• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları

Sonuçlar

Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. DGS AUTODYWAN SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  DGS Autodywan, otomobil aksesuarları alanında yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya adanmış lider bir otomotiv şirketidir. Araçlar söz konusu olduğunda kişiselleştirme ve özelleştirmenin önemini anlıyoruz. Geniş araç aksesuarları yelpazemiz aracınızın işlevselliğini, konforunu ve tarzını geliştirmek için tasarlanmıştır. İster iç mekan ister dış mekan iyileştirmeleri arıyor olun, özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok çeşitli ürün yelpazesine sahibiz.

 2. JACK&FILS

  Fransa

  Verified by europages badge

  JACK&FILS, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İş makineleri, Arazi makineleri, Sanayi süpürme makineleri, İş makineleri, Arazi makineleri, At arabaları, römorklar, rampalar, makaslı çalışma platformları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarre-Union, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Endüstriyel römorklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. OFFICINE CRISTALLO

  İtalya

  Verified by europages badge

  OFFICINE CRISTALLO, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, otomobil karoserleri için tesisat ve ekipmanlar, sanayi ce özel araçlar için düzenlemeler, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, araçların yük arabalarına dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cosio Valtellino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. OZISMAK ISTIF MAKINALARI SAN. VE LTD. STI

  Türkiye

  1992 yılında küçük bir işletme olarak iş hayatına firmamız, bugün forklift distribütörlükleri yanı sıra farklı konularda SMZ marka ile birçok makinenin imalatını gerçekleştiren ve firmaların ihtiyaçlarına özel çözümler üreten bir mühendislik firmasıdır. Toplamda 21.500 m2 kapalı alanda 120 personel 20 mühendis ile üretim yapmaktayız. HELI forkliftlerin 2000 yılından beri Türkiye genel distribütörlüğünü yapmakta olan firmamız aynı zamanda elektrikli 1 tondan 10 tona kadar forklift, 1 tondan 5 tona kadar istif makinesi, 1 tondan 15 tona kadar transpalet, 1 tondan 50 tona kadar çekici, 1 tondan 50 tona kadar hidrolik makaslı ve dikey yük platformları ithalatları ve imalatları gerçekleştirmektedir. Tamamı ihraç olan otomatik otopark sistemleri üretimi yapmaktadır. Tekstil makineleri üretimi, karavan üretimi, savunma sanayi ve diğer sektörlere ait özel projeler ve aynı zamanda Bursa’da devam eden elektrikli kargo aracı (pikap) ve binek araç projeleri de sürdürmekte olduğumuz faaliyetlerdendir.” İhracatımız genellikle İtalya, İsrail, Pakistan, Azerbaycan, Amerika, Rusya, Irak, İran, Kazakistan, Ukrayna , Hindistan, Endonezya gibi 20’den fazla ülkeye gerçekleştirilmektedir. Yurt içinde de özel projelerle TAI, TEI ROKESTAN, MKE, TCDD, MSB, THY gibi kamu kuruluşları ve savunma sanayinin yanı sıra birçok özel firmalar ile projeler geliştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HIDROFORCE HIDROLIK MAK. SAN. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Hidroforce was established in 2011 in Ankara, Ostim industrial compound. In 2014, we have oriented our goals on designing and producing winches for towing and recovery purposes. In less than one year, our ideals and hard work has come to fruition and we have produced our first winch. Our company; has added various winch designs to its catalog during the period 5 years after its first winch production. Our products have achieved remarkable customer satisfaction. In 2021 we took a big step forward that includes developing and increasing production capacity. Therefore, we moved to our new 4000 square meter facility in Kazan, Ankara

 2. CORAGEARINDUSTRYSPAREPARTS

  Türkiye

  Компания «Cora Gear» занимается поставкой запасных частей к специальной технике JCB, CARRARO, ZF, DANA SPICER. На обширных складах фирмы имеется широкий ассортимент крупных узлов для экскаваторов и техники для погрузки: коробки переключения передач, поддерживающие мосты. А так же можно приобрести или заказать расходные детали. В компании можно сделать заказ на супер прочные, шестерни. В подборе запасных элементов поможет отлично организованный электронный каталог и опытный менеджер, который сможет проконсультировать заказчика о наличии запчастей или принять заказ. Компания сотрудничает с известными изготовителями спецтехники и надежными поставщиками запчастей, а потому и стоимость на детали всегда умеренная. Можно недорого купить оригинальные детали в розницу, а так же осуществить более выгодное мероприятие: приобрести любые запчасти jcb, carraro, zf, dana spıcer оптом в желаемом объеме. Специалисты нашей организации в Москве, учитывают требования каждого заказчика, срочность заказа, в помощи с подбором запасных деталей. Запчасти на спецтехнику приобретенные в нашем сервисе, отличаются высоким качеством и и рекомендациям изготовителей техники. Этот аспект достаточно важен так как спецтехника часто работает в экстремальных условиях. Приобрести запчасти jcb, carraro, zf, dana spıcer оптом всегда выгодно и где бы не находился заказчик, товар будет доставлен в срок, в удобной упаковке и наиболее выгодной фасовке.

 3. ANNETTE HOFMANN

  Almanya

  Hofmann, 45 yılı aşkın süredir satış römorku, mobil satış araçları, satış çadırları ve satış kioskları, Maxidose (yeni en çok satan) gibi satış sistemleri ve kiralama ve ikinci el araç alanında, servis, müşteri hizmetleri ve yedek parçada liderdir. Sektöre uygun olarak isteğe ve ölçüye göre üretim yapıyoruz. Hofmann ürün yelpazesinde özel satış araçlarının ve çadırların yanında satış römorkları ve parçaları serilerini de uygun fiyata bulabilirsiniz.

 4. GLAMA MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Glama Machinenbau GmbH'ya hoş geldiniz! Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Tüm sorularınıza memnuniyetle yanıt vereceğiz. Lütfen bize danışın! Ürünlerimiz: • Dövme manipülatörleri • Alüminyum endüstrisi için anot hizmet araçları • Şarj makineleri • Elleçleme sistemleri Endüstriyel robotlar • Manipülatörler • Özel araçlar • Müşteriye özgü otomasyon çözümleri • Otomasyon tekniği • Metal işleyen sektörler için işleme tekniği

 5. HABRIAL AMENAGEMENT VEHICULES UTILITAIRES

  Fransa

  25 yıldır ticari araç (açık ve kapalı kasa kamyonetler) düzenleme konusunda uzman olan AUTO-EQUIPEMENT ticari aracınızı düzenlemek için 500’ten fazla referans sunmaktadır : - Ahşap giydirme, - ahşap veya metalik mobilyalar (alüminyum ve çelik), - Alüminyum veya galvanize çelik galeriler, - Alüminyum bardak taşıyıcı, - Hırsızlık önleyici güvenlik kilitleri, - Otomatik bağlantı kayışları, - Poliyester bölmeler veya ızgaralar, - Alüminyum erişim rampası, - Engelli kişiler için bagaj kapağı vs ...

 1. MAD HOVERCRAFT

  Slovenya

  MAD HOVERCRAFT, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. amfibi tipi motorlu taşıtlar, amfibiyenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vrhnika, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 2. HIDROINPEX

  Moldavya

  HIDROINPEX, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, hidrolik motorlar, Dahili teçhizat, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soroca, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 1. TECNICAR SRL

  İtalya

  TECNICAR SRL, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. platformlar, ticari araç düzenlemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caronno Pertusella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. RPM TECH

  Kanada

  RPM TECH, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kar kanonları, Kar kanonları, kardan arındırma için kara atma makinası ve aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St-Valerien-De-Milton, Qc, Kanada 'de bulunmaktadır.

 3. B. & C.

  İtalya

  B. & C., yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, ticari araç düzenlemeleri, sanayi ce özel araçlar için düzenlemeler, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, hayvan nakliyesi römorkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fossano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. WEBER GMBH

  Almanya

  WEBER GMBH, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Test ekipmanları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Test ekipmanları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aschaffenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EAST TRACKED

  Polanya

  EAST TRACKED, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Tychy, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. GIGANT GMBH

  Almanya

  GIGANT GMBH, yılında kurulan ve Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Oto aksesuarları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Oto aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinklage, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. JEAN CHEREAU SAS

  Fransa

  JEAN CHEREAU SAS, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Avranches Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SCOMA

  Fransa

  SCOMA, yılında kurulan ve Otomobiller - Elektrik ve elektronik yedek parçaları ve kısımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, tarım araçları, biyeller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La-Loupe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BOTT FRANCE

  Fransa

  BOTT FRANCE, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Le Blanc Mesnil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GIRAUDON SAS

  Fransa

  GIRAUDON SAS, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nakil araçlarının gövdesi, Nakil araçlarının gövdesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yssingeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BSE AMBULANCES

  Fransa

  BSE AMBULANCES, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambulans ve cenaze taşıma hizmetleri, Ambulanslar ve acil durum taşıtları, Tıbbi malzemeler, sivil savunma ve itfaiye araçları düzenlemeleri, Ambulans ve cenaze taşıma hizmetleri, Ambulanslar ve acil durum taşıtları, Tıbbi malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hendaye Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. VITALE AUTOMOTIVE PARTS

  Fransa

  VITALE AUTOMOTIVE PARTS, yılında kurulan ve Elektrikli ve elektronik bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Oto aksesuarları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Oto aksesuarları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, otomobil klima gazı dolum sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perpignan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CARROSERIE VALKENAERS

  Belçika

  CARROSERIE VALKENAERS, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Aarschot, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. JENNES

  Belçika

  JENNES, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Gezici mağaza taşıtları, Kullanılmış otomobiller, Gezici mağaza taşıtları, yük arabaları, Kullanılmış otomobiller, otomobil onarımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boortmeerbeek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. MARCHANDISE

  Belçika

  MARCHANDISE, yılında kurulan ve Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yol döşeme makine ekipmanları, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Arazi taşıtları, Yol döşeme makine ekipmanları, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Arazi taşıtları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Clermont-Sous-Huy, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. R WEISSHAUPT

  Belçika

  R WEISSHAUPT, yılında kurulan ve Alüminyum konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Asansörler ve yürüyen merdivenler, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, kaldırma iskelesi, asansörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. RENAULT TRUCKS

  Fransa

  RENAULT TRUCKS, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Kullanılmış taşıtlar, Kullanılmış kamyonetler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, Kullanılmış taşıtlar, Kullanılmış kamyonetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Priest Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. ETS BREVET

  Fransa

  ETS BREVET, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel ve özel karoseri hizmetleri, Donatımlı arazi araçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viriat, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.933 Şirketler