• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • özel dökme demirler

Sonuçlar

Özel dökme demirler - Ithalat/Ihracat

 1. IRAZINC SL

  İspanya

  Yakınlarda kurulmuş bir şirket olan IRAZINC, S.L. köklerini eski bir şirket olan Fundiciones Irazu'dan almaktadır. Bu olgu bizi koruyucu çinko anot ve katot üretimi konusunda pazarda yılların deneyiminin verdiği güçle faaliyet gösteren bir kuruluş yapmaktadır. Merkez ofisimiz Biscaye bölgesinde Erandio'da yer almaktadır ve katodik korumaya yönelik çinko anotların üretilmesi alanında uzmanlaşmış bulunmaktayız.

 2. FONDERIE E OFFICINE MECCANICHE TACCONI SPA

  İtalya

  Tacconi dökümhanesi metalürji sektöründe varlığını sürdürüyor ve müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermek için, her gün yeni tasarım çözümleri araştırıyor ve bunu enerji tasarrufuna ve hammadde geri dönüşümüne özel bir dikkat göstererek yapıyor. Siz de Tacconi dökümhanesinin ürünlerini tercih edin.

 3. VDM GIESSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Kayıp balmumu veya cam suyu tekniği ile çelik ve paslanmaz çelikten hassas döküm parçalarının ticareti, sinterleme ve MIM (metal injection mould / metal enjeksiyon kalıp) yöntemi ile yüksek hassasiyetli küçük parçalar, paslanmaz çelik flanşlar, çelikten kalıpta dövme parçalar, sinterlenmiş filtreler ve alev tutucular, demir-çelik sanayi için yedek parçalar ve bileşenler (soğutma yolları vs.)

 4. DOGANCI DOKUM

  Türkiye

  Doğancı Döküm Türkiye'de döküm sektöründe seçkin bir konuma sahip olmak hedefiyle 2019 yılında kurulmuştur.Sfero döküm ve pik döküm konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu ile Türkiye ve tüm dünyaya hizmet vermek hedefiyle üretime başlamıştır.Sektöründe öncü olmayı hedefleyen Doğancı Döküm çağdaş teknolojiyi yakından takip ederek Türk Döküm sanayine yenilikler sunmakta ve sürekli olarak değer katmak gayretindedir. #SFERO #PİK #ÇELİK #ÜRETİM #DÖKÜMHANE #MAKİNEPARÇALARI #SFERODÖKÜM #PİKDÖKÜM

 5. ELECTROACEROS SA

  İspanya

  Düşük, orta ve yüksek karbonlu çelik malzemelerin kalıplama süreçlerinden geçirilmesiyle döküm parça üretimi.Derecesiz (mekanik) kalıplama, dereceli kalıplama, manuel kalıplama yöntemleri.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MDZ DÖKÜM LTD.ŞTI.

  Türkiye

  çelik pik ve sfero döküm parça üretimi ve beton pompa , beton mikseri yedek parça üretimi

 2. TEKDOKSAN FOUNDRY

  Türkiye

  TEKDOKSAN FOUNDRY, yılında kurulan ve Özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. regarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kayseri, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. NDC FOUNDRY

  Fransa

  NDC FOUNDRY, yılında kurulan ve Özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rochefort-sur-mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. NIKOPOL CRANE AND MACHINERY PLANT

  Ukrayna

  NIKOPOL CRANE AND MACHINERY PLANT, yılında kurulan ve Özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nikopol, Dnepropetrovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. FONDERIE MORA GAVARDO SPA

  İtalya

  FONDERIE MORA GAVARDO SPA, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel dökme demirler, Dökme çelik, Özel dökme demirler, Dökme çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gavardo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FONDERIES DE SOUGLAND

  Fransa

  FONDERIES DE SOUGLAND, yılında kurulan ve Özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, su verilmiş çelik, çelik, Dökme demir alaşımı, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Michel, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. FONDERIE D'ABILLY

  Fransa

  FONDERIE D'ABILLY, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel dökme demirler, Termik işlem için ocakları/fırınları, Özel dökme demirler, Termik işlem için ocakları/fırınları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abilly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SOCIETE NOUVELLE DES FONDERIES ET ALELIERS SALIN

