• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - abruzzo ve molise

Sonuçlar

Şaraplar - abruzzo ve molise - Ithalat/Ihracat

 1. DI MAJO NORANTE

  İtalya

  DI MAJO NORANTE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Abruzzo ve Molise sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campomarino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA

  İtalya

  CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vezza D'alba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CANTINA SAN ZEFFERINO

  İtalya

  CANTINA SAN ZEFFERINO, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ortona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO

  İtalya

  CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vittorio Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. F.LLI LOMBARDO

  İtalya

  F.LLI LOMBARDO, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marsala, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CANTINA SOCIALE LA TORRE

  İtalya

  CANTINA SOCIALE LA TORRE, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Racalmuto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TARTUFI MORRA S.R.L.

  İtalya

  TARTUFI MORRA S.R.L., yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mantarlar, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Mantarlar, Şaraplar - Abruzzo ve Molise sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL

  İtalya

  CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carema, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO

  İtalya

  COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caluso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CANTINE NICOSIA S.R.L.

  İtalya

  CANTINE NICOSIA S.R.L., yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trecastagni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CANTINA SOCIALE CASTIADAS

  İtalya

  CANTINA SOCIALE CASTIADAS, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castiadas, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LE ROMAGNOLE

  İtalya

  LE ROMAGNOLE, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SUN LAND S.R.L.

  İtalya

  SUN LAND S.R.L., yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trinitapoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CANTINE DEI COLLI NOVARESI

  İtalya

  CANTINE DEI COLLI NOVARESI, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fara Novarese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  İtalya

  CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CANTINA SOCIALE CELLINESE

  İtalya

  CANTINA SOCIALE CELLINESE, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cellino S. Marco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ENOPIAVE S.R.L.

  İtalya

  ENOPIAVE S.R.L., yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Abruzzo ve Molise sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vazzola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. COOP. AGRICOLA ERMES

  İtalya

  COOP. AGRICOLA ERMES, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gibellina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CANTINA TRE CASTELLI

  İtalya

  CANTINA TRE CASTELLI, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montaldo Bormida, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S.

  İtalya

  CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S., yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Citta' Sant'angelo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BENZ - WEINE GMBH & CO. KG

  Almanya

  BENZ - WEINE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CANTINA SOCIALE MASONE - CAMPOGALLIANO

  İtalya

  CANTINA SOCIALE MASONE - CAMPOGALLIANO, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Nell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. NÖSSING MANFRED

  İtalya

  NÖSSING MANFRED, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bressanone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. VELIER S.P.A.

  İtalya

  VELIER S.P.A., yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA

  İtalya

  CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dolianova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ANNECCHINI GIONATA

  İtalya

  ANNECCHINI GIONATA, yılında kurulan ve Şaraplar - Abruzzo ve Molise sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarapçılık firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Vito Chietino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE

  İtalya

  CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mombercelli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CANTINA CLITERNIA

  İtalya

  CANTINA CLITERNIA, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campomarino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. AZIENDA AGRICOLA LA VINARTE

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA LA VINARTE, yılında kurulan ve Şaraplar - Abruzzo ve Molise sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap üretimi, abruzzo şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Maria Imbaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. AZ.AGRICOLA TERZINI

  İtalya

  AZ.AGRICOLA TERZINI, yılında kurulan ve Şaraplar - Abruzzo ve Molise sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tocco Da Casauria, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz