• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - basilicata

Sonuçlar

Şaraplar - basilicata - Ithalat/Ihracat

 1. SUDRISE

  İtalya

  SUDRISE, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şaraplar - Basilicata, tipik ürünler, peynir ve süt ürünleri, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corleto Perticara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CANTINA DEL VULTURE SOC COOP

  İtalya

  CANTINA DEL VULTURE SOC COOP, yılında kurulan ve Şaraplar - Basilicata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. aglıanıco, kabarcıklı doğal şaraplar, Kırmızı meyvelerden hazırlanan aperatifler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rionero In Vulture, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CANTINE DEI COLLI NOVARESI

  İtalya

  CANTINE DEI COLLI NOVARESI, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fara Novarese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE

  İtalya

  CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mombercelli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. F.LLI LOMBARDO

  İtalya

  F.LLI LOMBARDO, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marsala, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CANTINA SOCIALE LA TORRE

  İtalya

  CANTINA SOCIALE LA TORRE, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Racalmuto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CANTINE MEZZACORONA

  İtalya

  CANTINE MEZZACORONA, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mezzocorona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  İtalya

  CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CANTINA CLITERNIA

  İtalya

  CANTINA CLITERNIA, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campomarino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S.

  İtalya

  CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S., yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Citta' Sant'angelo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CANTINE NICOSIA S.R.L.

  İtalya

  CANTINE NICOSIA S.R.L., yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trecastagni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA

  İtalya

  CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dolianova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CANTINA SAN ZEFFERINO

  İtalya

  CANTINA SAN ZEFFERINO, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ortona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. NÖSSING MANFRED

  İtalya

  NÖSSING MANFRED, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bressanone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA

  İtalya

  CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vezza D'alba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CANTINA SOCIALE CELLINESE

  İtalya

  CANTINA SOCIALE CELLINESE, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cellino S. Marco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO

  İtalya

  CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vittorio Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SUN LAND S.R.L.

  İtalya

  SUN LAND S.R.L., yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trinitapoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CANTINA SOCIALE MASONE - CAMPOGALLIANO

  İtalya

  CANTINA SOCIALE MASONE - CAMPOGALLIANO, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Nell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO

  İtalya

  COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caluso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CANTINA MONTELLIANA S.R.L.

  İtalya

  CANTINA MONTELLIANA S.R.L., yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montebelluna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CANTINA TRE CASTELLI

  İtalya

  CANTINA TRE CASTELLI, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montaldo Bormida, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CANTINA COLLI MORENICI DELL' ALTO MANTOVANO- C.C.M.-ENOMORE

  İtalya

  CANTINA COLLI MORENICI DELL' ALTO MANTOVANO- C.C.M.-ENOMORE, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponti Sul Mincio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL

  İtalya

  CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carema, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CANTINA SOCIALE CASTIADAS

  İtalya

  CANTINA SOCIALE CASTIADAS, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castiadas, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. COOP. AGRICOLA ERMES

  İtalya

  COOP. AGRICOLA ERMES, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gibellina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA

  İtalya

  CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canicatti', İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. LE ROMAGNOLE

  İtalya

  LE ROMAGNOLE, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. VELIER S.P.A.

  İtalya

  VELIER S.P.A., yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. CANTINA SOCIALE

  İtalya

  CANTINA SOCIALE, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata, Şaraplar - Abruzzo ve Molise, Şaraplar - Basilicata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nizza Monferrato, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz