• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - pietmont

Sonuçlar

Şaraplar - pietmont - Ithalat/Ihracat

 1. AZIENDA SAN MICHELE S.N.C

  İtalya

  San Michele, İtalya'nın en ünlü kırmızı şaraplarından biri olan Barbesco'nun üretildiği bölgenin tam ortasında yer alan Neive kasabasının başrahibi Don Giuseppe Cogno tarafından diğer şarap üreticileriyle birlikte 1973 yılından kurulmuş olan bir şarap üretim tesisidir. Kuruluş Gallina, Cottà ve Gaia cinsi üzümlerden oluşan altı hektarlık bağ işletmektedir. Kuruluş Gallina ve Gaia harmanından Barbaresco DOCG, Moscato d'Asti DOCG, Roero Arneis DOCG, Barbera d'Alba DOC, Gallina üzümlerinden Dolcetto d'Alba DOC, Cottà ve Langhe harmanından Nebbiolo DOC şarapları üretmektedir.

 2. PODERI MORETTI DI MORETTI FRANCESCO

  İtalya

  PODERI MORETTI DI MORETTI FRANCESCO, yılında kurulan ve Şaraplar - Pietmont sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Monteu Roero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AZIENDA AGRICOLA CARLO GIACOSA

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA CARLO GIACOSA, yılında kurulan ve Şaraplar - Pietmont sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarapçılık firmaları, şarap tadımı hizmeti sunan şarap evi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barbaresco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CONTERNO FANTINO

  İtalya

  CONTERNO FANTINO, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Pietmont, Şaraplar - İtalya, Şaraplar - Pietmont, barolo, barbera d'alba sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monforte D'alba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ALESSANDRO MOTTA

  İtalya

  ALESSANDRO MOTTA, yılında kurulan ve Şaraplar - Pietmont sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Castel Rocchero, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SOCIETÀ AGRICOLA ROCCIA ROSSA SRL

  İtalya

  SOCIETÀ AGRICOLA ROCCIA ROSSA SRL, yılında kurulan ve Şaraplar - Pietmont sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bağcılık firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brusnengo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MAURO VINI SRL

  İtalya

  MAURO VINI SRL, yılında kurulan ve Şaraplar - Pietmont sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap üretimi, tipik italyan şarapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dronero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AZIENDA VITIVINICOLA FONTECHIARA

  İtalya

  AZIENDA VITIVINICOLA FONTECHIARA, yılında kurulan ve Şaraplar - Pietmont sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap üretimi, şarap degustasyou sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgomanero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CANTINA DELSIGNORE - AZ. VITIVINICOLA

  İtalya

  CANTINA DELSIGNORE - AZ. VITIVINICOLA, yılında kurulan ve Şaraplar - Pietmont sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gattinara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AZIENDA AGRICOLA LA PALAZZINA

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA LA PALAZZINA, yılında kurulan ve Şaraplar - Pietmont sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. nebbıolo, kırmızı şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roasio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. NOCETO MICHELOTTI WINERY

  İtalya

  NOCETO MICHELOTTI WINERY, yılında kurulan ve Şaraplar - Pietmont sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Castel Boglione, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BAROLO WIJNIMPORT

  Hollanda

  BAROLO WIJNIMPORT, yılında kurulan ve Şaraplar - Pietmont sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Leeuwarden, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. GANCIA.IT

  İtalya

  GANCIA.IT, yılında kurulan ve Şaraplar - Pietmont sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Canelli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CASTELLARI BERGAGLIO

  İtalya

  CASTELLARI BERGAGLIO, yılında kurulan ve Şaraplar - Pietmont sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gavı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gavi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GIORGIO CANTAMESSA

  İtalya

  GIORGIO CANTAMESSA, yılında kurulan ve Şaraplar - Pietmont sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. barbera, malvasıa dı casorzo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casorzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AZ. AGR. BIOLOGICA BIANCHI

  İtalya

  AZ. AGR. BIOLOGICA BIANCHI, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Pietmont, Şaraplar - Pietmont sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sizzano (No), İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CANTINA VITICOLTORI DELL'ACQUESE (SOC.COOP.R.L.)

  İtalya

  CANTINA VITICOLTORI DELL'ACQUESE (SOC.COOP.R.L.), yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Pietmont, Şaraplar - Pietmont sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Acqui Terme (al), İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. AZIENDA AGRICOLA CANATO MARCO

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA CANATO MARCO, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Pietmont, Şaraplar - Pietmont sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vignale Monferrato (Al), İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. AZ. AGR. CANTAMESSA MARIA

  İtalya

  AZ. AGR. CANTAMESSA MARIA, yılında kurulan ve Şaraplar - Pietmont sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - İtalya, Şaraplar - İtalya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Govone (Cn), İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CANTINA SOCIALE DEL DOLCETTO (SOC.COOP.R.L.)

  İtalya

  CANTINA SOCIALE DEL DOLCETTO (SOC.COOP.R.L.), yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Pietmont, Şaraplar - Pietmont sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Clavesana (CN), İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BIASON RENZO

  İtalya

Filtreler

Sonuçlar

Şaraplar - pietmont - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

21 Şirketler