• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları

Sonuçlar

Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. REILING GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Reiling Group'a hoş geldiniz - Kapsamlı geri dönüşüm ve sürdürülebilir malzeme yönetimi için iş ortağınızız! 100 yılı aşkın deneyimimizle, çevre ve iklim koruma için en uygun döngüyü oluşturmak üzere geri dönüştürülebilir malzemeleri verimli bir şekilde topluyor ve değerlendiriyoruz. Müşterilerimiz uzmanlığımıza ve kapsamlı hizmetimize güveniyor. Bir aile şirketi olan Reiling, cam, plastik, ahşap ve fotovoltaik modüller için Almanya'nın önde gelen geri dönüşüm uzmanlarından biridir. Endüstrinin, yerel yönetimlerin, ticaretin ve ticaret dünyasının bir ortağı olarak, toplama ve işlemeden yüksek kaliteli geri dönüştürülmüş ürünlerin teslimatına kadar destek sağlıyoruz (örn. Cam parçaları, rPET pulları ve granülleri, talaşlar vb.). Köpük cam çakılı ve Revitro (dekoratif cam) üretimi ve pazarlaması portföyümüzü tamamlamaktadır. Almanya'daki 13 ve Avrupa'daki 6 lokasyonumuzda (Danimarka, İsveç, Polonya, Hollanda) konteyner hizmetleri ve atık bertarafının yanı sıra özel araç yapımına ilişkin geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. ISO 14001: 2015 ve ISO 50001: 2018 sertifikalarına sahip olarak, sürekli iyileştirme, enerji ve kaynakların sorumlu kullanımı konusunda kararlıyız. Modern teknolojilerimiz ve katı kalite standartlarımız en yüksek ürün kalitesini garanti etmektedir. Çalışanlarımızın güvenliğine, sağlığına ve refahına büyük önem veriyor ve gelişimlerini teşvik ediyoruz.

 2. AMOTARGET TECHNOLOGY INDUSTRY & TRADE LTD. CO.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2018 yılında kurulan Amotarget, ormancılık ve malzeme elleçleme için yüksek kaliteli rotatörler konusunda uzmanlaşmış Baltrotors'un Özel Yetkili Distribütörüdür. Baltrotors ile olan özel ortaklığımız, sektör lideri çözümler sunma konusundaki kararlılığımızı yansıtmaktadır. Caterpillar, Komatsu, JCB, Volvo, CASE, Atlas Copco, Ammann ve daha fazlası gibi küresel markalarla işbirliği yapan Amotarget, çok çeşitli inşaat donanımı, ticari araç yedek parçaları, maden aracı yedek parçaları, ağır hizmet tipi makineleri ve sanayi ürünleri sunmaktadır. Ürün portföyümüzde en iyi markaların en yeni ve en güvenilir inşaat donanımı ve yedek parçaları bulunmaktadır. Amotarget, uzman ekibimizin özel gereksinimlerinize göre uyarlanmış profesyonel tavsiyeleriyle desteklenen yüksek kalite ve güvenilirlik standartları sağlar. Yatırımınız için en iyi değere inanan Amotarget, yüksek kaliteli ürünler için rekabetçi fiyatlandırma sağlar. 2018'den bu yana, uyarlanabilirliğimiz ve kapsamlı ürün yelpazemiz bizi otomotivden inşaat sektörüne kadar çeşitli müşterilere hizmet veren çok yönlü bir seçim haline getirdi. Caterpillar, Komatsu, JCB ve Volvo, CASE, Atlas Copco ve Ammann gibi lider markalarla işbirliği, kalite ve yenilikle eşanlamlı seçenekler sunmamızı sağlıyor. Amotarget, en son donanım ve teknolojiye erişim için teklifleri en son gelişmelerle güncelleyerek sürekli yeniliğe kendini adamıştır. İnşaat ve endüstriyel donanımda güvenilir, uzman çözümler için Amotarget'i seçin. Bizimle iletişime geçiniz!

 3. DGS AUTODYWAN SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  DGS Autodywan, otomobil aksesuarları alanında yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya adanmış lider bir otomotiv şirketidir. Araçlar söz konusu olduğunda kişiselleştirme ve özelleştirmenin önemini anlıyoruz. Geniş araç aksesuarları yelpazemiz aracınızın işlevselliğini, konforunu ve tarzını geliştirmek için tasarlanmıştır. İster iç mekan ister dış mekan iyileştirmeleri arıyor olun, özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok çeşitli ürün yelpazesine sahibiz.

