• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - loire vadisi

Sonuçlar

Şaraplar - loire vadisi - Ithalat/Ihracat

 1. VDC FRANCE VIE DE CHATEAUX

  Fransa

  VDC France, Fransız ürünlerinin uluslararası ihracatını yapan en önemli şirketlerden biridir. Ürün yelpazemizde gastronomi ürünleri, foie gras, trüf mantarı, bal, özel aromalı şekerlemeler, çeşitli reçeller, lüks çikolatalar, şampanyalar ve Bordo şarapları bulunmaktadır. Pazarlayacağımız ürünleri (dağıtıcısının markasını taşıyan ürünler), ihraç edilecek ülkenin gümrük yasalarına uygun şekilde ambalajlar, o ülkenin damak tadına göre uyarlar ve gerekli tanıtım faaliyetlerini sürdürürüz. VDC'nin açılımı: « Vie de Château » (şatoda yaşamak), Fransız stili yaşamayı diğer ülkelerin yaşama sanatına kazandırmak amacıyla bu adı seçmiş bulunuyoruz.

 2. DOMAINE DE LA BELLE ETOILE

  Fransa

  DOMAINE DE LA BELLE ETOILE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Loire vadisi, kırmızı şaraplar, roze şarap, beyaz şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brissac Loire Aubance, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DOMAINE MÉNARD GABORIT

  Fransa

  DOMAINE MÉNARD GABORIT, yılında kurulan ve Şaraplar - Loire vadisi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Monnieres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. GROUPE TAILLAN

  Fransa

  GROUPE TAILLAN, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Loire vadisi, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Bordeaux, Şaraplar - Loire vadisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bordeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DOMAINE RATRON CLOS DES CORDELIERS

  Fransa

  DOMAINE RATRON CLOS DES CORDELIERS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Loire vadisi, Fransız kırmızı şarapları, cabernet franc, Şaraplar - Loire vadisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Souzay Champigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BERNARD POULET

  Belçika

  BERNARD POULET, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Loire vadisi, Şaraplar - Languedoc Roussillon, Şaraplar - Burgudy, Şaraplar - Loire vadisi, Şaraplar - Languedoc Roussillon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ETS PIERRE CHAINIER

  Fransa

  ETS PIERRE CHAINIER, yılında kurulan ve Şaraplar - Loire vadisi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, AMBOISE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DVINS

  Belçika

  DVINS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ithal şarap, Şaraplar - Loire vadisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herstal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. FOURNIER PERE ET FILS

  Fransa

  FOURNIER PERE ET FILS, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Loire vadisi, Şaraplar - Loire vadisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verdigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SEL WINES

  Belçika

  SEL WINES, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şaraplar - Alsace, Şaraplar - Burgudy, şampanya, Şaraplar - Loire vadisi, Şaraplar - Alsace, Şaraplar - Burgudy sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fleurus, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. SCEV FAGOT-DAPREMONT

  Fransa

  SCEV FAGOT-DAPREMONT, yılında kurulan ve Şaraplar - Loire vadisi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rives De L'yon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DOMAINE MICHEL BLOUIN

  Fransa

  DOMAINE MICHEL BLOUIN, yılında kurulan ve Şaraplar - Loire vadisi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, ST AUBIN DE LUIGNE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CHAIS ET ENTREPOTS DE TOURAINE

  Fransa

  CHAIS ET ENTREPOTS DE TOURAINE, yılında kurulan ve Şaraplar - Loire vadisi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, La Croix En Touraine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DOMAINE GOURON

  Fransa

  DOMAINE GOURON, yılında kurulan ve Şaraplar - Loire vadisi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, CRAVANT LES COTEAUX, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BOUGRIER

  Fransa

  BOUGRIER, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Loire vadisi, Şaraplar - Loire vadisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Georges-Sur-Cher, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DOMAINE GENDRON

  Fransa

  DOMAINE GENDRON, yılında kurulan ve Şaraplar - Loire vadisi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, VOUVRAY, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ACKERMAN SA

  Fransa

  ACKERMAN SA, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Loire vadisi, Şaraplar - Loire vadisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saumur, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. JEAN MARC CROCHET

  Fransa

  JEAN MARC CROCHET, yılında kurulan ve Şaraplar - Loire vadisi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, bue, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. DOMAINE DHOMMÉ

  Fransa

  DOMAINE DHOMMÉ, yılında kurulan ve Şaraplar - Loire vadisi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chalonnes Sur Loire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. BOUVET LADUBAY

  Fransa

  BOUVET LADUBAY, yılında kurulan ve Seminer ve konferans organizasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Loire vadisi, Şaraplar - Loire vadisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saumur, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CLOS DU VIGNEAU

  Fransa

  CLOS DU VIGNEAU, yılında kurulan ve Şaraplar - Loire vadisi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, ST NICOLAS DE BOURGUEIL, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CLAUDE LAFOND

  Fransa

  CLAUDE LAFOND, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Loire vadisi, Şaraplar - Loire vadisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reuilly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CAVE DE VINS DE SANCERRE

  Fransa

  CAVE DE VINS DE SANCERRE, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Loire vadisi, Şaraplar - Loire vadisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sancerre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PABIOT ROGER ET SES FILS (SCEA)

  Fransa

  PABIOT ROGER ET SES FILS (SCEA), yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Loire vadisi, Şaraplar - Loire vadisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tracy Sur Loire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DOMAINE PASCAL GIBAULT

  Fransa

  DOMAINE PASCAL GIBAULT, yılında kurulan ve Şaraplar - Loire vadisi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Noyers Sur Cher, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CAVES LOUIS DE GRENELLE

  Fransa

  CAVES LOUIS DE GRENELLE, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Loire vadisi, Şaraplar - Loire vadisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saumur Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. COMPAGNIE DE L'HERMITAGE SARL

  Fransa

  COMPAGNIE DE L'HERMITAGE SARL, yılında kurulan ve Şaraplar - Loire vadisi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Fransa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tain L Hermitage, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. TRESCH GROUP

  Fransa

  TRESCH GROUP, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Loire vadisi, Şaraplar - Loire vadisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Illzach, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. VINICOLE DE TOURAINE

  Fransa

  VINICOLE DE TOURAINE, yılında kurulan ve Şaraplar - Loire vadisi sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Fransa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cour Cheverny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. AUBERT JEAN-CLAUDE ET DIDIER

  Fransa

  AUBERT JEAN-CLAUDE ET DIDIER, yılında kurulan ve Şaraplar - Loire vadisi sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Vouvray, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz