• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - campania

Sonuçlar

Şaraplar - campania - Ithalat/Ihracat

 1. COLLE DI SIDURI WINE

  İtalya

  Verified by europages badge

  COLLE DI SIDURI WINE, yılında kurulan ve Şaraplar - Campania sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tarım işletmesi, şarapçılık firmaları, şaraplar, şarap üretimi, biyolojik şarap, barbera, tipik italyan şarapları, kırmızı şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guardia Sanframondi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. IL QUARTO MIGLIO SRL

  İtalya

  Nesillerden bu yana, mükemmel şarapların beşiği olarak, asillerin büyük bir keyifle içtiği Flegrea şarapları örneğinde olduğu gibi Antik Romalılar tarafından bile kabul edilen bir bölgede yer alan Il Quarto Miglio şarapçılık ve bağcılık kuruluşu ürünlerinin kalitesine büyük önem vermektedir. Üzüm bağlarının bulunduğu arazi bazı temel özelliklere sahiptir: şarapçılık geleneği, şaraplık üzüme çok uygun topraklar, yenilikçi yaklaşımlar ve ekip çalışması. Fakat her şeyden daha önemlisi geleneklere bağlılık çünkü kökler olmadan toprağın sunacağı hiçbir şey yoktur.

 3. SAN SALVATORE 1988

  İtalya

  SAN SALVATORE 1988, yılında kurulan ve Şaraplar - Campania sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bağcılık firmaları, biyolojik şarap, tipik italyan şarapları, toscana şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giungano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CUBULTERIA

  İtalya

  CUBULTERIA, yılında kurulan ve Şaraplar - Campania sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alvignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SANTORO GIUSEPPE- RDP INTERNATIONAL

  İtalya

  SANTORO GIUSEPPE- RDP INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Şaraplar - Campania sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. taurası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Benevento, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AZIENDA AGRICOLA COCCIACAVALLO-CARDOGNETO WINE

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA COCCIACAVALLO-CARDOGNETO WINE, yılında kurulan ve Şaraplar - Campania sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, pratola serra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BM TRADING S.R.L.

  İtalya

  BM TRADING S.R.L., yılında kurulan ve Şaraplar - Campania sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Scafati, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AZIENDA AGRICOLA FEMÌA

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA FEMÌA, yılında kurulan ve Şaraplar - Campania sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lapio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SOCIETÀ AGRICOLA VIGNE GUADAGNO SRL

  İtalya

  SOCIETÀ AGRICOLA VIGNE GUADAGNO SRL, yılında kurulan ve Şaraplar - Campania sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Avellino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CAMPANIA DOC

  İtalya

  CAMPANIA DOC, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. mozzarella fıor dı latte, pizza için italyan gıdaları, domates, toptan şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Napoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

Filtreler

Sonuçlar

Şaraplar - campania - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

10 Şirketler

Ülkeler