• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şantiyeler - ekipmanlar

Sonuçlar

Şantiyeler - ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. VINCE COMPANY

  Fransa

  Verified by europages badge

  2022'de kurulan Vince Company, Toulouse merkezli uluslararası bir ticaret acentesidir. Çeşitli toptan ürün tedarikçilerimizle sizin için pazarlık yapıyoruz. Biz esas olarak kendilerine mal tedarik etmek isteyen ticaret profesyonelleriyle çalışıyoruz. Ayrıca, büyük miktarlarda ürün teslim etmek isteyen imalatçılar ve bireylerle de çalışıyoruz. Çeşitli ortaklarımız sayesinde size tedarik sağlıyoruz. İster ürünlerinizi tedarikçilerimizden temin edin, ister ürünlerinizin teslimat adresine ulaştırılması olsun, her şeyle biz ilgileniyoruz. Siparişinizi aldıktan sonra, mallarınızı mümkün olan en kısa sürede teslim etmek ve işletmenizin düzgün çalışmasına olanak vermek için her türlü çabayı gösteriyoruz. Ardından, sevkiyatınızın Fransa anakarasından şu noktalara yönlendirilmesini sağlıyoruz: - Fransa, - Denizaşırı bölgeler (Mayotte, Réunion, Martinique, Guadeloupe, Guyana, Yeni Kaledonya, Fransız Polinezyası, Wallis-et-Futuna), - Avrupa. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. 2LI SERVICE

  Fransa

  Verified by europages badge

  2013'ten bu yana, 2LI SERVICE şirketi, yalnızca Dom Tom Mauritius Madagaskar'daki bir bayi ağı aracılığıyla çalışan inşaat ve sanayi sektörlerindeki birçok şirketin temsilcisidir. Bu sektörde temsil ettiğimiz firmalar: - VRP Exclusif DUARIB (alüminyum ve çelik seyyar iskeleler, platformlar, sabit iskeleler, rampalar ve binaya özel seri), - E-Built Satış Temsilcisi (kalıp aksesuarları ve betonarme için özel ürünler), - Kalıp kontrplak/MDF/OSB ithalatçısı, - TELLURE RÔTA Satış Temsilcisi, - Tedarik hizmeti. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. WELEX VERMIETUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Welex-Group seyyar veya geçici yol yapımı için tüm olanakları sunmaktadır. Yollarımız, çelik plakalar, iş makinesi altlıkları (azobe ağacından iş makinesi altlıkları) veya alüminyum panellerden oluşur (satış ve kiralama). Biz sadece iş makinesi altlıklarının en büyük üreticisi değiliz, bir adım daha ileri gitmek istiyoruz. Sizin asıl önemli olan şeylerle ilgilenmek istediğinizi anlıyoruz: Projenizle. Bu nedenle, iş makinesi altlıklarının taşınma ve hazırlanma işlemlerini sizin için üstleniyoruz. Bir onarım mı gerekiyor? Hiç sorun değil, bu konuda da size yardımcı olabiliriz. Fazla sorun yaşamadan hızlı bir şekilde işinize devam edebilirsiniz!

 4. LANTHAN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lanthan GmbH & Co. KG 2006 yılından bu yana havacılıkta bariyer aydınlatma konusunda uzmanlaşmıştır. Şirketimizde rüzgar enerjisi konusunda uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimi de mevcuttur. Almanya'da imal edilen ürünlerimizin en önde gelen özellikleri yüksek kalite ve dayanıklılıktır. Burada müşterilerimizin memnuniyeti özel bir arzumuzdur. Bu arzunun yanı sıra, ürünlerimizi sürekli geliştirmeye ve daha verimli hale getirmeye çalışmaktayız. Birçok ulusal ve uluslararası komitede bulunmamız sayesinde, sektörde iyi bir iletişim ağımız mevcuttur. Taleplerimiz güncel olaylar tarafından ölçülmekte ve motive edilmektedir. Projelerin planlanması ve gerçekleştirilmesi günlük işlerimizdir. Bir başka ağırlık merkezimiz de, çok çeşitli projeler için değiştirilmiş ürünlerin geliştirilmesidir. Zorlukların üstesinden yetkin bir şekilde gelmemiz, bizi aydınlatma alanında muhatabınız haline getirmiştir.

 5. D E C O R DEPOT CONTENEUR REPARATION

  Fransa

  Verified by europages badge

  DECOR DEPOT CONTENEUR REPARATION size depolarımızdan revize edilmiş ve yeni standart, soğutmalı ve özel nakliye konteynerleri, çeşitli sunmaktadır. Liman içi taşıma ihtiyaçlarınızı karşılamak için size yaklaşık 30 yıllık tecrübenin meyvelerini sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BÂCHES ET CIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BÂCHES ET CIE, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ölçüye göre tenteler, Sac metal kesimi, konteynerler için brandalar, binalar için tenteler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pavilly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MÉTHOCAD

  Fransa

  Verified by europages badge

  MÉTHOCAD, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaba inşaat, Mobil vinçler, Bina kalıp taşaronları, Kaba inşaat, Mobil vinçler, Bina kalıp taşaronları, İnşaat mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GLOBAL HYDRAULIC

  Türkiye

  Our Company is the leader exporter and producer of mobil hydraulic component and we would like to make our company and its products known to you. We have already experience in export business, particularly in European, Middle East, Asia and Africa markets. Our production programe: - HYDRAULIC GEAR PUMPS - HYDRAULIC PISTON PUMPS -BENT AXIS PISTON PUMPS -P.T.O ( POWER TAKE-OFF) -HYDRAULIC DIRECTIONAL AND UMITATION VALVE -HYDRAULIC ADAPTER -MOBIL HYDRAULIC EQUIPMENT HIGH QUALITY. COMPETITIVE AFFORDABLE PRICE. FOR MORE INFORMATION. WHATSAPP: 00-90-531-525 07 07 E-MAIL: hasan@globalhyd.com

 4. ŞANTIYECINIZ ELEKTRONIK HIZMETLER A.Ş.

  Türkiye

  Şantiyeciniz, üç kuşaktan gelen bilgi birikimini devralarak inşaat sektörünün satın alma ezberini bozuyor. Genç, enerjik ve kendisini bu sektöre adamış profesyonel bir kadroyla hizmet veriyor. Şantiyeciniz, inşaat şantiye kurulum sürecinin en başından bitimine kadar pazarın ihtiyaç duyacağı bütün ürünlere ulaşmasını sağlayan çevrim içi bir tedarik zinciridir. Satın alma zorluklarını en aza indirerek zaman, enerji ve maliyetten tasarruf hedefliyor. Yalnızca kalifiye satıcıların ürünlerini sunan, ihtiyaca göre eşleştiren, en iyi fiyatı sunan ve siparişleri tamamlamanıza yardımcı olan, zamanınızı, enerjinizi ve maliyetinizi önemli ölçüde azaltan bir çevrim içi satın alma yöneticisi olarak çalışır. Aynı zamanda optimum fiyat seçeneği sunan Şantiyeciniz sektörde doğru konumlanmanızı sağlayarak profesyonel destek verir.Spesifik alanda bir inşaat projesi için bütün yapı malzemelerinin tedarik edilebileceği bir tedarik zinciri bulmak başlı başına önemli bir meseledir. Bir tedarikçi, herhangi bir işletmenin tedarik zincirinde hayati bir role sahiptir. İnşaat sektörü, kalitenin sağlanması ve tedarik zincirinde herhangi bir kesinti olmaması için; değerli tedarikçilere sahip olması gerekmektedir. Kaliteden asla ödün vermeden ve o proje için belirlenen planlamaya bağlı kalmaya devam ederek hizmet vermek temel vizyonumuzu yansıtır. Siz değerli sektör ortaklarımızla birlikte büyüyor ve önemli projelerde yer alıyoruz. Yaptığımız her işte etik kurallara uygun, açık ve dürüst davranırız.

 5. TRIADECOR

  Türkiye

 1. SAP SRL

  İtalya

  SAP SRL, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Çatki ve kapi/pencere çerçevesİ, kesintisiz cepheler, havalandırmalı cephe, Çatki ve kapi/pencere çerçevesİ sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Settima Di Gossolengo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CP STOROJKO

  Ukrayna

  CP STOROJKO, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dnepr, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. SATECO

  Fransa

  SATECO, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mirebeau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. REPRO HANDELS GMBH

  Almanya

  REPRO HANDELS GMBH, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş makineleri, Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mechernich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. STABILO SP. Z O.O.

  Polanya

  STABILO SP. Z O.O., yılında kurulan ve Beton çeşitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şantiyeler - Ekipmanlar, Bina kalıp taşaronları, Beton iskelet, Şantiyeler - Ekipmanlar, Bina kalıp taşaronları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. TEK SYSTEM ATTREZZATURE PER EDILIZIA

  İtalya

  TEK SYSTEM ATTREZZATURE PER EDILIZIA, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. karot delme makinaları, binalar için kumlama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GIORNI ALDO S.R.L.

  İtalya

  GIORNI ALDO S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şantiyeler - Ekipmanlar, kereste, ahşap levhalar, Şantiyeler - Ekipmanlar, ahşap teknik malzeme üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sansepolcro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ZAKLAD PRODUKCYJNY WERG RYSZARD WOLOSZCZUK

  Polanya

  ZAKLAD PRODUKCYJNY WERG RYSZARD WOLOSZCZUK, yılında kurulan ve Endüstriyel vibratör tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şantiyeler - Ekipmanlar, İş makineleri, Şantiyeler - Ekipmanlar, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grudziadz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. NOBLE DECOR

  Fransa

  NOBLE DECOR, yılında kurulan ve Resim malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şantiyeler - Ekipmanlar, Zemin parkeleri, Şantiyeler - Ekipmanlar, Takım aksesuarları, renkli kağıtlar, Zemin parkeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villecresnes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. MBV MINIBAGGER VERSCHLEISSTECHNIK KG

  Avusturya

  MBV MINIBAGGER VERSCHLEISSTECHNIK KG, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Hof Bei Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. WATSON & HILLHOUSE LIMITED

  Birleşik Krallık

  WATSON & HILLHOUSE LIMITED, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kanal ve nehir limanı inşaatı için şahmerdanlar, süspansiyon kolları, hidrolik süspansiyon kolları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ipswich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. S & N D.O.O.

  Slovenya

  S & N D.O.O., yılında kurulan ve ELEKTRİK TESİSATLARI sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şantiyeler - Ekipmanlar, Şantiyeler - Ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tišina, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 3. A CIMENTEIRA DO LOURO, S.A.

  Portekiz

  A CIMENTEIRA DO LOURO, S.A., yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yol döşemeleri için beton bloklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Louro, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. HOUBRECHTS BOUWMARKT

  Belçika

  HOUBRECHTS BOUWMARKT, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yapı malzemeleri, Araçlar için sundurma, Yapı malzemeleri, Araçlar için sundurma, Veranda, kameriye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alken, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. INNOTEC INDUSTRIE

  Belçika

  INNOTEC INDUSTRIE, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. bakım ürünleri, otomatik mal yükleme sistemleri, bağlama elemanları, zamk merdaneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herentals, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. WESTERBUD SP. Z O.O.

  Polanya

  WESTERBUD SP. Z O.O., yılında kurulan ve Kullanım için hazır beton sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Şantiyeler - Ekipmanlar, Beton katlar, Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Şantiyeler - Ekipmanlar, Beton katlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brodnica, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. TIETJE & WITTROCK GMBH

  Almanya

  TIETJE & WITTROCK GMBH, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HORESZ-L KFT

  Macaristan

  HORESZ-L KFT, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. mekanik montajlar, ağır makinelerin nakliyesi, fabrika donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 9. MBI FRANCE

  Fransa

  MBI FRANCE, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lespinasse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. ONILSA

  İspanya

  ONILSA, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sant Cugat Del Vallès, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Şantiyeler - ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

6.573 Şirketler