• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • özel çelikler

Sonuçlar

Özel çelikler - Ithalat/Ihracat

 1. BASEDO STEEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BASEDO STEEL şirketini seçmeniz için beş neden: Teknik bilgi birikimi: Çelik işleyen şirketlerinin özel durumunu biliyoruz. Ayrıca gereksinimleriniz gene de yüksekse; ve malzemeler ve boyutlar da çok farklıysa: Biz hallederiz. Özellikle egzotik malzemeler bizim için sorun değildir. Hizmetlerimiz: Düsseldorf'daki modern depomuzda çok sayıda malzeme bulunmaktadır. Yüksek performanslı otomatik şerit testeremizde çeliğinizi istediğiniz uzunlukta kesiyoruz. Ağ: Depomuzda bir malzemenin bulunmaması halinde, tüccarlar, üreticiler, haddehaneler ve işleme şirketlerinden oluşan büyük bir uluslararası ağına başvururuz. Böylece isteğiniz yolda kalmaz. Lojistik: İster kurye hizmetleri, nakliyeciler, deniz ya da hava taşımacılığı veya , hava taşımacılığı - hedefine hangi yükün getirileceğini biliyoruz. Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı.

 2. VIANT AURA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lake Region Medical GmbH'ya hoş geldiniz! Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Tüm sorularınıza memnuniyetle yanıt vereceğiz. Lütfen bize danışın! Paslanmaz çelik, paslanmaz çelikten kılcal borular, paslanmaz çelikten hassas borular, hassas çelik borular, medikal teknoloji için hassas parçalar, çelikten ham form parçaları ve çok daha fazlasını üretiyoruz.

 3. HAGENKÖTTER GMBH & CO.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Basınçlı döküm tesisleri için yedek parçalar ve sarf malzemeleri. Aşınma mukavemeti yüksek paslanmaz çelik dökümden ve sertleştirilmiş takım çeliğinden üretilmiş çelik tesisi yedek parçaları alanında lider tedarikçilerden biriyiz. Çevirici türbinlerinin vazgeçilmez yedek parçalarından başlayarak basınçlı döküm tesislerinin tüm sarf malzemelerine kadar tüm ihtiyaçlarınızı ürün yelpazemizde bulabilirsiniz. Manganezli çelikten çelik askılar, diğer çelik askılar ve döküm malzemesinde kullanılan diğer malzemeler - döküm malzemesinin sürekli etkisi altında kaldıklarından – ciddi bir aşınmaya maruz kalırlar ve kullanım süreleri kısmen birkaç haftadan birkaç aya kadar süren bir dönemle sınırlıdır. Bu yüzden bu ürünlerin aşınmaya karşı yüksek mukavemetli manganezli çelikten imal edilmesi daha mantıklıdır. Manganezli çelikten çelik askılar ile geleneksel çeliğe göre 20 kata kadar daha uzun kullanım ömrü sağlıyoruz. Böylece çok daha etkin bir kaynak planlaması yapmanıza olanak sağlıyoruz.

 4. CHR. HÖVER & SOHN GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Höver & Sohn şirketi 80 yılı aşkın bir süredir dünya çapında benzersiz kalite anlamına gelmektedir. Ancak bu, eski formlarda ısrarcı olduğumuz anlamına gelmiyor – paslanmaz çelik tutkusunun ateşi hâlâ felsefemizin bir parçası. Geleneksek değerlerle bir araya gelen CNC teknolojisi, sizi "mutlu edecek" olan kalitenin garantisidir. Talepleriniz için donanımlı ve hazır, geniş deneyimli ve yüksek motivasyonlu, geleneksel ve moderniz. Chr. Höver & Sohn GmbH & Co. KG şirketinin dünya çapındaki ünü, yüksek kalite ve güvenilirlik sözcükleri ile özetlenebilir. Kalite Höver'de sadece yazılı bir söz değil, yaşanan kurumsal kültürün genel bir ilkesidir de. Kalite Güvence departmanı organizasyon yapısında bağımsız bir bölüm olarak doğrudan genel müdürlüğe bağlıdır. Her ayrıntıda taviz vermeyen kalite, Höver'in taahhüdüdür. Kalite ve emniyet, kurumsal felsefemizin ayrılmaz parçalarıdır.

 5. HOCHRAINER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Berchtesgadener bölgesinde bulunan Freilassing'deki merkezimizde montaj tesisleri ve üretim tesisleri fikirden gerçeğe dönüşüyor. Yakl. 130 çalışana, sıkı bir organizasyon yapısına ve yüksek bir imalat derinliğine sahip firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarını hızla ve esnek biçimde karşılayabilecek güçtedir. Otomasyon ve optimizasyon alanında çok çeşitli firmalardan oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahibiz: Otomotiv, elektroteknik, makine imalatı, aksesuarlar & armatürler, ev aletleri, takımlar, güvenlik tekniği, tıp tekniği. Montaj tekniği ve tesis imalatı alanlarında sistem tedarikçisi olarak elde ettiğimiz 40 yıldan uzun süreye dayanan deneyimlerimizden siz de faydalanın.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MEBA STEEL & INDUSTRIAL SUPPLIES TRADE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  15 yıl önce, 2002 yılında, Meba Steel & Industrial Supplies Trade GmbH şirketini Düsseldorf'ta kurduk. Aradan geçen zaman içinde, uluslararası pazar hakkında kapsamlı bilgimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılamamız ve sadece yüksek kaliteli ve rekabetçi fiyatlı malzemeler tedarik etmemizin yanı sıra özel istekler söz konusu olduğunda hızlı işlem yeteneğimiz sayesinde, son derece esnek olmamız nedeniyle hassasiyet ölçütü olarak iç ve dış piyasada beğeni toplamış bulunmaktayız. Ve bu arada ....... Problemlerin nasıl çözüldüğünü biliyor musunuz? Oldukça basit: Sorunları çözen birini bularak! Yani bizi bularak!

 2. NLMK-EUROPE-PLATE

  Belçika

  Verified by europages badge

  NLMK Europe - Plate, çok çeşitli ağır levhalar ve külçeler üretmektedir. Yıllık çelik üretim kapasitesi 1.75 milyon tona ulaşmaktadır ve çelikle ilgili ürün portföyünde, temperli ve temperli çelikler, alet çelikleri veya offshore kaliteleri gibi katma değeri yüksek ürünler bulunur. NLMK Plate özellikle LAMİNE VE DÖKÜM ÇELİK konusunda uzmandır: Yapı çelikleri, Gemi yapımı için çelikler, Offshore çelikleri, Rüzgar türbinleri için çelikler, Kazan ve basınçlı kap için çelikler, Tüp çelikleri, Offshore Çelikler, Rüzgar türbini çelikleri, Yüksek Karbonlu Çelikler, Yüksek karbon içerikli çelik, High Strength Steels QUARD® (yüksek mukavemetli çelik) QUEND® (Yüksek Elastikiyetli Çelik) Alet çelikleri, Külçeler ve dövme bloklar, Köşebentler, Dövme külçeler

 3. F.A.R. FONDERIE ACCIAIERIE ROIALE SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  FAR spa, normal ve özel çelik döküm parçalar. 1962'de kurulan ve taş kırma makinelerinde yedek parça olarak kullanılmak üzere aşınmaya dayanıklı çelik üretiminde uzmanlaşmış F.A.R. Fonderie Acciaierie Roiale spa, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeyi kendisine temel hedef olarak belirlemiştir. Bu nedenle pazardaki yenilikleri ve talepleri detaylı bir şekilde gözlemleyerek elde ettiği bilgiler doğrultusunda malzemelerini ve ürünlerini sürekli olarak güncellemeye ve yenilemeye kendini adamıştır; bu felsefesi sayesinde F.A.R., dünya sahnesinde liderlik pozisyonunu elde etmiştir. Teknisyenlerinin üst düzey profesyonelliğinin ve yeteneğinin esnek şirket yapısı ile birleşmesi, F.A.R.'ın maksimum destek ve işbirliği sunarak müşterilerinin tüm taleplerine anında yanıt verebilmesini sağlamaktadır. Tüm bu faktörler, kırma sektöründe çalışanlar tarafından F.A.R.'ın bir referans ve garanti olarak görülmesini sağlamaktadır.

 4. JADOT CASTINGS AND CONSULTING SPRL

  Belçika

  Verified by europages badge

  Müşterilerine özel çelikten üretilmiş dökme malzemeler ve özel döküm ürünler sunan tecrübeli bir tedarikçidir. 50 yılı aşan deneyimimizle mekanik sorunlar ve şoklara, yıpranmaya, yüksek sıcaklıklara ve kimyasal korozyona dayanıklılık konusundaki talepleriniz için çözümler öneriyoruz. JADOT Castings dökme ve fırınlanmış malzemeler konusunda tedarikçinizdir. Her çeşit döküm malzeme, çelikler, Nikel, Krom ve Kobalt alaşımları mevcuttur.

 5. BLANCHARD OXYCOUPAGE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BLANCHARD OXYCOUPAGE, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Özel çelikler, aşınma önleyici çelik, Özel çelikler, aşınmaz çelikler, Çelik ticareti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sainte Luce Sur Loire Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. FONDERIE PENA

  Fransa

  Verified by europages badge

  FONDERIE PENA, yılında kurulan ve Dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, Özel çelikler, hafif alaşım dökümevleri, demir içermeyen malzemeden kalıplar, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, kum kalıba döküm, Ön yükleme yayları, ahşap model modelleme, bronz dökümhanesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mérignac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DATA F.

  İtalya

  Verified by europages badge

  DATA F., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas mekanik işleme, Spor malzemeleri, Özel çelikler, hassas mekanik işlemeler, BOULENCIEL, metallerin işlenmesi, Hassas mekanik işleme, hassas tornalama işlemleri, Spor malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pinasca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. LASER RHONE ALPES

  Fransa

  Verified by europages badge

  LASER RHONE ALPES, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere kaynak yapılması, metalürji, çelik işleme, Endüstriyel işaretleme, lpg vanaları, endüstriyel ekipman, lazer kaynağı, sürgülü vanalar, Çelik ve metallere kaynak yapılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontaine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. HERMANN SEFRANEK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HERMANN SEFRANEK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Burgheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MAXX - STAHL GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  MAXX - STAHL GMBH, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Weißkirchen An Der Traun, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. ATELIERS PIRET SA

  Belçika

  Verified by europages badge

  ATELIERS PIRET SA, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Özel çelikler, iç perdah, makaslama, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Özel çelikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ampsin, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. INOMETA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INOMETA GMBH, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Herford, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ALUFRITZE INHABER JAVIER FRANGENHEIM

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALUFRITZE INHABER JAVIER FRANGENHEIM, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. K & E -TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  K & E -TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kölleda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. DOLLMETALL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DOLLMETALL GMBH, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sasbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VOGEL-BAUER EDELSTAHL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  VOGEL-BAUER EDELSTAHL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SEG SCHLEIFEREI EDGAR GUGGEMOS

  Almanya

  Verified by europages badge

  SEG SCHLEIFEREI EDGAR GUGGEMOS, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Meßkirch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. S+D METALS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  S+D METALS GMBH, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Stelle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GÜNTER LÄMMERMEIER OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GÜNTER LÄMMERMEIER OHG, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Oettingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BLANCO PROFESSIONAL GMBH + CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BLANCO PROFESSIONAL GMBH + CO KG, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberderdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ERIK TÜRKIS-RENOUF METALLE OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERIK TÜRKIS-RENOUF METALLE OHG, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Idar-Oberstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KURT BEIER GMBH STAHL- UND EDELSTAHLVERARBEITUNG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KURT BEIER GMBH STAHL- UND EDELSTAHLVERARBEITUNG, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wenden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KSO AST GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KSO AST GMBH, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Wilnsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ASH EDELSTAHLBEARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASH EDELSTAHLBEARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Freiberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SARBO SPA MINUTERIE METALLICHE TORNITE

  İtalya

  Verified by europages badge

  SARBO SPA MINUTERIE METALLICHE TORNITE, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik ve alaşımları, özel çelikler, çelik işleri, demirli ve alaşım madenlerin işlenmesi, hassas mekanik işlemeler, metal tornalama, dönemeç, alüminyum ve demir işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Vendemiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Özel çelikler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.569 Şirketler