• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - galisya

Sonuçlar

Şaraplar - galisya - Ithalat/Ihracat

 1. BODEGAS SANTIAGO ROMA

  İspanya

  Rias baixas köken tescilli Albariño. Santiago Roma'nın plantasyondan şişelemeye özel karakterli Rías Baixas şarabı. Şaraplarımızın üretiminde geleneksel yöntemler ve modern teknolojiler kullanılmaktadır. Şaraplarımız özellikle oteller, restoranlar, toplu yemek şirketleri ve uzman mağazalarda satılmaktadır.

 2. BODEGAS CUNQUEIRO

  İspanya

  Ribeiro - Galicia (İspanya) şarapları. Her ne kadar aile işletmemiz ticari şirket olarak 1985 yılından beri kayıtlı olsa da, 1960'lı yıllardan beri pazarda bulunuyoruz. Yıllar içinde edindiğimiz tecrübeler sayesinde şu an çok kaliteli bir şarap şişeliyoruz ve bu şarapları modern bir şekilde sunuyoruz. Şarap tadım yarışmalarında her zaman ödüller kazanan şaraplarımız İspanya, Fransa ve Avrupa genelinde çeşitli markalar altında satılmaktadır.

 3. METALLBEARBEITUNG NAROSKA INH. MARKUS FUNCK

  Almanya

  METALLBEARBEITUNG NAROSKA INH. MARKUS FUNCK, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hamm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. IZACOMERCIAL.SL

  İspanya

  IZACOMERCIAL.SL, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. üçüncü şahıs hesabına gıda ürünleri depolama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santiago De Compostela, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. CNC SOLUTIONS GBR

  Almanya

  CNC SOLUTIONS GBR, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geltendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. M + S KUNSTSTOFFBEARBEITUNG UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  M + S KUNSTSTOFFBEARBEITUNG UND SYSTEMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Laupheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BÖLLINGER GROUP HOLDING GMBH

  Almanya

  BÖLLINGER GROUP HOLDING GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bad Friedrichshall, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KREATIZE GMBH

  Almanya

  KREATIZE GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Freze ve trapan kirişleri, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Freze ve trapan kirişleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tübingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SAINT JEAN INDUSTRIES STUTTGART GMBH

  Almanya

  SAINT JEAN INDUSTRIES STUTTGART GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ilsfeld-Auenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PAZO DE SEÑORANS SL

  İspanya

  PAZO DE SEÑORANS SL, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Galisya, Şaraplar - Galisya, beyaz şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meis - Pontevedra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. 1730 ALBARIÑO FINCA DE MAZA - PORTA DA BAHIA

  İspanya

  1730 ALBARIÑO FINCA DE MAZA - PORTA DA BAHIA, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Cambados, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. NEEF ZERSPANUNGSTECHNIK

  Almanya

  NEEF ZERSPANUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şaraplar - Kastilla ve Leon, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Şaraplar - Kastilla ve Leon, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haiger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HEIWA BAUBESCHLÄGE INH. DANIEL KRATZER

  Almanya

  HEIWA BAUBESCHLÄGE INH. DANIEL KRATZER, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rastatt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CNC-TECHNIK LAPP GMBH

  Almanya

  CNC-TECHNIK LAPP GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuburg A. D. Donau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BREM AG, PRÄZISIONSMECHANIK

  İsviçre

  BREM AG, PRÄZISIONSMECHANIK, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberglatt, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. BÖHM STIRLING-TECHNIK GMBH

  Almanya

  BÖHM STIRLING-TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neustadt An Der Aisch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GUNTER GEITHNER GMBH

  Almanya

  GUNTER GEITHNER GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Laasdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KON-DREH PLUS - DREHEN UND FRÄSEN OWL

  Almanya

  KON-DREH PLUS - DREHEN UND FRÄSEN OWL, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Espelkamp, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SEÑORÍO DE RUBIÓS

  İspanya

  SEÑORÍO DE RUBIÓS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Galisya, Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Galisya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, As Neves-Pontevedra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. DELCABO SELECTION, SL

  İspanya

  DELCABO SELECTION, SL, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. dondurulmuş turtalar, balık konserveleri, kaliteli balık ürünleri , gıdalar / içecekler – toptan ve perakende  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Llinars Del Vallés, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. DANIEL WULKOW

  Almanya

  DANIEL WULKOW, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ilsede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NAGY GMBH & CO. KG

  Almanya

  NAGY GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lauffen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RUESSHOP

  İspanya

  RUESSHOP, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, San Pedro De Alcantara, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. WMS METALL-SERVICE GMBH

  Almanya

  WMS METALL-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Alüminyum tel ve kablolar, Freze ve trapan kirişleri, Alüminyum ve alaşımlar, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Alüminyum tel ve kablolar, Freze ve trapan kirişleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schorndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FRIEDRICHS GMBH

  Almanya

  FRIEDRICHS GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barntrup, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. VINOS REMIGIO ENRÍQUEZ

  İspanya

  VINOS REMIGIO ENRÍQUEZ, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap mahzeni, şarap üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ourense, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. EMBICIA C.B.

  İspanya

  EMBICIA C.B., yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Galisya, toptan biyolojik gıdalar, şarküteri ihracatı, Şaraplar - Galisya, Konserve gıda ve sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chantada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. WINERIES AGRO DE BAZAN S.A.

  İspanya

  WINERIES AGRO DE BAZAN S.A., yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vilanova De Arousa, Pontevedra., İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. MAR DE FRADES

  İspanya

  MAR DE FRADES, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meis, Pontevedra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. BOUZA DE CARRIL

  İspanya

  BOUZA DE CARRIL, yılında kurulan ve Şaraplar - İspanya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Galisya, Şaraplar - Galisya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ribadumia, İspanya 'de bulunmaktadır.