• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şampanya tipi köpüklü şaraplar

Sonuçlar

Şampanya tipi köpüklü şaraplar - Ithalat/Ihracat

 1. CASALE FALCHINI

  İtalya

  Verified by europages badge

  San Gimignano'dan yalnızca bir kilometre uzaklıkta olan Casale Falchini şarap ve sızma zeytinyağı üretimi için bağların yer aldığı 40 hektarlık bir alan üzerinde yer alır. Bölgeye ismini veren tarihi Casale, tepe üzerinde stratejik konumu sayesinde, hala onu çevreleyen toprakların zenginliğinden faydalanabilen, bir manastır olarak kullanılıyordu.

 2. HÄNNSL AM ORT - WEINGUT

  İtalya

  Verified by europages badge

  HÄNNSL AM ORT - WEINGUT, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şampanya tipi köpüklü şaraplar, Şaraplar - Trentino Alto Adige, şarapçılık firmaları, şarap üretimi, Şampanya tipi köpüklü şaraplar, Şaraplar - Trentino Alto Adige, köpüklü şaraplar, bağcılık, tarım işletmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MINSK SPARKLING WINES FACTORY OJSC

  Beyaz Rusya

  "Minsk köpüklü şarap tesisi" Beyaz Rusya'daki şarap endüstrisinin amiral gemisi ve CIS içindeki benzer şirketler arasındaki en iyisi olarak görülmektedir. Şirket yüksek kaliteli şampanya, köpüklü şarap üretmekte ve en karmaşık köpüklü şarap üretiminde uzmanlığa ulaşmış faaliyetiyle Beyaz Rusya Cumhuriyetindeki tek tesis durumundadır. Minsk şarap üreticileri sadece yüksek kaliteli hammaddeler kullanarak klasik şarap üretim geleneklerini korumaktadırlar.

 4. MICHELE CHIARLO S.R.L. AZIENDA VITIVINICOLA

  İtalya

  MICHELE CHIARLO S.R.L. AZIENDA VITIVINICOLA, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şampanya tipi köpüklü şaraplar, şarapçılık firmaları, Şampanya tipi köpüklü şaraplar, şarap üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calamandrana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CA'VITTORIA

  İtalya

  CA'VITTORIA, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Veneto, prosecco, Şaraplar - Veneto, şarap degustasyou sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Conegliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NOVA CATERING

  Bulgaristan

  NOVA CATERING, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. GOLD-DELIKATESSEN GMBH

  İsviçre

  GOLD-DELIKATESSEN GMBH, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Deitingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. BOSQUEDILHOS & RAMODILHERAS LDA

  Portekiz

  BOSQUEDILHOS & RAMODILHERAS LDA, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şampanya tipi köpüklü şaraplar, Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcarena, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. CAVE DE TURCKHEIM

  Fransa

  CAVE DE TURCKHEIM, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Alsace, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Alsace, kişiye özel kartlar, gri pınot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Turckheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SEBASTIAAN WIJNIMPORT

  Hollanda

  SEBASTIAAN WIJNIMPORT, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Houten, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. SKYFALL

  İspanya

  SKYFALL, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sant Sadurní D'anoia, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. MAISON ARCA FRIN

  Fransa

  MAISON ARCA FRIN, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kiler eşyaları, saklama için mahzen düzenlemesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Jacques De La Lande, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. VINIREGI SRL

  Belçika

  VINIREGI SRL, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hidrolik acil müdahale sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Auderghem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SIMEB

  Fransa

  SIMEB, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, BEZIERS Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BRUUT CHAMPAGNE

  Hollanda

  BRUUT CHAMPAGNE, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. pasta firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Voorburg, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. SCA CAVES DES VIGNERONS DE ST PAULET

  Fransa

  SCA CAVES DES VIGNERONS DE ST PAULET, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Paulet De Caisson, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PLOYEZ-JACQUEMART

  Fransa

  PLOYEZ-JACQUEMART, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ludes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CAVE COOPERATIVE VITICOLE

  Fransa

  CAVE COOPERATIVE VITICOLE, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valvigneres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. COOP LES COTEAUX DU LANDION

  Fransa

  COOP LES COTEAUX DU LANDION, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meurville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. LES VIGNERONS DE PELISSANNE

  Fransa

  LES VIGNERONS DE PELISSANNE, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pelissanne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. GRAPE A S

  Estonya

  GRAPE A S, yılında kurulan ve Kuvvetlendirilmiş şarap sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şampanya tipi köpüklü şaraplar, Likörler ve sert içkiler, Şampanya tipi köpüklü şaraplar, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harjumaa, Estonya 'de bulunmaktadır.

 2. CAVA SOLÀ RAVENTÓS

  İspanya

  CAVA SOLÀ RAVENTÓS, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sant Sadurni D´anoia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. OENO PREST

  Fransa

  OENO PREST, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coursan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SCA DES VIGNERONS SOMMIEROIS

  Fransa

  SCA DES VIGNERONS SOMMIEROIS, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sommieres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. COOPE VINICOLE DU LUC CAVE DES VIGNERONS DU LUC

  Fransa

  COOPE VINICOLE DU LUC CAVE DES VIGNERONS DU LUC, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Luc, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CAVE COOPERATIVE AGRICOLE DE SAINT-PANTALEON

  Fransa

  CAVE COOPERATIVE AGRICOLE DE SAINT-PANTALEON, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Pantaleon Les Vignes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CAVE COOP AGRIC VINIFITERROIRS VERTIGE

  Fransa

  CAVE COOP AGRIC VINIFITERROIRS VERTIGE, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Talairan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SCV FONTAILLADE

  Fransa

  SCV FONTAILLADE, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brue Auriac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. LES VIGNERONS DE GRANET SCA

  Fransa

  LES VIGNERONS DE GRANET SCA, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aix En Provence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. WEIN- UND SEKTKELLEREIEN JAKOB GERHARDT NIERSTEINER SCHLOSSKELLLEREIEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  WEIN- UND SEKTKELLEREIEN JAKOB GERHARDT NIERSTEINER SCHLOSSKELLLEREIEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şampanya tipi köpüklü şaraplar, Likörler ve sert içkiler, Şampanya tipi köpüklü şaraplar, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nierstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz