• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • şaraplar - provence ve korsika

Sonuçlar

Şaraplar - provence ve korsika - Ithalat/Ihracat

 1. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Tour Campanets bölgesine hoş geldiniz! Luberon ve Akdeniz arasındaki Puy-Sainte-Réparade kasabasında, Aix-en-Provence'a 20 dakika uzaklıkta yer alan güzel mülkümüz, 250 m yükseklikte 60 hektarlık orman ve 35 hektarlık üzüm bağlarını kapsamaktadır. ASMALARIMIZ, killi-kireçli toprağa ekilmektedir ve büyük topraklarımızın tüm potansiyelini ortaya koymak için Organik Tarımda büyük bir özenle işlenir. ŞARAPLARIMIZ: İnce tortularda yıllandırma, uzun soğuk fermantasyon, oksijenasyon ve sıcaklık yönetimi, sınırlı sülfit ve girdi alımıyla geleneksel şekilde şarap üretiyoruz. Buradaki anahtar şu: önce üzüm! MAHZEN: Mekanın simgesi olan 4 katlı şaraphane kulemiz Fransa'da benzeri olmayan bir konsepttir. Yenilikçi, kalite ruhu içinde yerçekimiyle vinifikasyona olanak sağlamaktadır: "Burada dairesel bir şekilde, çok nazikçe iniyoruz". Amacımız: keyif ve paylaşıma ortam sağlayan şarapları sunmak...

 2. MAISON VIGNES & MER

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON VIGNES & MER, 2016 yılında Provence'ta kurulmuş bir şarap evidir. Asmalara, Cadiere d'Azur kasabası çevresindeki Bandol bağında çok iyi bakılmaktadır ve uzun yıllardır işletilmektedir. Roze şarapları diyarı Côtes de Provence ve Bandol'da kurulu bağımızdan çeşitli rozeler sunuyoruz. Ayrıca güçlü ama nadide beyaz, roze ve kırmızı Bandol'umuz var. Bandol şarapları yüzyıllardır Fransa'da olduğu kadar yurtdışında da ünlüdür. Hatta Bandol, onu kraliyet ziyafetlerinin sofralarına empoze eden Kral XV. Louis'nin en sevdiği şaraplardan biriydi. Deniz kenarında, Var bölgesinde, bağ güneye bakan tepeler üzerinde, "restanques" adı verilen teraslarda uzanmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. DOMAINE DE MAS CARON

  Fransa

  Verified by europages badge

  DOMAINE DE MAS CARON, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, Şaraplar - Fransa, kırmızı şaraplar, roze şarap, beyaz şaraplar, biyolojik şarap, şarap degustasyou, bağcılık firmaları, syrah sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caromb, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MAISON DES VINS CÔTES DE PROVENCE

  Fransa

  MAISON DES VINS CÔTES DE PROVENCE, yılında kurulan ve Şaraplar - Provence ve Korsika sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Les Arcs Sur Argens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BASTIDE DE FAVE

  Fransa

  BASTIDE DE FAVE, yılında kurulan ve Şaraplar - Provence ve Korsika sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap üretimi, roze şarap, şarap üreticileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brue Auriac, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SCEA DU DOMAINE DE COYEUX

  Fransa

  SCEA DU DOMAINE DE COYEUX, yılında kurulan ve Şaraplar - Provence ve Korsika sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap mahzenleri, bağcılık, şaraplar, AOC etiketli şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beaumes De Venise, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CHATEAU DE BERNE

  Fransa

  CHATEAU DE BERNE, yılında kurulan ve Şaraplar - Provence ve Korsika sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Lorgues, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. OTT VINIFICATION & DISTRIBUTION SA

  Fransa

  OTT VINIFICATION & DISTRIBUTION SA, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şaraplar - Provence ve Korsika, Şaraplar - Fransa, Şaraplar - Provence ve Korsika, Şaraplar - Fransa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Londe-Les-Maures, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LES VINS BREBAN (L.V.B.)

  Fransa

  LES VINS BREBAN (L.V.B.), yılında kurulan ve Şaraplar - Provence ve Korsika sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brignoles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SCV LES VIGNERONS DE GRIMAUD

  Fransa

  SCV LES VIGNERONS DE GRIMAUD, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Provence ve Korsika, Şaraplar - Provence ve Korsika sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grimaud, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. EARL DU CHATEAU DE ST MARTIN

  Fransa

  EARL DU CHATEAU DE ST MARTIN, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Provence ve Korsika, Sebzeler, kök, Şaraplar - Provence ve Korsika, Sebzeler, kök sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taradeau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MICHIELS FRÈRES ET LENGAIGNE SA

  Fransa

  MICHIELS FRÈRES ET LENGAIGNE SA, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Provence ve Korsika, Şaraplar - Provence ve Korsika sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boulogne Sur Mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. COMPAGNIE VITICOLE DE PROVENCE

  Fransa

  COMPAGNIE VITICOLE DE PROVENCE, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Provence ve Korsika, Şaraplar - Provence ve Korsika sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SOCIETE DOMAINE DE SAINTE-MARIE

  Fransa

  SOCIETE DOMAINE DE SAINTE-MARIE, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir. Şaraplar - Provence ve Korsika, Şaraplar - Provence ve Korsika sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bormes Les Mimosas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. COOPERATIVE VINICOLE ROUSSET

  Fransa

  COOPERATIVE VINICOLE ROUSSET, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Provence ve Korsika, Şaraplar - Provence ve Korsika sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rousset, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CHATEAU LA CALISSE

  Fransa

  CHATEAU LA CALISSE, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Provence ve Korsika, Şaraplar - Provence ve Korsika sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontèves, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SOCIETE CIVILE DU CELLIER SAINT SIDOINE

  Fransa

  SOCIETE CIVILE DU CELLIER SAINT SIDOINE, yılında kurulan ve Şaraplar - Fransa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar - Provence ve Korsika, Şaraplar - Provence ve Korsika sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Puget Ville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. PEYRAUD

  Fransa