• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - castilla la mancha

Sonuçlar

Şaraplar - castilla la mancha - Ithalat/Ihracat

 1. BODEGAS IBAÑESAS DE EXPORTACIÓN

  İspanya

  Verified by europages badge

  Bodegas ibañesas dünya çapında şarap ve litrelik şıra ihracatçısıdır. Basit bir şarap mahzeninden ziyade toprağı ve şarabı yaşama şeklimizi ifade etmek, takdir etmek ve bunu paylaşmak isteyen bir aile projesiyiz. Mahzenimiz "la manchuela" unvanı dahilindedir. Beyaz şaraplar. Kırmızı şaraplar. Roze şaraplar. Şıralar.

 2. JUAN RAMON LOZANO SA

  İspanya

  Mahzenlerimizin, kurucumuz JUAN RAMÓN LOZANO'nun geleneksel yöntemlerini uygulayan dördüncü nesil aile üyeleri tarafından yönetilmekte ve kurucumuzun başlattığı çalışmaları ünlü ve yüksek kaliteli şarap üretimi konusunda tüm bilgi ve deneyimlerini yansıtmakta ve üzüm bağlarına aile tarihimizi oluşturan saygı ve özeni göstermeyi sürdürmektedir. Şaraplarımız: 1853, ORISTAN, AÑORANZA, COSTA AZUL, FONDA REAL.

 3. COOPERATIVA SAN ANTONIO ABAD

  İspanya

  AO (köken korumalı) sertifikalı olarak satışa sunulan şaraplar üretiyoruz: Mancha ve Castilla (İspanya) şarapları. Ayrıca üstün kaliteli zeytinyağı satışı da yapıyoruz.

 4. GALÁN DE MEMBRILLA BODEGAS REZUELO

  İspanya

  GALÁN DE MEMBRILLA BODEGAS REZUELO, yılında kurulan ve Şaraplar - Castilla la Mancha sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Menbrilla (ciudad Real), İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. COOPERATIVO NUESTRA SEÑORA DEL PILAR

  İspanya

  COOPERATIVO NUESTRA SEÑORA DEL PILAR, yılında kurulan ve Şaraplar - Castilla la Mancha sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, Şaraplar - İspanya, şarap mahzenleri, Şarap kooperatifi, Şaraplar, Şaraplar - İspanya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quero-Toledo, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VIRGEN DE LAS VIÑAS BODEGA Y ALMAZARA

  İspanya

  VIRGEN DE LAS VIÑAS BODEGA Y ALMAZARA, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap ve meyve suyu ticareti, şarap mahzeni, şarap ithalatçısı, Şaraplar - Castilla la Mancha sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tomelloso, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALENUR EXPORTACION, S.L.

  İspanya

  ALENUR EXPORTACION, S.L., yılında kurulan ve Şaraplar - Castilla la Mancha sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Albacete, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. BODEGA MONT REAGA S.L.U

  İspanya

  BODEGA MONT REAGA S.L.U, yılında kurulan ve Şaraplar - Castilla la Mancha sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. beğenilen şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monreal Del Llano, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. DIONISOS AGRICULTURA BIOLÓGICA, S.L.

  İspanya

  DIONISOS AGRICULTURA BIOLÓGICA, S.L., yılında kurulan ve Şaraplar - Castilla la Mancha sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Valdepeñas, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BODEGA FAMILIA MATEOS DE LA HIGUERA

  İspanya

  BODEGA FAMILIA MATEOS DE LA HIGUERA, yılında kurulan ve Şaraplar - Castilla la Mancha sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, La Solana, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. VIÑEDOS DE CASTILLA LA MANCHA

  İspanya

  VIÑEDOS DE CASTILLA LA MANCHA, yılında kurulan ve Şaraplar - Castilla la Mancha sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Toledo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BODEGAS SAAC - SAN ANTONIO ABAD COOP

  İspanya

  BODEGAS SAAC - SAN ANTONIO ABAD COOP, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Castilla la Mancha, Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Castilla la Mancha, şarap üretimi, şarap mahzenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villamalea-Albacete, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. TARTAROS CANTOS, S.L.

  İspanya

  TARTAROS CANTOS, S.L., yılında kurulan ve Şaraplar - Castilla la Mancha sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap üzümü, Kavitasyon, Şaraphane sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Miguel Esteban, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. CHANGZHOU ZHONGLONG WOOD CO.,LTD

  Çin

  CHANGZHOU ZHONGLONG WOOD CO.,LTD, yılında kurulan ve Aside dayanıklı zemin kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Castilla la Mancha sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Changzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. BODEGA PUENTA DE RUS

  İspanya

  BODEGA PUENTA DE RUS, yılında kurulan ve Şaraplar - Castilla la Mancha sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, San Clemente, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ARUSPIDE S.L.

  İspanya

  ARUSPIDE S.L., yılında kurulan ve Şaraplar - İspanya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Castilla la Mancha, Şaraplar - Castilla la Mancha sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valdepeñas, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. GRUAS Y BASCULANTES HERMANOS LOPEZ SOCIEDAD LIMITADA.

  İspanya

  GRUAS Y BASCULANTES HERMANOS LOPEZ SOCIEDAD LIMITADA., yılında kurulan ve Şaraplar - İspanya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Castilla la Mancha, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar - Castilla la Mancha, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. COOPERATIVA JESÚS DEL PERDÓN- BODEGAS YUNTERO

  İspanya

  COOPERATIVA JESÚS DEL PERDÓN- BODEGAS YUNTERO, yılında kurulan ve Şaraplar - Castilla la Mancha sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap üreticileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manzanares, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. ASES. INVERS.Y FINAN. M.A.D.I.S.A, S.A.

  İspanya

  ASES. INVERS.Y FINAN. M.A.D.I.S.A, S.A., yılında kurulan ve Şaraplar - Castilla la Mancha sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Murcia, Şaraplar - Murcia sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. COOP DEL CAMPO NUESTRA SENORA DE LA PAZ

  İspanya

  COOP DEL CAMPO NUESTRA SENORA DE LA PAZ, yılında kurulan ve Şaraplar - İspanya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Castilla la Mancha, Şaraplar - Castilla la Mancha sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corral De Almaguer, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. EXIMALSAN S.L.

  İspanya

  EXIMALSAN S.L., yılında kurulan ve Şaraplar - Castilla la Mancha sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Alcantarilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BODEGAS - VINOS EMBOTELLADOS DEL NORTE SA

  İspanya

  BODEGAS - VINOS EMBOTELLADOS DEL NORTE SA, yılında kurulan ve Şaraplar - Castilla la Mancha sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Gernika, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. BODEGAS CRUZ DEL SUR SOCIEDAD LIMITADA.

  İspanya

 4. COOP DEL CAMPO NUESTRA SENORA DE MANJAVACAS

  İspanya

 5. BODEGAS MAINETES SOCIEDAD LIMITADA.

  İspanya