 4. JACK&FILS

  Fransa

  Verified by europages badge

  JACK&FILS, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İş makineleri, Arazi makineleri, Sanayi süpürme makineleri, İş makineleri, Arazi makineleri, At arabaları, römorklar, rampalar, makaslı çalışma platformları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarre-Union, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. IMEX PLUS

  Fransa

  Verified by europages badge

  IMEX PLUS, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Oto aksesuarları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Oto aksesuarları, konveyörler, taşımacılık hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Quentin Fallavier, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Endüstriyel römorklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OFFICINE CRISTALLO

  İtalya

  Verified by europages badge

  OFFICINE CRISTALLO, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, otomobil karoserleri için tesisat ve ekipmanlar, sanayi ce özel araçlar için düzenlemeler, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, araçların yük arabalarına dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cosio Valtellino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. OZISMAK ISTIF MAKINALARI SAN. VE LTD. STI

  Türkiye

  1992 yılında küçük bir işletme olarak iş hayatına firmamız, bugün forklift distribütörlükleri yanı sıra farklı konularda SMZ marka ile birçok makinenin imalatını gerçekleştiren ve firmaların ihtiyaçlarına özel çözümler üreten bir mühendislik firmasıdır. Toplamda 21.500 m2 kapalı alanda 120 personel 20 mühendis ile üretim yapmaktayız. HELI forkliftlerin 2000 yılından beri Türkiye genel distribütörlüğünü yapmakta olan firmamız aynı zamanda elektrikli 1 tondan 10 tona kadar forklift, 1 tondan 5 tona kadar istif makinesi, 1 tondan 15 tona kadar transpalet, 1 tondan 50 tona kadar çekici, 1 tondan 50 tona kadar hidrolik makaslı ve dikey yük platformları ithalatları ve imalatları gerçekleştirmektedir. Tamamı ihraç olan otomatik otopark sistemleri üretimi yapmaktadır. Tekstil makineleri üretimi, karavan üretimi, savunma sanayi ve diğer sektörlere ait özel projeler ve aynı zamanda Bursa’da devam eden elektrikli kargo aracı (pikap) ve binek araç projeleri de sürdürmekte olduğumuz faaliyetlerdendir.” İhracatımız genellikle İtalya, İsrail, Pakistan, Azerbaycan, Amerika, Rusya, Irak, İran, Kazakistan, Ukrayna , Hindistan, Endonezya gibi 20’den fazla ülkeye gerçekleştirilmektedir. Yurt içinde de özel projelerle TAI, TEI ROKESTAN, MKE, TCDD, MSB, THY gibi kamu kuruluşları ve savunma sanayinin yanı sıra birçok özel firmalar ile projeler geliştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

 4. HIDROFORCE HIDROLIK MAK. SAN. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Hidroforce was established in 2011 in Ankara, Ostim industrial compound. In 2014, we have oriented our goals on designing and producing winches for towing and recovery purposes. In less than one year, our ideals and hard work has come to fruition and we have produced our first winch. Our company; has added various winch designs to its catalog during the period 5 years after its first winch production. Our products have achieved remarkable customer satisfaction. In 2021 we took a big step forward that includes developing and increasing production capacity. Therefore, we moved to our new 4000 square meter facility in Kazan, Ankara

 5. CORAGEARINDUSTRYSPAREPARTS

  Türkiye

  Компания «Cora Gear» занимается поставкой запасных частей к специальной технике JCB, CARRARO, ZF, DANA SPICER. На обширных складах фирмы имеется широкий ассортимент крупных узлов для экскаваторов и техники для погрузки: коробки переключения передач, поддерживающие мосты. А так же можно приобрести или заказать расходные детали. В компании можно сделать заказ на супер прочные, шестерни. В подборе запасных элементов поможет отлично организованный электронный каталог и опытный менеджер, который сможет проконсультировать заказчика о наличии запчастей или принять заказ. Компания сотрудничает с известными изготовителями спецтехники и надежными поставщиками запчастей, а потому и стоимость на детали всегда умеренная. Можно недорого купить оригинальные детали в розницу, а так же осуществить более выгодное мероприятие: приобрести любые запчасти jcb, carraro, zf, dana spıcer оптом в желаемом объеме. Специалисты нашей организации в Москве, учитывают требования каждого заказчика, срочность заказа, в помощи с подбором запасных деталей. Запчасти на спецтехнику приобретенные в нашем сервисе, отличаются высоким качеством и и рекомендациям изготовителей техники. Этот аспект достаточно важен так как спецтехника часто работает в экстремальных условиях. Приобрести запчасти jcb, carraro, zf, dana spıcer оптом всегда выгодно и где бы не находился заказчик, товар будет доставлен в срок, в удобной упаковке и наиболее выгодной фасовке.

 1. ANNETTE HOFMANN

  Almanya

  Hofmann, 45 yılı aşkın süredir satış römorku, mobil satış araçları, satış çadırları ve satış kioskları, Maxidose (yeni en çok satan) gibi satış sistemleri ve kiralama ve ikinci el araç alanında, servis, müşteri hizmetleri ve yedek parçada liderdir. Sektöre uygun olarak isteğe ve ölçüye göre üretim yapıyoruz. Hofmann ürün yelpazesinde özel satış araçlarının ve çadırların yanında satış römorkları ve parçaları serilerini de uygun fiyata bulabilirsiniz.

 2. GLAMA MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Glama Machinenbau GmbH'ya hoş geldiniz! Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Tüm sorularınıza memnuniyetle yanıt vereceğiz. Lütfen bize danışın! Ürünlerimiz: • Dövme manipülatörleri • Alüminyum endüstrisi için anot hizmet araçları • Şarj makineleri • Elleçleme sistemleri Endüstriyel robotlar • Manipülatörler • Özel araçlar • Müşteriye özgü otomasyon çözümleri • Otomasyon tekniği • Metal işleyen sektörler için işleme tekniği

 1. HABRIAL AMENAGEMENT VEHICULES UTILITAIRES

  Fransa

  25 yıldır ticari araç (açık ve kapalı kasa kamyonetler) düzenleme konusunda uzman olan AUTO-EQUIPEMENT ticari aracınızı düzenlemek için 500’ten fazla referans sunmaktadır : - Ahşap giydirme, - ahşap veya metalik mobilyalar (alüminyum ve çelik), - Alüminyum veya galvanize çelik galeriler, - Alüminyum bardak taşıyıcı, - Hırsızlık önleyici güvenlik kilitleri, - Otomatik bağlantı kayışları, - Poliyester bölmeler veya ızgaralar, - Alüminyum erişim rampası, - Engelli kişiler için bagaj kapağı vs ...

 2. HIDROINPEX

  Moldavya

  HIDROINPEX, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, hidrolik motorlar, Dahili teçhizat, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soroca, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 3. MAD HOVERCRAFT

  Slovenya

  MAD HOVERCRAFT, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. amfibi tipi motorlu taşıtlar, amfibiyenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vrhnika, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 4. TECNICAR SRL

  İtalya

  TECNICAR SRL, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. platformlar, ticari araç düzenlemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caronno Pertusella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. WEBER GMBH

  Almanya

  WEBER GMBH, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Test ekipmanları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Test ekipmanları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aschaffenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CAPRICORN MULTITHERM - MOBILE UMLUFTÖFEN

  İsviçre

  CAPRICORN MULTITHERM - MOBILE UMLUFTÖFEN, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Zürich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. EAST TRACKED

  Polanya

  EAST TRACKED, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Tychy, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. GIGANT GMBH

  Almanya

  GIGANT GMBH, yılında kurulan ve Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Oto aksesuarları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Oto aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinklage, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DOUVE

  Belçika

  DOUVE, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Gezi treylerleri, ekleme yük arabası, otomobil römorkları, Gezi treylerleri, hayvan nakliyesi römorkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heuvelland, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. FIRE TECHNICS

  Belçika

  FIRE TECHNICS, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. İtfaiye taşıtları ve ekipmanları, Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler, İtfaiye taşıtları ve ekipmanları, Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler, itfaiye için özel araç düzenleme, itfaiyeci malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostende, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. HARMAND ET FILS

  Fransa

  HARMAND ET FILS, yılında kurulan ve Özel yolcu otobüsü yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kamyonlar için karoseri yapımı, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, hayvan taşımacılığı için kamyon, Kamyonlar için karoseri yapımı, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Canlı hayvan kamyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mansle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. JUMI PLASTICS BELGIUM

  Belçika

  JUMI PLASTICS BELGIUM, yılında kurulan ve Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, enjeksiyon döküm, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Plastik bileşenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diepenbeek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. INCAR SNC

  İtalya

  INCAR SNC, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gezici mağaza taşıtları, taşıtların termik izolasyonları, frigorifik kamyonet düzenleme işleri, haccp, Gezici mağaza taşıtları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Severo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. A.L.A.T.E.A. S.A.S.

  İtalya

  A.L.A.T.E.A. S.A.S., yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk - Motorlu araçlar ve taşıma araçları için ürünler/maddeler, Kauçuk - Motorlu araçlar ve taşıma araçları için ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montanaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CAPSUD - TRANSFORMAÇÃO DE VEÍCULOS ESPECIAIS

  Portekiz

  CAPSUD - TRANSFORMAÇÃO DE VEÍCULOS ESPECIAIS, yılında kurulan ve Ambülanslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, yol araçlarının şeklinde değişiklik yapılması, ambulans araçları, sağlık sigortası, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cacia-Aveiro, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. BRESCIACLIMA SERVICE

  İtalya

  BRESCIACLIMA SERVICE, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. ETS JOINTS FOURNEL ET GARNIER

  Fransa

  ETS JOINTS FOURNEL ET GARNIER, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, yuvarlak sızdırmazlık contaları, hidrolik yalıtım bağlantıları, contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Etienne Cedex 2, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. TOUTENKAMION

  Fransa

  TOUTENKAMION, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ladon, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.922 Şirketler