  Fransa

  SOCIETE NOUVELLE DES FONDERIES ET ALELIERS SALIN, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham ve özel dökme demirler, Özel dökme demirler, Ham ve özel dökme demirler, Özel dökme demirler, çelik dökümü, Metal parçalarda tamamlayıcı işlemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dammarie-Sur-Saulx, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. FONDERIE GHIRINGHELLI SRL

  İtalya

  FONDERIE GHIRINGHELLI SRL, yılında kurulan ve Özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. küresel dökme demir elektrikli dökümhanesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Besnate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PRIVATE JOINT STOCK COMPANY METALYT

  Ukrayna

  PRIVATE JOINT STOCK COMPANY METALYT, yılında kurulan ve Özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kirovograd, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. LA FONDERIE CHAROLLAISE

  Fransa

  LA FONDERIE CHAROLLAISE, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham dökme demirler, Özel dökme demirler, Dövülebilir dökme demir, Ham dökme demirler, Özel dökme demirler, Dövülebilir dökme demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genelard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BUTTONS BESTELLEN BEI DEN BUTTONPROFIS.CH

  Avusturya

  BUTTONS BESTELLEN BEI DEN BUTTONPROFIS.CH, yılında kurulan ve Özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Kırtasiye, Ofis - Levazım, Hediyelik eşyalar ve ilana yönelik ürünler, İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Kırtasiye, Ofis - Levazım, Hediyelik eşyalar ve ilana yönelik ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sankt Veit An Der Glan, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. WB WHITE FOUNDRY

  Birleşik Krallık

  WB WHITE FOUNDRY, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Sanatsal döküm işleri, Özel dökme demirler, Ham ve özel dökme demirler, Demir boru ve tüpler, Sanatsal döküm işleri, Özel dökme demirler, Ham ve özel dökme demirler, Demir boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brighouse, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. INDUSA ASESORES, S.L.

  İspanya

  INDUSA ASESORES, S.L., yılında kurulan ve Özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Salinas. Castrillon. Asturias. Spain, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. SACHSEN GUSS GMBH

  Almanya

  SACHSEN GUSS GMBH, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham ve özel dökme demirler, Ham dökme demirler, Özel dökme demirler, Değerli ve özel metaller, Ham ve özel dökme demirler, Ham dökme demirler, Özel dökme demirler, Değerli ve özel metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. COOLE BUTTONS AUS ÖSTERREICH

  Avusturya

  COOLE BUTTONS AUS ÖSTERREICH, yılında kurulan ve Özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Kırtasiye, Ofis - Levazım, Hediyelik eşyalar ve ilana yönelik ürünler, İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Kırtasiye, Ofis - Levazım, Hediyelik eşyalar ve ilana yönelik ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strannersdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. CHESHMEHSAR

  Iran

  CHESHMEHSAR, yılında kurulan ve Özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zanjan, Iran 'de bulunmaktadır.

 3. ESCORIAS MEXICO

  Meksika

  ESCORIAS MEXICO, yılında kurulan ve Özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Queretaro, Meksika 'de bulunmaktadır.

 4. KEMPTENER EISENGIEßEREI ADAM HÖNIG AG

  Almanya

  KEMPTENER EISENGIEßEREI ADAM HÖNIG AG, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir. Özel dökme demirler, Özel dökme demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kempten , Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FUMOAL 96, SL.

  İspanya

  FUMOAL 96, SL., yılında kurulan ve Özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sentmenat (barcelona), İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. GARFELLA CARSI SL

  İspanya

  GARFELLA CARSI SL, yılında kurulan ve Özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. BILBOBUL STAINLESS STEEL CASTING

  İspanya

  BILBOBUL STAINLESS STEEL CASTING, yılında kurulan ve Özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Arrigorriaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. DMT TEKNIK

  Türkiye

  DMT TEKNIK, yılında kurulan ve Özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Karatay/Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. U.C.B. FRANCE

  Fransa

  U.C.B. FRANCE, yılında kurulan ve Ham dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Özel dökme demirler, pik demir, Özel dökme demirler, uluslararası metal işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Communay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. AVERLY SA

  İspanya

  AVERLY SA, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Özel dökme demirler, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Özel dökme demirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Özel dökme demirler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.603 Şirketler