• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • özel tekerlekler

Sonuçlar

Özel tekerlekler - Ithalat/Ihracat

 1. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Fransa

  1976 yılında kurulmuş olan Rhône Elastomères şirketi, elleçlemeye yönelik aletler için her birinin faydalı yük taşıma ağırlığı 20 kg'dan 12 tona kadar olan tekerleklerin üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Rhône Elastomères, mükemmel bir kalite/fiyat oranına sahip, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklerde kapasitelerde, çeşitli uygulama alanlarına yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Rhône Elastomères, ağır ve çok ağır yüklere yönelik mekanik olarak kaynaklanmış çelik jant üzerine kauçuk, poliüretan tekerleklerin plana göre özel olarak üretimi alanında yılların deneyimine ve uzmanlığına sahip kuruluştur. Ölçüye göre özel sipariş üretimi küçük tekerleklerin üretimi, çok geniş bir ürün yelpazesi ve yüksek kaliteli bir hizmet anlayışıyla Rhône Elastomères kısa sürede sektörünün ünlü ve saygın kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

 2. BORGHI ASSALI SRL

  İtalya

  Borghi firması dingil imalatında uzmandır, arabalar ve küçük çapta traktörler, çift tekerli dingiller, frenli dingiller, elektrik ve hidrolik tekerlekler. Arabalar için aksesuarlar.

 3. ROLLEN-STORE.AT E.U.

  Avusturya

  ROLLEN-STORE.AT E.U., yılında kurulan ve Özel tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Baden Bei Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. STE BINDER ET JENNY

  Fransa

  STE BINDER ET JENNY, yılında kurulan ve Özel tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eckbolsheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. EGBERTS RUBBER

  Hollanda

  EGBERTS RUBBER, yılında kurulan ve Kauçuk - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastik süngerler, Arazi makineleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Özel tekerlekler, Kauçuk ve plastik süngerler, Arazi makineleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Özel tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almelo, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TENTE

  Belçika

  TENTE, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Özel tekerlekler, Biyo sertifikalı temel yağlar, plastik tekerlekler, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Özel tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kruishoutem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. PNEU EXPERT IMPEX S.R.L.

  Romanya

  PNEU EXPERT IMPEX S.R.L., yılında kurulan ve Özel tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Dış lastikler, bakım, optimizatörler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Dış lastikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brasov, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. CAUJOLLE MARCEL

  Fransa

  CAUJOLLE MARCEL, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tekerlekler, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Özel tekerlekler, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, büyük bahçe kapıları için aksesuarlar, donanım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fenouillet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BLICKLE BV

  Belçika

  BLICKLE BV, yılında kurulan ve Özel tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Döner küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, endüstriyel yollar, Döner küçük tekerlekler/makaralar, çeşitli işçilikler için tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lier, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. HOROZ DEMIR

  Türkiye

  HOROZ DEMIR, yılında kurulan ve Özel tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tekirdag, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. AUTOCRAZE PTY LTD

  Avustralya

  AUTOCRAZE PTY LTD, yılında kurulan ve Özel tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. otomobil tekerlekleri, lastikler, otomoil aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Silverwater Nsw, Avustralya 'de bulunmaktadır.

 2. NEURADSYSTEM UG - NRSM

  Almanya

  NEURADSYSTEM UG - NRSM, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Özel tekerlekler, tekerlekli valizler, fren, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Özel tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Offenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AZIM JANT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  AZIM JANT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Özel tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıt jantları/jant çemberleri, Tarım - makineler ve malzemeler, jant, Taşıt jantları/jant çemberleri, Tarım - makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. KOCK UND SOHN RÄDER GMBH

  Almanya

  KOCK UND SOHN RÄDER GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Özel tekerlekler, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Özel tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hopsten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RONAL CR, S.R.O.

  Çek Cum.

  RONAL CR, S.R.O., yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Özel tekerlekler, Özel tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jicín, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. DJ ALLOY WHEEL REFURBISHMENT

  Birleşik Krallık

  DJ ALLOY WHEEL REFURBISHMENT, yılında kurulan ve Özel tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Manchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. AUTOKOLA S.R.O.

  Çek Cum.

  AUTOKOLA S.R.O., yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Özel tekerlekler, Özel tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vlachovo Brezí, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. ITAL CAR, S.R.O.

  Çek Cum.

  ITAL CAR, S.R.O., yılında kurulan ve Araba yedek parçaları ve kısımları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Özel tekerlekler, Özel tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 3 , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. VARGA FERDINAND - VFFV - ZÁMOCNICTVO

  Slovakya

  VARGA FERDINAND - VFFV - ZÁMOCNICTVO, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Özel tekerlekler, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Endüstriyel yapı inşaatı, Özel tekerlekler, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bratislava 5, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 8. METAL TRADE S.R.O.

  Slovakya

  METAL TRADE S.R.O., yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Özel tekerlekler, Özel tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bratislava 2 , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 1. THE WHEEL GURU

  Birleşik Krallık

  THE WHEEL GURU, yılında kurulan ve Özel tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leeds, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. TELLEFSDAL AS

  Norveç

  TELLEFSDAL AS, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıtlar için kar zincirleri, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Özel tekerlekler, Taşıtlar için kar zincirleri, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Özel tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sundebru, Norveç 'de bulunmaktadır.

 3. LIV SYSTEMS, D. O. O.

  Slovenya

  LIV SYSTEMS, D. O. O., yılında kurulan ve Özel tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Postojna, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 4. WHEEL SOLUTIONS LIMITED

  Birleşik Krallık

  WHEEL SOLUTIONS LIMITED, yılında kurulan ve Özel tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hednesford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. RH ALURAD HÖFFKEN GMBH

  Almanya

  RH ALURAD HÖFFKEN GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tekerlekler, Özel tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Attendorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GKN WHEELS NAGBOEL A/S

  Danimarka

  GKN WHEELS NAGBOEL A/S, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tekerlekler, Özel tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lunderskov, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. MOTOR WHEEL SERVICE LIMITED

  Birleşik Krallık

  MOTOR WHEEL SERVICE LIMITED, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tekerlekler, Özel tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beaconsfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. LEV S.R.O.

  Çek Cum.

  LEV S.R.O., yılında kurulan ve Özel tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir. Taşıt eksoz sistemleri, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Taşıt eksoz sistemleri, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 8, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 9. S-LIGHT A/S

  Danimarka

  S-LIGHT A/S, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir. Özel tekerlekler, Özel tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalborg Sv, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 10. AZ KONSTRUKT, S.R.O.

  Çek Cum.

  AZ KONSTRUKT, S.R.O., yılında kurulan ve Özel tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Praha 6 , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz