• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ünite ısıtıcıları

Sonuçlar

Ünite ısıtıcıları - Ithalat/Ihracat

 1. DOLL WÄRMETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DOLL WÄRMETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mössingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHWANK GES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SCHWANK GES.M.B.H., yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. FACO SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  FACO SPA, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru havalı soğutucular, Elektrik üretim birimleri, kanatlı borulu ısı eşanjörleri, aerotherm, Kuru havalı soğutucular, Elektrik üretim birimleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varallo Pombia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ALLSTAR

  Türkiye

  Allstar Radyatör, 2000’li yılların başında sektörde marka oluşturmuş bir çok önemli firmanın tasarım ve uygun bölümlerinde yöneticilik yapan Makine Mühendisi Ramazan Ordukuzgun tarafından kurulmuştur. Firmamız, Alüminyum radyatör sektörüne girmeden önce yaklaşık bir senelik bir araştırma neticesinde radyatörde yaşanılan sıkıntıları tahlil etmiş, buna göre gerekli çözümler üretmiştir. Bu aşamada İTÜ ve YTÜ üniversitelerinden ısı bölümü profesörleri ve ayrıca alüminyum konusunda tecrübeli metalürji uzmanları ile yapılan ortak çalışmalar neticesinde Allstar alüminyum radyatör ortaya çıkmıştır. Firmamız 2001 yılı itibari ile konusunda deneyimli kadrosuyla aktif üretim hayatına başlamıştır. Tamamen Starmars Mühendislik ve Isıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi patenti altında Allstar Alüminyum radyatör imal edilmektedir. Şirketimiz ar-ge laboratuarlarımızda yeni modeller ve yeni ürünler tasarlamaya devam etmektedir.

 5. NOKTA DIZAYN

  Türkiye

  NOKTA DIZAYN, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. süpermarket tasarımı, soğuk odalar, soğutma sistemleri, hipermarket raflarının montajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AS - MIETSERVICE

  Almanya

  AS - MIETSERVICE, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Waigandshain, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TOGGO ENERGY NATUREL GAS HEATER SYSTEMS

  Türkiye

  TOGGO ENERGY NATUREL GAS HEATER SYSTEMS, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gaz yakıtlı kaloriferler, ısıtıcılı fanlar, termo ısıtıcılar, gazlı kalorifer radyatörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. BRINK CLIMATE SYSTEMS DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  BRINK CLIMATE SYSTEMS DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ahaus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LIANYUNGANG INPU QUARTZ CO., LTD

  Çin

  LIANYUNGANG INPU QUARTZ CO., LTD, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lianyungang, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. MARK BELGIUM

  Belçika

  MARK BELGIUM, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. havalandırma tesisatı, binalar için klimalar, termostatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kapellen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. MULTICALOR

  Belçika

  MULTICALOR, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava ısıtma sistemleri, hava ısıtma cihazları, hava boru hattı yerleştirme, alüminyum ızgaralar, termostatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mechelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. GOTON TECH CO LTD

  Çin

  GOTON TECH CO LTD, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kızılötesi ısınma cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xuzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. C.D.H. INDUSTRIES

  Belçika

  C.D.H. INDUSTRIES, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pompalı ısıtma, ısı pompaları, hava kurutucular, endüstriyel ve sivil hava kurutucularının kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hasselt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. AIRCALO

  Fransa

  AIRCALO, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Ünite ısıtıcıları, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, hava jeneratörleri, Ünite ısıtıcıları, ventılo-convecteur sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-médard-en-jalles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PROFAIR

  Beyaz Rusya

  PROFAIR, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Mozir, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 4. ORTEGO TECHNIK GMBH

  Almanya

  ORTEGO TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cottbus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SCANDIAOVNEN A/S

  Danimarka

  SCANDIAOVNEN A/S, yılında kurulan ve Sıcak hava jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ünite ısıtıcıları, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel ısıtıcılar, Endüstriyel kazanlar, Ünite ısıtıcıları, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel ısıtıcılar, Endüstriyel kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alleroed, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 6. ALPIX UKRAINE

  Ukrayna

  ALPIX UKRAINE, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel havalandırma sistemleri, ısıtma ve iklimlendirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. SIRAKOV S LTD

  Bulgaristan

  SIRAKOV S LTD, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. su ısıtıcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 8. LABIT A.S.

  Çek Cum.

  LABIT A.S., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Isı rejeneratörleri, Ünite ısıtıcıları, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Isı rejeneratörleri, Ünite ısıtıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vrchlabí, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. CHUN TAI ELECTRIC CO., LTD

  Tayvan R.O.C.

  CHUN TAI ELECTRIC CO., LTD, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. termo ısıtıcılar, ibrik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taipei, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 2. KINMOO GROUP LIMITED

  Çin

  KINMOO GROUP LIMITED, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrikli ısıtma cihazları, Ocaklar/fırınlar ve elektrikli bacalar/şömineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhongshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. ELMEC HEATERS AND CONTROLLERS

  Hindistan

  ELMEC HEATERS AND CONTROLLERS, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel rezistanslar, termostatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, CHENNAI, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 4. FLOGA EE

  Yunanistan

  FLOGA EE, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kazanlar için sökülebilir parçalar, müstakil ısınma tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Basilika Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. CHP BELEIRKOM

  Beyaz Rusya

  CHP BELEIRKOM, yılında kurulan ve Ünite ısıtıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. ev için klima cihazları, aerotherm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 6. REICHEL-HEIZUNG GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  REICHEL-HEIZUNG GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları, Ünite ısıtıcıları, Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları, Ünite ısıtıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pulheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GENCO S.R.L.

  İtalya

  GENCO S.R.L., yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ünite ısıtıcıları, endüstriyel kullanım için ısı geri kazanımlı hava ısıtma cihazları, Ünite ısıtıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vicenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. NEATAFAN LIMITED

  Birleşik Krallık

  NEATAFAN LIMITED, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Ünite ısıtıcıları, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Ünite ısıtıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Southampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. C.I.T.A.E ITALIA S.R.L.

  İtalya

  C.I.T.A.E ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Rezistans sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ünite ısıtıcıları, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Ünite ısıtıcıları, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. ELECTROTEL S.A.

  Romanya

  ELECTROTEL S.A., yılında kurulan ve Konserve kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kitaplıklar ve raflar, Ünite ısıtıcıları, Kitaplıklar ve raflar, Ünite ısıtıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alexandria, Romanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz