• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şampanya ve köpüklü şaraplar

Sonuçlar

Şampanya ve köpüklü şaraplar - Ithalat/Ihracat

 1. SARL FOINON V SÉLECTION

  Fransa

  Verified by europages badge

  Fleury-le-Rivière'de bulunan SARL FOINON V SELECTION, şampanya üretiminde uzmanlaşmıştır. Fransız şampanyası ticareti. Alkol kullanımı sağlığınız için tehlikelidir - Kararında tüketin.

 2. E.H.W. WORLDWIDE

  Hollanda

  Verified by europages badge

  E.H.W. Worldwide, 2011 yılında Kıbrıs'ta kurulan şirket, kaliteli ürünleri olağanüstü fiyatlarla tedarik etme ve dağıtma konusunda küresel bir güçtür. "En iyi fiyata kaliteli ürün" taahhüdümüz, yıl boyunca erişilebilirliğimizi yönlendirmektedir. Birinci sınıf tedarikçileri titizlikle seçerek müşterilerimize yalnızca en iyi ürünlerin ulaşmasını sağlıyoruz. Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Asya ve Amerika'yı kapsayan bu ürün yelpazesinde Şili, Uruguay, Güney Afrika gibi önde gelen kaynaklardan doğrudan ithalat yapıyoruz. Yakın zamanda Almanya'da gerçekleştirdiğimiz genişlemeyle, farklı pazarlara ustalıkla hizmet veriyor ve kalıcı ortaklıkları teşvik ediyoruz. Güney Afrika'da açacağımız lojistik merkezimiz stratejik büyümemizin bir örneğidir. Kendini işine adamış ekibimizden güç alan E.H.W. Worldwide, bir müşteri deneyimi sunarak pazar lideri olarak büyüyor. E.H.W. Worldwide'da misyonumuz, adanmışlığımızın bir kanıtı olarak duruyor. Müşterilerimize, beklentileri aşan ürünlerin tedariki, tedariği ve dağıtımı ile işaretlenmiş üstün bir deneyim sunmak için çalışıyoruz. Sınırları aşarken ve sektörleri geçerken, bizimle olan her iş etkileşimini benzersiz kalite ve değerle dolu unutulmaz bir yolculuk haline getirmeye kararlıyız.

 3. DRINK SHOP ONLINE

  İtalya

  Verified by europages badge

  DRINK SHOP ONLINE, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. İçecek ithalat - ihracatı, Bira, Doğal mineralli sular, Şampanya ve köpüklü şaraplar, likörler, sanatsal biralar, İçecek ithalat - ihracatı, içecekler, Bira sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AG VINS

  Fransa

  Verified by europages badge

  AG VINS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Köpüklü şaraplar, Şaraplar - Bordeaux, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Şaraplar - İtalya, toptan şarap, fransız şarabı, Şaraplar - Bordeaux, Köpüklü şaraplar, Şaraplar - Bordeaux sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bordeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CHAMPAGNE HERMIONE QUEEN

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHAMPAGNE HERMIONE QUEEN, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecekler, şampanya, Roze prestijli bağbozumu şampanya, gıdalar / içecekler – toptan ve perakende , İçecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roche La Moliere, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VILLA DES ROIS

  Fransa

  Villa des Rois (Kralların Villası) Paris'in 4üncü bölgesinde konumlanmış olan ve yüksek kaliteli ve olağandışı şampanyaların üretimi ve ticareti alanında uzmanlaşmış bir kuruluştur. Şampanya yöresinin tipik üzüm türlerinin birleşmesinden doğmuş olan ve kendilerini kolayca kabul ettiren ve tüm potansiyelini açığa çıkarabilen şampanyalarımız Villa Des Rois olan kurumsal adımızı stil ve zarafetle temsil etmektedir. Ürünlerimiz: Şampanya Le Ponte Blanc - Şampanya Guy L'Orfèvre. Görevimiz: Yüksek kaliteli, enfes ve damaklarda şenlik yaratan hazine değerinde İtalyan şaraplardan seçilmiş bir katalog hazırlamak ve onların promosyonlarını sağlamak.

 2. BAUCHET PERE ET FILS

  Fransa

  Ekinci, bağ kütüğünden kadehine kadar simgesel şarap üreticisi, tek bir imza. Yerimizi ziyaret ettiğiniz sırada tadacağınız kaliteli şarapların cazibesine dayanamayacaksınız. Marne üzüm bağlarına sadece Chardonnay (beyaz üzüm) ve bir kısmına da Pinot Noir (siyah üzüm) cinsleri ekilmiştir. Doğu yamaçlarına özellikle ve sadece Pinot Noir türü üzümler ekilmiştir. 3 kuşaktan bu yana BAUCHET ailesi bu sanatla geleneksel yöntemlerden ayrılmadan uğraşmaktadır.

 3. GUSSTO

  Türkiye

  Şarap ve Şampanya Üretimi yapan Firmamız Diğer ülkelere Satı yapmak istemektedir.

 4. VINIVERDE - PROMOÇÃO E COMÉRCIO DE VINHOS VERDES, S.A

  Portekiz

  VINIVERDE - PROMOÇÃO E COMÉRCIO DE VINHOS VERDES, S.A, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şampanya ve köpüklü şaraplar, Şaraplar - Portekiz, kırmızı şaraplar, Şampanya ve köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponte Da Barca, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. NUTRAMED SRL

  İtalya

  NUTRAMED SRL, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Monsano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PRESTIGE GROUP LTD

  Ukrayna

  PRESTIGE GROUP LTD, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. CAVAS VÍA DE LA PLATA

  İspanya

  CAVAS VÍA DE LA PLATA, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap mahzeni, el emeğine dayalı damıtım, Kavas, şampanya mahzeni işletmeciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almendralejo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. CHAMP SVP

  Fransa

  CHAMP SVP, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Roze prestijli bağbozumu şampanya, siyah pınot şampanyası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, PARIS, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ADR MARKETING

  İtalya

  ADR MARKETING, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. kahve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villaricca Na, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CHAMPAGNE CLAUDE PERRARD

  Fransa

  CHAMPAGNE CLAUDE PERRARD, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap üreticileri, şampanya, üzüm yetiştiricisi, Chardonnay sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rouvres Les Vignes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MELBA GASTRONOMIE

  Fransa

  MELBA GASTRONOMIE, yılında kurulan ve Özel tadımlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Likörler ve sert içkiler, Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Şampanya ve köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, la Trinité, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DUCA DI CAPUA

  İtalya

  DUCA DI CAPUA, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Villafranca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CHAMPAGNE VEUVE MAURICE LEPITRE

  Fransa

  CHAMPAGNE VEUVE MAURICE LEPITRE, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap üreticileri, yağ pompaları, örnekleme, Kurumsal hediyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rilly La Montagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CGM VINS

  Fransa

  CGM VINS, yılında kurulan ve İçecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şampanya ve köpüklü şaraplar, fransız şarabı, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şampanya ve köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Savin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CARPE DIEM

  Belçika

  CARPE DIEM, yılında kurulan ve Lokantalar, hazır yemek servisleri ve evlere servis sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Özel tadımlıklar, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Özel tadımlıklar, Şampanya ve köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tongeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. VRANKEN-POMMERY MONOPOLE

  Fransa

  VRANKEN-POMMERY MONOPOLE, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şampanya, roze şarap, Şaraplar - Porto, 1. Bağ Şampanya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reims, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MURGANHEIRA / SOCIEDADE AGRICOLA E COMERCIAL DO VAROSA, S.A.

  Portekiz

  MURGANHEIRA / SOCIEDADE AGRICOLA E COMERCIAL DO VAROSA, S.A., yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şampanya ve köpüklü şaraplar, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Şaraplar - Portekiz, bira köpüğümousseux sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sao Mamede De Infesta, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. VINICOM - COMÉRCIO E DISTRIBUIÇÃO DE BEBIDAS LDA.

  Portekiz

  VINICOM - COMÉRCIO E DISTRIBUIÇÃO DE BEBIDAS LDA., yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şampanya ve köpüklü şaraplar, Şaraplar - Portekiz, Şampanya ve köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Linhó, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. GARCIAS GOURMET, LDA

  Portekiz

  GARCIAS GOURMET, LDA, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şampanya ve köpüklü şaraplar, beyaz moscato, Şampanya ve köpüklü şaraplar, ispirtolu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcochete, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. SA.BA. SRL

  İtalya

  SA.BA. SRL, yılında kurulan ve Mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şampanya ve köpüklü şaraplar, içecekler, biralar, Şampanya ve köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Livorno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. VILLA FATTORIA

  Hollanda

  VILLA FATTORIA, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, De Meern, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. CHAMPAGNE BOULACHIN-CHAPUT

  Fransa

  CHAMPAGNE BOULACHIN-CHAPUT, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şampanya, Pembe şampanya, 1. Bağ Şampanya, siyah pınot şampanyası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arrentieres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. TERRE DI GIURFO

  İtalya

  TERRE DI GIURFO, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Licodia Eubea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. CAVES KRIER FRERES REMICH

  Lüksemburg

  CAVES KRIER FRERES REMICH, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, Şaraplar, kişiye özel kartlar, üzüm suyu, pınot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remich, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 10. CHAMPAGNE GERMAR BRETON

  Fransa

  CHAMPAGNE GERMAR BRETON, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pembe şampanya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colombe La Fosse, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz