• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - lombardy

Sonuçlar

Şaraplar - lombardy - Ithalat/Ihracat

 1. AZIENDA AGRICOLA LA TORRE

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA LA TORRE, yılında kurulan ve Şaraplar - Lombardy sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bağcılık firmaları, şarap mahzeni, şarap ithalatçısı, şarap üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calvagese Della Riviera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CANTINE DI MEZZALUNA

  İtalya

  CANTINE DI MEZZALUNA, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Lombardy, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Lombardy sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montalto Pavese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AZIENDA AGRICOLA MALAVASI DI MALAVASI DANIELE

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA MALAVASI DI MALAVASI DANIELE, yılında kurulan ve Şaraplar - Lombardy sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pozzolengo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SOCIETÀ AGRICOLA PRATUM COLLER SRL

  İtalya

  SOCIETÀ AGRICOLA PRATUM COLLER SRL, yılında kurulan ve Şaraplar - Lombardy sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CANTINE TORREVILLA

  İtalya

  CANTINE TORREVILLA, yılında kurulan ve Şaraplar - Lombardy sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Torrazza Coste, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PANIZZARI SRL SOCIETÀ AGRICOLA

  İtalya

  PANIZZARI SRL SOCIETÀ AGRICOLA, yılında kurulan ve Şaraplar - Lombardy sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Via Madonna Dei Monti 43, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AZ AGRICOLA FRATELLI FERRARI

  İtalya

  AZ AGRICOLA FRATELLI FERRARI, yılında kurulan ve Şaraplar - Lombardy sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. rıeslıng ıtalıen sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oliva Gessi, İtalya 'de bulunmaktadır.

Filtreler

Sonuçlar

Şaraplar - lombardy - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

7 Şirketler

Ülkeler