• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - apulia

Sonuçlar

Şaraplar - apulia - Ithalat/Ihracat

 1. CANTINA SOCIALE LUCA GENTILE SOC. COOP.

  İtalya

  Cantina sociale Luca Gentile soc. coop. agricola yarım yüzyıldan daha uzun süredir, yöresel ürünlere saygı duyulmasına ve 400'den fazla üyesi tarafından yetiştirilmekte olan yöresel üzüm türlerinin ve onların özelliklerinin kurumsal olarak tanıtılmasına kendini adamıştır. Şarap üretim tesislerinde 6 000 kg'a kadar üzüm işleme ve 54 500 hektolitre şarap depolama kapasitesine sahiptir. Bu tarımsal üretim bölgesinin toprakları kalker ve madensel tuzlar açısından çok zengin ve sulama olanakları da kısıtlı olması nedeniyle şaraplık üzüm üretimine çok uygundur.

 2. CANTINE OLEIFICIO D'URSO S.R.L.

  İtalya

  CANTINE OLEIFICIO D'URSO S.R.L., yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Apulia, Şaraplar - Apulia, prımıtıvo dı mandurıa, Sızma zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, VILLA CASTELLI, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CANTINA SOCIALE COOPERATIVA DI LEVERANO

  İtalya

  CANTINA SOCIALE COOPERATIVA DI LEVERANO, yılında kurulan ve Şaraplar - Apulia sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar, Şaraplar - İtalya, Şaraplar, prımıtıvo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leverano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. LEONE DE CASTRIS

  İtalya

  LEONE DE CASTRIS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Apulia, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Apulia, prımıtıvo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salice Salentino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AZIENDA VITIVINICOLA FRANCESCO CANDIDO

  İtalya

  AZIENDA VITIVINICOLA FRANCESCO CANDIDO, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Apulia, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Apulia, fıano sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Donaci, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CANTINA SAN DONACI

  İtalya

  CANTINA SAN DONACI, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Apulia, prımıtıvo, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Apulia sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Donaci, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AMASTUOLA SOCIETÀ AGRICOLA S.S.

  İtalya

  AMASTUOLA SOCIETÀ AGRICOLA S.S., yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Apulia, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Apulia, biyolojik şarap, prımıtıvo şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Massafra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MASSERIA DUCA D'ASCOLI

  İtalya

  MASSERIA DUCA D'ASCOLI, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Apulia, biyolojik şarap üreticileri, tipik italyan şarapları, Şaraplar - Apulia sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelluccio Dei Sauri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AZIENDA VINICOLA CANTELE S.R.L.

  İtalya

  AZIENDA VINICOLA CANTELE S.R.L., yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Apulia, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Apulia, prımıtıvo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guagnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CASTELLO MONACI S.R.L.

  İtalya

  CASTELLO MONACI S.R.L., yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Apulia, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Apulia, prımıtıvo, negro amaro sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salice Salentino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CORRICELLI SRL

  İtalya

  CORRICELLI SRL, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Apulia, Şaraplar - Apulia sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canosa Di Puglia-Loconia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CANTINE REGALE

  İtalya

  CANTINE REGALE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Apulia, biyolojik şarap, montepulcıano, Şaraplar - Apulia sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barletta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GENUSS7.DE GMBH

  Almanya

  GENUSS7.DE GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Apulia sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kırmızı şaraplar, beyaz şaraplar, prımıtıvo dı mandurıa, prımıtıvo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schönaich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AZ.AGRICOLA FOGGETTI SABINO

  İtalya

  AZ.AGRICOLA FOGGETTI SABINO, yılında kurulan ve Şaraplar - Apulia sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze ithalat/ihracatı, üretimi ve satışı, yakar biber, şalgam filizleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canosa Di Puglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AZIENDA AGRICOLA ATTANASIO

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA ATTANASIO, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Apulia, Şaraplar - Apulia, negro amaro, prımıtıvo şarap, işlenmemiş ekstra zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carmiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AZIENDA AGRICOLA LOIOLA

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA LOIOLA, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Apulia, Şaraplar - Apulia sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minervino Murge, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. UGOZANIER

  İtalya

  UGOZANIER, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Apulia, Şaraplar, prımıtıvo, Şaraplar - Apulia, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Squinzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. FIRMA GM COOL

  Almanya

  FIRMA GM COOL, yılında kurulan ve Şaraplar - Apulia sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CASA VINICOLA ERRICO SRL

  İtalya

  CASA VINICOLA ERRICO SRL, yılında kurulan ve Şaraplar - Apulia sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cerignola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MINERVA SRLS

  İtalya

  MINERVA SRLS, yılında kurulan ve Şaraplar - Apulia sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bovino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FEUDI VALLE D'ITRIA

  İtalya

  FEUDI VALLE D'ITRIA, yılında kurulan ve Şaraplar - Apulia sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. prımıtıvo şarap, biyolojik ekstra saf zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grottaglie, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TENUTA LA FRANCESCA AZIENDA AGRICOLA

  İtalya

 3. ITALIAN WINE LOVER

  İtalya

  ITALIAN WINE LOVER, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Veneto, toscana şarabı, apuila şarabı, piemontais şarabı, Şaraplar - Veneto sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barletta, İtalya 'de bulunmaktadır.