• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - friuli venezia giulia

Sonuçlar

Şaraplar - friuli venezia giulia - Ithalat/Ihracat

 1. CANTINA DI BERTIOLO SPA

  İtalya

  Adını Cabert markasından alan Cantina di Bertiolo 1960’tan beri asil şarap üreticiliğinde bilinen bir üreticidir. Üretimimiz güçlü şekilde edinilen ve izlenilen bir felsefenin harika sonucudur: hasattan degüstasyona. Ürünümüzün saflığını ve inceliğini garanti etmek için bağlar için mükemmel jeopedojik koşullara sahip Friuli Grave AOC bölgesinin merkezinde yer alan kendi bağlarımızda toplanan üzümleri şaraba dönüştürüyoruz.

 2. REGUTA DI ANSELMI GIUSEPPE E LUIGI SOC. AGRICOLA S.S.

  İtalya

  REGUTA DI ANSELMI GIUSEPPE E LUIGI SOC. AGRICOLA S.S., yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Friuli Venezia Giulia, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Friuli Venezia Giulia, friuli şarabı, Şaraplar - İtalya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pocenia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. VILLA CANTHUS AZ.VINICOLA

  İtalya

  VILLA CANTHUS AZ.VINICOLA, yılında kurulan ve Şaraplar - Veneto sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Friuli Venezia Giulia, venedik şarabı, Şaraplar - Friuli Venezia Giulia, yumuşak şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fossalta Di Piave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AZ. AGR. MOSOLO GLENI

  İtalya

  AZ. AGR. MOSOLO GLENI, yılında kurulan ve Şaraplar - Friuli Venezia Giulia sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarapçılık firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faedis, İtalya 'de bulunmaktadır.

Filtreler

Sonuçlar

Şaraplar - friuli venezia giulia - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4 Şirketler

Ülkeler