• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - bordeaux

Sonuçlar

Şaraplar - bordeaux - Ithalat/Ihracat

 1. MAISON RIVIERE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Maison RIVIERE, 1875'ten beri Saint-Emilion'da yer alan, şarap üreticisi ve tüccarı bir aile şirketidir. Bordeaux'nun en prestijli isimlerine sahip 90 hektarlık sarmaşıklar işletiyoruz: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Bordeaux'nun en prestijli isimlerinde farklı yerleden oluşan bir alan yarattık : 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. Üzüme tutkuluyuz, bu tutku yıllar boyunca edinilmiştir ve toprağımızın kalite arayışı ve gururu ile yönlendirilmektedir! Tüm Bordeaux şarapları (Pauillac - Saint Julien- Saint Estèphe - Margaux-Pomerol..) konusunda uzun yıllardır faaliyet gösteren tutkulu bağcılara ait yerel şarapların arasından seçtiğimiz şaraplara aile üretimimizi tamamlıyoruz. "Aşırı alkol tüketimi sağlığa zararlıdır. Kararında içiniz. Alkol derecesi: Şaraba bağlı olarak 13° ila 13, 5°."

 2. VINS ET PASSIONS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Olağanüstü şaraplar dünyasındaki ayrıcalıklı çözüm ortağınız VINS ET PASSIONS SAS şirketine hoş geldiniz. Bordeaux Grands Crus dağıtımında uzmanlaşan şirketimiz, mükemmellik, güven ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığıyla öne çıkmaktadır. Olağanüstü Seçeneklerimiz: Kapsamlı bir Bordeaux Grands Crus yelpazesi sunan VINS ET PASSIONS SAS, titiz ve güç beğenen profesyonellere yöneliktir. Özenle seçilmiş ürün portföyümüz, tanınmış dağıtımcılar ve şarap imalathaneleriyle sağlam ortaklıklardan elde edilen en kaliteli şarapları içerir. Uluslararası bir erişim: 8'i her kıtaya düzenli olarak seyahat eden 14 çalışandan oluşan bir ekiple, 40'tan fazla ülkedeki müşterilerimizin ihtiyaçlarına etkili bir şekilde yanıt verebiliyoruz. Bu küresel erişim, güvenilir ve uzun vadeli iş ilişkileri kurmamızı sağlarken, teklifimizi her pazarın kendine özgü özelliklerine göre uyarlamamıza olanak tanıyor. Lojistik mükemmellik: Şarap sektöründe lojistiğin öneminin bilincinde olarak depolama koşullarının optimize edilmesine büyük önem veriyoruz. Şaraplarımız sıcaklık ve nem açısından kontrol edilen bir ortamda depolanarak özelliklerinin en iyi şekilde korunmasını sağlıyoruz. Size sunduğumuz her şişede mükemmelliği, çeşitliliği ve güveni deneyimleyin.

 3. CHATEAU BOIS MALOT

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHATEAU BOIS MALOT & CHATEAU VALENTONS-CANTELOUP, Bordeaux yakınlarında bulunan bir aile şirketidir. AOC Bordeaux Supérieur'deki 25 hektarlık üzüm bağlarıyla tipik Bordeaux üzüm çeşitleri yetiştiriyoruz: Merlot, Cabernets, Sauvignon Blanc & Gris… Çok çeşitli beyaz, roze ve kırmızı şaraplar üretiyoruz, tek bir özelliği var: düzenli olarak ödül kazanan, yıllara yayılmış kırmızı şarap satışı. Aşırı alkol tüketimi sağlığa zararlıdır. Kararında içiniz.

 4. CHÂTEAU DU GARDE

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHÂTEAU DU GARDE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, fransız şarabı, Şaraplar - Bordeaux, kırmızı şaraplar, beyaz şaraplar, beyaz sek şarap, seçkin şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cénac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DIXVINS

  Fransa

  Verified by europages badge

  DIXVINS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Şaraplar - Fransa, fransız şarabı, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, roze şarap, kırmızı şaraplar, Fransız kırmızı şarapları, beyaz şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Auxerre, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CHÂTEAUX ET VINS DE BORDEAUX

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHÂTEAUX ET VINS DE BORDEAUX, yılında kurulan ve Şaraplar - Bordeaux sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, Bira, şarap üreticileri, toptan şarap, şarapçılık firmaları, sek şarap, Şaraplar, beyaz şaraplar, Fransız kırmızı şarapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Sulpice-De-Faleyrens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CHÂTEAU TAYAC

  Fransa

  TAYAC Şatosu bir aile mülkiyetidir. Soussans çakıllı kruplarına bağlı bağlar Médoc’ta yer alır ve prestijli Margaux isminin merkezinde 37 hektara uzanır. TAYAC şatosu, dört nesildir mahsul toplayıcı mülk sahibi PORTET ailesi tarafından yönetilmektedir. COUSINIE metodu bu alana uygulanır ve işletmeyi hassas şekilde sınırlandırarak bağlara cömert bir besin katkısı sağlar. Zeminler böylece denge kazanır ve zorlamalara karşı doğal olarak güçlenir. Üzüm bağları özel koşullardan tamamen yararlanmaktadır. Yeşil yaprak ve hasat randımanı arttırır ve Fransız meşesi fıçılarda 12 ay boyunca bekletilen şarap kalitesini en iyi seviyeye getirir. TAYAC Şatosu şarapları, Bordeaux, mahzenciler, restoranlar ticaretinde satılır ve doğrudan ihracata yöneliktir.

 3. VDC FRANCE VIE DE CHATEAUX

  Fransa

  VDC France, Fransız ürünlerinin uluslararası ihracatını yapan en önemli şirketlerden biridir. Ürün yelpazemizde gastronomi ürünleri, foie gras, trüf mantarı, bal, özel aromalı şekerlemeler, çeşitli reçeller, lüks çikolatalar, şampanyalar ve Bordo şarapları bulunmaktadır. Pazarlayacağımız ürünleri (dağıtıcısının markasını taşıyan ürünler), ihraç edilecek ülkenin gümrük yasalarına uygun şekilde ambalajlar, o ülkenin damak tadına göre uyarlar ve gerekli tanıtım faaliyetlerini sürdürürüz. VDC'nin açılımı: « Vie de Château » (şatoda yaşamak), Fransız stili yaşamayı diğer ülkelerin yaşama sanatına kazandırmak amacıyla bu adı seçmiş bulunuyoruz.

 4. SELECTION DES VINS SCB

  Fransa

  COTES DE BOURG bölgesinde şarap üreticisi SCB'den SEÇME ŞARAP KOLEKSİYONU, bağ işletmecisi CHRISTIAN BERNIER, CONILH HAUTE LIBARDE şatosu, « geleneksel » ve « mükemmel » kalite ve FONT GUILHEM şatoları, « geleneksel » ve « yıldız » kalite. SCB ŞARAPLARI KOLEKSİYONU Fransa üzüm bağları ürünü, çok çeşitli menşe adlandırmalarına sahip Fransız şarapları satışı.

 5. CHATEAU ROQUEFORT

  Fransa

  CHATEAU ROQUEFORT, yılında kurulan ve Şaraplar - Bordeaux sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kırmızı şaraplar, fransız şarabı, ithal şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugasson, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SCEA CHATEAU BRANDE-BERGERE

  Fransa

  SCEA CHATEAU BRANDE-BERGERE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, fransız şarabı, kırmızı şaraplar, AOC etiketli şaraplar, Şaraplar - Bordeaux sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Églisottes-Et-Chalaures, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CHÂTEAU FERREYRES

  Fransa

  CHÂTEAU FERREYRES, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Bordeaux, fransız bağları, Merlot, cabernet franc sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pujols, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. GRAPE33

  Hollanda

  GRAPE33, yılında kurulan ve Şaraplar - Bordeaux sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Deurne, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. SCEA VIGNOBLES MC & FILS

  Fransa

  SCEA VIGNOBLES MC & FILS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, şarap üreticileri, AOC etiketli şaraplar, Şaraplar - Bordeaux, şarap ithalatçısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Genis-Du-Bois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BARRIERE FRERES SA

  Fransa

  BARRIERE FRERES SA, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blanquefort Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SOCIÉTÉ ACHAT DISCOUNT

  Fransa

  SOCIÉTÉ ACHAT DISCOUNT, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, kırmızı şaraplar, roze şarap, şaraplar, Şaraplar - Bordeaux sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Artigues-Près-Bordeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. LA CAVE PATRIMONIALE SÀRL

  İsviçre

  LA CAVE PATRIMONIALE SÀRL, yılında kurulan ve Şaraplar - Bordeaux sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Genève, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. CHÂTEAU PENIN

  Fransa

  CHÂTEAU PENIN, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Merlot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genissac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. DOMAINES JEAN-MICHEL CAZES

  Fransa

  DOMAINES JEAN-MICHEL CAZES, yılında kurulan ve İçecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Fransa, fransız şarabı, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Macau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. LE CLOS DES GRANDS CRUS

  Fransa

  LE CLOS DES GRANDS CRUS, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şaraplar, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar, Şaraplar - Bordeaux, Fransız kırmızı şarapları, bourgogne kırmızı şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Chapelle Sur Erdre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. JB AUDY

  Fransa

  JB AUDY, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Fransa, fransız şarabı, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Güneybatı Fransa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Libourne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. WVINE

  Fransa

  WVINE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, Optik aletler, şampanya, Şaraplar - Bordeaux sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meursault, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CHATEAU DE PRESSAC

  Fransa

  CHATEAU DE PRESSAC, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, AOC etiketli şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Etienne De Lisse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. WINE AROUND

  Fransa

  WINE AROUND, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Languedoc Roussillon, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Languedoc Roussillon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bordeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CHATEAU LE GRAND VERDUS

  Fransa

  CHATEAU LE GRAND VERDUS, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, kırmızı şaraplar, roze şarap, beyaz sek şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sadirac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. WIJN IMPORT MODERN

  Belçika

  WIJN IMPORT MODERN, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Bordeaux, şampanya, ıt önlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koekelberg, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. SCEA LES VIGNOBLES ANDRE LURTON

  Fransa

  SCEA LES VIGNOBLES ANDRE LURTON, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Likörler ve sert içkiler, fransız şarabı, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grézillac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CHATEAU LA RAME

  Fransa

  CHATEAU LA RAME, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux, A.O.C tarafından kontrol edilen orijinal adlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sainte-croix-du-mont, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. JOSEPH JANOUEIX

  Fransa

  JOSEPH JANOUEIX, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux, kırmızı şaraplar, beyaz şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Libourne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. CHATEAU DE PANIGON

  Fransa

  CHATEAU DE PANIGON, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Bordeaux sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Civrac En Medoc, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz