme ekibimiz, ürününüzün sipariş üzerine geliştirilmesi, bitkisel aktif araştırması konusunda size destek verir ve yasal ve teknik konularda danışmanlık sunar. Sitemiz ISO 9001 v 2015 sertifikalıdır, HACCP prensiplerine ve Kozmetik ve Farmasötik standartlara göre üretim yapıyoruz.

 3. FRIMO GROUP GMBH

  Almanya

  FRIMO şirketler grubu dünya çapında kaliteli plastik bileşen üretimine yarayan sistem çözümlerinin lider üreticilerinden biridir. Elli yılı aşkın süresinde dünyanın her yerindeki FRIMO müşterilerinde bire bir ölçüde takımlar ve sistemler kullanılıyor Şirket kendisini klasik takım ve sistem tedarikçisinden global bir teknoloji ortağına geliştirdi. Büyük projelerin yönetimi için FRIMO international sayısız referansa sahiptir. FRIMO kendi müşterilerine geniş bir teknoloji spektrumunu esas alarak yöntem açısından tarafsız bir danışmanlık hizmeti sunuyor; bu hizmet şu anda piyasada bulunan başka hiçbir tedarikte yoktur. Müşterinin avantajı: Tüm katma değer üretme zinciri boyunca projeye optimum biçimde uyarlanmış teknoloji bileşenleri için karar verme ve üretim güvencesi.

 4. ÇÖZÜM FILTRE A.Ş.

  Türkiye

  Çözüm Filtre A.Ş. filtrasyon sektöründe katma değer ekleyen yüksek kaliteli, uzman, dinamik bir filtre üretim, inovasyon şirketidir. Ürün yelpazesinde yer alan filtre ve sarf malzemelerin üretimi için yüksek kaliteli ve profesyonel ürünleri kullanılmaktadır. Uluslararası pazarda kendine yer edinmiş bir konumdadır. Tesisinizin sistemine uygun olarak gerekli filtre malzemelerini uygun materyal ile hazırlayıp teslim etmekteyiz. Ürünlerimizin imalat sürecinde göz önünde bulundurduğumuz kriterler şunlardır: ✔ Kalite: İğneli keçe filtre kumaşları üretim aşamasında ön ve arka yüzü çift taraflı olarak yüksek teknoloji ile homojen şekilde iğnelenmiştir. Firmamız malzeme alımı öncesinde mekanik, kimyasal ve fiziksel uygunluk ve mukavemet testlerini tarafsız laboratuvarlara yaptırmaktadır. Torbalar 3 sıra zincir dikiş ile dikilerek tam mukavemet sağlanmaktadır. ✔ Proses ve Sisteme Uygunluk: Sisteminizin gereksinimi olan ölçülere uygun, tam istenildiği ebatlarda üretim yapmaktayız. Filtre ve ekipmanınızın montajı için uygun ağız kısmı, kapak, agraf ve diğer aksesuarları özenle hazırlanmaktadır.

 5. PIPELINEPHARMA

  Litvanya

  Pipelinepharma.com, ilaç üreticilerini dünya çapındaki alıcılarla buluşturan bir B2B farmasötik pazarıdır. Platform alıcıları olan distribütörler, satış ve pazarlama organizasyonları, lisans şirketleri, eczane zincirleri, toptancılar için dünya çapındaki nitelikli üreticilerle doğrudan bağlantı kurarak ürün hattının oluşturulmasını hızlandırır. Platform satıcıları olan CTD dosyası sahipleri, ilaç üreticileri, lisans dışı şirketler için alıcıların bulunmasına, anlaşmaların sonuçlandırılmasına, ticari anlaşmaların imzalanmasına ve piyasaya sürülme süresinin önemli ölçüde azaltılmasına yardımcı olur. İlaç tedarikçilerini 127 ülkeden 10.000'den fazla yüksek potansiyelli, nitelikli alıcıyla buluşturarak pazar erişimlerini artırmalarına yardımcı oluyoruz. AB merkezli Pipelinepharma.com, doğrulanmış, güncel dosya bilgilerine sahip bitmiş dozaj formülasyonları için tek Avrupa B2B farmasötik pazarıdır. Pazar, 1.800 GMP üreticisinden 85.000'den fazla CTD bitmiş dozaj formülasyonu dosyasını listeler. Dünyanın en büyük uzman küratörlüğünde ilaç veritabanlarından biri olan Pipelinepharma.com, farklılaştırılmış, elde edilmesi zor jenerik ve biyobenzer farmasötikler için en iyi seçimdir. 2022'de platformda tıbbi cihazlar ve nutrasötikler de sunulacaktır. Pipelinepharma.com ekibi, Avrupa ilaç ticaretinde kapsamlı bir geçmişe sahip 30'dan fazla ilaç iş geliştirme uzmanı, broker ve danışmanı bir araya getiriyor.

 6. PRES-SAN CONVEYOR

  Türkiye

  Yığın taşıma endüstrisinde ve otomasyon sistemlerinde kullanılan konveyör rulolarını, istasyonlarını ve ekipmanlarını kullanabilirliği, dayanıklılığı ve kalitesi yüksek bir şekilde üretmek için var olan bir şirketiz. Üretim Konularımız; *Taşıyıcı Rulo *Darbe Rulo *Dönüş Rulo *Klavuz Rulo *Taşıyıcı Şase *Dönüş Şase ve Askıları *Merkezleme Şaseleri *Derece Ayarlı Şaseler *Endüstriyel Rulolar *Zincir Dişli Rulolar *PVC Rulolar *Üretim Bantları İstenilen ölçü ve adetlerde üretim yapabilmekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 7. PERDEKIT TIC.SAN.A.S

  Türkiye

  Tamamen yerli üretim olan ve patent ile koruma altına alınan PERDEKİT, evleriniz için belirlenen ölçülerde hazırlanan perdelerinize şerit halinde dikilir ve perdenin ölçüsü uzunlğunda kesilerek sonlandırılır. Daha sonra zipper soket parçası kornişe takılır. Artık perdenizi kolayca takabilirsiniz, çekmeniz yeterli olacaktır. Perdekit özel olarak tasarlanmış dokuma tekniği ile kullanımı kolay ve pratik üründür. Tüm dayanıklılık testleri yapılmıştır. Uzun ömürlüdür. • Birit kullanımına gerek kalmaz, • Birit dikimi için gerekli zaman ve insan kaynağı maliyetini ortadan kaldırır, • Zaman tasarrufuna bağlı olarak hızlı teslimat süreci yaratır, • Üretici maliyetlerini düşürerek, karlılık sağlar, • Maksimum müşteri memnuniyeti sağlar. • Perde takma işleminin en kolay ve kısa zamanda tamamlanmasını sağlar, • Perdelerin sökülmesi ve takılması kolaylaştığı için, istenildiği zaman temizliği yapılabilir, • Perde takma işlemi sırasında meydana gelen, basit ev kazalarını engeller, • Birit kopması ve yeniden dikilmesi gibi problemleri ortadan kaldırır, • Mevcut perdelerdeki biritler sökülerek, perde zinciri takılabilir, tekrar kullanılabilir, • Maksimum müşteri memnuniyeti sağlar.

 8. STEYA

  Türkiye

  Treyler ve Kamyon Üzeri Üstyapı Satış, Treyler ve Üstyapı ihtiyaçlarınızı her tür ölçü ve tasarıma uygun üretim projelerinizi beraber yönetelim. Yedek Parça Satış, Her türlü Treyler, Kamyon üzeri Üst yapı yedek parça alımlarınıza uygun, doğru ve ekonomik profesyonel çözüm bulalım. Üretim Tesis Hatları kurulum ve Yönetim Danışmanlık, Üretim tesislerinizi layoutları ve hatları en verimli hale dönüştürelim.Ar&Ge, Sektörün gelecek trendlerini takip eden şirketimiz, ArGe çalışmalarında 5 temel ekseni baz alarak projeler geliştirmektedir. Düşük maliyet, daha az gürültü, Daha hafif, Uzun ömürlü, Lojistikte verimlilik. Taşımacılık ve Lojistik Sisteminin önemi, teknoloji geliştikçe daha da artmaktadır. Bu durum gelişmekte olan ülkelerle, gelişmiş ülkeler arasında ki hem üretim hem de tedarik zinciri alanında ciddi uçurum oluşturmaktadır Steya ailesi olarak bu iki denklem arasında ki dengenizi sağlamlaştırmak ve koruyabilmek için üzerimize düşen görev ve sorumluluğun, aynı zamanda tecrübemizin de farkındayız.İşletmenizin üretime dayalı tüm adımlarınızı verimliliği yakalamak, kaliteden ödün vermemek, zamanında teslimatı gerçekleştirebilmek istiyorsanız; Uluslararası veya Ulusal tedarik zincirinde yaşanacak her türlü aksaklıkları kaygı duymadan aşabilmek istiyorsanız; Lojistik alanında, Sağlam, Kaliteli, Ekonomik ölçüde Treyler ve Kamyon üstü Üstyapı Araç yatırımlarınız için doğru adres arayışında iseniz; Steya ailesine hoşgeldiniz.

 1. ŞANTIYECINIZ ELEKTRONIK HIZMETLER A.Ş.

  Türkiye

  Şantiyeciniz, üç kuşaktan gelen bilgi birikimini devralarak inşaat sektörünün satın alma ezberini bozuyor. Genç, enerjik ve kendisini bu sektöre adamış profesyonel bir kadroyla hizmet veriyor. Şantiyeciniz, inşaat şantiye kurulum sürecinin en başından bitimine kadar pazarın ihtiyaç duyacağı bütün ürünlere ulaşmasını sağlayan çevrim içi bir tedarik zinciridir. Satın alma zorluklarını en aza indirerek zaman, enerji ve maliyetten tasarruf hedefliyor. Yalnızca kalifiye satıcıların ürünlerini sunan, ihtiyaca göre eşleştiren, en iyi fiyatı sunan ve siparişleri tamamlamanıza yardımcı olan, zamanınızı, enerjinizi ve maliyetinizi önemli ölçüde azaltan bir çevrim içi satın alma yöneticisi olarak çalışır. Aynı zamanda optimum fiyat seçeneği sunan Şantiyeciniz sektörde doğru konumlanmanızı sağlayarak profesyonel destek verir.Spesifik alanda bir inşaat projesi için bütün yapı malzemelerinin tedarik edilebileceği bir tedarik zinciri bulmak başlı başına önemli bir meseledir. Bir tedarikçi, herhangi bir işletmenin tedarik zincirinde hayati bir role sahiptir. İnşaat sektörü, kalitenin sağlanması ve tedarik zincirinde herhangi bir kesinti olmaması için; değerli tedarikçilere sahip olması gerekmektedir. Kaliteden asla ödün vermeden ve o proje için belirlenen planlamaya bağlı kalmaya devam ederek hizmet vermek temel vizyonumuzu yansıtır. Siz değerli sektör ortaklarımızla birlikte büyüyor ve önemli projelerde yer alıyoruz. Yaptığımız her işte etik kurallara uygun, açık ve dürüst davranırız.

 2. THE BEST MANKEN

  Türkiye

  The Best Manken 2011 yılının nisan ayında M.Serif Karababa tarafından kurulmuştur.The best manken, her türlü mağaza ve market ihtiyaçlarına paralel olarak vitrin mankeni üretimi ve vitrin mankeni satışı yapmaktadır.The best manken mağaza dekorasyon ihtiyaçlarınız için geniş bir ürün yelpazesi ile hizmetinizdedir.Vitrin mankeni çeşitlerinin yanında heykel çalışmaları, terzi prova mankeni, silikon kalıp işleri, polyester kalıp işleri, alçı kalıp işleriniz için profesyonel ve deneyimli kadromuz ile hizmetinizdeyiz.Firmamız başta vitrin mankeni olmak üzere, zincir mağazalara ve toptancılara yönelik olarak konsept vitrin mankeni çözümleri tasarlayan, geliştiren ve ürünlerinde uluslararası standart ölçü kriterlerine uygun faaliyet göstermektedir.Vizyonumuz, Türkiye’de ve dünyada bulunan mağazacılık sektörünün teşhir kalitesini arttıran, dönüştüren ve geliştiren vitrin mankeni çözümlerini üretmektir.

 3. OMES ZINCIR

  Türkiye

  Firmamız çeşitli ölçü ve modellerde (0, 40 mm-5, 00 mm)arası demir, pirinç, bakır, aliminyum ve gümüş zincir çeşitleri üretmektedir.İstenilen özel siparişlere cevap verilir.Ayrıca tekstil aksesuarları da üretim çeşitlerimiz arasında bulunur.Halkalar, kancalar ve çeşitli özel ürünler imalatlarımız arasındadır.200 adet makina parkımız ile hizmetinizdeyiz.