• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • örgü makineleri ve aksesuarlar

Sonuçlar

Örgü makineleri ve aksesuarlar - Ithalat/Ihracat

 1. ARER TRES BRAIDING MACHINE

  Türkiye

  1970 yılında tres örgü konusunda çeşitli makineler üretmek ve birçok sektöre hizmet vermek amacıyla ilk atölyemiz kurulmuştur. Geçen yıllar içinde ileri görüş düşüncesiyle sadece makine üretmekle kalmayıp sektöründe Türkiye ve dünyada birçok yeniliğe imza atmıştır.Bu bilgi birikimi ve teknolojiye ayak uydurma çabası ile atölye düşüncesinden sıyrılıp 2008 yılında AR-ER TRES MAKİNE olarak daha kapsamlı bir üretici firma haline gelmiştir.2017 yılında ise firmamız kurumsallaşmasını tamamlayarak, ihracat ve üretim konularında profesyonel hale gelmiş ve ARER TRES ÖRGÜ MAKİNELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. ünvanını alarak şirketleşmesini tamamlamış dünya çapında üretici bir firma olmaya devam etmiştir.Firmamız uzman personeli ile haftanın 7 gün 24 saat müşteri memnuniyeti için teknik hizmet vermektedir.Firmamız tekstil yan sanayi, ayakkabıcılık, denizcilik, otomotiv, inşaat, sağlık, elektrik-elektronik, tv, kuyumculuk, vs sektörlerinde bel lastiği, biye-kordon-şerit, kemer, çanta sapı, ayakkabı bağı, ayakkabı dikiş ipi, ameliyat dikiş ipi, jaluzi ipi, tv anten kablosu, ütü kordonu, tekne halatı, kurtarma halatı, kurşunlu halat, motor ipi, paraşüt ipi, benzin hortumları, lpg hortumları, amyant iplikleri salmastra (kare-yuvarlak), camelyaf makaron, şase bağlantı kabloları, sıcak su-soğuk su hortumları (şofben hortumları), doğalgaz hortumları (flexible) vs üretimi yapan makineler imal etmektedir.Bunun dışında isteğe bağlı olarak birçok özel tres örgü makineleri de üretmektedir.Hemen hemen Türki

 2. BURSE TEXTILES/ SOCKS MANUFACTURER

  Türkiye

  BURSE TEXTILES/ SOCKS MANUFACTURER, yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çoraplar, Çoraplar, toptan iş kıyafetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. HENNSEN EUROPE

  Birleşik Krallık

  HENNSEN EUROPE, yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çorap üretimi için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Edinburgh, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. COMEZ INTERNATIONAL S.R.L.

  İtalya

  COMEZ INTERNATIONAL S.R.L., yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cilavegna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VAELLA MASCHINEN SRL

  Romanya

  VAELLA MASCHINEN SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dikiş makineleri, Tekstil kesme makineleri, Endüstriyel ütü makineleri, Örgü makineleri ve aksesuarlar, Dikiş makineleri, Tekstil kesme makineleri, Endüstriyel ütü makineleri, Örgü makineleri ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PUTZ TEXTIL GMBHQ

  Avusturya

  PUTZ TEXTIL GMBHQ, yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kazaklar, Kazaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ebensee, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. BRIGHI GROUP

  İtalya

  BRIGHI GROUP, yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forlì, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S

  Danimarka

  PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S, yılında kurulan ve Şapka sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Örgü makineleri ve aksesuarlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Örgü makineleri ve aksesuarlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bredebro, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. SPACE FASHION S.R.L.

  İtalya

  SPACE FASHION S.R.L., yılında kurulan ve Giyim sanayi gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Örgü makineleri ve aksesuarlar, moda aksesuarlar, dikiş gereçleri, Örgü makineleri ve aksesuarlar, dikiş atölyesi gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carpi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. NUOVA RIMATES SAS

  İtalya

  NUOVA RIMATES SAS, yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Spirano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. Z.P.H.U. ROMAN GAJOWIEC

  Polanya

  Z.P.H.U. ROMAN GAJOWIEC, yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. ikinci el makineler, tekstil makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kampinos A, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. TISMAIL

  Fransa

  TISMAIL, yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çocuk ayakkabıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Troyes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ENTREDEUX BVBA

  Belçika

  ENTREDEUX BVBA, yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. triko, kroşeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. KNITOFFICE

  Belçika

  KNITOFFICE, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Örgü makineleri ve aksesuarlar, Örgü makineleri ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zottegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. SERRAINO ROSALBA

  İtalya

  SERRAINO ROSALBA, yılında kurulan ve Tüketim eşyaları onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Örgü makineleri ve aksesuarlar, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri ve aksesuarlar, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivarolo Canavese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. LARSEN ITALIANA S.R.L.

  İtalya

  LARSEN ITALIANA S.R.L., yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CO - MAC S.A.S.

  İtalya

  CO - MAC S.A.S., yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Prospero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. FABRICACION MALLAS VICARIO SL

  İspanya

  FABRICACION MALLAS VICARIO SL, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Örgü makineleri ve aksesuarlar, Örgü makineleri ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgos, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. INTEC MASCHINEN-EXPORT GMBH

  Almanya

  INTEC MASCHINEN-EXPORT GMBH, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanları, Örgü makineleri ve aksesuarlar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Örgü makineleri ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SHIMA - ORSI S.P.A.

  İtalya

  SHIMA - ORSI S.P.A., yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Segrate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SHENZHEN XINHAIY KNITWEAR CO.,LTD

  Çin

  SHENZHEN XINHAIY KNITWEAR CO.,LTD, yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çorap üretimi için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. MENET-TREND KOTOELEM KFT

  Macaristan

  MENET-TREND KOTOELEM KFT, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Örgü makineleri ve aksesuarlar, Süveter ve kazaklar, Örgü makineleri ve aksesuarlar, Süveter ve kazaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 3. STE DES ETABLISSEMENTS MAILLET SAS

  Fransa

  STE DES ETABLISSEMENTS MAILLET SAS, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Örgü makineleri ve aksesuarlar, Örgü makineleri ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Falleron, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DISTRIBUCIONMAQUINASMOSER

  İspanya

  DISTRIBUCIONMAQUINASMOSER, yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Sedavi, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. NEUMAG SAURER AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  NEUMAG SAURER AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leonding, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. PRAMPOLINI S.N.C. DI GUIDETTI MARCO

  İtalya

  PRAMPOLINI S.N.C. DI GUIDETTI MARCO, yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carpi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BESS SPÓLKA JAWNA WOJCIECH STEFANIAK, MIECZYSLAW SAMOL, ELZBIE

  Polanya

  BESS SPÓLKA JAWNA WOJCIECH STEFANIAK, MIECZYSLAW SAMOL, ELZBIE, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Örgü makineleri ve aksesuarlar, Kadın kıyafetleri, Örgü makineleri ve aksesuarlar, Kadın kıyafetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdynia, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. DOFAMA THIES SP. Z O.O.

  Polanya

  DOFAMA THIES SP. Z O.O., yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kamienna Gora, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. VE.MA.R. ( S.R.L. )

  İtalya

  VE.MA.R. ( S.R.L. ), yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Örgü makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albinea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SHUISHAN MACHINE(JIAXING)CO.,LTD.

  Çin

  SHUISHAN MACHINE(JIAXING)CO.,LTD., yılında kurulan ve Örgü makineleri ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jiaxing, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz