• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • özel gıdalar

Sonuçlar

Özel gıdalar - Ithalat/Ihracat

 1. HUBCYCLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Hubcycle, atıkları (örneğin meyve kabukları veya keten lifleri) yeniden kullanım için diğer sanayilere sunarak geri dönüşümünü sağlayıp bitki bazlı bir ileri dönüşüm yapısı geliştiren bir girişimdir. Amacı, yan ürünlerin üretiminin sorumlu ve temiz bitki içeriklerine olan talebi karşılayabildiği gerçekten sürdürülebilir bir küresel ağ yaratmaktır. Hubcycle, gıda ve bitki atıklarını gıda ve kişisel bakım ürünleri için yenilikçi ham maddelere dönüştürerek bir bitkinin farklı bölümlerini kullanan sektörleri bir araya getiriyor. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. SAS MERCURYA TRADING

  Fransa

  Verified by europages badge

  Tedarik ettiklerimiz arasında: Yağlı Tohumlar, Ayçiçek Yağı, Kolza, Soya, Kanola, Mısır. Süt ürünleri, Tozlar, UHT Avrupa üretimi ve tarım kooperatiflerinden baklagiller. Markalarımız: African Queen. Europa Milk, Sunflower Queen oil, Stella Rosa Palma d'Oro. Nice'de efsanevi Promenade des Anglais'de bulunan bir gıda şirketi olan Mercurya France, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer almaktadır. Biz çok uluslu bir şirket değiliz, ama özellikle Afrika'da ve gelişmekte olan ülkelerde birlikte çalıştığımız toplulukların gelişimini destekleyen sosyal açıdan sorumlu bir şirketiz. Nitekim, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle onların isteklerini anlayarak, birbirimize adil ve saygılı davranarak kalıcı ilişkiler kurmak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Biz üretici değiliz, organizatörüz, dolayısıyla kendi markalarımız var. Sıkı spesifikasyonlar oluşturduğumuz üreticileri özel bir dikkatle seçiyoruz. Mercurya France, müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı bir onur noktası olarak görmektedir. Nitekim uluslararası ticaretin hız ve esnekliğinin gerekliliklerinin bilincinde olarak, onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için her türlü çabayı gösteriyoruz.Özellikle bu alandaki engin tecrübemizle "İyi yapmak ve tanıtmak" sloganımızı oluşturduk..

 3. MAISON BOTEH

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON BOTEH, Pers bölgesi/İran aromalarını barındıran gastronomi ürünlerinde uzmanlaşmış, bir anne ve oğlu tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Ürünlerimiz, yaratıcılığı ve İran mutfağına olan tutkuyu birleştiren el işçiliğiyle yapılır. Ayrıca iki hizmet daha sunuyoruz: Fransa'da üretilen Ürünler için Beyaz Etiket Oluşturulması & Ürünlerin Tedarik Edilmesi. Daha fazla ayrıntı da şöyle: Birkaç faaliyetimiz var: 1/ MAISON BOTEH ürün satışları: •Eşsiz bir ürün: L'Or Noir, İran'dan siyah limon ezmesi, •İran aromalı reçeller (ürünlere bakın). - Satış şekli: Perakende veya CHR : 100g - 500g / Oteller için: 28g, 42g, - Organik üretim mümkündür, - IFS Sertifikalı • Baharatlar (Safran, Sumak vs…), kuruyemişler (Antep fıstığı, yabani badem vb…) veya kurutulmuş ürünler (kurutulmuş çilek, İran'dan kurutulmuş mango, - Organik üretim mümkündür. 2/ Beyaz Etiketli Ürün Tedariki: - Sizin için reçeteler oluşturuyoruz, - Grafik tasarımcınız/grafikeriniz yoksa etiketi birlikte yapıyoruz, - Spesifikasyonlarınızı oluşturmanızda size destek oluyoruz. 3/ "Fransa Üretimi" Gastronomi Ürünleri Tedariği: - Fransa'da üretilmiş ürünler aramanızda size yardımcı olmamızı sağlayan bir ortaklar ağı. Yağ, çeşni, reçel vs… MAISON BOTEH ile her şey mümkün. Beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için size özel hizmetler sunuyoruz.

 4. CHANFI IMPORT/EXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHANFI IMPORT/EXPORT şirketi, uluslararası ithalat-ihracat toptan distribütörüdür. İthalatını ve ihracatını yaptığımız ürünler tüm kıtalardaki profesyonellere yöneliktir. Tarımsal gıda ürünleri, - ev aletleri, - konserve ürünler, - alkolsüz içecekler, - bakım ve hijyen, - kozmetik. Coca-Cola, Fanta, Orangina ve daha fazlası gibi binlerce referansa sahibiz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 5. IS COMMODITY

  Fransa

  Verified by europages badge

  Çalışma şeklimiz: 1 Talep 2 Fiyat aralığı 3 NİYET MEKTUBU 4 Fiyat teklifi 5 ICPO 6 Finansman belgesi (SWA) 7 Ödeme (%30 peşinat havale) 8 Sevkiyat 9 Belgelerin teslimi (FCA, FOB, CIF) 10 Ödeme (TM, %70 peşinat havale)

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SETHNESS ROQUETTE

  Fransa

  Verified by europages badge

  1880 yılından bu yana Sethness Roquette şirketi, şekerleme üreticilerine ve tarımsal gıda endüstrisine yönelik olarak çeşitli şekiller halinde (sıvı, hamur, toz veya çıtır) üretilmiş karamel alanında uzmanlaşmıştır. Dünyaya dağılmış 4 üretim merkezi sayesinde, Sethness Roquette karamel üretiminde dünya lideri olduğunu kanıtlamıştır. RENKLENDİRİCİ KARAMELLER : Renklendirici karameller, tarımsal gıda endüstrisinde en yaygın olarak kullanılan renklendiricilerdir. Yüksek kaliteleri herkes tarafından kabul edilen renklendirici karameller, ürün renginin standart olmasını sağlamak amacıyla çeşitli türden uygulamalarda çok çeşitli çözümler sunmaktadır. BURNT SUGARS: Yanık şekerler sıvı veya toz halde olsun, karamelize edilmiş şeker olup gıda maddelerine tat ve/veya renk vermesi amacıyla kullanılmaktadır. AROMATİK KARAMELLER : Aromatik karameller, gıda maddesi olarak kullanılan şekerin kontrollü sıcaklıklarda işlenmesiyle elde edilir. Sıvı veya katı halde olsun, sonuçta elde edilmek istenen tada göre az veya çok karamel tadı vermesi için kullanılmaktadır. Pişirilme derecelerine bağlı olarak bal tadında, geleneksel tat olarak veya keskin yanık tadında ürünler elde edilmektedir. ÖZEL KARAMELLER: Özel karameller, sütlü karamelden, tuzlu tereyağlı karamellere, veganlar için karamellerden, düşük şekerli karamellere kadar çeşitli gruplara ayrılmaktadır Bu karameller hamur ve çıtır halinde olsun, her ürünün kendine has bir tadı da birlikte sunmaktadır. Çeşitli katkı maddelerinin kullanılması da mümkündür (bal, süt, krema, çikolata, tereyağı, bitkisel yağlar…).

 2. SA CONSERVERIE DU SUD

  Fransa

  Verified by europages badge

  Yüzyılı aşkın deneyimi ve benzersiz bilgi birikimiyle Conserverie du Sud, domuz eti bazlı terinlerin önde gelen üreticisi ve ulusal ve uluslararası üne sahip tek üretici olarak öne çıkmaktadır. Conserverie du Sud yerel bir ittifak kurmuştur ve etiketli domuz etini bölgede Label Rouge etleriyle tanınan bir tedarikçiden temin etmektedir. Başarımızın anahtarları: lezzet, dengeli tatlar ve iştah açıcı dokudur! Nesilden nesile aktarılan bilgi birikimiyle ürünlerimiz en saf geleneğe uygun tarifler kullanılarak üretilmektedir. Şirket, tüketicilerine doğal ürünler sunmaktan gurur duymaktadır. 2021 yılından bu yana Conserverie du Sud, IFS versiyon 8 sertifikasına sahiptir. IFS FOOD, gıda güvenliği ve kalitesi açısından ürünlerin ve süreçlerin uygunluğunu değerlendirmek için kullanılan uluslararası bir standarttır. La Conserverie du Sud'un çeşitli ürün yelpazeleri bulunmaktadır: - Label Rouge: taze, zengin, olağanüstü ve lezzetli et serbest dolaşan domuzlardan elde edilir. - ABio, doğal sistemlere ve döngülere uyan bir tarımsal üretim yöntemini belgelemektedir. - VPF, domuzlar Fransa'da doğar, yetiştirilir, kesilir ve işlenir. - IGP Porc du Sud-Ouest, domuzların güneybatı Fransa'da doğduğunu, yetiştirildiğini, kesildiğini ve işlendiğini belgelemektedir.

 3. MUDRAC SRLS

  İtalya

  Verified by europages badge

  Gerçek Made in Italy için referans noktanız olan Ipos'a hoş geldiniz. İtalyan zanaatkarlığı geleneklerine dayanan derin kökleri olan Ipos, ülkemizin sunduğu özgünlüğü ve kaliteyi korumaya ve geliştirmeye kararlıdır. Değişmeyen bir tutkuyla, geleneksel uygulamaları canlı tutmak için çalışan, küresel standardizasyona direnen binlerce küçük şirketin vitriniyiz. Sağlık ve lezzetle eşanlamlı olan İtalyan yaşam tarzını yansıtan benzersiz bir deneyimi garanti etmek için seçilen, özenle seçilmiş gastronomik lezzetler ve el işçiliği ürünü eserler sunuyoruz. İtalya'nın kuzeyinden güneyine kadar kataloğumuzdaki her ürün tarihi, kalitesi ve bölgeyle bağlantısı nedeniyle seçilmiştir. 4800'den fazla referansla kataloğumuz sürekli genişliyor ve her gün yeni mükemmelliği ve yenilikçi kreasyonları keşfetmenize olanak tanıyor. Size yalnızca olağanüstü kalitede ürünler sunmaya değil, aynı zamanda yerel üreticiler ile küresel bir izleyici kitlesi arasında bir köprü oluşturmaya, Made in Italy'nin atan kalbini temsil eden zanaatkarların ve üreticilerin çalışmalarını geliştirmeye de kendimizi adadık. Uluslararası müşterilerimizden oluşan ailemize katılın ve kendinizi İtalyan işçiliğinin ve spesiyalitelerinin lüksüne kaptırın. Ipos'tan yapılan her satın alma sadece bir tüketim eylemi değil, aynı zamanda İtalyan kültürünü tanımlayan uygulamaların sürdürülebilirliğine yönelik bir adımdır. İtalya'nın gerçek lezzetini bizimle keşfedin,

 4. DELFINO BATTISTA

  İtalya

  Verified by europages badge

  İkinci Dünya Savaşından sonra Pasquale Battista, Cetara'da küçük bir gıda konserveleri laboratuvarı kurdu ve onu 90'lı yıllara kadar şevk ve gururla yönetti. Üretim süreci aşamaları ve hammaddelerin dikkatli seçimi gibi, zaman içinde ürünlerimizin tadı da asla değişmedi. Tüm bu aşamalar, üretim standartlarına ve mevcut yasalara uygunluğun sağlanması amacıyla titizlikle yürütülmektedir.

 5. DELEYER FOOD

  Hollanda

  Verified by europages badge

  DeLeyer Food işletmesi 1914 yılında bir galeta fabrikası olarak faaliyete başlamıştır. 2006 yılında ChocoWriters ürünümüzü geliştirdik ve halen büyük kısmı dağıtıcı firmaların özel markalarını taşıyan zengin bir pasta süsleme ürünleri ve katkı maddeleri çeşidi üretiyoruz. Ürün yelpazemiz doğal (azo boyar madde içermez) ve sentetik gıda boyaları, çikolata boyaları, şeker hamurları, pasta kremaları, glamour glaze simli jöleler, pasta süsleme tüpleri ( ChocoWriters veya parıltılı dolgu maddesi doldurulmuş süsleme kalemleri) içeriyor. Perakende, toptan ve markalı teslimat yapıyoruz.

 1. CONFISERIE SPAGNOLO

  Fransa

  Verified by europages badge

  CONFISERIE SPAGNOLO, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel gıdalar, Özel gıdalar, Şarküteri ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villarembert, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CHIPS LA 76

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHIPS LA 76, yılında kurulan ve Patates sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel gıdalar, Patates cipsleri, kamp ekipmanı, Özel gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Allouville-Bellefosse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. COUP D'BARRE

  Belçika

  Verified by europages badge

  COUP D'BARRE, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atletik besleme, Özel gıdalar, kamp ekipmanı, Atletik besleme, Özel gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Woluwe-Saint-Pierre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. RAYA - PRODUITS ALIMENTAIRE D'IRAN

  Fransa

  Verified by europages badge

  RAYA - PRODUITS ALIMENTAIRE D'IRAN, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Baharatlar, Özel gıdalar, Yiyecek ithalat - ihracatı, safran, kuru incir, incir, hurma, antep fıstığı, suyu alınmış meyvalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PRECOFOOD S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  PRECOFOOD S.L., yılında kurulan ve Dondurulmuş pizzalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Özel gıdalar, derin dondurulmuş ekmek ürünleri, dondurulmuş hamurlar, Yel değirmenleri, Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Özel gıdalar, gıda dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. EXOTIC CITY

  Belçika

  Verified by europages badge

  EXOTIC CITY, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pirinç, Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, İçecek ithalat - ihracatı, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Baharatlar, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Dondurulmuş sebzeler, Dondurulmuş meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alleur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. CHHAN

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHHAN, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Asya mutfakları, rouleaux de prıntemps (ilkbahar ruloları), yerel ürünlerin alışverişi, lokantalar için ürünler, sanat laboratuarları, Gıda/Beslenme - Spesyalite, kanton pilavı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Talaudière, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. HELENE DELICES GRECS

  Fransa

  Verified by europages badge

  HELENE DELICES GRECS, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Zeytinyağı, Baharatlar, Şarküteri ürünleri, Yiyecek ithalat - ihracatı, biyolojik ekstra saf zeytinyağı, Yunan zeytinyağı, Yunan Natürel Sızma Zeytinyağı, Zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cologne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. HWB NUSSWELT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HWB NUSSWELT GMBH, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ezmeler, Ambalaj, badem, fındık, antep fıstığı, makadamya cevizi, çamfıstığı, Ezmeler, kraker sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Husum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ZILOA

  Fransa

  Verified by europages badge

  ZILOA, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel gıdalar, Gıda dönüşümü, müsli, enerjetik bar, Özel gıdalar, kuru gıdalar, Gıda dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rambouillet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SOLUTIVE

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOLUTIVE, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda katkı maddeleri, gıda malzemeleri, Gıda katkı maddeleri, doğal koyulaştırıcılar, Gıda endüstrisi, Tarım ve gıda endüstrisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Josselin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. HARTMANN & POPP GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HARTMANN & POPP GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CNG CENGIZ SUPPLY FOREIGN TRADE INC

  Türkiye

  CNG Cengiz AS, established in 1956 for food trade and today under third generation’s management continues its 65-year commercial adventure as a group of companies consist of three companies in canned food & ready meal production and especially realizing consecutive investments in food sector. In 2015 started to the production of canned food and ready meal packages in addition to the “HALAL” meat processing activities under the name of “ZEL” trademark. During this period CNG developed marrow bone broth mass production and improved first marrow bone broth and the soups made from marrow bone broth as well as collagen-containing coffee and collagen-containing cold drinks. Against the high interest and demand, these new products quickly became very popular and took their permanent places in all chain stores in whole domestic market. CNG became an approved supplier of NATO and United Nations for ready meals.

 4. SEFASAN GIDA

  Türkiye

  Sefasan Gıda, gıda sektöründe 30 yılı aşkın bir süreç içinde profesyonel olarak kazanılan deneyimlerin sahada uygulanması için 2018 yılında faaliyetine başlamıştır. İlkadım/Samsun ve Orhangazi/Bursa’da bulunan fabrikalarında ISO 9001: 2015, ISO 22000: 2005 kalite belgeleri ve HELAL GIDA sertifikasıyla üretim yapmakta olup, Tüm Türkiye’ye toptan satış ile hizmet vermekte olan Sefasan Gıda, profesyonel kadrosuyla müşterisini odağına alarak “Sofranızdaki Lezzet “ olmayı hedeflemektedir. Amacımız, sizleri “Lezzeti Hissedenler İçin”‘ sloganında birleştirmek olacaktır. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Sefasan Gıda , gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. Olumlu geri dönüşlerinizi bekler, sizlerle iş ortaklığı yapmaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtiriz. SEFASAN GIDA

 5. KURUOGLU BAHARAT

  Türkiye

  Biz Kimiz? KF CAFFE Türk & Dünya mutfaklarından oluşan yeni fast food markası. 1989 yılından bu güne restaurant sektöründe başarılı süreçlerden ve tecrübelerden geçerek, yeni bir soluk yaratmak üzere hızlı gıda tüketiminde branşlaşmaya karar vermiştir. Markaya önem veren ve ürün gamını sürekli geliştiren KF CAFFE , şimdi fırsat sunuyor.Vizyon, Misyon KF CAFFE , misafirlerine daima en kaliteli ve lezzetli ürünleri sunmak adına Ar-Ge yatırımlarını sürdürmekte ve bünyesine her geçen gün yeni restoranlar katmak amacıyla sağlıklı ve hızlı büyüme politikasına devam etmektedir. Misafirlerine en yüksek standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı kendine ilke edinmiş olan KF CAFFE, gelecekte de bu hedefi sürdürmeyi ve daha çok noktada daha çok misafire ulaşmayı hedeflemektedir. KF CAFFE misyonu, misafirlerine lezzetli ürünler sunmaya devam etmek, bunu yaparken hızlı ve güleryüzlü hizmetiyle tüm misafirlerinin restorandan memnun ayrılmasını sağlamak ve eğitimli personel yetiştirerek de istihdam

 6. ÇITIRIKA

  Türkiye

 7. AŞSAN GIDA A.Ş.

  Türkiye

 8. OPTINATUREL ILAC GIDA SAN LTD ŞTI

  Türkiye

  Vizyonumuz İnsan sağlığı için kullanılan doğal ürünler pazarında ulusal ve uluslar arası alanda ilk tercih edilen firma olmak, Kaliteli ve özgün ürünleri tıbbın hizmetine sunmak için sürekli öncü ve yenilikçi yaklaşımlarda bulunmak. Misyonumuz Doğada mevcut olan insan sağlığı için gerekli % 100 doğal tüm kaynakları öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla araştırarak bilimsel veriler ışığında; yaşamın her karesine güç, enerji, zindelik, sağlık katacak ve yaşam kalitesini yükseltecek ürünleri tıbbın ve insanlığın hizmetine sunmak.

 9. AWYA FOOD AND AGRICULTURE

  Türkiye

  Awya Food And Agriculture Industry Trading Limited Company. Awya Company is produces dried fruits, vegetables and powder . Our produce natural, high fiber and no sugar.We pack in 15 kg boxes or 250, 100, 50 g packets. Our produce dried vegetables natural and according to customer's request powder or other.Our have dried carrots powder, spinach powder, strawberry powder and else.Dried vegetables is packaged according to the customer's request. Every Time Best Quaility

 10. FERME DE GREZELADE

  Fransa

  Grezelade Çiftliği büyük bir mutfağın bulunduğu bir bölgede le Quercy-Périgord'de yer almaktadır. Aile şirketi kaz ciğeri bazlı konserve üretiminde uzmandır. Şirket, ev konserveleri ve taze ürünler üretmektedir. Kaz ciğeri (kaz ciğeri parçası, bütün kaz ciğeri ve yarı pişmiş kaz ciğeri), ördek bonfilesi, dolgulu ürünler ve pişirilmiş yemekler. Aynı zamanda ördek ezmesi ve kaz ciğeri bazlı ezme, aynı zamanda portakallı örnek ve Lanzague güveci gibi spesiyaliteler. Grezelade Çiftliği aynı zamanda geniş bir seri bölgesel ürün kofrelerine de sahiptir. Ürünler kendi butiklerimiz, şarküterilerde ve restoranlarda satılıyor. Bağlantılı bir seminer salonu ve 2016 yılı için yapım aşamasında olan restoran salonu.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz