• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şarap mayalanma tankları

Sonuçlar

Şarap mayalanma tankları - Ithalat/Ihracat

 1. FIBERGLAS

  İspanya

  FIBERGLAS, yılında kurulan ve Plastik malzemeden tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik yuvarlak kaplar ve fıçılar, Şarap mayalanma tankları, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik yuvarlak kaplar ve fıçılar, Şarap mayalanma tankları, Plastik malzemeden ambalajlar, stoklama tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arteixo (a Coruña), İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. CADALPE SRL

  İtalya

  CADALPE SRL, yılında kurulan ve Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarap mayalanma tankları, bira üretimi için tesisat ve ekipmanlar, İş kıyafetleri için kurutma dolapları, konsantrasyon ekipmanları, Şarap mayalanma tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vazzola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GARBELLOTTO SPA

  İtalya

  GARBELLOTTO SPA, yılında kurulan ve Şarap mayalanma tankları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarapçı fıçıları, variller, büyük şarap fıçıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Conegliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. GROUPE CHALVIGNAC

  Fransa

  GROUPE CHALVIGNAC, yılında kurulan ve Çiftlik römorkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarap mayalanma tankları, Şarap mayalanma tankları, Şarap üretim tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jarnac-Champagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. EUROBETON

  Gürcistan

  EUROBETON, yılında kurulan ve Şarap mayalanma tankları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gurjaaani, Gürcistan 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PIERRE GUERIN

  Fransa

  PIERRE GUERIN, yılında kurulan ve Şarap mayalanma tankları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Araç ısıtma sistemleri, karıştırma deposu üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mauzé Sur Le Mignon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. JULIEN VITICULTURE

  Fransa

  JULIEN VITICULTURE, yılında kurulan ve Şarap mayalanma tankları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cazouls Les Beziers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. TBE INT

  Fransa

  TBE INT, yılında kurulan ve Şarap mayalanma tankları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Araç ısıtma sistemleri, Şarap üretim tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavaillon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BARREL ATELIER

  Hollanda

  BARREL ATELIER, yılında kurulan ve Şarap mayalanma tankları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kuaförler için koltuklar, ahşap bahçe mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wezep, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. DELONG SYSTEM AND EQUIPMENT LTD

  Çin

  DELONG SYSTEM AND EQUIPMENT LTD, yılında kurulan ve Şarap mayalanma tankları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bira fermantasyonu için tesisat ve ekipmanlar, bira endüstrisi için şerbetçi otu ekstresi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. SOC COOP AGRIC PRODUC VIN BLANC ORMARINE

  Fransa

  SOC COOP AGRIC PRODUC VIN BLANC ORMARINE, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pinet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CAVE COOP AGRIC VINIFITERROIRS VERTIGE

  Fransa

  CAVE COOP AGRIC VINIFITERROIRS VERTIGE, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Talairan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SCV FONTAILLADE

  Fransa

  SCV FONTAILLADE, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brue Auriac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SOC. COOP. VINICOLE CL. DE LA CHAPELLE

  Fransa

  SOC. COOP. VINICOLE CL. DE LA CHAPELLE, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villedommange, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CAVE COOPERATIVE VINICOLE

  Fransa

  CAVE COOPERATIVE VINICOLE, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soultz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MINGUZZI COSTRUZIONI MECCANICHE S.R.L.

  İtalya

  MINGUZZI COSTRUZIONI MECCANICHE S.R.L., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Şarap mayalanma tankları, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Şarap mayalanma tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bagnacavallo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DIEMME S.P.A.

  İtalya

  DIEMME S.P.A., yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Şarap mayalanma tankları, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Şarap mayalanma tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. C.M.E. S.R.L.

  İtalya

  C.M.E. S.R.L., yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campagnola Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. COOP LES COTEAUX DU LANDION

  Fransa

  COOP LES COTEAUX DU LANDION, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meurville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. NORTAN S.R.L.

  İtalya

  NORTAN S.R.L., yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veronella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. RENZI FRANCESCO

  İtalya

  RENZI FRANCESCO, yılında kurulan ve Ahşap fıçılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni variller ve fıçılar/kaplar, Şarap mayalanma tankları, Madeni variller ve fıçılar/kaplar, Şarap mayalanma tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. VIGNERONS DU VALLESPIR

  Fransa

  VIGNERONS DU VALLESPIR, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Boulou, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LES VIGNERONS DE LA SAINTE BAUME

  Fransa

  LES VIGNERONS DE LA SAINTE BAUME, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rougiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. VIGNOBLES DE CARSAC

  Fransa

  VIGNOBLES DE CARSAC, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavanac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FERRARI GROUP S.R.L.

  İtalya

  FERRARI GROUP S.R.L., yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montechiarugolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ENOVETRO S.P.A.

  İtalya

  ENOVETRO S.P.A., yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Plastik şişeler ve kutular, Şarap mayalanma tankları, Plastik şişeler ve kutular, Şarap mayalanma tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte Roberto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CAVE COOP.DES GRANDS VINS DE JULIENAS

  Fransa

  CAVE COOP.DES GRANDS VINS DE JULIENAS, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Julienas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CASA DELLA BOTTE S.A.S. DI COSER FRANCO E C.

  İtalya

  CASA DELLA BOTTE S.A.S. DI COSER FRANCO E C., yılında kurulan ve Ahşap fıçılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni variller ve fıçılar/kaplar, Şarap mayalanma tankları, Madeni variller ve fıçılar/kaplar, Şarap mayalanma tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aldeno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. CAVE COOPERATIVE AGRICOLE DE SAINT-PANTALEON

  Fransa

  CAVE COOPERATIVE AGRICOLE DE SAINT-PANTALEON, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Pantaleon Les Vignes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. LES VIGNERONS DE PELISSANNE

  Fransa

  LES VIGNERONS DE PELISSANNE, yılında kurulan ve Şampanya tipi köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Şarap mayalanma tankları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pelissanne, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz