• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - kastilla ve leon

Sonuçlar

Şaraplar - kastilla ve leon - Ithalat/Ihracat

 1. HEINLOTH CNC-FERTIGUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEINLOTH CNC-FERTIGUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hilpoltstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HOHE TANNE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOHE TANNE GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Großbreitenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BODEGAS Y VIÑEDOS TAMARAL

  İspanya

  Üretim yeri Ribera del Duero'nun tam merkezinde 1997'de kurulmuş olan mahzen. Bu mahzenin felsefesi : yüksek kaliteli şaraplar üretmektir . Mahzen 45 uluslararası ödülle ödüllendirilmiştir. : yüksek kaliteli şaraplar üretmektir . Mahzen 45 uluslararası ödülle ödüllendirilmiştir. Ribera del Duero'nun merkezindeki Peñafiel'dedir. Şarap tipleri: Tamaral Verdejo, Tamaral Rosado, Tamaral Toble, Tamaral Crianza, Tamaral Reserva, Domaine La Mira.

 4. BODEGA COOPERATIVA DE CIGALES

  İspanya

  Son elli yılın bağcılık ve şarapçılık tarihi bizim Cigales kooperatif mahzenlerimizin geleneklerinden ve öykülerinden beslenir. Ürünlerimiz menşe sertifikası da dahil olmak üzere çok sayıda kalite tescil sertifikalarıyla ödüllendirilmiştir. Cigales şarapları, Kastilya ve Leone bölgesi şarapları, beyaz, erken hasat roze ve kırmızı türlerinde fıçılarda yıllandırılmakta ve sunulmaktadır.

 5. TINTO PESQUERA - GRUPO PESQUERA

  İspanya

  Alejandro Fernández Tinto Pesquera mahzenler grubu: bir şarap ailesi, bir ailenin şarapları.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BODEGA SOLAR DE MUÑOSANCHO

  İspanya

  BODEGA SOLAR DE MUÑOSANCHO, yılında kurulan ve Şaraplar - İspanya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Kastilla ve Leon, beyaz şaraplar, kırmızı şaraplar, Şaraplar - Kastilla ve Leon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Seca-Valladolid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. LOSADA VINOS DE FINCA SA

  İspanya

  LOSADA VINOS DE FINCA SA, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap mahzenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cacabelos, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ST STANZTECHNIK GMBH

  Almanya

  ST STANZTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Unterensingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AITECH AG

  İsviçre

  AITECH AG, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Appenzell, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. RUDOLF GEIGER MASCHINENBAU GMBH-SONDERMASCHINENBAU

  Almanya

  RUDOLF GEIGER MASCHINENBAU GMBH-SONDERMASCHINENBAU, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ebermannstadt Ot Rüssenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BODEGAS HIJOS DE CRESCENCIA MERINO

  İspanya

  BODEGAS HIJOS DE CRESCENCIA MERINO, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Kastilla ve Leon, Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Kastilla ve Leon, şarap üretimi, şarap mahzenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corcos Del Valle - Valladolid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BODEGAS ARZUAGA

  İspanya

  BODEGAS ARZUAGA, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Kastilla ve Leon, Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Kastilla ve Leon, şarap üretimi, şarap mahzenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quintanilla De Onésimo-Valladolid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. METALLDESIGN GMBH & CO KG

  Almanya

  METALLDESIGN GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gaildorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HOTEL ARZUAGA

  İspanya

  HOTEL ARZUAGA, yılında kurulan ve Otel sektöründe faaliyet gösteren bir. Otel ve restoranlar, Şaraplar, Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Kastilla ve Leon, Otel ve restoranlar, Şaraplar, Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Kastilla ve Leon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quintanilla De Onésimo - Valladolid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. BODEGA REINA DE CASTILLA, S. COOP.

  İspanya

  BODEGA REINA DE CASTILLA, S. COOP., yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, La Seca (valladolid), İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. TILENUS

  İspanya

  TILENUS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Kastilla ve Leon, Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Kastilla ve Leon, şarap üretimi, şarapçılık firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, PONFERRADA - LEÓN, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BS-MODELSHOP GMBH

  Avusturya

  BS-MODELSHOP GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. NEEF ZERSPANUNGSTECHNIK

  Almanya

  NEEF ZERSPANUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Şaraplar - Galisya sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şaraplar - Kastilla ve Leon, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Şaraplar - Kastilla ve Leon, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haiger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PÖSCHL PRÄZISIONSTEILE GMBH

  Almanya

  PÖSCHL PRÄZISIONSTEILE GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Germering, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. DJD DREHTEILE J. DUFFNER GMBH

  Almanya

  DJD DREHTEILE J. DUFFNER GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Santrfüjlü dökümhane makineleri, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Santrfüjlü dökümhane makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ettlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. UWE WELLER FEINWERKTECHNIK GMBH

  Almanya

  UWE WELLER FEINWERKTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wetzlar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GERKON INDUSTRIEZERSPANUNG GMBH

  Almanya

  GERKON INDUSTRIEZERSPANUNG GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Röhrnbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MAYER FEINTECHNIK GMBH

  Almanya

  MAYER FEINTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Göttingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MECHANISCHE SYSTEMTECHNIK TRIMATEC GMBH

  Almanya

  MECHANISCHE SYSTEMTECHNIK TRIMATEC GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nordwalde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SCHÄTZLE & CIE. GMBH

  Almanya

  SCHÄTZLE & CIE. GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lörrach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GEORG PFITZER DREHEREI GMBH & CO KG

  Almanya

  GEORG PFITZER DREHEREI GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. IXXACT PRÄZISIONSMECHANIK GMBH

  Almanya

  IXXACT PRÄZISIONSMECHANIK GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gera, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HECKEL PRÄZISIONSTEILE GMBH

  Almanya

  HECKEL PRÄZISIONSTEILE GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heitersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. MUNKERT GMBH

  Almanya

  MUNKERT GMBH, yılında kurulan ve Şaraplar - Kastilla ve Leon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin delinmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BODEGAS RIBERALTA SA

  İspanya

  BODEGAS RIBERALTA SA, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Kastilla ve Leon, Şaraplar - Kastilla ve Leon, şarap mahzenleri, kırmızı şaraplar, beyaz şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gumiel De Izán - Burgos, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz