• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • özel tadımlıklar

Sonuçlar

Özel tadımlıklar - Ithalat/Ihracat

 1. SEVAROME

  Fransa

  Verified by europages badge

  Sevarome şirketinin temel faaliyetleri şekerli gıda aromaları (vanilya, kahve, limon, çilek, baharatlar, meyveler, çiçekler, spesiyaliteler), tuzlu gıda aromaları (pişirme yardımcıları), kabuklu yemiş preparatları (Antep fıstığı, fındık, aromalı preparatlar), diğer malzemelerin (vanilya çekirdekleri, gıda boyaları, stabilizatörler, katkı maddeleri...) üretimi ve imalatından oluşmaktadır. Üst düzey gıda ürünlerinin hazırlanmasına yönelik gıda aromaları üretiyoruz, en ünlü şeflerle işbirliği içinde çalışıyoruz ve hazırlayacağınız yiyeceklerde kesin başarı sağlayacak en mükemmel uygulamaları pazara sunuyoruz. Kurumsal prensibimiz damak zevkinin tutku haline getirilmesi, hedefimiz tam müşteri memnuniyeti. SEVAROME: Dondurma aromaları, sorbe aromaları, çikolata aromaları, diyet ürün aromaları, çay aromaları, kahve aromaları, bitki çayı aromaları, doğal bitki ve gıda aromaları, gıda boyaları ve benzeri ürünlerin Fransız geliştiricisi ve üreticisi.

 2. GRISTIREN LIMITED

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Gristiren Ltd, lezzetli ve sağlıklı peynir muadilleri ve vegan peynir ürünleri alanında lider bir Yunan üreticisidir. Amacımız, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına hitap eden geniş bir ürün yelpazesi sunarak perakende ve catering işletmeleri için en iyi çözümleri sağlamaktır. Peynir muadillerimiz ve vegan peynir ürünlerimiz soya, yemişler ve tahıllar gibi en iyi bitki bazlı bileşenlerden yapılır ve süt, laktoz ve diğer hayvansal ürünleri içermez. Sadece lezzetli değil, aynı zamanda sağlıklı ve çevre dostu ürünler sunmaya kendimizi adadık. Ürünlerimiz, farklı uygulamaların gereksinimlerine uyacak şekilde bloklar, dilimler ve rendelenmiş dahil olmak üzere çeşitli ambalaj boyutlarında mevcuttur. Restoranınız, kafeniz veya perakende satışlarınız için ürünlerimize ihtiyacınız varsa, sizin için doğru ambalaj boyutuna sahibiz. Gristiren Ltd olarak, ürünlerimiz için en yüksek kalite standartlarını sağlamak üzere en son teknoloji ve ekipmanları kullanan son teknoloji üretim tesislerimizle gurur duyuyoruz. Tesislerimizden çıkan her ürünün tat, doku ve kaliteye dair katı standartlarımızı karşıladığından emin olmak için sıkı kalite kontrol prosedürleri uyguluyoruz. İster perakendeci, ister catering işletmesi olun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru ürün ve ambalaj boyutuna sahibiz. En lezzetli, kaliteli ve çevreye duyarlı peynir muadilleri ve vegan peynir ürünleri için bizi seçin.

 3. CLEMENT FAUGIER

  Fransa

  Verified by europages badge

  Ardèche Bölgesi Privas'ta Clément Faugier: 1882 yılından bu yana kestane kökenli her türden malzemenin üretimi ve ticareti: Ardèche yöresine ait kestane şekeri ve kestane ezmesi. Marpom's, (kestane ezmesi ve elma püresi karışımı) üretimi ve ticareti. Organik ürün yelpazesi. Clément Faugier dondurulmuş sebze ve meyve püreleri, küçük porsiyonlar, 8'li veya 15'li dilimler halinde kullanılabilecek dondurulmuş doğal kestane püresi sunmaktadır.

 4. MAISON BOTEH

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON BOTEH, Pers bölgesi/İran aromalarını barındıran gastronomi ürünlerinde uzmanlaşmış, bir anne ve oğlu tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Ürünlerimiz, yaratıcılığı ve İran mutfağına olan tutkuyu birleştiren el işçiliğiyle yapılır. Ayrıca iki hizmet daha sunuyoruz: Fransa'da üretilen Ürünler için Beyaz Etiket Oluşturulması & Ürünlerin Tedarik Edilmesi. Daha fazla ayrıntı da şöyle: Birkaç faaliyetimiz var: 1/ MAISON BOTEH ürün satışları: •Eşsiz bir ürün: L'Or Noir, İran'dan siyah limon ezmesi, •İran aromalı reçeller (ürünlere bakın). - Satış şekli: Perakende veya CHR : 100g - 500g / Oteller için: 28g, 42g, - Organik üretim mümkündür, - IFS Sertifikalı • Baharatlar (Safran, Sumak vs…), kuruyemişler (Antep fıstığı, yabani badem vb…) veya kurutulmuş ürünler (kurutulmuş çilek, İran'dan kurutulmuş mango, - Organik üretim mümkündür. 2/ Beyaz Etiketli Ürün Tedariki: - Sizin için reçeteler oluşturuyoruz, - Grafik tasarımcınız/grafikeriniz yoksa etiketi birlikte yapıyoruz, - Spesifikasyonlarınızı oluşturmanızda size destek oluyoruz. 3/ "Fransa Üretimi" Gastronomi Ürünleri Tedariği: - Fransa'da üretilmiş ürünler aramanızda size yardımcı olmamızı sağlayan bir ortaklar ağı. Yağ, çeşni, reçel vs… MAISON BOTEH ile her şey mümkün. Beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için size özel hizmetler sunuyoruz.

 5. LE COUSTELOUS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Le Coustelous, Castelnaudary'nin ünlü cassoulet güveçine özel bir ilgi göstererek güneybatı yöresinin gastronomik ürünlerini size sunmaktan gurur duyar. Malzemelerimizin kalitesi konusunda hassasız ve size en iyisini sunmak için yerel üreticilerle çalışıyoruz. Ürünlerimizi Avrupa, ABD ve Fransa'ya, şarküterilere, şarap tüccarlarına ve gastronomi ve diğer özel gıda ürünlerinde uzmanlaşmış mağazalara ihraç ediyoruz. Fransa gastronomisiyle tanınmaktadır ve güneybatı bölgemiz, çeşitli ve lezzetli yemekleriyle en ünlülerinden biridir. Ailemiz 1993 yılından beri müşterilerimiz için lezzetli yemekler hazırlamakla uğraşmaktadır. Bölgemizden taze, ev yapımı ürünleri öne çıkarmaya kararlıyız. Kaz ciğeri, kan sosisi, ördek göğsü... Ama hepsinden önemlisi, Castelnaudary'den beyaz fasulye ve bölgesel üreticilerden alınan et ile aile geleneğine göre hazırlanan ünlü cassoulet güvecimizdir. Ürünlerimiz hakkında her tür ek bilgi için iletişime açığız. "Le Coustelous" olarak aile, konserve fabrikamızın merkezinde yer almaktadır ve güneybatı gastronomisine olan tutkumuzu sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BRASSERIE DE VAUCELLES

  Fransa

  Verified by europages badge

  BRASSERIE DE VAUCELLES, yılında kurulan ve Bira sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecekler, İçecek ithalat - ihracatı, Özel tadımlıklar, sanatsal biralar, siyah bira, fıçı bira, alkollü içecekler, İçecekler, İçecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Rues-Des-Vignes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LA CORRÉZIENNE

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA CORRÉZIENNE, yılında kurulan ve Esnaflar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Özel tadımlıklar, Oyunlar ve oyuncaklar, dekorasyon objesi, takılar, Özel tadımlıklar, elma, mantarlar, paslanmaz çelik şarap konteynerleri, pastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brive La Gaillarde, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LE NOUNOURS FRANCAIS

  Fransa

  Verified by europages badge

  LE NOUNOURS FRANCAIS, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tadımlıklar, Özel tadımlıklar, hatmi çiçeği, Şarküteri ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vouneuil-Sous-Biard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DEGUSTONFOIN

  Fransa

  Verified by europages badge

  DEGUSTONFOIN, yılında kurulan ve Özel tadımlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda/Beslenme - Spesyalite, hayvan yiyecekleri, mutfaklar, Şarküteri ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Fraimbault, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SELEZIONE ALIMENTARE ITALIA - TERUGGI S.A.S. DI TERUGGI GIACOMO & C.

  İtalya

  Verified by europages badge

  SELEZIONE ALIMENTARE ITALIA - TERUGGI S.A.S. DI TERUGGI GIACOMO & C., yılında kurulan ve Özel tadımlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Süt ürünleri, manda mozzarella’sı, organik gıdalar, Süt ürünleri, peynirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grignasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FOOD-WORKSHOP INGENIEURBÜRO FÜR PRODUKTENTWICKLUNG DIPL.-ING. HANS-CHRISTIAN EDER

  Almanya

  Verified by europages badge

  FOOD-WORKSHOP INGENIEURBÜRO FÜR PRODUKTENTWICKLUNG DIPL.-ING. HANS-CHRISTIAN EDER, yılında kurulan ve Özel tadımlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mühldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TORTILLERIAS BENELUX

  Belçika

  Verified by europages badge

  TORTILLERIAS BENELUX, yılında kurulan ve Özel tadımlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. piadına, yağlı piadina, hazır pişmiş pıadına, doğal ürün, doğal ürün satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoeilaart, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. LA MAISON DE L'AIL NOIR

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA MAISON DE L'AIL NOIR, yılında kurulan ve Gıda dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, Özel tadımlıklar, Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, kaju cevizi, kamp ekipmanı, Özel tadımlıklar, gıda maddeleri – ithalat/ihracat  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sendets, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BBQ BOAT

  Fransa

  Verified by europages badge

  BBQ BOAT, yılında kurulan ve Spor ve boş zaman sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Özel tadımlıklar, Barbekü ve aksesuarları, barbekü, Yatçılık - tekneler, gemiler, Deniz sporları ve eğlence gemileri, deniz araçları kiralanması, özel firma günleri organizasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nantes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BRASSERIE CÉDILLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BRASSERIE CÉDILLE, yılında kurulan ve Bira sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tadımlıklar, Likörler ve sert içkiler, Özel tadımlıklar, Likörler ve sert içkiler, sanatsal biralar, toptan içecek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flines-Lès-Mortagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AURICA NATURHEILMITTEL UND NATURWAREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AURICA NATURHEILMITTEL UND NATURWAREN GMBH, yılında kurulan ve Özel tadımlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dillingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. JOKO GASTRONOMIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  JOKO GASTRONOMIE, yılında kurulan ve Özel tadımlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve şarküteri, Esnaflar, gastronomik ürün, Gastronomi ürünleri, domuz eti, şarküteri, sığır eti şarküterisi, av hayvanı şerküterisi, domuz eti şarküterisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. MAISON ROUX

  Fransa

  La Maison Roux, « Provence Makarnaları » adı altında ün yapan ve geleneksel usullerle makarna üreten bir kuruluştur. Orta Çağ'ın sonlarından bu yana gelen o atadan kalma reçetelerle Provence beyliklerinin masalarında sunulan lezzetleri bu güne taşımaktadır. Provence bölgesinin o doğal ürünlerinden gelen ve 25'ten fazla parfüm ve lezzetten oluşan tatlar « Provence Makarnaları » başarısının altında yatan sırdır. Glütensiz doğal ürünlerle makaron üretimi, sağlıklı ürünlerden imal ediliyorlar. Makaronlarımız ev yapımıdır.

 7. FERME DE GREZELADE

  Fransa

  Grezelade Çiftliği büyük bir mutfağın bulunduğu bir bölgede le Quercy-Périgord'de yer almaktadır. Aile şirketi kaz ciğeri bazlı konserve üretiminde uzmandır. Şirket, ev konserveleri ve taze ürünler üretmektedir. Kaz ciğeri (kaz ciğeri parçası, bütün kaz ciğeri ve yarı pişmiş kaz ciğeri), ördek bonfilesi, dolgulu ürünler ve pişirilmiş yemekler. Aynı zamanda ördek ezmesi ve kaz ciğeri bazlı ezme, aynı zamanda portakallı örnek ve Lanzague güveci gibi spesiyaliteler. Grezelade Çiftliği aynı zamanda geniş bir seri bölgesel ürün kofrelerine de sahiptir. Ürünler kendi butiklerimiz, şarküterilerde ve restoranlarda satılıyor. Bağlantılı bir seminer salonu ve 2016 yılı için yapım aşamasında olan restoran salonu.

 8. RIGAFLEX AG

  İsviçre

  Yaklaşık 70 yıl önce Bay D. tarafından yönetilen bir tek firmaydı. Ritter, F.G. idi. Basel'de kurulan Ritter AG, geçen yıllarla birlikte gerçek bir başarı öyküsüne dönüştü. 2002'deki gastronomi ürünleri ve tezgah sunumları alanlarında Rigaflex AG şirketiyle yeniden yapılanma sonrasında çalışanların sayısı katlanarak arttı ve ürün kullanılabilirliği neredeyse %100 oranına yükseltildi. Bizi başarıya taşıyan en önemli inançlarımız: – Müşterilerimiz en önemli servetimizdir – Güveniliriz ve müşterilerimizin tüm isteklerini yerine getiririz – Ürünlerimiz yüksek kalite standardı sunar – En iyi fiyat-performans ile benzerlerimizden üstün ürün çeşitliliği sunarız – Yüksek ürün kullanılabilirliği ve hızlı teslimat sağlarız – Sorun değil çözüm ararız. Mutfak ve Catering/Büfe alanlarında, hazırlama kadar sıcak tutma kültürü de sürekli gelişim göstermektedir.

 1. ILANGA NATURE

  Belçika

  ILANGA NATURE baharat, yaban arısı balı, zeytinyağı ve meyve üreticisidir. Ürünlerimiz kalite ve izlenebilirlik garantisinden yararlanmaktadır. ILANGA NATURE, Madagaskar, Mauritius, Sardunya'dan eşsiz lezzetler ve dünyanın her yerinde tadabilmek için birinci sınıf ürünler bulur. Çok çeşitli doğal ürünleri en iyi koşullarda sunuyoruz. Otantik yerel lezzetlerle doğal ve otantik ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz! Restoran işinde misiniz? Yoksa perakende bir bakkalınız mı var? Değerlerimizi ve vizyonumuzu paylaşıyor musunuz? Doğal ürünler sizin için en iyisi mi? Doğru sayfadasınız. Para için en iyi değeri arayan profesyoneller kesinlikle tatmin olacaktır. ILANGA NATURE, bal, baharat, tuz, şeker, reçel ve zeytinyağını farklı formatlarda sunuyor. İhtiyaçlarınızı dinleyerek size en uygun ürünleri sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Ürün kataloğumuza Whatsapp üzerinden 0456/56 19 97 numaralı hattımızla ulaşabilirsiniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. CASA WESTFALIA

  İspanya

  1972 yılından beri, Alman, Fransız, Hollanda, Belçika, İtalya ve İngiltere ürünlerini satıyoruz. Gıdalarımız hem modern hem pratiktir. ISO 9001 kalite belgesi. Gıda: ithalat-ihracat, seçme gıdalar, üstün kalite gıdalar, gıda, gastronomik ürünler, şarküteri ürünleri, içkiler, şaraplar, likörler, vs...

 3. ONSHII - THAI FOOD FOR YOU

  Almanya

  ONSHII - THAI FOOD FOR YOU, yılında kurulan ve Dondurulmuş yemekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tadımlıklar, gıda ürünleri üreticisi, kolektif yemek hizmetleri için hazır çorbalar, Özel tadımlıklar, derin dondurulmuş gıda toptan satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CAUDALIE

  Fransa

  CAUDALIE, yılında kurulan ve Özel tadımlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel gıdalar, taze mantar, deniz ürünleri, Özel gıdalar, Kara trüf mantarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bidart, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. LA BOTTEGA TOSCANA JENS HOFACKER E.K.

  Almanya

  LA BOTTEGA TOSCANA JENS HOFACKER E.K., yılında kurulan ve Lokantacılık hizmetleri için gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Özel tadımlıklar, pizza fırını, Özel tadımlıklar, pizza fırını sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Linsengericht, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. O MÀ! GOURMANDISES

  Fransa

  O MÀ! GOURMANDISES, yılında kurulan ve Özel tadımlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda/Beslenme - Spesyalite, Balzamik kremi, Gastronomi ürünleri, Şarküteri ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biguglia, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. S.Z. TARTUFI

  İtalya

  S.Z. TARTUFI, yılında kurulan ve Şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Özel gıdalar, Yer mantarları, Yiyecek ithalat - ihracatı, Özel tadımlıklar, Özel gıdalar, Yer mantarları, Yiyecek ithalat - ihracatı, Özel tadımlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Atessa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CARLINO SRL

  İtalya

  CARLINO SRL, yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tadımlıklar, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Ançüez, Özel tadımlıklar, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sciacca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. D.T.S. DOLCIARIA SRL

  İtalya

  D.T.S. DOLCIARIA SRL, yılında kurulan ve Özel tadımlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. SicilyaCannolo su sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belpasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. IVY & BRÜCK

  Almanya

  IVY & BRÜCK, yılında kurulan ve Özel tadımlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dondurulmuş gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Özel tadımlıklar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.914 Şirketler