• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - burgudy

Sonuçlar

Şaraplar - burgudy - Ithalat/Ihracat

 1. DIXVINS

  Fransa

  Verified by europages badge

  DIXVINS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Şaraplar - Fransa, fransız şarabı, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, roze şarap, kırmızı şaraplar, Fransız kırmızı şarapları, beyaz şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Auxerre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LA COMPAGNIE DE BURGONDIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA COMPAGNIE DE BURGONDIE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Burgudy, İçecek ithalat - ihracatı, İçecekler, şarap üreticileri kooperatifi, şarap üretimi, ithal şarap, fransız şarabı, yerel şaraplar, roze şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Bris-Le-Vineux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GAEC DOMAINE DU CHARDONNAY

  Fransa

  Chardonnay, Chablis A.O.C. beyaz şarap üreticisidir. Etienne BOILEAU, William NAHAN & Christian SIMON, Chablis Bourgogne'da Chardonnay bağlarını 1987'de tutkuyla kurdular ve çok yüksek kaliteli Chablis AOC (Yöresel Adı sertifikalı), Chardonnay şaraplarını üretmeye başladırlar. Burada üretilenler: Petit Chablis, Chablis, Chablis 1er cru "Montée de Tonnerre", Chablis 1er cru "Montmains", Chablis 1er cru "Mont de milieu", Chablis 1er cru "Vosgros", Chablis 1er cru "Vaillons".

 4. DOMAINE JEAN-MICHEL GUILLON

  Fransa

  DOMAINE JEAN-MICHEL GUILLON, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Burgudy sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gevrey Chambertin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MAISON DES VINS FINS

  Belçika

  MAISON DES VINS FINS, yılında kurulan ve Hediyelik eşyalar ve ilana yönelik ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar, Şaraplar - Rhone vadisi, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mons, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DOMAINE PRIEURE ROCH

  Fransa

  DOMAINE PRIEURE ROCH, yılında kurulan ve Şaraplar - Burgudy sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bourgogne kırmızı şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nuits Saint Georges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. WINE PARTNERS

  Fransa

  WINE PARTNERS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Arjantin, Şaraplar - Burgudy sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sallebœuf, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LE CLOS

  Lüksemburg

  LE CLOS, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Alsace, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Alsace, bojole şarapı, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Bordeaux sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leudelange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. VININVEST

  Belçika

  VININVEST, yılında kurulan ve İş hediyeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şaraplar, Şaraplar, Şaraplar - Burgudy, bourgogne kırmızı şarabı, bourgogne beyaz şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nil Saint Vincent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. WVINE

  Fransa

  WVINE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, Optik aletler, şampanya, Şaraplar - Bordeaux sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meursault, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ART & TERROIRS

  Belçika

  ART & TERROIRS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Fransa, şampanya, Şaraplar - Alsace, Şaraplar - Burgudy sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erezée, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. GOYENS

  Belçika

  GOYENS, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, şampanya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. IN VINO VERITAS

  Lüksemburg

  IN VINO VERITAS, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. şarap degustasyou, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, şampanya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steinfort, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 2. DOMAINE ELLEVIN

  Fransa

  DOMAINE ELLEVIN, yılında kurulan ve Şaraplar - Burgudy sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ıt önlemleri, Chardonnay, Crémant de Bourgogne köpüklü şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, CHICHEE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DESPRAT VINS

  Fransa

  DESPRAT VINS, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Rhone vadisi, fransız şarabı, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Rhone vadisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aurillac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. V.P.S. BELGIUM

  Belçika

  V.P.S. BELGIUM, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Alsace, şampanya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. WINE AROUND

  Fransa

  WINE AROUND, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Languedoc Roussillon, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Languedoc Roussillon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bordeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. MAISON LOUIS JADOT

  Fransa

  MAISON LOUIS JADOT, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Burgudy sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beaune Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. JEAN BARONNAT

  Fransa

  JEAN BARONNAT, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Burgudy sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gleize, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. BERNARD POULET

  Belçika

  BERNARD POULET, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Loire vadisi, Şaraplar - Languedoc Roussillon, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Loire vadisi, Şaraplar - Languedoc Roussillon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. LA VOLNAYSIENNE

  Belçika

  LA VOLNAYSIENNE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - İspanya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schilde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DOMAINE JOMAIN

  Fransa

  DOMAINE JOMAIN, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Burgudy, Chardonnay, bourgogne beyaz şarabı, siyah pınot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Puligny Montrachet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CAVE D'AZÉ

  Fransa

  CAVE D'AZÉ, yılında kurulan ve Şaraplar - Burgudy sektöründe faaliyet gösteren bir. siyah pınot, gamay, Crémant de Bourgogne köpüklü şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Azé, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MAISON LOUIS LATOUR

  Fransa

  MAISON LOUIS LATOUR, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, Şaraplar, Şaraplar - Burgudy, bojole şarapı, siyah pınot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beaune, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SEL WINES

  Belçika

  SEL WINES, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şaraplar - Alsace, Şaraplar - Burgudy, şampanya, Şaraplar - Loire vadisi, Şaraplar - Alsace, Şaraplar - Burgudy sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fleurus, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. MAISON OLIVIER TRICON

  Fransa

  MAISON OLIVIER TRICON, yılında kurulan ve Şaraplar - Burgudy sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ıt önlemleri, beyaz şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chablis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. BICHOT SA

  Fransa

  BICHOT SA, yılında kurulan ve Şaraplar - Burgudy sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Beaune, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SIGNÉ VIGNERONS

  Fransa

  SIGNÉ VIGNERONS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bojole şarapı, Şaraplar - Burgudy sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quincié-En-Beaujolais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. BAILLY LAPIERRE

  Fransa

  BAILLY LAPIERRE, yılında kurulan ve Şaraplar - Burgudy sektöründe faaliyet gösteren bir. Crémant de Bourgogne köpüklü şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-bris-le-vineux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. BADET CLEMENT & CO

  Fransa

  BADET CLEMENT & CO, yılında kurulan ve Şaraplar - Burgudy sektöründe faaliyet gösteren bir. şarap ithalatçısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nuit-Saint-Georges, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz