• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • özel ve yüksek - sınıf dökme çelik

Sonuçlar

Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik - Ithalat/Ihracat

 1. TEMA METALURJI SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1969'da kurulan seçkin bir Türk şirketi olan TEMA METALÜRJİ ile mükemmelliği deneyimleyin. Sfero Döküm, Dökme Demir, Alaşımlı Çelik ve Çelikte en son döküm tekniklerine öncülük ederek, çeşitli endüstriler için özel olarak tasarlanmış benzersiz döküm çözümleri ve birinci sınıf yedek parçalar sunarak, en yüksek kalite ve yenilik standartlarını sağlayarak küresel olarak öne çıkıyoruz. Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan üretim tesisimiz 4500 m2 kapalı alana sahip olup, 2000 yılından bu yana yıllık 2000 ton kapasiteye sahiptir. TEMA METALÜRJİ'de başarımız, kalite ve güvenilirliğin ön planda olduğu müşteri odaklı bir yaklaşıma olan bağlılığımızı yansıtan uzman bir ekip ve en son teknoloji ile desteklenmektedir. Türkiye'de 1969 yılına uzanan geçmişiyle saygın bir sektör lideri olarak, projelerinizin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak için kapsamlı uzmanlığımızdan yararlanarak beklentileri sürekli olarak aşıyoruz. Sfero dökümden gri döküme ve çelik döküm yedek parçalarına kadar, odak noktamız inşaat, otomotiv, enerji, tarım ve daha fazlası dahil olmak üzere küresel endüstriler için çok çeşitli döküm ürünleri sunmaya kadar uzanmaktadır. Tekliflerimizi özel döküm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde nasıl uyarlayabileceğimiz hakkında ayrıntılı bilgi için sizi bizimle irtibata geçmeye davet ediyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir!

 2. KLAUS KUHN EDELSTAHLGIESSEREI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1960'tan beri Radevormwald'da yüksek kaliteli paslanmaz çelik yapı parçaları üretiyoruz. Aile şirketimiz büyüdü ve bugün yaklaşık 300 çalışana sahip bir şirket oldu. Santrifüj döküm yöntemi ile imal edilebilen rotasyon simetrisine sahip bileşenlerin üretimi konusunda uzmanlaştık. Halihazırda mevcut olan imalat olanakları sayesinde tüm yapı parçalarını müşteri isteklerine uygun olarak üretebiliyoruz. Birlikte oluşturduğumuz kurumsal değerleri temel olarak çalışanlarımızla birlikte tek ürünleri veya ufak adetli seri üretimleri gerçekleştiriyor, özellikle yüksek kalitemiz, esnekliğimiz ve güvenilirliğimizle öne çıkıyoruz. Yenilikçi malzeme geliştirme ve birinci sınıf servis olmazsa olmazlarımızdır. Yapı parçalarımız tüm dünyada 40 sektörde zorlu koşullarda her gün kullanılmaktadır – ekonomik ve güvenli.

 3. JADOT CASTINGS AND CONSULTING SPRL

  Belçika

  Verified by europages badge

  Müşterilerine özel çelikten üretilmiş dökme malzemeler ve özel döküm ürünler sunan tecrübeli bir tedarikçidir. 50 yılı aşan deneyimimizle mekanik sorunlar ve şoklara, yıpranmaya, yüksek sıcaklıklara ve kimyasal korozyona dayanıklılık konusundaki talepleriniz için çözümler öneriyoruz. JADOT Castings dökme ve fırınlanmış malzemeler konusunda tedarikçinizdir. Her çeşit döküm malzeme, çelikler, Nikel, Krom ve Kobalt alaşımları mevcuttur.

 4. LBI

  Fransa

  Verified by europages badge

  LBI (Les Bronzes d’Industrie) santrifüjlemeyle kalıplama uygulayan bir dökümhanedir. Kurum bünyesinde hazırlanmış alaşımları 80 mm ile 5000 arasında çaplarda ve 20 tona varan ağırlıklarda kalıba dökme kapasitesine sahibiz. Kullanılan malzeme kataloğumuzda bakırlı alaşımlar, paslanmaz veya özel çelikler ile alüminyum yer almaktadır. Santrifüjleme ile kalıba döküm tekniği uygulayarak yuvarlak parçalar (burçlar, halkalar, borular ve kovanlar) üretiyor ve işliyoruz. Parçaları yarı işlenmiş ve tam işlenmiş olarak teslim ediyoruz.

 5. ALBAYRAK FOUNDRY AND METAL INDUSTRY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ALBAYRAK FOUNDRY AND METAL INDUSTRY, yılında kurulan ve Dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, Metal mamuller, metal ergimesi, fona kaydırılmış üçüncü şahıs hesapları, pik döküm, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, paslanmaz çelik füzyonu, Metal mamuller, Alüminyum serbest döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FONDERIE PENA

  Fransa

  Verified by europages badge

  FONDERIE PENA, yılında kurulan ve Dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, Özel çelikler, hafif alaşım dökümevleri, demir içermeyen malzemeden kalıplar, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, kum kalıba döküm, Ön yükleme yayları, ahşap model modelleme, bronz dökümhanesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mérignac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. AICS BUSINESS SOLUTIONS CELIK SANAYI VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  AICS BUSINESS SOLUTIONS CELIK SANAYI VE TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Dişliler, balmumu eritme tekniğiyle mikrofüzyon, alüminyum akıtma, ısıl işlemler, kum kalıba döküm, Lazer kesimi, matriste dövme ile şekillendirme çelikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. PINCZOLITSCH GES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  PINCZOLITSCH GES.M.B.H., yılında kurulan ve Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Großhöflein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. STADLER STAHLGUSS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  STADLER STAHLGUSS AG, yılında kurulan ve Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Biel, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. BÖHMER GUSSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BÖHMER GUSSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Witten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. I.C.I. SRL - INVESTMENT CASTING

  İtalya

  Ici srl INVESTMENT CASTING, Turin Bölgesinde Leini kentinde bulunan hassas döküm işleri yapan bir dökümhanedir, ayrıca şirket 1980 yılından bu yana çelik üzerine işlemler alanında faaliyet göstermektedir, üretim kapasitesi ne kadar çeşitli olursa olsun tüm talepleri başarıyla yerine getirebilecek niteliktedir. Kuruluşun temel faaliyet konuları: mum kalıpla parça dökümü ve onların standart montajı, seramik kalıplama, mikrofüzyon ile kalıplama, çapak giderme, finisyon işlemleri ve kalite kontrolü.

 2. IRAZINC SL

  İspanya

  Yakınlarda kurulmuş bir şirket olan IRAZINC, S.L. köklerini eski bir şirket olan Fundiciones Irazu'dan almaktadır. Bu olgu bizi koruyucu çinko anot ve katot üretimi konusunda pazarda yılların deneyiminin verdiği güçle faaliyet gösteren bir kuruluş yapmaktadır. Merkez ofisimiz Biscaye bölgesinde Erandio'da yer almaktadır ve katodik korumaya yönelik çinko anotların üretilmesi alanında uzmanlaşmış bulunmaktayız.

 1. SOBOWIDZ STEEL FOUNDRY STAHLGIESSEREI ODLEWNIA STALIWA , ZELIWA I METALI KOLOROWYCH - FILIA

  Polanya

  SOBOWIDZ STEEL FOUNDRY STAHLGIESSEREI ODLEWNIA STALIWA , ZELIWA I METALI KOLOROWYCH - FILIA, yılında kurulan ve Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biyokütle yakıtlı kazanlar, Dökme demir alaşımı, demir içermeyen alaşım halkalar, ısıya dayanıklı çelik ve dökümler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdansk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. ACIERIE ET FONDERIE DE LA HAUTE SAMBRE SA - VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Almanya

  ACIERIE ET FONDERIE DE LA HAUTE SAMBRE SA - VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SOCIETE DE TRADING METALLURGIQUE IMPORT EXPORT

  Fransa

  SOCIETE DE TRADING METALLURGIQUE IMPORT EXPORT, yılında kurulan ve Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, beton santralleri, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, Kaldırım taşı makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, CINTRE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. FONDERIA AUGUSTA S.R.L.

  İtalya

  FONDERIA AUGUSTA S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Dökme çelik, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, Dökme çelik, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Costa Di Mezzate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FONDERIE GIROUD INDUSTRIE

  Fransa

  FONDERIE GIROUD INDUSTRIE, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, basınçlı dökme döküm ürünleri, hassas döküm işleri, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barraux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. ACTECH GMBH

  Almanya

  ACTECH GMBH, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, prototipler, endüstriyel prototipler, hızlı prototip yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freiberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SOBOWIDZ STEEL FOUNDRY STAHLGIESSEREI ODLEWNIA STALIWA , ZELIWA I METALI KOLOROWYCH - FILIA

  Polanya

  SOBOWIDZ STEEL FOUNDRY STAHLGIESSEREI ODLEWNIA STALIWA , ZELIWA I METALI KOLOROWYCH - FILIA, yılında kurulan ve Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biyomas gazlı otomatik endüstriyel kazanlar, biyokütle yakıtlı kazanlar, Dökme demir alaşımı, demir içermeyen alaşım halkalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdansk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. FCMD GMBH

  Almanya

  FCMD GMBH, yılında kurulan ve Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hattingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FONDERIES DE SOUGLAND

  Fransa

  FONDERIES DE SOUGLAND, yılında kurulan ve Ham ve özel dökme demirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çelik, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, Dökme demir alaşımı, Dökme çelik, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, özel sac yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Michel, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TASKMETAL METALLURGY AND ENGINEERING

  Türkiye

  TASKMETAL METALLURGY AND ENGINEERING, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, resme göre özel işleme, Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler, Çelik ve metallerin yüksek hassasiyetle işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. FCM STEEL INDUSTRY CO.

  Türkiye

  FCM STEEL INDUSTRY CO., yılında kurulan ve Dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, paslanmaz çelik füzyonu, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. KUHN SPECIAL STEEL

  Almanya

  KUHN SPECIAL STEEL, yılında kurulan ve Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Santrifüjlü kalıp dökme, özel alaşımlı çelikler, süperdubleks çelikler, Metaller - İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Radevormwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GROUP METALLURGY & ENGINEERING LTD.

  Türkiye

  GROUP METALLURGY & ENGINEERING LTD., yılında kurulan ve Dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, santrifüj döküm, matriste dövme ile şekillendirme çelikleri, kum kalıba döküm, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. INOX NAPARRA, S.A.

  İspanya

  INOX NAPARRA, S.A., yılında kurulan ve Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. süper alaşımlar, santrifüj döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Etxarri-Aranatz, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. ISIK CELIK DOKUM LTD

  Türkiye

  ISIK CELIK DOKUM LTD, yılında kurulan ve Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. ETS G FALSIMAGNE

  Fransa

  ETS G FALSIMAGNE, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, Bakır ve alaşımlar, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, Bakır ve alaşımlar, Metal parçalarda tamamlayıcı işlemler, Metal alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Woignarue, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. WOIT

  Belçika

  WOIT, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, kokil kalıpta döküm, Çelik ve metaller - Makinede işleme, hassas döküm işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herstal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. FONDESAL S.A.

  İspanya

  FONDESAL S.A., yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, özel alaşımlar, Özel ve yüksek - sınıf dökme çelik, Paslanmaz çelik döküm parça çapak temizlemesi, Kumlu Dökümhane sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rubi (barcelona), İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz