• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şarap katkı maddeleri

Sonuçlar

Şarap katkı maddeleri - Ithalat/Ihracat

 1. VERTINAL FASHION IHR. IMP. SINGLE. SINGING. LTD. STI.

  Türkiye

  Our wine is produced in Turkey. Brand name : BILGQUIS Brand meaning virgin goddess. Cabernet and Sauvigon varieties are the most sold product types as red wine grapes. It is registered to the Turkish patent and trademark institution. It is registered by the World Intellectual Property Organization and the European Union Intellectual Property Office. FROM TURKEY BRAND =BILGQUIS. brand meaning; Goddess of Virginity. Wine ; BILGQUIS Wineries continues its professional viticulture and sapling activities with 15 agricultural engineers in 7 different regions and continues to serve the development of the country's viticulture throughout Turkey. Based on soil-climate-grape type compatibility, BILGQUIS is valid for regional viticulture and production facilities. As of 2014, the total vineyard area of BILGQUIS Wines is 57.8 hectares in Ankara (Akyurt and Kalecik), 181.5 hectares in Cappadocia-Gülşehir, and 202 hectares in Aegean-Kemaliye (Pendore 1 and 2). 97.2 hectares in Denizli-South, 22.8 hectares in Elazig-Aydincik, 84.6 hectares in Kırşehir-Toklumen, a total of 645 hectares. you can find the design of our wine Attached are the wine bottle design images important customers in the Appendix.

 2. BILGQUIS

  Türkiye

 3. CARL JACOBS GMBH

  Almanya

  CARL JACOBS GMBH, yılında kurulan ve Şarap katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Klein-Winternheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RTB SRL

  İtalya

  RTB SRL, yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarapçılık - makine ve ekipman, Şarapçılık - makine ve ekipman, teğetsel akış filtrasyonu, şarap katkı maddeleri, şarapçılık ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallo D'alba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. JUDITH SENGL KELLEREITECHNIK

  Avusturya

  JUDITH SENGL KELLEREITECHNIK, yılında kurulan ve Şarap katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Gols, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ESSEDIELLE

  İtalya

  ESSEDIELLE, yılında kurulan ve Biyoteknoloji sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarap katkı maddeleri, şarap katkı maddeleri, Şarap katkı maddeleri, şurup ve şaraplar için berraklaştırıcılar, kontrollü fermantasyon mayası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ortona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ENOLOGICA VASON SPA

  İtalya

  ENOLOGICA VASON SPA, yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şurup ve şaraplar için berraklaştırıcılar, önolojik (şarapbilimsel) tanenler, Kaldırım taşı makinesi, şarap katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Pietro In Cariano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GRÜSSING GMBH

  Almanya

  GRÜSSING GMBH, yılında kurulan ve Şarap katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Filsum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CRC BIOTEK S.R.L.

  İtalya

  CRC BIOTEK S.R.L., yılında kurulan ve Biyoteknoloji sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarapçılık malzemeleri, şarap katkı maddeleri, Gıda endüstrisi için katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orvieto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AGROVIN ITALIA

  İtalya

  AGROVIN ITALIA, yılında kurulan ve Şarapçılık - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. şarap katkı maddeleri, şurup ve şaraplar için berraklaştırıcılar, stabilizatörler, şarapçılık ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villafranca Di Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. LAFFORT ITALIA S.R.L.

  İtalya

  LAFFORT ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Gıda mayaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap katkı maddeleri, şarapçılık ürünleri, önolojik (şarapbilimsel) tanenler, enzimler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tortona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TRENCANOUS

  İspanya

  TRENCANOUS, yılında kurulan ve Şarap katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Alzira, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. SASU SF DISTRIBUTION

  Fransa

  SASU SF DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Şarap katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Toulouse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GLOBAL TRADE WHOLESALE LIMITED

  Birleşik Krallık

  GLOBAL TRADE WHOLESALE LIMITED, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şarap katkı maddeleri, Şarap katkı maddeleri, alkollü içecekler, vodka, şampanya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hemel Hempstead, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. TANNERS (SHREWSBURY) LIMITED

  Birleşik Krallık

  TANNERS (SHREWSBURY) LIMITED, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Şarap katkı maddeleri, Likörler ve sert içkiler, Şarap katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shrewsbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. CAVE DE SAINT DESIRAT

  Fransa

  CAVE DE SAINT DESIRAT, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap katkı maddeleri, Mineralli sular, Şarap katkı maddeleri, Mineralli sular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Désirat, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. LES CAVES DE NORMANDIE

  Fransa

  LES CAVES DE NORMANDIE, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şarap katkı maddeleri, Likörler ve sert içkiler, Şarap katkı maddeleri, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L Aigle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. LA LITTORALE

  Fransa

  LA LITTORALE, yılında kurulan ve Şarap katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir. arap zamkı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, SERVIAN, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. PIWNICA SMAKÓW SP. Z O.O.

  Polanya

  PIWNICA SMAKÓW SP. Z O.O., yılında kurulan ve Şarap katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. ithal şarap, Şaraplar - Madeira sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. COMPTOIR DES GRANDES MARQUES

  Fransa

  COMPTOIR DES GRANDES MARQUES, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şarap katkı maddeleri, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Şarap katkı maddeleri, Şampanya ve köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Martin Boulogne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE BIOWIN PIOTR KWAPISZ

  Polanya

  PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE BIOWIN PIOTR KWAPISZ, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Şarap katkı maddeleri, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Şarap katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lodz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. SAS NICOLAS POTEL

  Fransa

  SAS NICOLAS POTEL, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap katkı maddeleri, Şarap katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nuits Saint Georges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PHILIPSON WINE APS

  Danimarka

  PHILIPSON WINE APS, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şarap katkı maddeleri, Şarap katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kokkedal, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. SARL LIYANO-RAFAL

  Fransa

  SARL LIYANO-RAFAL, yılında kurulan ve Şarap katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Le Blanc Mesnil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. LE CAVEAU BUGISTE

  Fransa

  LE CAVEAU BUGISTE, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarap katkı maddeleri, Şarap katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vongnes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. STE D IMPORTATION D EXPORTATION VINS & ALCOOLS

  Fransa

  STE D IMPORTATION D EXPORTATION VINS & ALCOOLS, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap katkı maddeleri, Şarap katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bagnolet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. GROUPEMENT FONCIER AGRICOLE DU MAS DE SAINTE BERTHE

  Fransa

  GROUPEMENT FONCIER AGRICOLE DU MAS DE SAINTE BERTHE, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap katkı maddeleri, Şarap katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Baux De Provence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ETABLISSEMENTS FAYETTE

  Fransa

  ETABLISSEMENTS FAYETTE, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Fransa, Şarap katkı maddeleri, Şaraplar - Fransa, Şarap katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amboise, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. BEVITECH SRL

  Romanya

  BEVITECH SRL, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şarap katkı maddeleri, Şarap katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 10. SCA LA VALDEZE

  Fransa

  SCA LA VALDEZE, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap katkı maddeleri, Şarap katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Tour D Aigues, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz