• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - emilia romagna

Sonuçlar

Şaraplar - emilia romagna - Ithalat/Ihracat

 1. MARANELLO WINES

  İtalya

  MARANELLO WINES, yılında kurulan ve Şaraplar - Emilia Romagna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, prosecco, muscat, kişiye özel kartlar, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AZIENDA AGRICOLA ZERIOLI S.N.C DI ZERIOLI FILIPPO & C. SOC. AGR.

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA ZERIOLI S.N.C DI ZERIOLI FILIPPO & C. SOC. AGR., yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Emilia Romagna, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Şaraplar - Emilia Romagna, Şampanya ve köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ziano Piacentino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AZIENDA VITIVINICOLA LUSENTI

  İtalya

  AZIENDA VITIVINICOLA LUSENTI, yılında kurulan ve Şaraplar - Emilia Romagna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Piacenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CANTINA AZ. AGR. NERI ADRIANA FAM NERI E LELLI

  İtalya

  CANTINA AZ. AGR. NERI ADRIANA FAM NERI E LELLI, yılında kurulan ve Şaraplar - Emilia Romagna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, cesena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CASALI VITICULTORI

  İtalya

  CASALI VITICULTORI, yılında kurulan ve Şaraplar - Emilia Romagna sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Pratissolo Di Scandiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AX SRL

  Romanya

  AX SRL, yılında kurulan ve Eriticiler ve incelticiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Emilia Romagna, Boyalar ve cilalar, Şaraplar - Emilia Romagna, Boyalar ve cilalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dragasani, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. ENOICA SRL SOCIETA AGRICOLA

  İtalya

  ENOICA SRL SOCIETA AGRICOLA, yılında kurulan ve Şaraplar - Emilia Romagna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mercato Saraceno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CANTINA COOPERATIVA VINI DI ROMAGNA

  İtalya

 4. CATINO FOTO S.R.L.

  İtalya

 5. ROMAGNA VINI S.R.L.

  İtalya