• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar

Sonuçlar

Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. ENSILITEC GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ENSILITEC GMBH, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. FSB-POWER

  Almanya

  Verified by europages badge

  FSB-POWER, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wörnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FS-NOTSTROMSERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FS-NOTSTROMSERVICE GMBH, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Werder (havel) Ot Glindow, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MAGPULS STROMVERSORGUNGS SYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MAGPULS STROMVERSORGUNGS SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sinzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. G+E GETEC HOLDING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  G+E GETEC HOLDING GMBH, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Magdeburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TDK-LAMBDA GERMANY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TDK-LAMBDA GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Achern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GEKAKONUS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEKAKONUS GMBH, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eggenstein-Leopoldshafen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BASETECH BATTERIE SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BASETECH BATTERIE SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BFI RISTRA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BFI RISTRA GMBH, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Halle (westfalen), Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. COGENGREEN

  Belçika

  Congengreen mikro ısı ve elektrik ortak üretimi ve mini ısı ve elektrik ortak üretimi üniteleri üretir : bitkisel yağ, biyodizel, doğalgaz ve mazot... Kuruluşu yapacaklara müşterilerine bu üniteleri entegre etmelerine yardımcı oluyoruz. Neden Cogengreen'i seçmelisiniz ? - Projenizin randımanını inceleyen ve ihtiyaçlarınıza uygun teknik çözüm ve finansal formül sunan bir ekip. - Yenilikçi çözümler: Mühendislerimiz taleplerinizi daha iyi yanıtlamak için durmadan ürün tasarlar, geliştirir ve iyileştirir. Partnerlerimizin yaratıcılığı ve deneyimi hizmetinizdedir. - kaliteli bir ürün - Atölyelerimizde üretim de dahil olmak üzere tasarımdan kuruluma, çalışma yöntemlerimiz ve kalite standartlarımız güvenilir ve sağlam bir ürün garanti eder.

 1. AHENK ENGINEERING

  Türkiye

  Well trained and experienced team who is specialized in natural gas, biogas, oil and water systems together with power supply solutions, energy engineering and construction Integrated oil & gas engineering solutions for upstream and downstream projects, manufacturing skid solutions as well as process equipment Offering the highest quality work: from engineering, fabrication to commissioning and O&M. Providing optimum solutions to our customers in terms of both efficiency and cost. Informing customers about products and systems with our experience and engineering knowledge As a solution partner company that provides sustainable and rational solutions to fulfill the needs of our customers

 2. AKABE TRAFO

  Türkiye

  Our company, Akabe trafo/transformer & energy, has established in 2006 in Sanlıurfa Turkey. We are manufacturing fin walls, complete tanks, covers, cable boxes and expansion tanks for distribution transformer. Till to day, our company has grown in energy aspect. Today, we are operation in factory of 4.000m² in a land of 10.000m² in industrial zone in sanlıurfa city. We are ıso 9001 : 2015, ıso 14000 : 2015 and ohsas 1800 1 certified since 2006. Upon your request our all certificas will be submitted.

 1. AKTIF MÜHENDISLIK DIS TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Aktif Mühendislik (AMDT) 1996 yılında Ölçme, Koruma ve Enerji Kalitesi alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. AMDT 45 çalışanı ve 2200 m2 yönetim binası ile İstanbul'da yer almaktadır. AMDT kuruluşundan beri enerji sektörüne yüksek kaliteli ölçüm cihaz ve sistemleri, koruma cihaz ve sistemleri ile enerji tasarrufu ve maliyet analizi konularında yüksek kaliteli mühendislik hizmeti sağlamaktadır. AMDT 15 yılı aşkın tecrübesi, yurtiçi ve yurtdışı referansları ile müşterilerine özel ve standart çözümler üretmektedir.

 2. E.M.U

  Türkiye

  An entirely Argentine company created in 1956, a specially engaged to design, fabrication and eraction of heavy epuipment Api storge tanks, pressure vessels in general and process equipmet such as free water knock-outs, heaters, furnaces, gas-oil seperators, heat exshangers, towers, recovery boilers, pipes and industrial plant. Since its creation, EMU has participated in important projects for several industries, such as petrochemical, oil (up-stream), refineries (down-stream); cellulosic, siderurigical, energy, food and nuclear.

 3. ALTAY PROJE DAN. MUH. MAK. TES. INS. SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Firmamız, 2002 yılında Çorlu’da şahıs şirketi olarak çalışmalarına başlayıp, 2004 yılında kurumsallaşmasını tamamlayarak limited şirket olmuştur.Altay Mühendislik olarak; Gaz Sistemleri, RMS İstasyonları, Isıtma - Soğutma Sistemleri, Yangınla Mücadele Sistemleri, Mekanik Tesisat ve Kartuşlu Çelik Doğalgaz Filtresi İmalatı alanlarında tüm Trakya Bölgesi’nde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.İmalat alanında sahip olduğumuz TS 11672 <TSE> belgesi ile Türkiye çapında, yerel doğalgaz dağıtım firmaları ve BOTAŞ teknik standartlarına uygun RMS-A, RMS-B ve RMS-C tip doğalgaz basınç düzenleme ve ölçüm istasyonları ile bölge reglaj istasyonları imal etmekteyiz. Bu özelliğimiz ile Trakya Bölgesindeki tek istasyon imalatçısı firma konumundayız.Şirketimiz konularında uzman 7 mühendis yönetiminde, genç ve dinamik kadrosuyla fark yaratmaktadır. Projelerimizi rakiplerimize oranla teknik olarak daha verimli planlayabilmekte ve iş takibini daha kontrollü yönetebilmekteyiz. Ayrıca sanayi projelerinde iş teslim sürelerini asgariye indirip, hizmet kalitesinde müşteri memnuniyetini garanti etmekteyiz..Her durumda müşteri memnuniyetini hedefleyen yönetimimizle, teknik ve ekonomik ihtiyaçlarınız doğrultusunda projeler oluşturup anahtar teslim olarak sizlere sunmaktayız. Üretilen proje bazlı çözümlerde mevcut yapının ve müşteri isteklerinin doğru belirlenmesi, uluslararası ve yerel standartlara uyumluluk, öncelikli mekanik mühendislik perspektifi ile mükemmelliği hedeflemekteyiz.

 4. JOASSIN - DAVIDTS

  Belçika

  Özel şahıslar, endüstriyel tesisler ve üçüncü şahıslar adına enerji tasarrufu bağlantılı ısıtma sistemleri tasarım ve montaj çalışmaları (yoğunlaştırıcı kazan, yerden veya duvardan ısıtma), fotovoltaik paneller ve ısı panelleri montajı, ısı pompaları, havalandırma, sıhhi tesisat ve iklimlendirme sistemleri. Formül ne olursa olsun, teknisyenlerimiz tesisin ilk çalıştırılışını ve ayarlarını, ayrıca satış sonrası servisini ve bakımını üstleniyorlar.

 5. ENEFIT TECHNOLOGY INDUSTRIES LTD.

  Estonya

  Enefit Technology Industries Ltd. - Enefit Mühendislik enerji üretimi ve endüstriyel cihazlar. Metal donanımlar ve çelik yapı imalatı, konveyör sistemleri ve donanımlarının imalatı, kaynak işlemleri, montaj ve inşaatı. Yüzey işlemleri, boyama, ısıl işlem. Metal malzemelerin ve kaynaklı bağlantıların muayene ve test işlemleri. Kaynakçılara sertifika verilmesi. Elektrik ve otomasyon tesislerinin montajı.

 6. ANYTHERM AG

  İsviçre

  ANYTHERM AG, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isı rejeneratörleri, Isı rejeneratörleri, Hava/hava eşanjörleri, Isı toplayıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uerikon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. MONTAJES INDUSTRIALES EOS, S. A.

  İspanya

  MONTAJES INDUSTRIALES EOS, S. A., yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. sistem hizmeti, supap bakımı, petrol rafinerileri çin tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torrejon De Ardoz, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. WAGENHOFER ERNEUERBARE ENERGIEN GMBH

  Avusturya

  WAGENHOFER ERNEUERBARE ENERGIEN GMBH, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. KBD ENGINEERING GMBH

  Almanya

  KBD ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ENERGY RENT AS

  Norveç

  ENERGY RENT AS, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Klepp Stasjon, Norveç 'de bulunmaktadır.

 3. SMINDUSTRIE

  Fransa

  SMINDUSTRIE, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Neuilly-Sur-Marne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. TEK TRANSFORMER

  Türkiye

  TEK TRANSFORMER, yılında kurulan ve Elektrikli transformatörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik iletme ekipmanları, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, üç fazlı transformatörler, elektrik transformatörleri, Elektrik iletme ekipmanları, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. EDP - GESTÃO DA PRODUÇÃO DE ENERGIA S.A.

  Portekiz

  EDP - GESTÃO DA PRODUÇÃO DE ENERGIA S.A., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Elektrik üretimi, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Elektrik üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. EIFFAGE ÉNERGIE THERMIE

  Fransa

  EIFFAGE ÉNERGIE THERMIE, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. enerji performansı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toulouse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. GREEN FROG GENOVATE LTD

  Birleşik Krallık

  GREEN FROG GENOVATE LTD, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leeds, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. ADENE - AGÊNCIA PARA A ENERGIA

  Portekiz

  ADENE - AGÊNCIA PARA A ENERGIA, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Algés, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. YES ENERGY SRL

  İtalya

  YES ENERGY SRL, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. R&R SYSTEMS

  Hollanda

  R&R SYSTEMS, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Enerji tasarrufu - Danışmanlık, Enerji - yenilenebilir, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Enerji tasarrufu - Danışmanlık, Enerji - yenilenebilir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gemert, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

409 Şirketler