• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - fransa

Sonuçlar

Şaraplar - fransa - Ithalat/Ihracat

 1. MAISON RIVIERE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Maison RIVIERE, 1875'ten beri Saint-Emilion'da yer alan, şarap üreticisi ve tüccarı bir aile şirketidir. Bordeaux'nun en prestijli isimlerine sahip 90 hektarlık sarmaşıklar işletiyoruz: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Bordeaux'nun en prestijli isimlerinde farklı yerleden oluşan bir alan yarattık : 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. Üzüme tutkuluyuz, bu tutku yıllar boyunca edinilmiştir ve toprağımızın kalite arayışı ve gururu ile yönlendirilmektedir! Tüm Bordeaux şarapları (Pauillac - Saint Julien- Saint Estèphe - Margaux-Pomerol..) konusunda uzun yıllardır faaliyet gösteren tutkulu bağcılara ait yerel şarapların arasından seçtiğimiz şaraplara aile üretimimizi tamamlıyoruz. "Aşırı alkol tüketimi sağlığa zararlıdır. Kararında içiniz. Alkol derecesi: Şaraba bağlı olarak 13° ila 13, 5°."

 2. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Tour Campanets bölgesine hoş geldiniz! Luberon ve Akdeniz arasındaki Puy-Sainte-Réparade kasabasında, Aix-en-Provence'a 20 dakika uzaklıkta yer alan güzel mülkümüz, 250 m yükseklikte 60 hektarlık orman ve 35 hektarlık üzüm bağlarını kapsamaktadır. ASMALARIMIZ, killi-kireçli toprağa ekilmektedir ve büyük topraklarımızın tüm potansiyelini ortaya koymak için Organik Tarımda büyük bir özenle işlenir. ŞARAPLARIMIZ: İnce tortularda yıllandırma, uzun soğuk fermantasyon, oksijenasyon ve sıcaklık yönetimi, sınırlı sülfit ve girdi alımıyla geleneksel şekilde şarap üretiyoruz. Buradaki anahtar şu: önce üzüm! MAHZEN: Mekanın simgesi olan 4 katlı şaraphane kulemiz Fransa'da benzeri olmayan bir konsepttir. Yenilikçi, kalite ruhu içinde yerçekimiyle vinifikasyona olanak sağlamaktadır: "Burada dairesel bir şekilde, çok nazikçe iniyoruz". Amacımız: keyif ve paylaşıma ortam sağlayan şarapları sunmak...

 3. CAVE COOPERATIVE MUSCAT DE LUNEL

  Fransa

  Verified by europages badge

  CAVE COOPERATIVE MUSCAT DE LUNEL, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Fransa, beyaz şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Entre-Vignes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DIXVINS

  Fransa

  Verified by europages badge

  DIXVINS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Şaraplar - Fransa, fransız şarabı, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, roze şarap, kırmızı şaraplar, Fransız kırmızı şarapları, beyaz şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Auxerre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. LE VIN ÉMOI

  Fransa

  Verified by europages badge

  LE VIN ÉMOI, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şaraplar - Fransa, fransız şarabı, Şaraplar - Fransa, kırmızı şaraplar, köpüklü şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lys Haut Layon, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VIGNERONS & PATRIMOINE

  Fransa

  Verified by europages badge

  VIGNERONS & PATRIMOINE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Fransa, fransız şarabı, kırmızı şaraplar, şampanya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soing-En-Sologne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DOMAINE PONROY

  Fransa

  Verified by europages badge

  DOMAINE PONROY, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, Yiyecek ithalat - ihracatı, şarap mahzeni, şarap üretimi, meyve şarapları, fransız şarabı, Şaraplar, kırmızı şaraplar, beyaz şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reuilly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SOCIÉTÉ FESTES ET LAGARDE MOURVIELS

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOCIÉTÉ FESTES ET LAGARDE MOURVIELS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Languedoc Roussillon, şarapçılık firmaları, ithal şarap, toptan şarap, fransız şarabı, yerel şaraplar, Şaraplar - Fransa, kırmızı şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moussoulens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CHATEAU CANTELAUZE-MEZY

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHATEAU CANTELAUZE-MEZY, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Güneybatı Fransa, Şaraplar - Fransa, AOC etiketli şaraplar, Organik şaraplar, Şaraplar - Güneybatı Fransa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duravel, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DOMAINE DE MAS CARON

  Fransa

  Verified by europages badge

  DOMAINE DE MAS CARON, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, Şaraplar - Fransa, kırmızı şaraplar, roze şarap, beyaz şaraplar, biyolojik şarap, şarap degustasyou, bağcılık firmaları, syrah sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caromb, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. DOMAINE BASSE-VILLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  DOMAINE BASSE-VILLE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şaraplar - Fransa, şarap ithalatçısı, yerel şaraplar, fransız şarabı, beyaz şaraplar, kırmızı şaraplar, Fransız kırmızı şarapları, roze şarap, balık şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Chapelle Heulin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DOMAINE DE MONT-AIGU

  Fransa

  Verified by europages badge

  DOMAINE DE MONT-AIGU, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köpüklü şaraplar, Şaraplar - Fransa, İçecek ithalat - ihracatı, Côtes du Rhône, Köpüklü şaraplar, Organik şaraplar, Şaraplar - Fransa, İçecek ithalat - ihracatı, şarap ithalatçısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orange, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CHÂTEAU LE BREZEGUET

  Fransa

  1999 yılında el değiştiren CHATEAU LE BREZEGUET arazisinde ortalama 25 yıllık bağlardan elde edilen Malbec cinsi üzümlerden şarap üretilmektedir. Şarapların üretilmesi prosesi temel olarak üç haftalık kontrollü sıcaklıkta mayalanma sonrasında en a 18 aylık dinlendirmeye alınmaktadır. CHÂTEAU LE BREZEGUET'de ayrıca 35 ile 40 yıllık arası yaşlı asma kütüklerinden elde edilen özel şarap yıllandırıldıktan sonra sunulmaktadır. % 100 Malbec üzümlerinden üretilen özel şarapta, şaraba dönüşme süresi 3 ile 4 hafta arası sürüyor ve sonunda kontrollü sıcaklıkta sonlandırılıyor, dinlendirme yeni meşe fıçılarda en az 18 ay sürüyor. CHÂTEAU LE BREZEGUET ayrıca genç asma kütüklerinden elde edilen CHEMIN DE COMPOSTELLE adı altında bir şarap daha sunmaktadır. Kullanılan üzüm türleri Malbec ve Merlot'dur. Bunlar kırmızı ve roze türlerinde sunulan özel içimli ve çok aromalı şaraplardan oluşmaktadır. Sahiplerinin uzun ve ısrarlı çalışmaları sayesinde bu şaraplar düzenli olarak ödüller kazanmaktadır ve üretimi 2015 yılında daha da artırılmıştır 12 hektarlık CHÂTEAU GRAND CHÊNE arazilerindeki bağlar da işletilmeye başlanmıştır.

 2. CHÂTEAU TAYAC

  Fransa

  TAYAC Şatosu bir aile mülkiyetidir. Soussans çakıllı kruplarına bağlı bağlar Médoc’ta yer alır ve prestijli Margaux isminin merkezinde 37 hektara uzanır. TAYAC şatosu, dört nesildir mahsul toplayıcı mülk sahibi PORTET ailesi tarafından yönetilmektedir. COUSINIE metodu bu alana uygulanır ve işletmeyi hassas şekilde sınırlandırarak bağlara cömert bir besin katkısı sağlar. Zeminler böylece denge kazanır ve zorlamalara karşı doğal olarak güçlenir. Üzüm bağları özel koşullardan tamamen yararlanmaktadır. Yeşil yaprak ve hasat randımanı arttırır ve Fransız meşesi fıçılarda 12 ay boyunca bekletilen şarap kalitesini en iyi seviyeye getirir. TAYAC Şatosu şarapları, Bordeaux, mahzenciler, restoranlar ticaretinde satılır ve doğrudan ihracata yöneliktir.

 3. CAVES DES PRODUCTEURS DE JURANÇON

  Fransa

  Gan-Jurançon Mahzeni, Jurançon ve Béarn şarap üreticisidir, güneybatı merkezinde yer alır ve Jurançon (doux, sec et vendanges tardives) ve Béarn (rouge et rosé) AOC'larını birleştirir. Jurançon'un (750 ha) üçte ikisini ve Béarnais'nin (150 ha) dörtte üçünü işleten 300 bağcılık üyesine sahiptir. Aynı zamanda kendi ekibi ile yıl boyunca yetiştirdiği ve baktığı 40 ha bağa sahiptir. Topraklarının çeşitliliği, bağcıların akıllı tutumu, randıman sınırlandırması, manüel hasat ve şarap stoğu ustalarımızın bilgisi sayesinde, gelenekler çerçevesinde kaliteli şaraplar üretiyoruz. 2011 yılında açılan şişeleme merkezimiz, donanımlarımızın modernliğini (ISO 9001, 14001 ve FSSC 22000 sertifikalı) gösterir ve en iyi depolama koşullarını ve sipariş akışı yönetimini sağlamamıza olanak tanır. Doğrudan satış mağazası, ücretsiz gezi ve tadım, turizm & engelli etiketi.

 4. CHÂTEAU LA CAMINADE

  Fransa

  1895 yılında kurulmuş olan CHÂTEAU LA CAMINADE dört nesilden bu yana aile tarafından bağcılık ve şarapçılık alanında işletilen bir arazidir. Fransa'nın Güneydoğu'sunda Cahors olarak anılan bölgede yer alan ve 35 hektarı kaplayan üzüm bağlarından oluşmaktadır, bu bağların esasını MALBEC cinsi üzümler oluşturmaktadır ayrıca ilave olarak MERLOT ve TANNAT cinsi üzümler de yetiştirilmektedir. CHÂTEAU LA CAMINADE'da üçü Cahors ve ikisi de Pays du Lot şarabı olmak üzere 5 farklı tür şarap üretilmektedir. Bu beş şaptan dördü kırmızı, biri de roze şaraptır. Bu 35 hektarlık alanda belirli bir prensibe göre bağcılık yapılmakta, herhangi bir sistematik uygulama kullanılmamakta, arazinin verimliliğine saygı olarak herhangi bir şekilde gübrelenmemektedir. Büyük bir özenle üretilen şarapların hepsi yüksek kalitelidir. Çeşitli yarışmalarda, şarapçılık kılavuzlarında, ülke içi ve uluslararası boyutta yayınlanan dergilerde çok sayıda ödüller kazanmıştır. Şaraplarımız distribütörler, ithalatçılar, şarap mahzeni işletmecileri, toptancılar, CHR (Cafes - Hotels - Restaurants) birlikleri ile Fransız ve uluslararası dağıtıcılar tarafından piyasaya sürülmektedir.

 5. FROM TERROIR

  Fransa

  Otantik ve yerel peynir üretim araştırması & dağıtımında uzman FROM TERROIR. From Terroir, şaraplar, az bulunan viskiler, calvados, Kanyak, Armagnak, zencefilli ekmek, el yapımı reçeller ve İtalyan spesiyalleri konusunda özel ürünler sunar. “From Terroir” tüm Avrupa’ya teslimat gerçekleştirir. Hem ürün serisini tanıtmak hem de kalitesinin bilinmesini sağlamak için From Terroir çeşitli etkinlikler organize eder

 6. SELECTION DES VINS SCB

  Fransa

  COTES DE BOURG bölgesinde şarap üreticisi SCB'den SEÇME ŞARAP KOLEKSİYONU, bağ işletmecisi CHRISTIAN BERNIER, CONILH HAUTE LIBARDE şatosu, « geleneksel » ve « mükemmel » kalite ve FONT GUILHEM şatoları, « geleneksel » ve « yıldız » kalite. SCB ŞARAPLARI KOLEKSİYONU Fransa üzüm bağları ürünü, çok çeşitli menşe adlandırmalarına sahip Fransız şarapları satışı.

 7. DOMAINE GAEL MARTIN

  Fransa

  DOMAINE GAEL MARTIN, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap üreticileri, şarap üretimi, fransız şarabı, yerel şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Vérand, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. DOMAINE KARCHER ET FILS

  Fransa

  DOMAINE KARCHER ET FILS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Alsace, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Alsace, beyaz şaraplar, kabarcıklı beya şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colmar, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. DOMAINE LA GOUJONNE

  Fransa

  DOMAINE LA GOUJONNE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Fransa, şarap üreticileri, biyolojik şarap, roze şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tourves, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CAMPANEUS

  Fransa

  CAMPANEUS, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LA CAVE DE RUNGIS

  Fransa

  LA CAVE DE RUNGIS, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rungis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. EARL DOMAINE SIBILLE

  Fransa

  EARL DOMAINE SIBILLE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Fransa, kırmızı şaraplar, roze şarap, Şaraplar - Fransa, fransız şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laure-Minervois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DOMAINES FABRE

  Fransa

  DOMAINES FABRE, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap üreticileri, fransız şarabı, AOC etiketli şaraplar, Şaraplar - Güneybatı Fransa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cissac Medoc, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SOCIÉTÉ ACHAT DISCOUNT

  Fransa

  SOCIÉTÉ ACHAT DISCOUNT, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, kırmızı şaraplar, roze şarap, şaraplar, Şaraplar - Bordeaux sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Artigues-Près-Bordeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. DESPRAT VINS

  Fransa

  DESPRAT VINS, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Rhone vadisi, fransız şarabı, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Rhone vadisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aurillac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. FABIEN CASTAING

  Fransa

  FABIEN CASTAING, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Güneybatı Fransa, armagnac sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cuneges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. VIGNOBLES BRUMONT

  Fransa

  VIGNOBLES BRUMONT, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Güneybatı Fransa, fransız şarabı, Şaraplar - Güneybatı Fransa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maumusson Laguian, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. CELLIER SAINT-PAUL

  Belçika

  CELLIER SAINT-PAUL, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. tipik italyan şarapları, viski, rhum, Grape içkisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liège, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz